atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas tas ir "pielūgt"?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.28 09:51:17
Dievs grib, lai cilvēks viņu pielūgtu.
Kā jūs to saprotiet, ko tas nozīmē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:10:49
masiks [212.93.96.2]
Nu, tak teikts, ka ar tagadējiem ķermeņiem nevar pat paskatīties.
Paradīzē taču būs citi ķermeņi.
Un, nez ko viņi saka par Ādama kontaktiem ar Dievu? Vai arī Korānā tur viss savādāk?
Nu, lai islāmā ir tādi uzskati, viņiem jau paradīze arī tāda pliekana.
Visādā ziņā, parunāties ar Dievu taču var, un tā jau ir kontakta forma.

Kristiešiiem gan ir iespējams ar Dievu runāt un citādi kontaktēt aci pret aci - Jēzus taču kristietībā ir Dievs.
danar
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:10:52
incognitoNe,visa radiba nav Dieva berni,Dieva berni var saukt Raditaju par savu Tevu....un tur sak veidoties citas attiecibas..berna un Teva attiecibas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:12:28
Svētais

tu Dievu pielūdz sevis, vai Dieva dēļ?
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.04.28 11:13:04
pich_
Abu

Dievam patik , kad Vinu pieludz . es mainos pielugsmes laika, un Dievu ar tas iepriecina, a mani iepriecina tas, ka vinu tas iepriecina
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:13:16
pich_
Pielūgt = dibināt pareizās attiecības ar Dievu.
Atzīt, ka Dievs visās lietās ir pats krutākais, pat krutāks apr Karlsonu, kas dzīvo uz jumta. Dievam tiešām IR tūkstošiem lokomotīvju.

masiks jau iedeva definīciju:

Izjust un izpaust (pret kādu) sevišķu (pat pārmērīgu) cieņu un mīlestību; dievināt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:15:03
EzītisMiglā
Atzīt, ka Dievs visās lietās ir pats krutākais

man liekās, ka neviens kristietis arī nenoliedz savu pazemību Dieva priekšā
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:17:32
pich_
Pazemība atkal slikti skan, atkal no paverdzināšanas un padevības pozas pieņemšanas. Asociāciajs ar pašcieņas pazaudēšanu, mazvērtību utt.

Labā nozīmē pazemība būtu atzīt Dieva pārākumu, izrādīt cieņu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.28 11:24:26
EzītisMiglā

vai tad kristieši sevi apliecina kā Dieva vergus? šajā ziņā pazemība arī varētu būt cieņas izrādīšana

arī savam šefam tu neesi vergs (ceru, ka nekļūdos), bet sava veida pazemību ir jāizrāda- vismaz pretī nebļausi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:27:59
EM,

Pirmais, ar ko man saistaas pieluugsme ir shiis vienkaarshaas patiesiibas apzinaashanaas un atzinja - Es esmu Radiiba, Dievs ir Radiitaajs. Apzinaaties, ka mana entire exitence ir atkariiga no vinja zheelastiibas.

Jo ir atshkjiriiba - prosto konstateet faktu - jaa Dievs liels Shishka, es... nu es liidz vinjam nepavelku... taatad mazs shishka... no taas pavisam dziljaas liidz kaulam izjuutas un izpratnes, kas pa iistam izriet no elementaaraa fakta, ka Dievs ir Radiitaajs, bet tu vinja Radiiba

Pieluugsme ir Dievam vien piederoshs gods, radiiba, kas pieluudz Radiitaaju ir nevis "neattiistiits galvu pret zemi dauziitaajs", bet gan visai advanceeta SB, kas speejusi apjeegt savu vietu radiibas hierarhijaa... Un tu nevari kaa SB attiistiities, bez reference pointa, kas ir pareizs un korekts... Tas ir apmeeram kaa pilseetaa, tu nevari atrast konkreetu vietu ar karti, ja nezini kur atrodies pilseetaa!

Kaut kaa taa... visai pliekans meegjinaajums paskaidrot kas ir pieluugsme... Tas ir ne tik daudz akts, cik mentaals un intelektuaals staavoklis attieciibaas Radiiba-Radiitaajs!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:34:10
Jošs Mulders
mana entire exitence ir atkariiga no vinja zheelastiibas.
... ar mērķi sajusties, ka esi parādā?

radiiba, kas pieluudz Radiitaaju ir nevis "neattiistiits galvu pret zemi dauziitaajs", bet gan visai advanceeta SB, kas speejusi apjeegt savu vietu radiibas hierarhijaa..
jā, es par to pašu.

Tas ir ne tik daudz akts, cik mentaals un intelektuaals staavoklis attieciibaas Radiiba-Radiitaajs!
Es vairāk skatos uz momentu - attīstības pakāpe, nevis uz kas ko radījis. Jo cilvēki var kautko radīt, bet visai nemākulīgi, un tad tam kautkam nu nav iemesla priecāties.
Manuprāt, te krutums ir daudz svarīgāk par autorību.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:35:20
Jošs Mulders

kāpēc ir nepieciešamība mesties ceļos?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:38:42
kāpēc ir nepieciešamība mesties ceļos?

Nav nepiecieshams. Vienkaarshi taa ir cilveeku viduu pienjemta kjermenja valoda, kas pauzh to pashu, ko es vaardos augstaak uzrakstiiju. Komunikaacija ar Dievu nav ierobezhota tikai vaardos, bet izpauzhaas visaa... daudziem Krsitieshiem ir svariigi izpaust savu ieksheejo staavokli ar kjermenja valodu... kuru tai skaitaa saprot arii citi cilveeki. Protams, Dievam ir redzams tavs mentaalais staavoklis pat tad, kad tu nemaz nerunaa... tachu cilveeks savu ieksheejo staavokli grib, driixt un var paust visdazhaadaakajos aareejos staavokljos... arii tu, pat neapzinoties, paud savu ieksheejo pasauli ar aareejaam ziimeem, tie kas prot lasiit sho kjermenju valodu uzzina par tevi vairaak nekaa tu pat apzinaati izsaki!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:41:17
pich_
Ceļos mešanās būs vienkārši tradīcija, no senatnes, kur tas skaitījās normāla cieņas izrādīšana, kas nepazemoja cilvēku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:42:28
... ar mērķi sajusties, ka esi parādā?
Neee... Tas ir fakta konstataacija. Apmeeram kaa sens cilveeks saprot, ka vinja dziiviiba ir atkariiga no skaabeklja koncentraacijas atmosfeeraa Kad tu saproti kas ir tavas existences sakne, tu daudz cieniigaak un uzmaniigaak iztureesies pret to, no kaa tu esi pac atkariigs... nu kaa - nespljaut akaa, no kuras dzersi! Nezaagjeet zaru uz kura seedi!
Faktiski existenciaala apzinja!

Es vairāk skatos uz momentu - attīstības pakāpe, nevis uz kas ko radījis. Jo cilvēki var kautko radīt, bet visai nemākulīgi, un tad tam kautkam nu nav iemesla priecāties.
Manuprāt, te krutums ir daudz svarīgāk par autorību.

Cilveekam liidz shim nav izdevies radiit apziniigas neatkariigas buutnes... Kad tas notiksies, tad arii vinjaam buus svariigi apzinaaties, ka vinju existences avots ir shis cilveeks... Nu teixim, ja orki vai elfi WoW kljuutu apziniigi un speetu "saliimeet bildi kopaa", tad vinji vareetu saprast, ka vinju existence atkariiga no Radiitaaja labveeliibas!
Protasm WoW ir radiits ar citu meerkji un citu kontextu nekaa shii pasaule... shai pasaulee muusu by-design meerkjis ir buut laimiigiem Dieva laimee
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.28 11:42:42
EzītisMiglā

droši vien kaut kas līdzīgs jāpāņiem paklanīties sasveicinoties.

tagad atcerējos- es taču arī sievas priekšā metos ceļos, kad bildināju. nu jā- laikam arī baznīcā mesties ceļos ir tikai tradīcija
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:43:22
Vispār, ķermeņa pozas ir ļoti lielā mērā saistītas ar emocijām. Ir pat ieteikums, ja gribi mainīt emociju, tad maini pozu. Piem, ja cilvēks ir atslābinājies, tad viņš nevar izjust bailes vai niknumu, jo tiem vajag muskuļu sasprindzinājumu.
Tāpēc, ceļos mešanās noskaņo uz pazemību, uz lomu - padotais, zemākais.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:46:03
Jošs Mulders
Fakta konstatācija, tas nekas. Daudz faktus konstatējam. Konstatējam faktu "šitas ir mans Radītājs". Nu, un? Kāpēc no tā kaut kas lielā mērā izriet? Piem, mūžīga pateicība un pielūgšana?
Daudz saprotamāk, ja "šitas ir pats krutākais, visās lietās un pelnīti". Tad pielūgšana seko bezmaz automātiski.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:46:51
pich_ Tas ir NLP imperatiivs, ka cilveeks savaa apzinjaa un kjermenii ir vienota sisteema!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:47:48
Nu, un? Kāpēc no tā kaut kas lielā mērā izriet? Piem, mūžīga pateicība un pielūgšana?

Redz tu jau veel neapzinies, kas no taa izriet... Pieluugsme un Pazemiiba naak no shii fakta izpratnes peec buutiibas! Experience, kas ir jaapaardziivo, ko diez vai var nodot kaadam, kas to neizprot!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.28 11:54:42
Jošs Mulders
Bet krutums vai tad vienalga nespēlē glaveno lomu?
Tu apzinies, ka tevi ir radījis Ideāls Radītājs, vislabākais, vismīlošakāis, utt, utt...
Ja tevi būtu radījis kāds allieņu puika, un ar visādiem bagiem, nepilnīgu, un vispār kā pagaidu mantiņu savam būrītim, vai kā mājas darbu būtņoloģijā, vai pat ar nolūku pabaroties ar tavu enerģiju, tad tu arī būtu tikpat pazemīgs un pielūdzošs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 13840