atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ja jūs būtu kristietis, pie kādas denominācijas jūs piederētu?
incognito
Iesūtīts: 2010.05.27 09:10:51
Iedomāsimies, ka mēs dzīvojam tādā pasaulē, kur visiem jābūt kristiešiem.
(Jautājums pamatā nekristiešiem, bet arī kristieši drīkst piedalīties.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:28:37
pich_Katra konfesija lielās ar savām dāvanām
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:31:56
pich_
Tā ir bijusi Dieva vēlme dot šo dāvanu cilvēkam, lai viņam būtu spēks būt par Jēzus liecinieku. Tas, ka kāds to nepieņem, par to ir žēl, taču Dievs tāpēc mazāk nemīl savus bērnus. Vēlreiz uzsveru, ka Dievs nav norādījumu, baušļu, nosacījumu, likumu Dievs, kas liek tev izpildīt visas pavēles, un ja tu neizpildi, tad uzreiz tevi atgrūž. Tā nav patiesība. Dievs vēlas tuvas intīmas personiskas attiecības ar tevi, lai tevi mācītu staigāt viņa ceļus un paklausīt viņam, bet viņš nepārmet tev par to, ja kaut ko tu neizdari kā vajag!
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:35:46
Svētais
bet viņš nepārmet tev par to, ja kaut ko tu neizdari kā vajag

nu nezinu gan, vai šim varu piekrist...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:36:52
Gnidrologs
a es neko neiedalu. tas nav mana kompetence. mans uzdevusm ir kalpot Dievam ar evangeliju. Tapec es nevienu nenososdu un nevienai denominacija neko neparmetu. kaa apliecinajums tam, man ir loti daudz draugu loti daudzaaas denominacijas.
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.05.27 12:37:53
pich_
bet viņš nepārmet tev par to, ja kaut ko tu neizdari kā vajag

nu nezinu gan, vai šim varu piekrist...


Taa ir, jo Dievs ir visu sodu uzlicis uz Jezus. Tevi vins nesoda , bet pamaca ar savu Vardu, lai tu zinatu vina celus.Ja Dievs man visu laiku parmestu, un visu slikto par mani uzreiz man atklatu, man butu diezgan struntigs garigais par to . Bet Dievs nav tads, ja vins pakapeniski tev palidz saprast tavu sirds nostaju dazados jautjumos, attieksmes, lai tu par tam lugtu un meginatu tikt no tam valja, macitos pie vina lenpratibu un no sirds pazemibu utt... Bet Dievs ir mans draugs, tapec vins nav tas, kas staiga man pakal un noada uz katru slikto lietu un nepareizo momnetali, vai citadi kads gribetu ar tadu draugu draudzeties, kas visu laiku noraditu kaut ko ?
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:39:43
Svētais

pssst... beigās sodīs gan, tā ka ņem vien vārdus atpakaļ
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:43:21
pich_
Sodis par neticibu Jezum, par so vienigo greku. Un ja ar darbiem gribi but taisnots, tad megini, tad gan greki piemeroti tiks, tapec neisaku , iesaku likt visu ceribu un ticibu ieks Jezus , lai paglabtos vina dioena no soda . Bet sodien ir zelastibas laiks kura Dievs pie katras sirds individuali strada un palidz.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 12:45:51
pich_
redzi es nebaidos no Dieva, un nekalpoju viņam aiz baiļu motivācijas, bet tāpēc, ka mīlu Viņu, jo zinu, ka viņš mani mīl. Tāpēc tie, kas DIevu nepazīst, tiem viņš liekas bargs un tāds, kas soda uzreiz par katru grēku. Tā nav patiesība. Es Dievu bīstos gan, bet tā ir svētbijība un viņa bijāšana par to, kas viņš ir un kāds viņš ir, bet nevis baidos tāpēc, ka viņš mani sodīs utml.
Memekija
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:06:09
Esmu luterāne un man tas patīk. Ja nebūtu luterāne, tad laikam izvēlētos pareizticību.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:08:02
Gnid u.c.

Jeedziens sekta principaa noziimee neko citu kaa minoritaati, kas atdaliijusies no kaadas majoritaates!

Krisitetiiba savaa laikaa bij Juudaisma sekta...

Bet sekta var kljuut par majoritaati, un tad ata vairs nav sekta!


Protams, jeedzienam, sekta parasti klaat naak arii taa negatiivaa nokraasa, kas biezhi robezhojas ar jeedzienu - kults!

Kults savukaart noziimee - kaadu sektu, kuras prakse ir buutiski atshkjiriiga no majoritaates...

Taakaa taas robezhas starp vispaareejo religjiju, sektu un kultu ir izpluudushas!

Kultiem parasti raksturiiga radikaali atshkjiriiga prakse, teorija, ticiiba, metafizika no vispaarpienjemtaas un pierastaas...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:10:26
Trilo, manupraat sanaak Luetrisma sekta!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:23:25
Ctulhu
Kad tu bijā personu par to, kas viņš ir. Par viņa lielumu, varenumu, spēku...uttt. Tās nav bailes šai izpratnē no Dieva.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:26:59
Nujaa un tas vispaarpienjemtais atkal laikaa mainaas.
Un ja godiigi - nav jau nekaa vispaarpienjemta. Var runaat tikai par kaadas cilveeku grupas vispaarpienjemto.


Nu ja... saku jau - pirms 2000 gadiem Krisitetiiba bij sekta, un kazi uz kulta robezhas balanseeja... shodien - vispaarpienjemts, bet kaut kaada Iziidas kults buutu - kults
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:27:42
Ctulhu - hiphopa valodaa sakot - bijaaties tas ir - respect
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:30:50
Ctulhu
nu simpatija viens no aspektiem, bet tiesam drizak ciena. bijaa, jo jābijā tas, kas visu radījis . tapec bijāju
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:37:32
bijība -as, s.; parasti vsk.
1. Dziļa cieņa, arī apbrīna.
// Bailes.


atkal piešķiram vārdiem paši savas nozīmes?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:39:42
masiks [212.93.96.2]
Jā, dārgais masik, jā, katru vārdu interpretējam pa savam , un labi jūtamies, un nepiekrītam vispārējiem interrpretejumiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:41:26
Pag, nu nevis vispaarpienjemts, bet vispaarpienjemts kristieju viduu. Iziidas pieluudzeeju viduu atkal vispaarpienjemts ir Iziidas kults.

Naa par kultu runaa kaadaa lielaakaa kontextaa - sabiedriiba, valsts, zeme... nu taa apmeeram!

Latvijaa Kristietiiba ir vispaarpienjemta religjija un shiis zemes kultuura sintegraala dalja... taapat kaa sekulaarisms!

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:44:00
Svētais
mhm... redzu, jau redzu. tjipa pi**** par geju nosaucot - nemaz tik traki jau tad vairs nav. Pat jēga cita - draugs it kā...
Nu tad "bijību" iztulkojam kā "pakasīšana aiz auss" - ij skaties - Dieva nemaz nav jābaidās...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.27 13:45:16
masiks [212.93.96.2]
eh tu esi reizem bezcerigs. Bet nu labi. es joprojam esmu vislabakajas domas par tevi. zin kā , katrs zem katra varda kaut ko savu saprot , un labi juutaas .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 12861