atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dievs uzrunā caur forumu (?)
pich_
Iesūtīts: 2010.04.23 16:49:23
Tā kā šis ir luterāņu forums, tad gribētu dzirdēt pašu luterāņu (+ katoļu un neticīgo) domas par blakus tēmā notiekošo .
Dievs uzrunā, vai arī Svētais piedzīvo kādu būtisku emocionālu pārdzīvojumu? Negribētu domāt, ka Svētais būtu kaut ko salietojis...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
raffz [87.110.101.146]
# Iesūtīts: 2010.04.24 03:12:13
tagad atliek noskaidrot, kas šodien Svētajam bija uznācis

Droši vien tas pats, kas Jānim, rakstot Atklāsmes grāmatu.
Donatella
# Labojis Donatella: 2010.04.24 10:41:57
Svētais Juris
Mēs visi daudzējādi klūpam. Es tai skaitā. Ja es neapzināti sagrēkoju, tad nepazaudēju savu glābšanu Kristū . Ja es grēkoju un cīnos ar grēku, tad arī tad es nepazaudēju Dieva žēlastību un piedošanu Jēzū.
Kaapeec tik drudzhaini teksti par Dieva zhelastiibas zaudeeshanu????? izskataas, ka tu shaubies par Dieva muuzhiigo miilestiibu. Cilveks, kursh ir drosh par otra miilestiibu parasti visiem nestaasta, ka otrs vinju nekraapj ibo liidz tam nemaz neaizdomaajas.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.24 16:13:38
pich_
tagad atliek noskaidrot, kas šodien Svētajam bija uznācis
Neizlasīju šo diskusiju pārāk rūpīgi, bet domāju, ka Svētais nav ne salietojies, ne sanarkojies. Tikai, viegli pārfrāzējot, sniedz apmēram tādas atbildes, kādas Bībelē principā izlasāmas.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.24 18:02:18
Pavasara balss

nu tad labāk palasi gan, jo Svētais nostādīja sevi kā "visaugstāko" apgalvodams, ka caur viņu runā pats Dievs
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.24 18:24:31
raffz [87.110.101.146]
pavisam noteikti ne. pat pravieši nerunāja Dieva tekstus pirmajā personā - vienmēr sākumā pievienoja "Tā saka Tas Kungs: ...."
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.24 19:51:50
pich_
es ar ne īsti izlasīju, bet man nesaprotams, kāpēc tad ja caur viīnu runā Dievs viņš būtu visaugstākais (diez kas tad ir Dievs) un kāpēc gan Dievs nevar caur viņu vai da jebkādu citu runāt?

vienmēr sākumā pievienoja "Tā saka Tas Kungs: ...."
VD tam bija loģisks izskaidrojums - jo tur bija pārstāvēti dažādi dievi un tāpēc bija svarīgi nodalīt. JD vienīgajā reizē kad šitā izrunājās pravietis kļūdījās niansēs. Tāpēc labāk bez tādām frāzēm. JD ir skaidri teiks, ka VISI (kas atdzimuši no augšienes) var pravietot.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:06:52
Adonika
nu labi... varbūt kaut ko neesmu piefiksējis, bet izskatās, ka pagaidām tu esi vienīgā, kura tic, ka Dievs vakar caur Svēto ielogojās on-line un visus mūs uzrunāja...
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:26:43
pich_
es nelasīju, ko Svētais tur tādu pateica, bet vismaz pagaidām man nav iemesla kāpēc uzskatīt, ka Dievs nevar caur viņu runāt. Ta visparastākajā Bībeles citēšana var redzēt kā Dievs caur cilvēku runā.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:30:47
Adonika
Ta visparastākajā Bībeles citēšana var redzēt kā Dievs caur cilvēku runā

es sapratu, kā tu to biji domājusi... ja es nocitēju kādu Bībeles rindiņu, vai var uzskatīt, ka Dievs ir arī caur mani runājis?
bet bet bet... vai tu šādā gadījumā sevi sauktu par Dievu ?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:38:20
pich_
apmēram - bet var būt arī ka tas ko saka ir saņemts no Dieva citādā veidā nevis izlasot Bībelē.

vai tu šādā gadījumā sevi sauktu par Dievu ?
nekādā gadījumā. Es ar nedomāju ka Svētais sevi par Dievu sauc. Cilvēks ir tikai starpnieks.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.24 20:41:04
Adonika
tātad tu neesi lasījusi diskusiju

"vai tu kontrolē savu nāves dienu? Nē, un tāpēc nebaidies, paļaujies uz mani, esmu tavs radītājs. es zinu tavu nāves dienu, zinu tavas bailes un nedrošību.zinu tavus tuviniekus.es rūpējos ikdienas par tevi un tavējiem.nebīsties"
"Vai tu domā, ka, ja es esmu izmantojis ēzeli, lai uzrunātu pravieti, tad man būtu grūti runāt caur kādu cilvēku?"
"Lai tu ticētu tam, ko es esmu paveicis. Ticētu mana dēla Jēzus Kristus darbam tavā labā. Lai saņemtu glābšanu. Taču tu to esi jau dzirdējis"
kaut kā tā... bija vēl pāris pērles

protams- ja tie visi ir Bībeles citāti, tad es atvainojos... bet šoreiz izskatās, ka Svētais pats to visu sadzejoja
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:49:01
pich_
es uzreiz jau teicu, ka neesmu lasījusi - pārāk gara lai ātri izlasītu un ilgi mani neiedvesmo. Bet izteikties jau var tāpat - par principu un būtību.

kaut kā tā
nez - man nevienā brīdī nerodas sajūta, ka to Svētais pozicionē kā savu tekstu. Es arī nedomāju ka tajā ir kāda tā brīža pārdabiska atklāsme - elementāras pamatpatiesības, kurām katram apgalvojumam var piemeklēt Bībeles pantus. Izteiksmes veids jau katra paša autora ziņā.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:53:53
Adonika
man nevienā brīdī nerodas sajūta, ka to Svētais pozicionē kā savu tekstu

nu jā, arī pats Svētais saka, ka ne viņš to rakstīja, bet SG...
sica . [78.84.130.97]
# Iesūtīts: 2010.04.24 20:54:56
Gnidrologs
Svētais ir Prieka vēstī un vai tad šitamiem vispār ir vakarēdiens? nea viņi vienkāršī ir tādi kādi ir
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.24 21:16:49
moš jamiem tajos Jaunās Paaudzes pasākumos pa kluso pie svētā vakarēdiena špricē klāt LSD
nezinu par JP un nezinu ar par PV, bet pēc Tavas teorijas nospiedošais vairums Bībeles personāžu ir lietojuši LSD. Bībelē skaidri teikts, ka Dievs ir persona, kas mēdz komunicēt ar cilvēkiem. Drīzāk problēma taj`, ka daudziem kristiešiem Dievs ir mītisks tēls nevis personiski pazīstama Persona un viņiem tā komunikācija vienvirziena.

vai tad šitamiem vispār ir vakarēdiens?
Un vai tad nav???
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.24 21:20:52
Adonika
to laiku cilvēkiem tas būtu piedodams. es nevaru arī pārmest mūsu senčiem, kas slavēja Pērkonu, Māru un visus pārējos dievus, jo agrāk nebija cita veida, kā izskaidrot nokrišņus un citas dabas parādības... bet tā jau ir cita tēma
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.04.24 21:39:41
pich_
tas būtu piedodams
kas piedodams - ka ar Dievu komunicēja? tad jau šodienas tiem kas nekomunicē būtu nepiedodams
Ai, nu nav diez ko auglīgi par to spriest cilvēkam, kas netic Dieva eksistencei.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.24 21:50:11
Adonika
kas netic Dieva eksistencei

savā ziņā es ticu, ka tev eksistē Dievs. tā pat arī Svētajam u.c. kristiešiem. ticu, ka viņš jums var dot mieru, prieku n stuff... bet neticu tiem brīnumiem par pasaules radīšanu un visiem citiem brīnumiem, kas uzskaitīti Bībelē. līdz ar to es uz šo Svētā performanci skatījos ar nelielu smīnu (piedod, Svētais, neņem ļaunā...)
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.24 22:04:34
savā ziņā es ticu, ka tev eksistē Dievs.
ja spēj pieņemt eksistenci, tad kas traucē pieņemt to, ka Viņš spējīgs komunicēt?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.04.24 22:09:07
Adonika
Komunicēšanas spēja nav jāpieņem. Tā vai nu ir, vai viņas nav. Gluži kā saullēkts. Nav jāpieņem, ka gan jau rīt Saulīte spēs uzlēkt. Viņa vienkārši to DARĪS! A ja nedara- nav nekādas nepieciešamības un pamata uzskatīt, ka tāda spēja ir.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 36 , pavisam kopa bijuši: 34128