atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ēriks Delpers - turpinājums
-Jona-
Iesūtīts: 2010.08.18 12:36:40
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=1799

kāpēc dzēsta šī pirmā tēma (un vēl tā norakta starp vecajām ka tik tikko atradu)?
nekas vēl nav beidzies, ziniet, viss pa īstam nupat tikai sākas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 14:28:27
garā redzu kā Aivaram pilnīgi pirkstiņš trīc lai kārtējo banu man iešķiebtu
Kas vēlreiz apliecina, ka tev nepatiesības un maldinātāja gars piesities!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 14:30:07
Aivars Luterānis taču arī šis nav

kāds šis? varbūt tomēr spēj sarunāties pieklājīgāk?
man gan nekas nav zināms, ka Delpers būtu izmests(?) no luterāņiem, vinš neko no sektu repertuāra arī nepiekopj, vnk Kristus Karaļa kalnā var nākt jebkurš, no jebkuras konfesijas.
vai tagad to definē kā sektantismu??

kā ar Vassulu palika?
Drupie
# Iesūtīts: 2010.08.18 14:40:41
Delpers pieder luterāņu baznīcai? Es šeit palasīju un sapratu, ka tieši ir no kādas harizmātu draudzes.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 14:49:15
Drupie

viņa dzimtā ir visi luteraņi, cik nu man zināms, un savā (Liepnas) pusē visās nozīmēs patiesi cienīti ļaudis

http://www.aluksniesiem.lv/portals/sarunaspardzivi/raksts.html?xml_id=2316

ka pati baznīca izliekas viņu neredzam, jau cits jautājums... par laimi, bez paļātājiem ir arī meklētāji un viņi par Delperu tikuši skaidrībā jau sen

"... tieši šādi cilvēki, kas ir pārņemti ar kaut ko, ar kaut kādām idejām, viņi ir gatavi ārkārtīgi daudz no sevis dot. ... man jāsaka, no mūsu baznīcas pieredzes - bez šādiem cilvēkiem būtu grūti pat iedomāties, ka tāda kristīga baznīca vispār būtu izplatījusies un izdzīvojusi."
/māc. Krists Kalniņš, LELB Jauniešu centra vadītājs/
http://tv.delfi.lv/video/XB5finry/

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.08.18 14:54:00
A man kaut kaa tomeer priex, ka (ja) cilveeks no kaadas viirusskaites ticis izaarsteets...

Aicinu nodaliit -Jonas- subjektiivo lieciibu par personiigaas veseliibas uzlaboshanos un -Jonas- teologjiskaas preferences! Kaa redzam viens otram var netrauceet Par pirmo neredzu iemeslu te celt haju, labaak noveeleet -Jonai- veseliibu
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:16:16
Nu tad jau tik atliek noskaidrot, ko saka Liepnas luterāņu draudzes mācītājs. Vai ĒD ir Liepnes ev.lut. draudzes loceklis, un kādās draudzes aktivitātēs iesaistās.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:22:29
Aivars

aha, tikai vispirms noskaidro, kur ir Ē.D. tagadējā dzīvesvieta... tas noderēs arī, pirms kopā ar Pujatu stučīt Totalitāro sektu apkarošanas komitejai

(pie reizes atgādini Pujata k-gam par viņa sirdij tuvajiem ļedjajeviešiem - ka vēl neaizmirst! - ja jau sektas tad visas sektas )
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:25:27
-Jona-
Nu paga, tad tu atkal samelojies? Tad šis nemaz nav Liepnas draudzes loceklis?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 15:30:50
Aivars

lasīt māki? atbildē Drupie es teicu, ka viņš nāk no Liepnas puses!

un kur tad es tā iepriekš būtu samelojusies, m??
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:31:09
Вот некоторые признаки тоталитарных сект:

1. В группе тебе предложат точный рецепт успеха или счастья именно для тебя
2. Уже первая встреча дает тебе совершенно новый взгляд на вещи
3. Учение группы предельно просто и объясняет любую проблему
4. Учение группы считается единственно истинным, вечным знанием. Традиционная наука, рациональное мышление, разум отвергаются как сатанинские, ложные
5. Ты не должен размышлять об учении группы. Твои "новые друзья" говорят: "Это невозможно объяснить, пойдем к нам - ты должен это пережить"
6. Критика со стороны считается лишним доказательством правоты группы
7. Мир катится к катастрофе, и только группа знает, как его спасти
8. Группа - это избранные. Остальное человечество гибнет: ведь оно не входит в группу или не позволяет ей спасать себя
9. Ты должен стать членом группы немедленно!
10. В группе есть старший - учитель, медиум, вождь или гуру. Только он знает всю истину. Его приказы исполняются безусловно
11. Группа требует абсолютного соблюдения своих правил и дисциплины, поскольку это единственный путь ко спасению
12. Интимная жизнь группы регламентируется руководством: оно предписывает полное воздержание или групповой секс, подбирает партнеров
13. Группа заполняет все твое свободное время заданиями: продажей книг или газет, вербовкой новых членов, посещение курсов, медитациями
14. Группа желает, чтобы ты разорвал свои "старые" отношения, так как они препятствуют твоему развитию
15. Группа ограничивает себя от остального мира - одеждой, пищей, особым языком, четкой регламентацией поведения
16. Тебе очень сложно остаться одному, кто-то из группы всегда находится рядом
17. Если ты начнешь сомневаться в учении группы, поскольку обещанный успех не приходит, то виноват всегда окажешься сам, поскольку ты якобы недостаточно работаешь над собой или слабо веришь

Если хотя бы один из этих признаков покажется тебе знакомым - БЕРЕГИСЬ !
incognito
# Labojis incognito: 2010.08.18 15:32:58
Nu, daži no šiem 17 punktiem ir attiecināmi pat uz LELB, piemēram 2,3,6,7,8. Vai kaut kas attiecināms arī uz Delpera kungu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:39:08
incognito, izskataas ka tad tavs priekshstats par LELB buutiski atshkjiras no maneejaa... jo neviens no tevis uzraadiitajiem nekaadiigi uz LELB man nesanaak attiecinaat
Drupie
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:45:07
No tā, ka Delpers kādu dziedinājis, jau gan nevar izsecināt, ka viņš tātad ir pret Dievu. Tieši Jēzus jau arī dziedināja slimos, tāpat viņa sekotāji. Ko vēl Delpers dara un māca? Tur ir kaut kas pretrunīgs kristietībai?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 15:47:32
situāciju ap tādiem kā Delpers, Vassula... (un viņus nikni apkarojošiem farizejiem) vislabāk raksturo šis


Patiesā teologija nozīmē Manis, tava Dieva, kontemplāciju.

Es tevi esmu audzinājis ar Svēto Gudrību; tu neesi kā tie, kuri savu mācību balsta uz Rakstu citātiem un Tradīciju un kuri izšļupst Manus Dievišķos Vārdus vienīgi ar savām lūpām …
… tiem, kuri saka: „ja tu esi Dieva sūtīta un šie ir Viņa vārdi, tad pierādi savu pazemību, paslēpjoties pati un neliekot nākt atklātībā šiem Vēstījumiem; beidz izrādīties un to visu klāstīt visā pasaulē;”
šiem ļaudīm atbildi šādi: …
http://www.tlig.lv/content/view/1344/116/


Apslāpēt Manu Balsi ir nāvīgs grēks. Manus kalpus ir veidojuši Mani Vārdi.

... tomēr neviens no Baznīcas oficiālajiem pārstāvjiem nopietni neieklausījās; „šī ir tikai personīga atklāsme, un jums tajā nav jāieklausās,” tie sacīja;
apklusināt Manu Balsi ir nāves grēks; mēģinājumi Mani caurcaurēm analizēt ir Manās Acīs pretīgs grēks;
vai neapzinies, ka esi ieņēmis Manu Sēdekli? vai neapzinies, ka tu kļūsti par visas cilvēces ienaidnieku? tu… traucē izplatīties Maniem Vārdiem…
…vārdu straumes, kuras jūs Man veltāt Manu Sapulču laikā? šie vārdi taču ir viena vienīga ar frāžainību piepildīta tukšība!
http://www.tlig.lv/content/view/1325/116/
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:49:19
Ctulhu, taapat kaa ar sexu

Ir lietas, ko nevar izstaastiit, var tikai paardziivot!

Tachu sektaam raksturiigs ir kaareiz shis ievilkshanas mehaanisms... ka vispaar neko tu nevari saprast un izprast (taapeec jau tik diivaini shkjiet) jo neesi grupas loceklis.

Arii fizikaa nevar sho to saprast, ja neesi fizikjis - izstudeejis fiziku, sapratis kaut kaadus diferencaalvienaadojumus vai matrixu reezinaajumus... etc... Tas nenoziimee, ka fizika ir sekta...

Ieveero ar ko saakaas #5 - tev nav jaapaardomaa grupas maaciiba - un tikai shii teikuma kontextaa var saprast #5 taalaako textu. A tu ko dari, izrauj #5 otro dalju no kontexta un tad attiecini... taa nevajag dariit.

Luterisms kaareiz aicina ljoti daudz mediteet un paardomaat Kristietiibu... un droshi to var dariit vienatnee ar Rakstiem... maajaas... Pat i-netu driixt lietot!
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:49:27
Jošs Mulders
Nu,
2) priekšstats par vēsturiskajā Jēzū inkarnējušos Dievu ir visai jauns skats;
3) grupas mācība ir vienkārša - nu, vai tad nav. Ticiet un liecieties kristīties un visas pārējās problēmas uzticiet Viņam;
6) kristiešiem ir dažreiz raksturīga sajūta, ka ir jābūt ka kristiešus vajā;
7) mācības par pasaules galu, vai tad tās nav kristietības, tai skaitā luteriskās, sastāvdaļa? Un glābšanās ceļš jau arī ir tikai viens, vai ne?
8) Nu un vai tad kristieši vispār un luterāņi specifiski neuzskata sevi par izredzētajiem ("Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet Es jūs esmu izredzējis..."?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:50:23

Sitas arii te forumaa no luteraanjiem ira beizji dzirdeets.


Tas ir gan vairaak dzirdeets no Harizmaatiem. Luterisms ir "Krusta Teologjija", kas pagjeer kaareiz to, ka JA tev ir kaadi panaakumi, tad taa ir zheelastiiba, nevis "tev taa pienaakas"... jo Kristeitiiba peec Luterisma pagjeer gana nekomfortablu dziivi shinii pasaulee!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.18 15:52:42
Drupie

Delperam Dievs (bez visa cita) devis atklāt nākamās lietas - tas ir tas, kas Evaņgēlijos vēl aizzīmogots, pilnīgi vai daļēji. dažbrīd šīs lietas ir tiešām pārsteidzošas, bet tiem, kuriem Jēzus vispār beidzas ar pēdējo Bībeles vāku - galēji nepieņemami.

un te tad nu atraduši kam piesieties - nu gluži kā ar ("pret-moziski" sludinošo) Jēzu kad izrēķinājās...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:57:16
-Jona-
Delperam Dievs devis atklāt nākamās lietas - tas ir tas, kas Evaņgēlijos vēl aizzīmogots, pilnīgi vai daļēji. dažbrīd šīs lietas ir tiešām pārsteidzošas, bet tiem, kuriem Jēzus vispār beidzas ar pēdējo Bībeles vāku - galēji nepieņemami.

Šāds uzskats ir klaji antikristīgs un tā sludināšana - sektantisms.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.18 15:57:35
incognito,

Man buus jaakonfrontee tevi ar tevis pasha dotajiem parametriem par sektaam - es prosto bik iru pastudeejis dziljaak sho jautaajumu, taapee es "juutu" kontextu, kas nav pateikts... meegjinaashu paskaidrot!

priekšstats par vēsturiskajā Jēzū inkarnējušos Dievu ir visai jauns skats;
Vai tavupraat tas ir jau pirmajaa tikshanaas reizee? Vai ideja par veesturisko Jeezu ir kaut kaada svesha Rietumu civilizaacijas ikdienaa, kura pati ir buuveeta uz Kristietiibu! Sektaam raksturiigs ir gana kardinaals un "out of common" skats uz dziivi, kas nav sastopams ikdienaa... Savukaart ideja par Kristu kaa veesturisku personu ir common stuff! Bet, piemeeram, ideja, ka asins paarlieshana vai dzimshanas dienu svineeshana ir saatana ideja, nav gluzhi common stuff.
3) LELB tavupraa taa sludina? Vai tu nejauc ar harizmaatiem?
6) Saliidzini to ko tu uzrakstiiji ar to krievisko variantu. LELB nebuut neuzskata, ka attiexme pret LELB ir kaada "exkluziiva"
7) Tas arii ar #8 sakriit... LELB gluzhi neuzskata sevi par vieniigaas "receptes" tureetaajiem bet gan Kristus... taatad glaabshana ir nevis grupaa, bet Kristuu LELB maaciiba ir (vismaz ir jaabuut) Kristocentriskai nevis LELBcentriskai
8) Bet tev nav jaabuut LELB sastaavaa LELB paarstaav Luterismu, kur Auksburgas TA ir rakstiits, ka mees ticaam, ka pat pie RKB un PB u.c. ir labticiigi pestiiti ticiigie... taatad gluzhi nav tas kas rakstiits sektu "paziimees"


Incognito, rodas iespaids ka tu pats iisti neizprati sevis citeetaas paziimes, jeb kaut kaa apzinaati/neapzinaati taas mazliet paarinterpteteeji (paplashinot) lai zem taa pabaaztu LELB

Sektologjija ir smalka lieta... un tieshi taapeec cilveeki iekriit, jo sektas ir LIDIZIIGAS tradicionaalajaam, bet ar shaadiem taadiem "bzdinkiem"... bet kaareiz kaa tai teicienaa "Devil is in the details". Velns ir Dieva peertikjis, jau no Pasaules pirmaas dienas shamais meegjina meerkakjoties Dievam pakalj un izskatiities LIIDZIIGS Dievam, bet kaa tai vecajaa labajaa teicienaa - to aazha kaaju jau nenosleept.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 8913