atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ēriks Delpers - turpinājums
-Jona-
Iesūtīts: 2010.08.18 12:36:40
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=1799

kāpēc dzēsta šī pirmā tēma (un vēl tā norakta starp vecajām ka tik tikko atradu)?
nekas vēl nav beidzies, ziniet, viss pa īstam nupat tikai sākas
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 12:37:20
vispār gribēju pagaidīt analīzes, bet laikam noliecināšu tūlīt pat

tātad š.gada 7. jūlijā tiku otrreiz Jēzus spēkā dziedināta - un atkal caur Ē. Delperu... ja no pirmās reizes man nav nekādu taustāmu pierādījumu (kā jau dr. pēc izglītības, diagnozi konstatēju pati), tad par šo reizi man īpašs prieks - tagad ir/būs pilns komplekts.
būtība - pirms vairākiem gadiem man vīruss bija noēdis pilnībā vairogdziedzeri - tāda vairogdziedzera man vairs faktiski nav, kā teica ārstējošā endokrinoloģe.
gadiem tīri labi iztiku ar dienišķo tiroksīniņu, lai gan biju jau brīdināta un pati zināju, ka aizstājējs nekad nebūs tik labs kā Dieva dotais... nu ja - jau sāka sāpēt locītavas utt.

stingri nolēmu šoreiz paļauties uz Jēzu un tikai Viņu, kā Delpers pats savās grāmatās raksta:

" ... slimība.... un tad ir divi ceļi - ārstēties pie dakteriem vai paļauties uz Dieva dziedinošo garu...
Nav tādas slimības, ko nevarētu izārstēt. Kā tad Kristus spēja dziedināt? Taču viss ir atkarīgs no ticības spēka. Kad cilvēks ticībā lūdz, viņa šūnas ir atvērtas, tajās ieplūst Dieva Svētais Gars..."


vnk pierakstījos, vnk iegāju (garām visiem dr. ar kuriem viņš sadarbojas) un - IZGĀJU DZIEDINĀTA.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 12:39:07
atv., gribēju teikt - iepriekšējā tēma nevis dzēsta, bet slēgta.

godwit
# Iesūtīts: 2010.08.18 12:47:09
" tiku otrreiz Jēzus spēkā dziedināta - un atkal caur Ē. Delperu... "

Varbūt ne caur Delperu, bet par spīti Delperam. Kā Tev šķiet par ko ir rakstīti šie Kunga vārdi:"vai mēs Tavā vārdā neesam dziedinājuši?... ejiet nost no Manis, jūs ļauna darītāji".
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.18 12:48:28
"IZGĀJU DZIEDINĀTA"

Soli Deo Glorija!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 12:51:55
divi ceļi - ārstēties pie dakteriem vai paļauties uz Dieva dziedinošo garu

Vispār ir jau arī trešais - ārstējies pie dakteriem un paļaujies uz Dievu. Pat vecā Sīraha gudrības grāmatā šai sakarā šis tas asprātīgs ir teikts.

Bet vai Delpera sektas reklamēšana nav pretrunā ar foruma noteikumiem?
danar
# Iesūtīts: 2010.08.18 12:55:56
-Jona-
Varu tev ar" noliecinat",ka mana māsa netika dziedinata caur Delperu...viņs pateica ka neko vinas situacija nevar darīt un viss.
Viņa ar paļaujas uz Jēzu un dzīvo ar sāpēm un nelabumiem jau vairākus gadus...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.08.18 12:57:45
Tev ir jauns vairogdziedzeris? Jeb vecais salabots?

Atliek vien noveeleet... eee... veel 100 gadu dziivot.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 13:03:57
godwit

tas ir teikts par ļauna darītājiem - vai tad nav skaidrs?


Aivars Bet vai Delpera sektas reklamēšana...

varbūt tu pats esi sekta, m? sekta, kura ieņēmusi vienam Dievam pienākošos vietu, neklausīdams Kunga atklāsmēm/praviešiem šodien? lai gan tas piekodināts jau Bībelē.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 13:07:05
Aivars

vai Vassulu drīkst šeit reklamēt ? to pašu, kura manā baznīcā iekļauta ne vairāk ne mazāk kā ekumeniskajā izdevumā?

http://www.kasmusvieno.lv/sarunas-pardomas.html

jeb tev varbūt J.Rubenis u.c. tagad jau sektanti??
redz, un Delpers tātad dara tieši precīzi to, ko Jēzus no Savējiem šodien arī paģēr - un neko citu.
nevis tukši muld, nevis zaimo vai aprunā, bet - dara.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:13:07
danar

nu žēl protams, bet tāpēc vien nevajag nosist ticību citiem. jā, tur nāk arī daudzi mazticīgi, nāk tādi, kas gadiem nav rūpējušies par miesas templi, viņi parasti tad arī griežas vispirms pie ārstiem - tb attīrās, sakārto organismu utt.
tāpēc es arī neiesaku Delperu visiem, visus pat Jēzus nedziedināja.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.08.18 13:28:48
-Jona-
(..) viņi parasti tad arī griežas vispirms pie ārstiem - tb attīrās, sakārto organismu utt.
tāpēc es arī neiesaku Delperu visiem, visus pat Jēzus nedziedināja.


Kā to saprast? Vai Jēzus kādu noraidīja, vai kāds nebija miesiski gatavs Jēzus dziedināšanai?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:30:30
-Jona-
vispār gribēju pagaidīt analīzes, bet laikam noliecināšu tūlīt pat

Ar nepacietību gaidam analīzes
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:30:43
-Jona-
Klau, nu tā Vassula tur ir mazliet citēta starpdenominatīvā apkopojumā kā viena no mūsdienu teoloģēm vai mistiķēm. Un?
Bet Tu savukārt pilnīgi nekritiski pavelcies uz visiem šiem mistiķiem, nemanot kur jau aizej projām no Svētajiem Rakstiem. Arī šodien uzsauktajā diskusijā, Tu pat neargumentē, kāpēc Tavuprāt, Delpers nav novirzījies no Kristus mācītā, un kur katoļu bīskapi būs kļūdījušies, bet uzstājies ar tvshop cienīgiem stāstiņiem, un gānīšanos par tradicionāliem kristiešiem.
danar
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:32:54
-Jona-
Mans merkis nav nevienam te nosist ticibu,pateicu realu liecibu.
Vina ari rupejas par miesas" templi",gaja pie arstiem...arsti neko daudz nevareja palidzet..un nejausi vina reiz nonaca pie Delpera.Pat nepapulejas parunat ar manu masu...pateica kadai pazina- tresai personai,ka vinai nevar palidzet.Tad man jautajums..kurs te nokauj ticibu un par kadu ticibu iet runa?
ko darit tiem,kurus nevar izdziedinat?
Pie reizes paprasisu..man tik ljoti aktualo jautajumu...vai no 1.tipa cukura diabeta kads cilveks ir ticis dziedinats..caur Delperu?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:41:05
Ctulhu Vai viņa tur runā no sevis?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 13:47:26
danar Pat nepapulejas parunat ar manu masu...

lūdzu, neuztver to kā augstprātību, sirsnīgāku cilveku es neesmu vēl sastapusi, bet - pateikt acīs nopietni slimam, ka viņam pašam trūkst ticības, ir smagi diezgan...
Ē.D. nevajag cilvēku fiziski redzēt, viņš tāpat redz (Jēzus parāda) - kā slimo, tā viņa problēmu, slimais var atrasties kaut Amerikā. jā, arī diabēts nav nekas tāds ko Jēzus nu nevarētu (īstais Dziedinatājs jau ir Viņš - Jēzus!).
ja kāds dziedināšanu nesaņem, tad vaina nav slimībā, bet cilvēkā. (bet tas atkal nenozīmē, ka mana ticība nevarētu laika gaitā kļūt stiprāka - ja cenšos negrēkot, dzīvot lūgšanu dzīvi, gavēt utt.)

"Nav tādas slimības, ko nevarētu izārstēt. Kā tad Kristus spēja dziedināt?"
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=172736&t=172736
un
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=172750&t=172749
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:52:24
Ctulhu

ja tu būtu pastaigājis bez vdz. tu gan zinātu - nogurums neaprakstāms. bez tam - priekš kam tad man ticība?
bet būs arī analīzes, būs! jau tagad man prieks par manas dakterītes izbrīnu - viņa taču mani/manu kaiti pazīst kā raibu suni - gadiem esmu tur piestaigājusi kānekā
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:52:51
ja kāds dziedināšanu nesaņem, tad vaina nav slimībā, bet cilvēkā - LŪK ŠITĀ MULDĒT NEVAJAG!! Palasi vispirms Sv. Rakstus.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:56:40
Aivars

nu nemuldies tik pats un pa priekšu atbildi par tām sektām, labi?
(nez vai Sv.Rakstos jau izkasīts 8. bauslis - tas, par melīgas liecības došanu pret savu brāli?)
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.18 13:58:58
Ēriks Derpers.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 36719