atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir Jēzus? (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.04.26 13:18:16
Diskusija par sekojošo rakstu

Kā tad nu ir - vai ir pareizi Jēzu pielūgt kā DIevu To Kungu, kas ir Adonai, Elohim, Elshadai, JHWH vai nē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:45:06
Svētais, un vai tu zini, ka Luterāņu Draudzēs katru svētdienu (vpročem ikreizi, kad notiek sprediķi) pielūdz un piesauc Svēto Garu!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:46:31
Es zinu, ka tu gribi ievest mani pretrunā, bet es saku tikai to, ka Bībelē nav nevienas pavēles, norādes, un precedenta tam, ka kāds pielūgtu SG. Tāpēc uz tavām provokācijām neatsaukšos, tu jau zini manu strikto pieturēšanos pie Bībeles paraugiem.

A man jau nekas nav jaadara!~
Tu tachu teici - Sv. Gars ir Dievs
Tu pac apliecini, ka Sv. Garu Biibelee neviens nepieluudz!

Ja es tev paraadiishu kaut vienu vietu, kur Biibele Dievs tiek pieluugts... mainiisi savas domas?

Nevajag jau ievest pretrunaa, tu JAU esi pretrunaa
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:50:13
Jošs Mulders
Svētais, un vai tu zini, ka Luterāņu Draudzēs katru svētdienu (vpročem ikreizi, kad notiek sprediķi) pielūdz un piesauc Svēto Garu!

Es to nezināju, bet palieku pie savas pārliecības, un ar tevi nestrīdēšos! Rīkojies pēc savas pārliecības, tu esi Dieva bērns tāpat kā es. MUms abiem ir viens glābējs Jēzus, tāpēc nav ko strīdēties mums par dažādām doktrinālām atšķirībām. Neesmu savā garā tā noskaņots un to arī nedarīšu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:52:38
Svētais

Ja Svētais Gars ir Dievs, tad kāpēc Viņu nav jāpielūdz?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.26 16:52:54
Sveetais, es jau nestriidos...

Vienkaarshi tu jau nevari apiet Sveeto Garu savaa Dieva pieluugsmee apzinies tu to vai neapzinies. Taapat kaa cilveeki kas runaa(ja) ar Kristu jau runaaja ar Dievu, pat ja bij sveetaa paarlieciibaa, ka vinjsh ir tikai namdaris! Tava paarlieciiba par to, ko ar Sv. Garu var vai nevar dariit, nekaadiigi neatcelj to, ka vinjsh ir tavas pieluugsmes objekts... pat ja tu saki, ka nepieluudz Sv. Garu, tu to dari ikreiz kad Dievu luudz!

Tu tieshaam iedomaajies, ka luudzot Dievu tu vari Sveeto Garu izsleegt no shiis komunikaacijas... ?

Jo izsktaaas, ka tu kaut kaa pamanies dziivot ar veselu leerumu prerunu savaa galvaa un sirdii... Sv. Garu par Dievu labpraat uzskati, bet baidies pret vinju attiekties kaa pret Dievu visaa pilniibaa? Jociigi... bet nu... esmu redzeejis daudzus jaunos kristieshus, kuriem ir bik konfuuzs pieluugsmee, ko tad pieluugt... Teevu, Deelu, Sv. Garu vai Dievu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:58:25
Ingars
Vari pielūgt, ja gribi. Es neredzu Bībelē šādus piemērus, un es pielūgšu Dievu Tēvu un Dievu Dēlu. Es ikdienā Svētajā Garā pielūdzu Dievu un Jēzu. Ja tu to redzi savādāk, man nav nekādu iebildumu. Tāpat pret Muldera nostāju. Absolūti netaisos strīdēties šī jautājuma sakarā, un kaut kādā veidā pierādīt savu taisnību. tas ir izslēgts.
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:00:28
Kas vēl apsūdzēs Dieva izredzētos?
Bet, ja jūs savā starpā kožaties un ēdaties, tad pielūkojiet, ka jūs cits citu neaprijat!
Bet es saku: staigājiet Garā, tad jūs miesas kārību savaldīsit.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:01:38

Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:02:56
rainars
Vai tev liekas, ka jautājumi un atbildes, diskusijas, ir košanās un ēšanās?
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:06:10
Visi, kas esam pilnīgi, turēsim tādas domas, un, ja jums kādā lietā ir citas domas, tad arī to Dievs jums atklās;tikai, ko esam sasnieguši, pie tā turēsimies.
Tad nu es ieteicu ikvienam starp jums tās žēlastības vārdā, kas man dota: netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt saskaņā ar to ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:06:40
Svētais

Labi, nestrīdēsies ar mums šeit, bet mācīdams mācīsi citviet citus, bet ja nu tu maldies un maldini tos, kurus māci?

rainars

Mēs jau varam arī neko neteikt un stāvēt klusu, un ļaut lai maldi izplatās un saēd Kristus Miesu, jā patiesi, Rainar, tad mums nevajadzēs vairs kosties un ēsties savā starpā, jo velna raugs jau būs caur maldiem un ķecerībām mūs visus saēdis un izkodis gabalus no mums
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:06:59
Sal: Kur daudz vārdu, tur neiztiek bez grēka, bet, kas savu muti savalda, ir gudrs.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:07:52
Brāļi, es negribēju te tagad kašķi meklēt, bet normālu konstruktīvu diskusiju - kāpēc Svēto Garu nevar pielūgt, ja Viņš ir Dievs? Ja esam pārliecināti, tad sakam savu pārliecību, bet ja nezinam, tad sakam godīgi - es nezinu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:08:53
rainars

Var jau arī mierīgi, bez liekas agresijas, brālīgā mīlestībā visas lietas izrunāt
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:08:59
es domāju ka var lūgt,vai pielūgt nezinu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:09:28
rainars

Ko nozīmē "pielūgt"?
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:10:15
Ingars mēs jau saprotamies Garā ,ja es pareizi saprotu no mūsu pēdējās komunicēšanās dzīvajā ........ tu esi foršais
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:13:17
Labi, nestrīdēsies ar mums šeit, bet mācīdams mācīsi citviet citus, bet ja nu tu maldies un maldini tos, kurus māci?

Par šo tēmu nemācu, tā ir mana atziņa, tas ir arī viss ( punkts)

Vēlreiz saku, dari tā, kā tu uzskati par pareizu, es neiebilstu!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:15:21
Ingars
kāpēc Svēto Garu nevar pielūgt, ja Viņš ir Dievs?
Cik zinu, Baznīcā ir dzirdamas lūgšanas un pielūgsmes dziesmas Sv. Garam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.27 11:22:25
Aivars, nuja... un Sveetajam tas bij paarsteigums, kad pateicu, ka Sv. Garu pieluudz praktiski pirms katra Spredikja... jo vinjsh kaa sho vaardu un inspiraaciju autors arii buutu vislabaakaa kandidatuura taa interpetaacijaa! Imo ljoti laba prakse Luterismaa! Baidos, ka RKB un PB arii taapat dara!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 1290