atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir Jēzus? (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.04.26 13:18:16
Diskusija par sekojošo rakstu

Kā tad nu ir - vai ir pareizi Jēzu pielūgt kā DIevu To Kungu, kas ir Adonai, Elohim, Elshadai, JHWH vai nē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.04.26 14:40:53
Aivars
Ja man nepieder šis pulks, un tu mani iecel šī pulka virsvadībā, tad es labprātīgi nododu tev atpakaļ šo pulku atzīdams tavu varu pār visu, lai tu būtu it viss visā, tad jā, tu esi lielāks, lai gan man ir vara pār šo pulku tāda pati kā tev, jo tu man to esi pie``sķīris!

Tā arī tad tas sanāk, ka tas ir mūsu kopējais ganāmpulks! No šīs perspektīvas raugoties.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:51:54
Svētais
Nu bet tagad iedomājies, ka mēs esam trīs, kas kopā šiverējam pa kopīgu saimniecību? Es slaucu, tu tos gani. Un tos aplokā dzenot es tos pieslēduz pie slaucamās iekārtas, bet tu tos dzen no sava gala, un šad tad es uzsaucu `stop` vai `nākamos`. Tā bilde uzreiz būs savādāka, ne?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:54:01
Aivars
teiksim tā. Es nestrīdos ar teiv un piekrītu tavai atziņai un atklāsmei 100%. papildinot to, es ticu, tā kā jau izkl`;astīju.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:09:32
vilks

Bet tur jau tā lieta, ka es neesmu tik izglītots lai stātos pretī teologiem ar grieģu un ivrita valodu zināšanām, tāpēc arī gaidīju kāda zinošāka cilvēka viedokli, paldies tev, jo lūk arī, ko tagad iedomājos - tu man šeit pasniedzi arī tiešu citātu no grieķu valodas tkesta, bet tā raksta autors pasniedz tikai tulkojumu un nav saprotams, no kurienes tad tas nāk. Būtum vismaz papūlējies dod informāciju, no kura teksta ņēmis tādu tulkojumu

Svētais

Jēzus mazāks par Tēvu - tu domā vispār vai tikai kad Viņš pazemojās?

Bet patiesībā ir tā, ka ja Jēzus nav jāpielūdz, kā visuvarenais Dievs Radītājs, tad sanāk, ka viss, ko apustuļi rakstījuši savās vēstulēs, ieskaitot to, ko Jēzus Pats par Sevi ir teicis, ir šausmīgākā ķecerība un zaimošana (ko starp citu farizeji tad arī tieši pārmeta Viņam), jo Jēzum tiek piedēvētas tādas pašas īpašības, tāds pat gods, kā Dievam Tēvam, bet stāv taču rakstīts - Savu godu Es nevienam nedošu, bet tas, ka Jēzu pielūdz tiešām ir skaidri atklāts atklāsmes grāmatā, jā tur gan atsevišķi minēts Tēvs un atsevišķi Dēls, bet pielūgti tiek abi, kā viens -

Atkl. 5:13 Un es dzirdēju visu radību debesīs, virs zemes, apakš zemes, jūrā un visus, kas tur ir, sakām: "Tam, kas sēd goda krēslā, un tam Jēram, lai ir pateicība, gods, slava un vara mūžu mūžos."


vilks
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:22:00
Ingars
sanāk, ka viss, ko apustuļi rakstījuši savās vēstulēs, ieskaitot to, ko Jēzus Pats par Sevi ir teicis, ir šausmīgākā ķecerība un zaimošana
Kas pats par sevi ir nonsenss, jo mēs taču par Jēzu gandrīz neko nezinām ārpus tā, ko apustuļi ir rakstījuši un par ko Svētais Gars mums, dodot ticību, ir apliecinājis, ka tā ir patiesība.

Ja kāds tagad sāk apgalvot (vienalga, kādos nolūkos), ka apustuļiem nevar ticēt un ka Bībele ir jārediģē saskaņā ar viņa personīgo atklāsmi, es ļoti uzmanītos no tāda, jo nevar zināt, kāds gars viņu vada.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:25:04
Ingars
Ingar, ko tu lauzi galvu? Jēzus ir tavs Kungs un esi mierā ar to. Pielūgt drīksti Jēzu un Dievu. Par SG nav nekur teikts, ka tas jāpielūdz. Tas ir ar viss. Ej ar mieru.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:31:37
vilks

Jā, bet tu jau pati pārlieciņajies, cik viltīgi tur tas viss ir pasniegts. Nu arī tā rakstu vieta

1. Kor. 11:3 Bet es gribu, lai jūs ņemtu vērā, ka ikkatra vīra galva ir Kristus, bet sievas galva ir vīrs, bet Kristus galva ir Dievs .

Uz šīs rakstuvietas pamata tiek pateikts, ka Tēvs gan licis godāt Dēlu, bet visuvarenais Dievs ir tikai Tēvs. Jautājums - ja Dēls nav Dievs, bet nav arī eņģelis, tad kas tad Viņš ir???
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:32:38
Svētais

Opā, kas tad ir Svētais Gars, ja Viņš nav jāpielūdz?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:32:52
Slinkums lasiit rakstu, bet dirty cheap and nuclear answer - jaa Kristus ir tas uiss un vinjam pienaakas viss DIevishkjaas Pilniibas Gods
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:33:42
Jautājums - ja Dēls nav Dievs, bet nav arī eņģelis, tad kas tad Viņš ir???

Tikai nesāc nojukt, ja ? Tu tik labi gāji uzvaras gājienā . Iesāki garā, un pabeigsi ar. Neprātuļo lieki. Jēzus ir Dievs, tavs glābējs esi mierā!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:35:13

Uz šīs rakstuvietas pamata tiek pateikts, ka Tēvs gan licis godāt Dēlu, bet visuvarenais Dievs ir tikai Tēvs. Jautājums - ja Dēls nav Dievs, bet nav arī eņģelis, tad kas tad Viņš ir???


Jaanja 1:18 uz to atbild!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:35:33
Svētais

Un kas ir Svētais Gars?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:36:31
Ingars
SG ir dievišķās trinitātes trešā persona. Nekur Bībelē neredzēsi, ka Viņu kāds pielūdz...Vari bik nomierināties ko ? Jēzur ir tavs Kungs? = IR. Tad ko vēl tu gribi zināt? esi mierā!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:39:23
Svētais... eeee.... tad Sv.Gars ir Dievs vai nav?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:40:53
Jošs Mulders
Ir. Bet nekur tu neredzēsi Bībelē nevienu piemēru, ka SG kāds pielūgtu. Tāpēc ir rakstīts, ka pielūgt būs Tēvu un Dēlu. Bet negribu jums jaukt galvu ar visu to. Tā jau te Ingars jaucās ar saviem tekstiem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:41:15
Aivars, par to "Priecaajieties, jo es noeimu pie Teeva, jo Teevs ir lielaaks nekaa Deels" cilvji kas shito ziimee par Ariaanisma argumentu, totaali nespeej sagremot pashu teikuma konstrukcijU!

Jo vinji ierauga papildteikumu, bet nesaprot kaa tas ieliimeejas virsteikuma galvenajaa veestii... kas ir tas, par ko ir jaapriecaajas, kaapeec ir jaapreicaajas, ja mazaakais aiziet pie lielaakaa Kontexts visu paskaidro un nabaga Ariaanjiem naakas neko citu dariit, kaa vien ignoreet paareejo textu, lai vareetu izruchiit savu paliigteikumu!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:41:26
Svētais

Nē nevaru nomierināties, Svētais Gars ir Dievs vai nav?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:41:41
Ingars
IR
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:41:48
Ir. Bet nekur tu neredzēsi Bībelē nevienu piemēru, ka SG kāds pielūgtu. Tāpēc ir rakstīts, ka pielūgt būs Tēvu un Dēlu. Bet negribu jums jaukt galvu ar visu to. Tā jau te Ingars jaucās ar saviem tekstiem...

Dievu Drīxt pielūgt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:44:01
Jošs Mulders
Es zinu, ka tu gribi ievest mani pretrunā, bet es saku tikai to, ka Bībelē nav nevienas pavēles, norādes, un precedenta tam, ka kāds pielūgtu SG. Tāpēc uz tavām provokācijām neatsaukšos, tu jau zini manu strikto pieturēšanos pie Bībeles paraugiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 1433