atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību jauna atklāsme = jauns Evaņģēlijs?
-Jona-
Iesūtīts: 2010.09.02 13:43:29
vai patiesi?

19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Iesūtīts: 2010.09.16 19:16:41
iesākumā bija baušļi?
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:04:51
bitukas
Ievēro, ka teksts ir "Mozus atļāva", nevis "Dievs atļāva" vai kaut vai "Es atļāvu".
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.17 11:02:31
Aivars

bet tu neuztraucies tik daudz par `pašpasludinātiem` praviešiem, es pagaidām (atsķirībā no daža laba) spēju atšķirt Labu no Ļauna! tā vietā labāk par pašpasludinātiem Soģiem pameditē...

38 Tādēļ es jums tagad saku: lieciet šos cilvēkus mierā un atlaidiet viņus. Ja šis ir cilvēku nodoms un darbs, tad tas iznīks;
39 bet, ja tas ir no Dieva, tad jūs tos nevarēsit iznīcināt; pielūkojiet, ka jūs vēl neuzskata par Dieva pretiniekiem!"
/Ap.d.5/


brrr.... brrrrrrrRR....!
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.17 11:28:10
-Jona-

Tu bieži piemini pantus no Daniela grāmatas. Vai es pareizi saprotu, ka Delpers šobrīd (nu ne tikai viņš, arī citur pieminētā Valtorte, Vassula, varbūt arī tu, jo tomēr popularizē šīs atklāsmes) arī ir tas, kurš noņem Daniela grāmatā pieminētos zīmogus?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.17 11:39:04
-Jona-
bet tu neuztraucies tik daudz par `pašpasludinātiem` praviešiem, es pagaidām (atsķirībā no daža laba) spēju atšķirt Labu no Ļauna ! tā vietā labāk par pašpasludinātiem Soģiem pameditē

Tātad nu jau sevi par jauno Deboru uzskati? Nav man iemeslu, lai es par Tevi meditētu. Esmu aizlūdzis, un lai Dievs ar Tevi galā tiek.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:40:27
Drupie

ne tikai viņi, apsolīti ir tiešām daudzi, un daudzi arī nāk un saskanīgi(!) pravieto, tikai baznicfunkcionāri kā vienmēr bijuši, tā arī šodien ar aklumu sisti (labi ka tomer ne visi )

17 tas notiks pēdējās dienās, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus.
18 Un arī pār Saviem kalpiem un Savām kalponēm Es tanīs dienās izliešu no Sava Gara, un tie pravietos.
19 Un Es došu brīnumus augšā pie debesīm un zīmes apakšā virs zemes: asinis un uguni, un dūmus, un tvaiku.
20 Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, pirms nāks Tā Kunga lielā un spožā diena.
/Ap.d.2/


atrodas pat tādi, kas savu ērtību labad pamanījušies pašu laiku beigu jēdzienu tā samuhļīt, it kā tās jau esot notikušas... kas stulbi jau saknē, jo - kas tādā gadienā ir šodien? iznāk, ka šodien ir laiku beigu beigas, jo kamēr vēl apsolītās Zīmes pie debesīm nav novērotas, nekas taču vēl nav beidzies?
nē, ka atpazīstu Balsi, nenozīmē, ka es arī būtu praviete - tas ir pavisam kas cits, vnk zināms posms ticības ceļā.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:42:10
ar pašpasludināto soģi es gan domāju Aivaru, kurš līdz šim tā ari nav devis nevienu pašu bibliski pamatotu argumentu, kāpāc gan manis akceptētie ikurāt būtu tie viltuspravieši.... nevienu pašu.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:20:57
-Jona-

Piemēram, tā kā sākām par reinkarnāciju - tu saki, ka nāk daudzi un pravieto saskanīgi, tas nozīmē, ka arī jau pieminētā Valtorte, Vassula un vēl kādi citi apstiprina, ka reinkarnācija pastāv? (tieši kristīgās mācības ietvaros)
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.17 16:50:47
Drupie

nē, Vassulai rk nepastāv, toties Valtortai un Lašansam (arī katoļu) ir nepārprotami mājieni uz to.
te jāsaprot iemesls - tā kā tieši Vassulas atkl. ir paredzēta kā pēdējo laiku visplašāk izplatāmā (pēc Jēzus Paša vārdiem) tad nu skaidrs kāpēc... vismaz man.
tātad te uzmanīgi, plz - ka kādam kas atklāts vēl mazliet tālāk, uzreiz nebūt nenozīmē, ka tā būtu nepatiesība. Vassula pati nemaz ar nav atvēzējusies uz high truth, ja kas:

"... es nekādā veidā nepretendēju, lai manis rakstītais aizstātu vai pat pietuvotos Svēto Rakstu autoritātei. Svēto Rakstu iedvesma ir nemaldīga. Es pazemīgi ticu, ka Kungs ir mani aizskāris un aicinājis būt kopā ar Viņu, tieši iedarbodamies uz manu dvēseli un būdams klātesošs vēstījumu pierakstīšanas laikā, tomēr par šo iedvesmu nevarētu tikt runāts tādā pašā nozīmē kā par iedvesmu, kas ir iedvesmojusi Svētos Rakstus. Tas nozīmē, ka manis rakstītais nepretendē uz nemaldīgumu, tomēr vienlaikus tas nenozīmē, ka šajos vēstījumos vajadzētu būt doktrinālajām kļūdām...
Ticību, kas ir saglabājusi savu šķīstību un vienkāršību, Dievs uzrunās ārēju mirdzošu zīmju valodā – šis veids būs piemērots, lai aizkustinātu un atdzīvinātu šāda veida ticību. Ticību, kura racionālisma ietekmē ir kļuvusi apdomīgāka un kritiskāka, Dievs uzrunās intelektuālākā valodā. ..."
http://www.tlig.lv/content/view/544/58/


mirdzošo zīmju valoda tātad vairāk uz katoļiem attieksies, intelektuālāka valoda - uz `prātvēderiem` luturiem.
bet es priecājos/ņemu par labu abus
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.21 10:52:21
te nu sausais atlikums no visa J.Gintera uznāciena:

- konkrētais cilvēks/viņa Augļi iepazīti nav, Zīmes pārbaudītas nav, pozitīvās liecības tiek vnk ignorētas/nonicinātas. ir tikai pavirši pārskriets grāmatām un secināts, ka neatbilst (neatbilst paša paļātāja saprašanai, kas savukārt ir tāda, ka tic runājošai ēzelienei jo tas, lūk, esot Bībelē, bet nespētu ticēt līdzīgiem Kunga brīnumiem, ja tie notiktu šodien...)

jebkurš normāls cilvēks (es uzsveru - normāls, nerunājot nemaz par augsti godīgiem, kādiem it kā būtu jābūt garīdzniekiem) būtu apdomājies, izlasot kaut agrāk jau citēto pozitīvo K.Kalniņa liecību, normāls būtu apdomājies arī uzzinot, ka Ē.D. akceptējuši priesteri un pacenties vismaz noskaidrot kuri tie ir...
tak tā vietā ērtāk liekulīgi satraukties par pašdarbniecisku kristīšanu (kas patiesam Kunga Māceklim nebūt nav grēks), nemaz nemanot ka pats riskē ar patiešām vienīgo nepiedodamo grēku - Svētā Gara zaimošanas grēku.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.21 10:57:16
"... tieši šādi cilvēki, kas ir pārņemti ar kaut ko, ar kaut kādām idejām, viņi ir gatavi ārkārtīgi daudz no sevis dot. ... man jāsaka, no mūsu baznīcas pieredzes - bez šādiem cilvēkiem būtu grūti pat iedomāties, ka tāda kristīga baznīca vispār būtu izplatījusies un izdzīvojusi."
/māc. Krists Kalniņš, LELB Jauniešu centra vadītājs, par Ēriku Delperu/
http://tv.delfi.lv/video/XB5finry/

nu kaut kā nepavisam ne pēc viltuspravieša
pats liecinieks K.K. ja nemaldos, tagad Virsvaldē darbojas, un tad nu neņemiet ļaunā, ja es šo liecību kā vienīgo no LELB puses arī akceptēju.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.21 11:02:38
Ko nozīmē zaimot Svēto Garu

"Ja cilvēks labo, kas izplūst no Dieva Žēlsirdības dēvē par ļaunumu, tas patiešām ir nāvīgs grēks. To pašu var attiecināt uz tādu cilvēka rīcību, kas cenšas apklusināt Dieva balsi, jo šāda rīcība neļauj dvēselēm iepazīt Dieva gribu, saņemt Viņa žēlsirdības dāvanas un tikt glābtiem tā vietā, lai šīs dvēseles pazustu. Dievs dod dāvanas – tā var būt dziedināšanas dāvana, atziņas runa, pravietojums vai jebkāda cita dāvana – un šīs dāvanas vienmēr ir paredzētas, lai celtu Baznīcu. Dieva dāvanas izplūst no Viņa neizmērojamās Žēlsirdības. Ja kāds pavisam netic Dieva dāvanām, tad šāds cilvēks savā sirdī automātiski mazina Dieva Žēlsirdības ietekmi. Tiek mazināta nevis dāvanas nesēja vai pašas dāvanas, bet gan Dieva Žēlsirdības nozīme.
Ja cilvēks sāk tiesāt Dieva darbus un uzskatīt tos par ĻAUNUMU, tos vajāt un apmelot, piedēvējot tos ļaunajiem gariem, tad šāda rīcība var tikt klasificēta kā Svētā Gara zaimošana. Dievišķā darbība, kuru iedvesmo Svētais Gars, tiek dēvēta par ļaunumu un tā ir zaimošana. Piemērs šādai rīcībai ir arī Svētajos Rakstos, kad Jēzus izdarītais brīnums tika piedēvēts Belcebulam. Ko Jēzus toreiz teica? ...
Tādi svētie kā svētais Simeons, svētā Katrīna no Sjennas, svētais Siluāns un citi ir apliecinājuši šādu nostādni. Svētajai Ģertrūdei Jēzus parāda cik stingrs Viņš var būt attiecībā uz tiem, kuri nosoda Viņa dievišķo darbu šajā svētajā (viņas rakstus). Jēzus lūdza svētajai Ģertrūdei, lai Viņa teiktais tiktu publicēts, bet viņa, baidoties no apmelojumiem un cilvēku neticības, šaubījās un vilcinājās. Tad Kungs viņai sacīja: “Kas attiecas uz tām sirdīm, kuras ir tik ļaunas, ka vēlētos apmelot manas dāvanas – lai viņu grēki pārklāj viņus pašus, bet tu paliec bez vainas…” (Raksti saka, ka Dieva bardzība ir tikpat liela kā Viņa Žēlsirdība)
Mūžīgais Tēvs saka svētajai Katrīnai: “Šo un citu grēku dēļ cilvēki padodas NEPATIESAM SPRIEDUMAM – to Es vēlos tev paskaidrot. Mani darbi, kuri visi ir taisnīgi un tiek darīti patiesībā, ar mīlestību un žēlsirdību, viņus nemitīgi ieļauno. Šī nepatiesā sprieduma dēļ, kuram klāt bija pielieta arī skaudības un lepnības inde, tika iznīcināti un nepatiesi notiesāti Mana Dēla darbi. Viņa ienaidnieki meloja, sakot: “Šis izdzen ļaunos garus Belcebula spēkā.” Tie grēcinieki, kuri ir patmīlības, nešķīstības, lepnības, skaudības, alkatības, nešķīstas steigas un nepacietības pilni, vienmēr ieļaunojas uz Mani un Maniem kalpiem, jo uzskata, ka viņi tikai izliekas par tikumīgiem. Viņi ieļaunojas, jo viņu sirds ir satrunējusi, tā pieviļ viņu maņas, tādēļ labais viņiem šķiet ļauns, bet ļaunais – labs.”
Ja cilvēks netic privātām un pravietiskām atklāsmēm un nepievērš tām uzmanību, tā ir viena lieta. Tas nav nāvīgs grēks, jo viņi NESPRIEŽ par šo lietu. Nāvīgs grēks sākas tad, ja cilvēks ar nodomu dēvē par ļaunu to, kas ir svēts un vajā Dieva žēlsirdīgos darbus. Svētais Pāvils tādus dēvēja par „Theomakhi” – Dieva apkarotājiem. ..."
http://www.tlig.lv/content/view/106/82/



ja nu arī Vassulu vēl var kaut kā mēģināt izlikties nemanām, tad ar Didahi jau būs grūtāk... - jau tur visnopietnākajā veidā brīdināts netiesāt tos, kuri nes visas Dieva Gara sūtīto zīmes, jo tas nozīmētu Svētā Gara zaimošanu – vienīgo grēku, kas nevar tikt piedots (Mk 3, 23).
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.21 11:41:13
Nu tagad jau jāgaida skaidrojošā atbilde arī no Krista Kalniņa, ko viņš īsti ir domājis un vai Jona ko nav pārpratusi
Nez vai viņš tāpat kā LELB bīskapi drīkst teikt tikai to, kas Jonai patīkams?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.21 11:51:15
Aivars

nu kāpēc gan... jūs visi varat izmantot arī to jauko iespēju paklusēt - arī tas jau būtu gana bibliski.
tāpat nāksiet grūtākā tiesā, un mums, lajiem jau tā darba pāri galvai, nemitīgi lūdzoties par daža laba nemitīgo apgrēcināšanos. :P
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:02:07
-Jona-
1. Timotejam 2:11 - pameditē labāk par Sv. Rakstiem!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.21 12:16:27
Aivars

nus, tā kā neesmu pielaulāta nevienam pašam surikātam pameditēt mēs varētu arī par šo tik celsmīgo vietiņu!

19 ... jo, kura kāds ir uzvarēts, tā kalps viņš ir.
20 Jo, ja tie, kas pasaules gānekļiem mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus atziņā izbēguši, bet tanīs atkal iepīti, zaudē cīņu, tad viņu gals ir kļuvis ļaunāks nekā viņu sākums.
21 Jo labāk viņiem būtu bijis, kad tie nebūtu atzinuši taisnības ceļu, nekā pie atziņas nākušiem nogriezties no viņiem uzticētā svētā baušļa.
22 Bet viņiem ir noticis pēc sakāmā vārda patiesības: suns atgriežas pie sava paša vēmekļa, kā arī: cūka mazgājusies atkal vārtās dubļos.
/2.Pēt.2/
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.22 12:00:06
cien. kritiķu kungi, šeit, plz!

(nez, vai šo īpaši selektīvo maņu (kaut ko redzēt, kaut ko ne) mācītājiem izkopj garu teoloģisko studiju laikā, jeb viņi to iegūst paši ar laiku - selektīvi Bībeli lasīdami, m?)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.22 12:40:12
Baigi forshi... te teishaam ir jaaved jaunie teologjias studenti un jaaraada visas sektologjikas tehnikas... ij jeedzienu paardefineeshana, ir jaunu jeedzienu uzbuuve uz esoshajiem aplamajiem, ij eisegjeezes burviiba, ij homolegomenas un antilegomenas putroshana utt utjp... nu viss maldu maaciibu un vinju adeptu absoluuti pilns arsenaals...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.22 12:41:16
Pat varu piedaavaat kaadu bakalaura teemu teologjijas studentiem - Maldu maaciibas un ****ologjiskaas tehnikas -Jonas- tekstos ieksh LELB.lv foruma
Ingars
# Iesūtīts: 2010.09.22 17:09:55
-Jona-

ja nu arī Vassulu vēl var kaut kā mēģināt izlikties nemanām, tad ar Didahi jau būs grūtāk... - jau tur visnopietnākajā veidā brīdināts netiesāt tos, kuri nes visas Dieva Gara sūtīto zīmes, jo tas nozīmētu Svētā Gara zaimošanu – vienīgo grēku, kas nevar tikt piedots (Mk 3, 23).

Tā pat arī no otras puses, kaut vai ņemot to pašu bībeles citātu
19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/


Brīdinājums ir gan neapslāpēt Garu, gan arī pārbaudīt - vai saskan ar iepriekš mācīto. Teikšu tā - cik mēs esam diskutējuši par Vassulas atklāsmēm, tu tā arī neesi spējusi parādīt, kur bībelē pamatojas atklāsmes par Marijas statusu, par šķīstītavu un citām zināmām katoļu mācībām, kuras ir atklātā pretrunā bibliskajai mācībai. Nedomāju, ka Svētā Gara zaimošana būtu aiz nezināšanas izteiktas aplamības, vēl jo mazāk, ja kādas jaunas atklāsmes tiek vērtētas iepriekšējo atklāsmju gaismā. Labi, tu teiksi, ak caur Vassulu neskaitāmi nākuši pie Dieva. Bet kam tieši šie cilvēki ir noticējuši? Varu teikt, ka pie Dieva tāpat arī nākuši daudzi caur VIlkersona, Benija Hinna u.c. Dieva vīru kalpošanu, kuri pilnīgi droši tev apgalvotu, ka šīs konkrētās katoļu mācības ir nebibliskas un melu pilnas. Ko nu? Uzrādīsi atkal kādu Vilkersona izteikumu par Bušu, kam tu pat informācijas avotu neatceries, un droši vien arī kaut ko atrautu no konteksta?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 135 , pavisam kopa bijuši: 37003