atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību jauna atklāsme = jauns Evaņģēlijs?
-Jona-
Iesūtīts: 2010.09.02 13:43:29
vai patiesi?

19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
skats no malas [94.101.239.37]
# Iesūtīts: 2010.09.06 15:25:36
Ctulhu

Kādus nopelnus kopējā cilvēces morāles un ētikas celšanā tu piedēvē Alisteram Kroulijam?
skats no malas [94.101.239.37]
# Iesūtīts: 2010.09.06 15:26:43
Ctulhu

Būtu interesanti dzirdēt tavu viedokli par katru tevis tikko pieminēto personību.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.06 15:34:22
Hrestomaatisks maldu maciibas ietekmes gadiijums... Vajag jaunkristaamos vest uz forumu un raadiit kaa maldu maaciitaaji un viltus pravieshi noveersh cilveeku no Rakstiem un Evangjeelija Cilveekiem vienmeer gribaas cilveeku gudriibu vairaak... un lieciibu vienam no otra pienjemam, bet lieciibu no vieniigaa Dieva - nee
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 19:53:56
Gnid, 2o Kristus atnaakshanu pat tu garaam nepalaidiisi... ja tai buus notikt tavaa dziives laikaa
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 20:24:26
Gnid a kaapeec tas TEVI uztrauc?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 21:43:01
Gnid, mums speciāli detektori... nesaprotami ateistiem
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.06 22:34:52
-Jona-

Palasīju, šajos tekstos izklausās jauks un sirsnīgs. Varbūt, lūdzu, ieliksi arī pilnu tekstu, ko viņš raksta par reinkarnāciju, kā to izskaidro? Es reinkarnācijai neticu, bet gribētu izlasīt, kā to skaidro cilvēks, kurš sevi pieskaita kristiešiem.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.07 14:06:23
Drupie

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=172736&t=172736
(mans pēdējais garais iecitējums)
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.07 14:08:02
skats no malas [94.101.239.37]

tabula rasa
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=177106&t=177090
bīskapi košoni
http://www.youtube.com/watch?v=VrlFjL9__Yc


Mārtiņš no Baznīcas skatpunkta - man šķiet, nekādas attīstības, kas būtu jāsaķer, vienkārši nav

es biju domājusi tā, ka baznīca pati (pirmsākumos bijusi pioneer šā vārda vislabākajā nozīmē) jo tālāk no Kristus - jo samaitātāka un gļēvāka. līdz šodien Jēzus tās patiesajam stāvoklim velta vairs vienu vārdu tikai - drupas.
un ka šie svētie un pravieši visos laikos ir bijuši faktiski vienīgie, kas uzturējuši pie dzīvības gandrīz jau apdzisušo uguntiņu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.09.07 14:24:06
-Jona-

Tikai neaizmirsti, ka bībelē tāpat atrunāts par viltus praviešiem un viltus brīnumiem. Ir zināmi gadījumi, kā pūšļotāji var pat dziedināt slimības - sātans mēdz izlikties, ka palīdz, viņš labprāt vājina savas pozīcijas pie cilvēka miesas, ja var iegūt viņa dvēseli
skats no malas [94.101.239.37]
# Iesūtīts: 2010.09.07 15:38:46
-Jona-

Paldies par atbildi.

Par bīskapiem košoniem apskatīšos, kad būšu mājās, jo darbā youtube nogriezts.

Mans jautājums par tabula rasa bija tikai kā papildus jautājums jautājumam par Ērika Delpera reinkarnācijas mācību.
Es būtu pateicīgs, ja tu saviem vārdiem man nezinātājam to izklāstītu.
Un vai šī mācība ir atrodama Rakstos vai arī saņemta tikai atklāsmes veidā?
skats no alas
# Iesūtīts: 2010.09.07 21:52:24
-Jona-

1. Noskatījos tevis ievietoto video, bet skaidrs man nekļuva - kas ir bīskapi košoni? es domāju termins kā tāds!

2. Palasīju arī linku ko ieteici Drupie, bet diemžēl neatradu vietu kur Delpers runātu par reinkarnāciju, bija runa par septiņiem līmeņiem vai pasaulēm, kur nonāk dvēsele. Vai var izklāsīt E.Delpera reinkarnācijas mācību un kā tas saistās ar Rakstiem?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.07 23:02:33
Uzmetu aci Jonas ievietotajiem citātiem. Nu nav tur nekā no kristietības, Delpera Dievam nav grēku piedošanas žēlastībā kā to ticam mēs kristieši, bet gan bauslības un grēku izpirkšanas sistēma.
jenocs
# Iesūtīts: 2010.09.08 02:10:41
-Jona-
jeb tomēr - tikai un arvien tālāk, ar to pašu - sīkāk, smalkāk, dziļāk, pilnīgāk...?
nav jau iebildums pret "dziljaak un pilniigaak", biibelee jau arii netruukst ne dziljuma, ne pilniibas, bet jebkurai dziljaakai un pilniigaakai atklaasmei jaabuut saskanjaa ar vienkaarsho "evanjgjeelija patiesiibu".
deplera "dziljumi un pilniibas" neiet kopaa ar evanjgjeelija patiesiibu.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.09.08 12:03:29
-Jona-

Es arī izlasīju tevis ieteikto linku, bet par reinkarnāciju tur neatradu.
Varbūt atbildi īsumā, kā tad Delpers māca, man ir trīs jautājumi:
1. Vai viena un tā pati dvēsele var iemiesoties ķermenī atkārtoti?
2. Reinkarnāciju parasti atbalsta tie, kas runā par "vienlīdzīgām starta pozīcijām", ka daudzi piedzimst, piemēram, jau slimi, un reinkarnācija ir atbilde, ka iepriekšējās dzīvēs darīts kaut kas tāds, par ko šis sods tagad. Vai arī Delpers māca to pašu?
3. Cik saprotu, Delpers māca, ka vispirms ir pasaule, kurā dzīvo cilvēka gars, pamatojoties uz Jeremiju. Vai arī šajā garīgajā pasaulē iespējams tā dzīvot un uzvesties, lai miesā piedzimtu slims, kas ir sekas šai iepriekšējai uzvedībai?
Lūdzu, palabo mani, ja esmu kaut ko sapratusi nepareizi.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.08 12:49:13
Mārtiņš nav tur nekā no kristietības, Delpera Dievam nav grēku piedošanas žēlastībā kā to ticam mēs kristieši

zini ko - pirms te melst, ej un vispirms izlasi! tās ir ntās un atkal ntās lpp. katrā viņa grāmatā!
es esmu pārrakstījusi tikai tik un to, kas man kādreiz noderējis kā atbilde uz to vai citu jautājumu delfu forumā. man vienkāršāk ir nocitēt teiksim, Vassulu, Valtortu vai citu ko no i-neta, nevis pārrakstīt grāmatu - tāpēc Delperu es citēju/pārrakstu tikai gadījumos, kas skar citur neminētas nākamās lietas/cieto barību/visu patiesību.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.08 12:52:00
Drupie

gars var pārmiesoties arī uz Zemes, bet tikai kā izņēmuma gadījumi Dieva plānā.
vislielākās jukas ir ap pašu šo terminu - ja pasaka rk, tad parasti prātā nāk bezgalīgi sansāras rati, pārdzimsana dzīvniekos un atkal atpakaļ un vēl nez kas - par to es atbildēt nevaru, neko tml. es tur nelasu.
toties - mēs (bet kā gari nevis patreizējās dvēseles!) esam jau ārkārtīgi ilgi dzīvojuši dažādās Debesu pasaulēs, kur ilgi jo ilgi mācīti/audzināti. un attiecīgi arī šīs zemes liktenis tad nu katram no mums izvēlets tieši tāds, lai mēs visu šo garumgaro Skolu beigtu sekmīgi, resp. lai tiktu pestīti. slimība var būt gan kā sods, var tieši otrādi - kad augsts gars upurējas kāda cita labā, vēl citi varianti.
tāpec jau tik stingri piekodināts mums citam citu netiesāt - aiz vienkāršā iemesla, ka mēs te nekad nepārzināsim visu kopainu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.09.08 12:54:34
toties - mēs (bet kā gari nevis dvēseles!) esam jau ārkārtīgi ilgi dzīvojuši dažādās Debesu pasaulēs, kur ilgi jo ilgi mācīti/audzināti. un attiecīgi arī šīs zemes liktenis tad nu katram no mums izvēlets tieši tāds, lai mēs visu šo garumgaro Skolu beigtu sekmīgi, resp. lai tiktu pestīti. slimība var būt gan kā sods, var tieši otrādi - kad augsts gars upurējas kāda cita labā, vēl citi varianti.

Tas nesaskan ar Dieva vārdu un tā nav patiesība. Tas ir pretstats mūsu Kunga Jēzus Kristus veselīgajai mācībai.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.08 12:57:37
skats no alas

vai tā būtu provokācija uz bezgalīgām, tukšām pļāpām par rk tēmu? kad es Jēzus dotajā atklāsmē skaidri lasu tieši pretējo - ka tas ir gluži lieki?
ja tik trakoti interese, meklē un lasi. atkārtoju vēlreiz, kas nesaprata - tā nav nekāda īpaša mācība, vnk darīts zināms kā fakts, ka mēs kā gari esam daudz vecāki/pieredzējušāki par mūsu miesām.

man personīgi ir gluži vienalga, ka skats no malas vai alas iedomājies sevi radītu reizē ar savu pīsli. da kauč kāpostos atradies jeb varbūt kāda stārķa atgādāts - Evaņģēlijs no tā nemainās ne par naga platumu.

p.s.
ja nav skaidrs par košoniem kā tādiem, var skatīties droši nākamo!
http://www.youtube.com/watch?v=j4TwynzJ5rY
Svētais
# Iesūtīts: 2010.09.08 13:00:46
vnk darīts zināms kā fakts, ka mēs kā gari esam daudz vecāki/pieredzējušāki par mūsu miesām.

Tā nav patiesība, jo Dieva Vārds to nemāca. PIlnību sasniegušie taisno gari ir gari, kurus Dievs pārrada kā jaunus radījumus Jēzū Kristū. To māca Bībele. Visa cita veida atklāsmes, kas nav saskaņā ar Bībeli nav vērā ņemamas un ir maldu mācība.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 762