atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Jēzus tika sists krustā?
pich_
Iesūtīts: 2010.06.30 10:20:41
Šajā rakstā kāds Bībeles pētnieks ir izpētījis Rakstus, un apgalvo, ka tajos nekur nav minēta Jēzus sišana krustā.

Tiek pieņemts, ka agrāk nāves sodi tika izpildīti pienaglojot "vainīgo" pie staba. Citur esmu redzējis versijas arī par parastu koku izmantošanu šim procesam.

Es ļoti labi saprotu, ka kristiešiem nav būtisks pats soda izpildes process, bet gan ideja, kas ar to tiek pasniegta. Bet tomēr tas liek nedaudz aizdomāties- cik daudz senie teksti varētu būt "izpušķoti", un cik daudz mēs zinām, kas toreiz notika patiesībā (?)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.06.30 14:57:44
vilks

vispār jau- kas nu kuram skaitās tas "būtiskais jautājums". nu ok- glābšana utt.
bet kāpēc gan detaļas nav būtiskas un tiek pieļauta interpretācija? ja Dievs būtu visu skaidri norādījis un paredzējis, ka radīsies strīdi- tas taču tiktu Bībelē izmainīts precizēts.

galu galā tad nebūtu atsevišķi ne katoļi, ne protestanti, ne visādas sektas. un es neteiktu, ka katoļiem un protestantiem viss ir skaidrs un vienots "būtiskajos jautājumos".
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.30 14:58:45
Jošs Mulders
Shis darbojas kaareiz pret modaalismu Tas ir tad, ja Dievs ir unipersonaals, tad shitais ir nonsenss... Veel jau ir versija, ka Kristus citee 22 psalmu

Netikai. šis variants var norādīt arī uz to, Dievs ir unipersonāls bet viņš nav Jēzus...

Tobish versija taada ir, ka Kristus pat pie Krusta apkaarteejiem (paarsvaraa rakstus un psalmus zinoshiem juudiem) citee Dieva Vaardu veelreiz noraadot uz sevi kaa Mesiju!

mhm... nuja... Mesija ir Mesija un Dievs ir Dievs...
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.30 15:02:29
pich_
ja Dievs būtu visu skaidri norādījis un paredzējis, ka radīsies strīdi- tas taču tiktu Bībelē izmainīts precizēts.

nespēju iedomāties, kāpēc Dievs lai to nebūtu paredzējis.
domāju, ka viņam ir svarīgi, ka cilvēki ir nevis mazi robotiņi, kas automātiski dara visu, kā liek, bet gan lai cilvēki iemācītos dzīvot attiecībās ar Viņu. Tas ir svarīgi. Detaļu un precizitāšu reliģija ir jūdaisms (Vecā Derība), tāpat arī islams, bet kristietība ir attiecību un mīlestības reliģija.

es neteiktu, ka katoļiem un protestantiem viss ir skaidrs un vienots "būtiskajos jautājumos".
nu tu tā vari neteikt, a es ar katoļiem ticības jautājumos saprotos lieliski
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.30 15:03:26
vilks

kāpēc neesi katole?
vilks
# Iesūtīts: 2010.06.30 15:05:17
pich_
tāpēc ka Dievs mani sākotnēji ieaicināja luterāņu draudzē un arī tāpēc, ka uzskatu, ka luterāņi drusku precīzāk skaidro Bībeli (lielākoties gan ne-izšķirošajos jautājumos).
neesmu pagaidām saņēmusi aicinājumu mainīt konfesiju.
n.biča [78.84.161.32]
# Iesūtīts: 2010.06.30 15:07:14
pich_
kā kāpēc - mazāk svētos no galvas jāzin!
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.30 15:31:16
šķiet, ka Vilks, Mulders un Masiks atbildēja uz šo jautājumu- slēdzu ciet
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 9725