atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dievs uzrunā caur forumu (?)
pich_
Iesūtīts: 2010.04.23 16:49:23
Tā kā šis ir luterāņu forums, tad gribētu dzirdēt pašu luterāņu (+ katoļu un neticīgo) domas par blakus tēmā notiekošo .
Dievs uzrunā, vai arī Svētais piedzīvo kādu būtisku emocionālu pārdzīvojumu? Negribētu domāt, ka Svētais būtu kaut ko salietojis...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:14:30
a_masiks [212.93.96.2]
Jēzus tevi mīl, pat ja tu neizrādies, nemeties ceļos, un nedod tev pa žaunām. Viņš jau savu mīlestību ir piera`dijis uz tevi nomirdams par tevi. tev ir tikai tas jāpieņem, ka tā tas ir. To tu vari izdarīt caur ticību.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:18:17
Svētais
Viņš jau savu mīlestību ir piera`dijis uz tevi nomirdams par tevi. tev ir tikai tas jāpieņem, ka tā tas ir. To tu vari izdarīt caur ticību.

Priekš kam?
1) es viņam neesmu lūdzis nomirt. tāpēc nejūtos par to atbildīgs.
2) priekš kam man kautkas jāpieņem? Vai nu Jēzus dara savu darāmo caur mīlestību tāpat, neko man neprasot, vai arī kļaņčī no manis uzmanības apliecinājumus. Tad KO viņam vajag, un ko viņš gatavs darīt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:22:52
a_masiks [212.93.96.2]
Tu nelūdzi, bet viņš to izdarīja tevis dēļ, jo tev ir problēma ar grēku ( un ikvienam cilvēkam tāda ir) . To nevar nolīdzināt savādāk kā vien caur Jēzus upuri. Viņš to izdarīja , un no tevis neko neprasīja, tāpēc tev ir tik grūti to pieņemt, jo tev tas tika izdarīts bez maksas, un no tevis neko neprasot. Jo tu esi glābts žēlastībā. tev nepielīdzina tavus grēkus, un no tevis neprasa labus darbus, lai tu glābtos, bet tikai ticību tam, kas jau ir paveikts un idzarīts fakts tavā labā.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:30:57
Svētais
Nesaprati.
Tu nelūdzi, bet viņš to izdarīja tevis dēļ, jo tev ir problēma ar grēku ( un ikvienam cilvēkam tāda ir) . - nu un tad? Kas man no tā???
To nevar nolīdzināt savādāk kā vien caur Jēzus upuri. - VIŅA problēmas, ne manējās.
Viņš to izdarīja , un no tevis neko neprasīja, tāpēc tev ir tik grūti to pieņemt, jo tev tas tika izdarīts bez maksas, un no tevis neko neprasot. - es arī viņam TO neprasīju. Man TAS nav jāpieņem, un es negrasos kaut ko pieņemt. It sevišķi, ja man "pieņemot" jāakcepē kāda cilvēka nāve manā labā, ja ES to nemaz neesmu nedz lūdzis, nedz prasījis, nedz situācija ko tādu prasītu.

tev nepielīdzina tavus grēkus, un no tevis neprasa labus darbus, lai tu glābtos, bet tikai ticību tam, kas jau ir paveikts un idzarīts fakts tavā labā. - Ok. un prikš kam man būtu VĒL TOMĒR kaut kas jādara? Te kautkāda melošana sanāk? Neko nepr
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:31:19
tev nepielīdzina tavus grēkus, un no tevis neprasa labus darbus, lai tu glābtos, bet tikai ticību tam, kas jau ir paveikts un idzarīts fakts tavā labā. - Ok. un prikš kam man būtu VĒL TOMĒR kaut kas jādara? Te kautkāda melošana sanāk? Neko neprasa, viss par velti, tikai lūdzu vajag parakstiņu čeku grāmatiņā? tā?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 14:56:06
a_masiks [212.93.96.2]
tad nepieņem, kas tev spiež? Ko cepies par to? esi mierā.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:07:57
Svētais
Es jau ar tā daru. Tikai tu sāc tad kauko stāstīt, ka ja es nepieņemšu, tad ar mani izdarīs gauži. Lai arī pie tam ļoti mīlēs. Vot ij es nesaprotu - kā tā? Ja mīlēs - kāpēc darīs gauži.... a ja daris gauži - kādā sakarā mīlēs?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:11:15
a_masiks [212.93.96.2]
Tapec, ka tad kad dzīvosi skatīšanā bū spar vēlu. Bet kamēr šeit ticībā tikmēr vēl var. Jo tur darbosies citi likumi, cita pasaule, citi noteikumi.

Nesaproti, ka mīl tagad, lai tu glābtos, bet tur būs tiesa, un tie, kas Jēzū tiem nebūs? Kas tur ko nesaprast. Bet paliec pie savas pārliecības, un dzīvo vien savu dzīvi kā uzskati par pareizu.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:20:31
Svētais
Jo tur darbosies citi likumi, cita pasaule, citi noteikumi.
āaa.... tjipa - nevienu tur nemīlēs? Tas daudzko izskaidro...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:26:20
a_masiks [212.93.96.2]
Mīlēs gan .
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:36:11
Svētais
un? Kas no tā, ka mīlēs? Kā varēs apvienot cietsirdību ar mīlestību? jeb arī šai jomā Dievs var visu - rezē mīlēt un reizē būt cietirdis?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:37:34
a_masiks [212.93.96.2]
22 Redzi šeit kopā: Dieva laipnību un bardzību! Bardzību pret tiem, kas krituši, laipnību pret tevi, ja tu tikai paliksi uzticīgs šai laipnībai; citādi arī tevi izcirtīs!

Izrādās, ka var .
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:50:20
Svētais
Kur paliek mīlestība pret tiem, kas krituši? un kur paliek bardzība pret uzticīgajiem? kā redzi - mīlestība pat Dievam nav pati par sevi, bet gan pērkama kā kuce.... kas nu kuram dievam vajadzīgs - vienam upuri, citam ziedi, tavējam - atzinība.... katrs laikam prasa to, kā viņam visvairāk pietrūkst. Kaut ko dodot arī pretī. Bet vai tavējam tā ir mīlestība - stipri šaubos. Tas tomēr ir kautkas cits...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 15:59:06
a_masiks [212.93.96.2]
Manis pievestā rakstu vieta īsti neatbilda tavam uzstādījumam, un ir dota citā kontekstā. Taču kaut kādas līdzības arī tur var vilkt. teiksim tā: Dievs visu Jēzu ir nodrošinājis tev parādīdams savu mīlestību. Gribi pieņem , gribi nepieņem. Stāsies spēkā jaunās pasaules kārtība, būs lielā tiesas diena, tie, kas pieņēmuši būs veiksmīgāki par tiem, kas nebūs pieņēmuši. Jo jaunajā pasaulē ( debesu valstībā) nevarēs pastāvēt cilvēks ar grēku
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:09:49
dīvaini. ja Dievs ir radījis gravitāciju, kā rezultātā ķieģelis trāpa pa galvu, tas ir Ok. Ja Dievs izmanto kkādu atlases sistēmu derīgo indivīdu atlasīšanai pēc sistēmas iebraukšanas auzās, tad tas vairs nav ok. Mūžīgo ciešanu vienīgā jēga ir tas, ka tā ir mūžīgā miskaste, no kuras nav iespējams tikt ārā. T.i. Tu apzinies, ka nu ir dziļā pakaļā un ārā vairs tikt nav iespējams. Jau pati šāda doma izraisa ciešanas. Un ir pilnīgi vienalga, kā šī miskaste ir realizēta, ja pēc būtības izmetamā figņa ir neiznīcināma.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:24:59
Svētais
Stāsies spēkā jaunās pasaules kārtība, būs lielā tiesas diena, tie, kas pieņēmuši būs veiksmīgāki par tiem, kas nebūs pieņēmuši.
kapēc? Aiz ko vienus mīl vairāk, citus mazāk?

Jo jaunajā pasaulē ( debesu valstībā) nevarēs pastāvēt cilvēks ar grēku - un? Kā tas var tikt saistīts ar ticības pieņemšanu vai nepieņemšanu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:31:01
a_masiks [212.93.96.2]
Mīl visus vienādi. Par visiem samaksāta cena. Kāds pieņem šo maksu, kāds ne. Tas kurš nepieņem maksās pats. Visa aritmētika, kas tur tik sarežgīts? Ja es gribu tev izmaksāt, un tu liedzies, tad maksā pats, kāda problēma?
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:32:54
luterāne bitch
Starpība ir darbības avotā. Gravitācija ir bezjūtīgs, bezkaislīgs, bezsirdīgs spēks. Vienīdz efektīvi sadauza pret asfaltu gan ķieģeli, gan senu ķīniešu vāzi, gan zīdaiņa galvaskausu. Bez izšķiršanas.
ja tāds ir arī Dievs - nu tad tā arī sakām: bezkaislīgs, cietsirdīgs, vienaldzīgs, kā gravitācija. ja nē - tad uzrādi, kur ir starpība starp Dieva un gravitācijas darbību! Kur izpaužās Dieva.... hmmm... cilvēciskā daba?

Dievs izmanto kkādu atlases sistēmu derīgo indivīdu atlasīšanai pēc sistēmas iebraukšanas auzās
pats jau arī radīja to sistēmu, kas auzās iebrauca.

Mūžīgo ciešanu vienīgā jēga ir tas, ka tā ir mūžīgā miskaste, no kuras nav iespējams tikt ārā.... Un ir pilnīgi vienalga, kā šī miskaste ir realizēta, ja pēc būtības izmetamā figņa ir neiznīcināma.
jā, tikai tad sanāk, ka ciešanu autors ir neviens cits, kā pats Dievs. Pie kam - bezgalīgu cie
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:34:23
Svētais
Mīl visus vienādi. Par visiem samaksāta cena.
atvaino - mīl visus un par visiem samaksāta cena - tas nav viens un tas pats?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 11638