atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Evolūcija ir reliģija. Tā ir ticības sistēma.
Svētais Juris
Iesūtīts: 2010.04.23 15:19:18
Tā palīdz neticīgajiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:51:47
EzītisMiglā

bet es par to nekādi nevarēšu pabēdāties un pārdzīvot. Tāpēc tas mani nesatrauc. Šo te momentu parasti reti kurš saprot.

Izklausās pēc sevis mierināšanas un attaisnojuma meklēšanas, lai apklusinātu realitātes balsi, kas tev nemitīgi atgādina, ka tava eksistence ir bezjēdzīga. Tev nav nekā, kā tikai šī dzīve un viss, ko tu maksimāli vari izbaudīt - vai tev tas nešķiet nožēlojami?

Tu saki, ka reliģija ir ilūzija - reliģija varbūt, bet ne Dievs, Viņš ir reāls un doma pati par sevi, ka šo pasauli neviens anv radījis ir aplama
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:52:20
_pich

Parasti, ir dažāda izpratne par to, kas tiek saprasts ar jēdzienu "evolūcija"...

Ja ar to tiek saprasts - matērījas pašorganizācija no nedzīvas matērijas un jaunu, pirms tam neesošu orgānu un sistēmu veidošanās dzīvos organismos, tad tā ir reliģija, bez neviena empīriska fakta... Bet ja ar evolūciju saprot, piemēram adaptāciju vai vienkārši "kvalitatīvas izmaiņas laikā", nu tad strīda nav!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:52:25
Ingars

Drīzāk, redzams, ka tas tevi satrauc, un tad varētu pat teikt, ka reliģija ir tev mierinājums un ilūzja, ka varēs vēl dzīvot tālāk, un labi dzīvot.
Ezīc trāpīja 10niekā. Jo šoreiz tu pats savas bailītes un sikspārņus galvā - projicē uz mums.
Par pasauli runājot. Civilizācija pagaidām strauji attīstās. Var izdarīt to ko agrāk nespēja. Pie kam visās jomās. kaut kā tas neiet kopā ar tavu tēzi...
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:52:32
vai tu kontrolē savu nāves dienu? Nē, un tāpēc nebaidies, paļaujies uz mani, esmu tavs radītājs. es zinu tavu nāves dienu, zinu tavas bailes un nedrošību.zinu tavus tuviniekus.es rūpējos ikdienas par tevi un tavējiem.nebīsties.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:53:09
Ingars
eksistence ir bezjēdzīga

pat pārliecinātākie evolūcionisti šim nepiekristu
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:54:42
Jošs Mulders
Ja ar to tiek saprasts - matērījas pašorganizācija no nedzīvas matērijas un jaunu, pirms tam neesošu orgānu un sistēmu veidošanās dzīvos organismos, tad tā ir reliģija, bez neviena empīriska fakta...

Pats inčīgākais, ka tīrā veidā evolūcijas teorija to nemaz nesaka. Vienkārši tā tas izriet no evolūcijas teorijas.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:56:44
Visi tie, kuri uzskata, ka pēc nāves ir nekas un saka, ka tāpēc nebaidās no nāves, vienkārši ir uz laiku apklusinājuši savu izmisumu, bet kad tas brīdis pienāk, tad visi kā viens dzied pavisam citu dziesmiņu. Kamēr tev vēl viss ir un ir puslīdz normāla dzīve, īpaši ja vēl esi jauns gados, cilvēka apziņā nāve neeksistē, bet nāves brīdī, kad tu reāli saproti - tas ir arī viss, pieminiet, ka visi jūs baidīsities
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:57:50
Svētais Juris
Tu apzināti runā par Dievu 1.personā jeb vai tas tā nejauši sanāk?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:58:51
Ingars
pēc nāves ir nekas

jautājums- kur ir tas nekas? no cilvēka taču paliek kaps, fotogrāfijas un atmiņas citu prātos (arī mantojums). nav tā, ka paliek tukša vieta
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:59:50
Ingars
Izklausās pēc sevis mierināšanas
Nē, tā tas vienkārši izriet no materiālisma būtības. Smadzenes mirst, apziņa izbeidzās, līdz ar to savu pašas nāvi tā vairs nevar piedzīvot.

Tev nav nekā, kā tikai šī dzīve un viss, ko tu maksimāli vari izbaudīt - vai tev tas nešķiet nožēlojami?

Nē. Varbūt, ka tie, kam tas šķiet nožēlojami, arī ir spiesti meklēt un atrast, ka viss turpinās, un tāpēc visam ir jēga.

Ja personīgi par mani, tad es nezinu, kas tur būs pēc nāves. Varbūt ka kaut kas būs. Taču, ja nebūs, tad tas uz mani nekādi neattieksies.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:59:54
Ingars
Izklausās pēc sevis mierināšanas un attaisnojuma meklēšanas, lai apklusinātu realitātes balsi, kas tev nemitīgi atgādina, ka tava eksistence ir bezjēdzīga.
nejūtu nekādu atbildību par to, kas tev izklausās.

Tev nav nekā, kā tikai šī dzīve un viss, ko tu maksimāli vari izbaudīt - vai tev tas nešķiet nožēlojami?
Nē, nešķiet. Man šķiet diezgan jauki un vērtīgi dzīvot šo dzīvi. Pie kam vienīgo jēgu šai dzīvei es piešķiru es pats. (starp citu - tu arī).

Viņš ir reāls un doma pati par sevi, ka šo pasauli neviens anv radījis ir aplama
nē, nav aplama.
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:59:56
Vai tu domā, ka, ja es esmu izmantojis ēzeli, lai uzrunātu pravieti, tad man būtu grūti runāt caur kādu cilvēku?
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:03:40
Svētais Juris
Tu beidz celt sevi Dieva vietā vienreiz, Ok? Da nepielūgšu es te kaut kādu "svēto"!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:03:41
Visi tie, kuri uzskata, ka pēc nāves ir nekas un saka, ka tāpēc nebaidās no nāves, vienkārši ir uz laiku apklusinājuši savu izmisumu, bet kad tas brīdis pienāk, tad visi kā viens dzied pavisam citu dziesmiņu.


Vot aiziešu, pasūdzēšos Lielajam Brālim, vot tad jūs visi redzēsiet! Viņš atnāks, parādīs karatē, un tad jūs visi raudāsiet! un jums visiem būs žēl, un pa degunu tecēs asinis...(c)

karoče - bērnudārzs...
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:05:36
Tev ir jāpielūdz vienīgais Dievs debess un zemes radītājs, un nekas cits! Nesatraucies pārlieku! , un Jēzus-Dieva dēls parādīts miesā!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:05:40
Svētais Juris
Vai tu domā, ka, ja es esmu izmantojis ēzeli, lai uzrunātu pravieti, tad man būtu grūti runāt caur kādu cilvēku? ]

Nuja! Jo pats ar savu muti - ņi ku-kū...
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:07:21
Svētais Juris
Es domāju, ka ja Dievs gribētu ar kādu no neticīgajiem komunicēt, viņš bez šaubām atrastu formu, kas ļautu šai komunikācijai notikt nepārprotamā un efektīvā veidā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:07:28
luterāne bitch
Da nē. Viņam ir toļi plaušu karsonis, toļi veca zivs grib tikt ārā. Vot ij spazmo. Gan visai fanīgi - ar īsu citātiņu palīdzību...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:07:33
Ingars
Visi tie, kuri uzskata, ka pēc nāves ir nekas un saka, ka tāpēc nebaidās no nāves, vienkārši ir uz laiku apklusinājuši savu izmisumu, bet kad tas brīdis pienāk, tad visi kā viens dzied pavisam citu dziesmiņu.
Pašsaglabāšanās instinkts parastais.
Tāpat arī ir ievērots, ka daudzi kristieši baidās no nāves, un no tās izvairās, un šausmas ir viņu sejās. Kāpēc? Pēc idejas tak viņiem būtu jāpriecājās.
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 16:08:07
Tu dzirdi manu balsi sirdī, jo tieši tur es runāju ar tevi, tad , kad tu brauc autobusā, vai atrodies klusā vietā . tur es tevi uzrunāju, vai tad , kad tu dzirdi, tad vai tu man atsaucies?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 10558