atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas tas ir "pielūgt"?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.28 09:51:17
Dievs grib, lai cilvēks viņu pielūgtu.
Kā jūs to saprotiet, ko tas nozīmē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.28 12:09:12
EzītisMiglā
Ja tevi būtu radījis kāds allieņu puika, tad tu arī būtu tikpat pazemīgs un pielūdzošs?

domāju, ka jā. katrā ziņā tu apzinātos, ka viņš tevi ir radījis, līdz ar to- krutāks.
arī salīdzināt nebūtu ar ko- "kā būtu labāk, ja būtu tā, un nevis šitā"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:15:27
EM, nevaru atbildeet par hipoteetiskiem "gadiijumiem", iipashi izejot no esoshaa lietu staavoklja!

Pietam... pat ja buutu kaa tu saki, vai nebuutu taa, ka shaada Radiitaaja "core cods" buutu arii galvenais vinja radiibu draiveris. Jo pagaidaam tu ziimee maaxliigu situaaciju, kur Radiitaaja un Radiibas disonanse ir by-design... tas manupraat ir prosto maaxligu paradoxu radiishana...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:38:54
pich_
Krutāks viņš nebūtu par mani morālā ziņā.
Dievs te ir kā max krutākais pa visām dimensijām, t.sk. morālajā.
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:39:05
Tas ko jūs rakstat par brīvo gribu, dabīgām emocijām un to paušanas veidiem protams ir fun and games, bet jautājums jau būtībā ir cits. Kāda mārutka pēc tas ir vajadzīgs Dievam? Un spriežot pēc Bībeles tekstiem, viņam tas ir nu ļooooti vajadzīgs un viņš to pat pieprasa un iekļauj bauslībā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:40:10
Jošs Mulders
Es tikai uzsveru krutuma nozīmi pār autorības nozīmi.
Radītāja un radības disonanse var viegli iestāties, ja radītājs nav pilnīgs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:41:33
Alfrēds [85.15.232.34]
Kāda mārutka pēc tas ir vajadzīgs Dievam?
Kāds ir tavs jautājums?
"Kāpēc Dievam vispār vajadzēja konebūt radīt?"
vai
"Kāpēc Dievam vajag, lai tas radītais pielūgtu Dievu"?
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:45:46
eziitim - otrais, taču visticamāk kristieši nopietnu atbildi uz to nesniegs, jo viņi par to nav aizdomājušies. Savukārt , rakņāties šajā jautājumā dziļāk nozīmētu atvērt kārbu ar tārpiem un ieraudzīt ne pārāk patīkamu ainu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:49:00
Gnidrologs
Skaties tā:
Tu kā Dievs esi pats krutākais, visos aspektos, pats pilnīgākais.
Tāpēc tavām radītajām būtnēm vislabākais stāvoklis ir atzīt tavu autoritāti visos jautājumos.
Piem, būtnes veido jaunu sabiedrisko iekārtu, vai pēta pasauli, noskaidro kā būt max laimīgā, vai dara dajebko citu...
Pats optimālākais viņām ir paprasīt tev, jo tu zini vislabāk.
Tā tad arī ir tā "pielūgsme".
Ja būtnes klausa tevi, viņas jūtas vislabāk, jo nekļūdās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:50:28
Alfrēds [85.15.232.34]
Ja otrais, tad nav tik traki.
Atbilde ir: Dievam vajag, lai viņu pielūgtu pašu cilvēku dēļ. Lai cilvēkiem pašiem būtu labāk, lai viņi būtu laimīgāki.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:52:12
Ctulhu
Es esmu suvereena SB, vinjs ir suvereena SB. Mees varam kontakteeties. Vinjs satur infu, kas nav man, es saturu infu , kas nav vinjam (taa sanaak - kaut vai infu par savaam briivajaam izveeleem).
Varat kontaktēties, tikai viņam tā tava infa nav īpaši vajadzīga. Kā arī Dievs kā pārlaicīga būtne jau tavas izvēles zin, vienkārši skatoties tavā nākotnē.
Dievam no tevis neko nevajag, varbūt tikai viņš vēlas, lai tu būtu laimīgs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:55:07
Ctulhu, sorre... kaameer tu pats neesi savas existences avots, tikmeer tu vienmeer buusi atkariigs Un tieshi tava lepniiba tevi novediis pie paarsista galvaskausa!

Ir taads teiceins - Pride comes before the fall!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 12:58:04
Ctulhu
Rezultaataa visu laiku notiek paprasiisana krutaakajam un attiistiiba apstaajas.
Ne obligāti. Līdzīgi ir skolā. Prasi taču krutākajam - skolotājam, grāmatām, bet tad tās visas zināšanas "aptausti, radi masu". Tas ir, lai pilnībā saprastu, vajag paeksperimentēt, mājas darbus papildīt. Apmācības jau nav file download pa taisno smadzenēs.
Un tā var visu laiku attīstīties, vienkārši ar Dievu sanāk max ātrums.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.28 13:01:11
Ctulhu
Aa, nu pie sitaas versijas paceljas jautaajums, kaapeec neradiit tikai taas buutnes, kuru izveeles buus taadas, kaa vajag peec plaana?
Man jau atbilde uz šo ir - visas būtnes ir uztaisītas tādas, ka agri vai vēlu saprot, kāda ir viņu patiesā daba.

absoluuti laimiigs es varu buut tikai, kljuustot par taadu pasju dievu.
Kāpēc?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:08:41
Taapeec, ka laimiiguma liimenis ir proporcionala funkcija no komplexitates liimenja.

Sez Who?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:10:24
Gnid... Forshi tu rezumeeji savus uzskatus par Kristietiibu Ar taadu funktieri es arii no shamaas religjijas beegtu kaa no uguns!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.28 13:10:56
Ctulhu,

jautaajums nepareizs.

A kuru tas uztrauc?

Zac da point, ka tevis izteitkas zajavas un spriedumi ir... tevis izteikti zajavs un spriedumi! Ar visai mazu realitaati sheipojoshu potenciaalu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:13:03
Ctulhu
Vēl jau ir tāds joks, ka cilvēks labi jūt to, kad viņam līmenis mainās. Pie "patreizējā līmeņa" ar laiku pierod, un tad laimīgums tā pietrulinās.
Tāpēc, var paattīstīties, tad izbaudīt līmeni, tad atkal paattīstīties utt.

Var, protams, vēl pateikt, ka tālākos līmeņos varbūt viss ir savādāk, iestājas hiperlaime, kuru vairs nevajaga attīstīt tālāk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:14:25
Gnidrologs
Mans ievērsums nav kristīgais.
Man, lai viss tur darbotos, vēl reinkarnācija vajadzīga, vai vismaz - tālāka iespēja attīstīties pēc nāves, nevis mūžīgs katls.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 13:17:02
Ctulhu
Bet vēl varbūt, ka ir tādi, kas baudu gūst tikai no tā, ka jūt, kā attīstās. Tādiem tad nav labi, ja var attīstīties pilnīgi un absolūti, jo tad tālāk vairs nebūs kur.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.28 13:28:09
Ctulhu
bet ja pasaakums ir bezgaliigs, tad viss OK.
Nu tad viss kārtībā, Dievs piedāvā tādu pasākumu, ar lielu paātrinājumu un konsultācijām.

Ir vēl iespēja - aizattīstīties līdz galam, un tad izlikties, ka neko nezini, un sākt no jauna. Varbūt, ka tieši to mēs (un Dievs?) arī darām.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 166 , pavisam kopa bijuši: 1188