atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmātu liecības
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.07.04 00:23:05
Harizmātu kustība iet cauri visām konfesijām. Dažviet cildināta, dažviet tikpat iznīcinoši pelta un nosodīta.
Lūdzu visu konfesiju harizmātus dalīties savā ticības dzīves pieredzē - kas tajā ir būtiski atšķirīgs no parasto ticīgo pieredzes?
Vai harizmāti lūgšanas vai mēlēs runāšanas laikā piedzīvo kādu pārmainītas apziņas stāvokli - kaut ko transam līdzīgu? Lielu prieku un sajūsmu? Vai to var attāli salīdzināt ar iemīlēšanās izjūtām? Kā jūs to aprakstītu?

Lūdzu piedalīties tikai kristiešus, īpaši ar harizmātisku pieredzi! (Un nepārvērst šo diskusiju par, piem., kvantu fizikas mīļotāju stūrīti.)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:22:48
godwit, laikam tas ir aiz taa, ka tad kad redzi bausliibas un evangjeelija attieciibas, gribas to visiem pastaastiit... bet ne visi to speej taa uztvert kaa mees to izprotam... taapeec Dievs suuta visaadus Maartinjus, kas tulko muusu meeles
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.15 14:16:06
Jošs Mulders bet ja Kristu pastumj malaa un kaa Bagaatais Jauneeklis saziepeejas pildiit bausliibu bez Kristus, tad chix vien sanaak...

tiešām man jāatkārtojas - tik caurcaurēm, jau saknē oļiņisku melkuli reti dabū redzēt - šo bagāto jaunekli (pazemīgu! paklausīgu! pateicīgu! nelecīgu!) tu apmelo jau nez kuro reizi, arī delfos. citēju :

Pie Kristus atveljaas viens gaileens un bruukjee muti liidz debesiim ij jau par Kristus draugu uzmetaas... un Kristus sho atsedina peljkjee!

ja kāds te ir saziepējies, tad tieši tu, ar savu permanento citu cilvēku apmelošanu uz paradīzi šķielēdams.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.15 15:37:33
Mārtiņš , sajūsmas pilnais BINGO
Ir taču patīkami panākt vienprātību svarīgā jautājumā ar Papuci.
Žēl, bet Adonikai spītība ir tik pat liela cik dedzība.
google nav pamatojums , tev patīk informacija no pirmavotiem, tā kā paskaties un pameklē vien internetā pati. Goglē tādi paši teksti kā grāmatās.
Daži piemēri.
"[In hell] He ( Jesus ) suffered punishment for three horrible days an nights" ( Kennet Copeland. Cassete tape, What happened from the Cross to the Throne" )
"He went down into the prision hause of suffering in our place. "( Kenneth Hagin, "Made Alive" )
"The believer is as much an Incarnation as Jesus Christ" ( Kenneth Hagin. ( "Faith Food."Pg.23)
"Jesus experienced the same spiritual death that entered man in the Garden of Eden. After Jesus was made sin, He had to be born again. " ( Gloria Copeland, "God`s Will For You" )Etc.
Re created men " now have the nature of God...the ability of God." ( E.W. Kenyon.)
" Well, now, you don`t have a human, do You. No, you are one. You don`t have a God in You, You are one`" ( Copeland. Cassete tape. The Force of Love" )
Tātad, pretēji Bībelei, kas māca, ka Kristus mūs izpircis ar krusta nāvi, šie māca,

1. ka Kristum vajadzējis vēl tapt sātana mocītam ellē.
2. Kristus nāve tiek salīdzināta ar Ādama garīgo nāvi.
3. Kristum esot bijusi vajadzīga atdzimšana no augšienas.
4. Kristieši esot Dieva Iemiesošanās tādā pat veidā kā Kristus.
5. Kristiešiem ir Dieva daba un Dieva spējas.

Lai gan, neesmu pārliecināts, ka Tava aizspriedumainā attieksme pret baznīcu un pofigistiskā pret mācību, bet nekritiskā pret tavas kustības sekotājiem un jūsu doktrīnām ļaus tev objektīvi iedziļināties šajās lietās.

Kāds ir Dieva prāts
Dieva prāts ir tas, kas tīkams , labs un pilnīgs etc.
To kāds konkrētajā brīdī un vietā ir Dieva prāts nevienā akadēmijā neizstudēsi - tas ir attiecību jautājums.
Pateicoties Viņam, Dieva prāts mums atklāts Svētajos Rakstos un mums nav jāvaicā pēc Dieva prāta tā, kā pagāni vaicā orākulus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 15:41:05
tiešām man jāatkārtojas - tik caurcaurēm, jau saknē oļiņisku melkuli reti dabū redzēt - šo bagāto jaunekli (pazemīgu! paklausīgu! pateicīgu! nelecīgu!) tu apmelo jau nez kuro reizi, arī delfos. citēju :

Bet aizgaaja vinjsh no Kristus Noskumis...

Taakaa... man svariigi ir Kristus viedoklis par sho Jauneekli nevis -Jonas- viedoklis!

Man simpaatiskaaks ir Paavila Cietumsargs, kas atgriezaas PIE Kristus un bij prieciigs, ka ticeeja uz Kristu ar visu savu namu!

Kaa staav rakstitis - kam ir Darbi, tam tiek pieshkjrits peec nopelna, bet kam darbu nav, bet ir ticiiba, tam ticiiba tiek pielidizinaata taisniibai!

Es vot tas - bezauglju sausais cietumnieks esmu, kas priecaajas, ka Dievs pie manis ir dariijis to, kas cilveekam nav iespeejams... Nu tu priecaajies par kaut kaadu tavupraat taisnu Jauneekli... un kas interesanti sauc vinju par taisnu, lai arii Kristus turpat uz liidzenas vietas vinja greeku uzraada!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 15:42:15

ja kāds te ir saziepējies, tad tieši tu, ar savu permanento citu cilvēku apmelošanu uz paradīzi šķielēdams.


Neshkjieleeju uz Paradiizi bet taisni uz to skatos jo taa ir man atveerta un esmu iegaajis tajaas Durviis Lai kaa tev tas nepatiktu!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.15 17:30:31
Jošs Mulders

ak jau Durvīs kāju iebāzis...? nu ko tu neteiksi...
nus bet tas jau eņģeļu tiešais darbiņš - meļus un suņus izspert laukā ar blīkšķi!
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.15 17:36:06
Tā runājiet un tā dariet kā tādi, ko tiesās svabadības likums, jo tiesa ir bez žēlastības tam, kas neparāda žēlastību. Žēlastība nebēdā par tiesu!

.....jūs neesat padoti bauslībai, bet žēlastībai.

mīli savu tuvāko kā sevi pašu.
Mīlestība tuvākajam ļaunu nedara: tātad bauslības piepildījums ir mīlestība. To darait, saprazdami šo laiku, ka jums pienākusi stunda celties no miega. Jo tagad mūsu pestīšana ir tuvāk nekā toreiz, kad kļuvām ticīgi.


mīlestība glābj , ne bauslība
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.15 17:41:43
nus bet tas jau eņģeļu tiešais darbiņš - meļus un suņus izspert laukā ar blīkšķi!

Ak tu mana jaukaa tiesnesiite un Engjelis Nu tik ljoti nagi niez ieseesties tiesnesha kreeslaa... ij jau spriedumi gatavi, pa lab pa kreisi tos daliit... ij elli gatava noveeleet cilveekiem, ko pat dziivee neesi redzeejusi!

Paziistams Gars odnako... Apsuudzeetaaja Gars Neko tu man nevari padariit... bumbuliit... rocinjas par iisaam!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.15 17:45:50
nu ko tu, jaukais pūkainais melkulīt.. es jau pagaidām Sol Scriptura vien studēju, ar pirkstu līdzi velkot:

14 Svētīgi, kas mazgā savas drēbes, lai tiem būtu daļa pie dzīvības koka un varētu pa vārtiem ieiet pilsētā.
15 Ārā paliek suņi, burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus.
/Atkl.22/
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.15 17:57:38
Aūu, Vilks , te diviem (Jošs Mulders un -Jona- )vajag atvērt jaunu globālu diskusiju sadaļu - Kristīgā erotika .
Es ar labprāt piedalītos


indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.15 18:21:36
godwit , nu man jāsaka tā, vai nu pierādi ar faktiem, ka manas teoloģijas pasniegšana ir augstprātīga , vai arī atvainojies.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.07.15 18:30:18
Papucs

nē nē, pagaidām te stingri pa tēmu bazars! - par bibliskiem suņiem kā jau suņiem, ar savu, lai vai kādu bet harizmu un - par treppenšmuceriem kas pat paradīzi pieķēzīt cerē!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.15 18:39:09
-Jona-
Jums tomēr piemīt erotisks talants, to nevajadzētu pazaudēt pārāk tematiskās diskusijās
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 19:14:50
indriķis
"godwit , nu man jāsaka tā, vai nu pierādi ar faktiem, ka manas teoloģijas pasniegšana ir augstprātīga , vai arī atvainojies."


indriķis rakstīja:
BINGO, es jau teicu, ka šīs problēmas ar Garu atklāj problēma ticības mācībā, īpaši saistībā ar kristoloģiju un Trīsvienību, kuru skaidra apliecināšana ir mūsu pestīšanas pamats ( proti, "kas nepaliek Kristus mācībā, tam nav Tēva un Dēla." ) un , redzi, ilgi uz šī testa rezultātiem nebija jāgaida.
Mārtiņš atbildēja:
Tu it kā saki pareizi, prāts piekrīt taviem apsvērumiem, bet kaut kas tavos tekstos liek saviebties. Šoreiz laikam šis sajūsmas pilnais BINGO
Es piekritu Mārtiņam :
Pievienojos Tavam novērojumam. Šāds teksts "un , redzi, ilgi uz šī testa rezultātiem nebija jāgaida." diemžēl vairāk izklausās pēc ļauna prieka nevis vēlmes palīdzēt saprast.

Ja atradīsi šeit kaut vienu cilvēku, kas nesaskatīs Tavā tekstā augstprātību (Mulders neskaitās, jo viņam tā pati nelaime), tad no sirds Tev atvainošos.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.15 19:18:21
godwit
Nesaskatu.
Mēs te runājam principā par Staļinu, bet mums vajag kaut kā saudzīgi apiet masveida slepkavības, nesaucot tās vārdā?
Kam mēs kalpojam?

Labi, varbūt es pats neizteicos pietiekoši godīgi. No kā nobijos? Nezinu.
Patiesībā mēs runājam par dēmonu, kas maldina desmitiem tūkstošu cilvēku Latvijā un, iespējams, miljoniem pasaulē.
Mēs runājam par vēzi ar metastāzēm visās konfesijās.
Kādas gan pieklājības frāzes, maskas un klanīšanās mums būtu jālieto?
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.15 19:24:54
godwit
man laikam ar taa pati nelaime ( augstpraatiiba), jo es indriķa tekstos nesaskatu nekaa no augstpratiibas. Manu rakstiito vari njemt veera droshi, jo man ar indrikji nekad nekaadas savstarpejas personiskas simpatijas nav bijushas, tachu tas man netraucee redzet vinja tekstos labi izprastu kristietiibas buutiibu. Es redzu augstpratiiigu stuurgalviibu dazhu citu personaazhu rakstiitajaa, bet nedomaaju, ka par to buutu sheit jaizsakas , lai nepadqariitu sho diskusiju par offtopiku.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 19:43:05
Papucs, Donachka, paldies par viedokļiem!

indriķis
Piedod lūdzu, man nebija taisnība.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.15 19:52:19
Eh, ir divi cilvēki pasaulē, kurus patiešām esmu apskaudis un apskaužu - Džeims Bonds un Doktors Hauss.
Tēmas sakarā ļoti noderētu otrais...
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.07.15 19:54:37
Papucs
Hauss man ar patiiik.
Un veel es cienu tadus, kaa godwit. .
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.15 20:00:02
Donachka
Jā, drosmīgs, rakaris.
Varbūt sanāks lietaskoks.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 197 , pavisam kopa bijuši: 11694