atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmaatu (shroeiz Adonikas) Kristologjija?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.07.14 14:28:26
Nu luuk arii atbraucaam...

A mees briinaamies, ka Adonika & Co. pinaas pa Kristietiibu kaa pliks pa naatreem, a izraadaas... (sic.) Inkarnaacijas Noliegums JAU ir noticis

Adonikas vaardi (un ljoti ceru, ka tie izriet no pashas Adonikas absoluutaas neizpratnes, nevis taa ir vinjas maaciiba vinjas draudzee, jo tad es ieteiktu muusu patriarhiem paarskatiit sadarbiibu ar shiim draudzeem)

Taatad... Inkarnaacijas noliegums tiiraa formaa no Adonikas puses...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:00:46
Adonika
Kluss ieteikums. Tiešām ieklausies tajās citu kristiešu citētajāas Rakstu vietās un padomā. Varētu vēl te viskautko pieminēt, kas ari norāda uz Kristus dievišķību, bet šobrīd tu pārstāvi ieskatus, kas raksturīgi jehoviešiem, kristadelfiešiem, musulmaņiem un laikam tev pašai. Grūti to būtu nosaukt par kristietību, tās klasiskajā izpratnē.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:03:32

kāpēc jums visiem Dievs vienkārši neuzsūta atklāsmes, lai nav jākašķējās?
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:03:59
Jošs Mulders
zini, man tomeer praata stav, ka PV maaciija, ka Kristus bija 100% Dievs un 100% cilveeks. kaut gan shaadaam teologjiskama teemaam tur iipashi uzmaniibu nepieversa, liidz ar ko var gadiities, ka vienkarshi es to taa sapratu, bet citi adepti varbutu saprata savaadaak.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:04:10
2 Kor 5:19 Jo Dievs bija Kristū un salīdzināja pasauli ar Sevi, tiem viņu grēkus nepielīdzinādams, un ir mūsu starpā licis salīdzināšanas vārdu.

Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs. Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū, un mēs skatījām Viņa godību, tādu godību kā Tēva vienpiedzimušā Dēla, pilnu žēlastības un patiesības.


Veel ir iens interesants jautaajums, bet to man bail uzdot Adonikai!

Vai Jeezus tagad ir Cilveeks?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 15:04:55
Adonika , par cik Tu nostājies pret kristīgo mācību, Tev pašai tā kā būtu jādod Rakstu vietas, kas apliecina, ka Jēzus dzīves laikā ir tikai cilvēks, ne Dievs vai ko tamlīdzīgu, typa - "un nāca Jēzus un Dievs viņš nebija"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:05:52
Donochka... nuja... bet kaa tai teicienaa "Devil is in the details"

Jo, manupraat taa pati Adonika, bij taa, kas arii noliedza to, ka Sv. Garam ir veltaama pieluugsme - bet varbuut kljuudos - bet ideja arii naaca no muusu harizmaatu draugu puses
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 15:10:58
Jošs Mulders,
Nesen šis jautājums pacēlās mūsu pilsētas garīdznieku forumā, proti, vai Jaunā Paaudze ir kristīga draudze vai totalitāra sekta.
Pareizticīgo priesteris bija speciāli piemeklējis "apustuļa" Ļedjajeva izteikumus, būtībā līdzīgus Adonikas putrošanai pa kristoloģiju un trinitāti.
Rezultātā Jaunās Paaudzes pārstāvji vnk sāka izvairīties no līdzdalības forumā, nevis sniegt skaidras atbildes un apliecināt savu ortodoksiju.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:11:34
indriķis Nez kāda nostāja būtu Jēzum. Bik skumji, ka bīskapam Pāvilam ir radies šāds "nopietns" jautājums bīskapijas mācītāju konventā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:13:15
Adonika, vai tu neesi paardomaajusi arii sho rakstu vietu!

Jaanja 14:8-10

Vai jaanja 8 nodaljas nobeigums... interesanti lasiit orijginaalaa, kaapeec tavupraat Juudi gribeeja nomeetaat Kristu, peec kura bausliibas panta vinjpraat?

Vai paarlasi Jaanja 10 nodalju... iipashi pantus no 30-33... Kaapeec tavupraat Juudi izdara taadu "diivainu" - Tavupraat aplamu - secinaajumu par Kristu? Kas vinjiem liek taa domaat? Kuraa vietaa Kristus apgalvo kaut ko taadu, kas Juudiem liek intepreteet to kaa savas Dievishkjiibas pagjeereejumu?


Un visbeidzot...

Kaa tu domaa... ko implicee "Dieva Deels" un ko noziimee "Civleeka Deels"... Ko vispaar Semiitiskajaa pasaulee noziimee idioma "X Deels"... Tieshi sho aspektu atklaaj shii jaanja 10 nodaljas 30-33...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:14:35
indrikjis, veelreiz paraadaas jau Bazniicaa senaa prakse - ticiibas aplieciiba!

Jo viens vaards ir "Symbolos" bet taa vaarda preteejais vaards ir "Diabolos"

Kaa kaads klasikjis teica - Lai tavs jaa ir jaa un nee ir nee...
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:16:24
Te mēs labi varam redzēt, cik kristiešiem maz vajag lai kādu nomētātu ar akmeņiem un nosauktu par bezdievi, jo nerunā viņu iecienītajās un iemācītajās dogmās.

visai Dieva pilnībai labpatika iemājot Viņā
Vai Tev Dieva pilnība = Dievs???

"Vaards Tapa Miesa"? Cik % No Vaarda tavupraat tapa Miesa?
Vai miesa tagad būtu Dievs??? Vispār jau vārds tapa - ir radīšanas formula.
JFKJFK [91.179.31.35]
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:21:18
Kādai konfesijai pieder Adonika?
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:22:05
ķepa , luterāņi vnk ir drausmīgi labticīgi.
Es pat teiktu, ka tas no +Pāvila puses bija labs pastorāls atgādinājums, uzdots jautājuma formā.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 15:27:34
Adonika, vienkāŗši Kristus Baznīca nav ekvivalenta pēc 2.tūkstoši gadiem no gaisa nokritušai Bībelei,
ar Svētā Gara gudrības un atziņas dāvanām apveltīti Dieva vīri izsenis ir kalpojuši draudzēm, lai skaidrotu bībelisku un patiesu kristīgo ticību jeb veselīgo mācību, no kuras Tu neapdomīgi gribi atteikties par labu privātai Dieva vārda preparēšana i.
Un pasaki, lūdzu, savas draudzes piederību, lai zinām kas un kā.
Vārds tapa Miesa , 100% Vārds tapa par 100% Miesu, nepārtraucot būt 100% Vārds.
cik ļoti man paveicies ar savu baznīcu, kas pieņem visu konfesiju pārstāvjus bez aizspriedumiem.
Nu tad pasaki kādai baznīcai tu piederi, lai varam izdarīt atbilstošus secinājumus?
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.07.14 15:27:35
indriķis Reiz teica viens gudrs cilvēks: "Manis pēc viņa var nākt bez lakatiņa, izlaistiem matiem, krāsotām lūpām, miņikos, bet es priecājos redzot, kā viņu maina Dievs. Tas nenotiek ātri, bet es redzu, kā tas notiek"
Un šajā gadijumā nekomunicējot ar, kā jūs viņus dēvējat "Hariki" jmēs liedzam ļoti daudziem cilvēkiem ieraudzīt šo patieso mācību, kuru sludinām.
Vai ne tā?
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:30:08
Ķepa
un kaa tas notiek? peec laicinja naak ar matiem copee un nekraasotam luupaam?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:30:47
Vai Tev Dieva pilnība = Dievs???

A kas veel? Tu kaut kaa vari Dievu no vinja Pilniibas noshkjirt... tu toch esi psihologjijas akrobaats...

Tavuprat VD, kad atkalajaas "Dieva Godiiba" tad Dievs tur klaat nestaaveeja?

Vai miesa tagad būtu Dievs??? Vispār jau vārds tapa - ir radīšanas formula.

Ko tu MAN prasi... ne jau es to rakstiiju, bet Jaanis rakstiija...

Vinjsh rakstiija arii kaut ko citu!

1 Jaanja 1:1 Kas no sākuma bija, ko esam dzirdējuši, ko savām acīm esam redzējuši, ko esam skatījuši un mūsu rokas ir aptaustījušas, dzīvības vārdu

Jaanja 1:1 Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.

Taa nav Radiishanas Formula... bet gan Dieva Vaards par Inkarnaaciju... kaa Vaards, kas bija Dievs tapa par miesu!

Taadeejaadi... vai nu tu tici tam kas staav rakstiits taa kaa staav rakstiits... jeb tev ir jaaizdara milziigs apzinjas un praata kuulenis, lai piespiestu Rakstiem teikt to ko tu gribi, nevis to ko tie saka

Shkjiet ka tu vienkaarshi jauc Personas un Dabu...

Neviens te nesaka, ka Kristus bij Teevs... vai ka Kristus bij Sveetais Gars... Bet Kristus ir Dievs taads pats Dievs kaads Dievs ir Teevs un taads pats Dievs kaads ir Sv. Gars... taa ir Triisvieniibas buutiiba... personu nesajaukshana un dabas nesadaliishana!

Viena Daba Triis Personas
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:31:32
Donachka ko Tu Donačka kailas nāk
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:35:20
Jošs Mulders
Viena Daba Triis Personas

kā tad tur paliek ar to vienlīdzību?
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:36:26
Ķepa
skaidrs! Vairaak matrozhiem jautaajumu nav
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 35294