atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Redzošā ticība (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.04.22 12:40:12
Vēstule ebrejiem 11. nodaļa

Kādu laiku iepriekš bija diskusija ar nosaukumu "interesants skatījums". Es ļoti asi nostājos pret to, ka Dievs mums grib visiem dot pilnīgu veselību, pārticību, atrisināt problēmas utt., bet tagad pēkšņi sapratu - pat ja mēs nesaņemam apsolīto, mums tomēr ir liecība, ka tas viss mums jau ir, tikai Dievs reizēm aizkavē apsolījuma parādīšanos šajā dzīvē, lai, kā rakstīts - kādi bez pārējiem nesasniegtu pilnību, acīmredzot, lai Kristus miesa būtu vienota. Tomēr mums, kaut arī fiziskajā sfērā neesam piedzīvojuši visus apsolījumus, ticībā ir jāapliecinā - TAS JAU IR PIEPILDĪTS, jo garīgajā sfērā tas, ko fiziskajā neredzam jau eksistē un kā ir rakstīts - 2. Kor. 1:20 Jo, cik ir Dieva apsolīšanu, tās ir Viņā jā, tāpēc caur Viņu mūsu āmen Dievam par godu. Un Dieva apsolījumi ir neatceļami
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.22 12:40:23
Vēstule ebrejiem 11. nodaļa

Kādu laiku iepriekš bija diskusija ar nosaukumu "interesants skatījums". Es ļoti asi nostājos pret to, ka Dievs mums grib visiem dot pilnīgu veselību, pārticību, atrisināt problēmas utt., bet tagad pēkšņi sapratu - pat ja mēs nesaņemam apsolīto, mums tomēr ir liecība, ka tas viss mums jau ir, tikai Dievs reizēm aizkavē apsolījuma parādīšanos šajā dzīvē, lai, kā rakstīts - kādi bez pārējiem nesasniegtu pilnību, acīmredzot, lai Kristus miesa būtu vienota. Tomēr mums, kaut arī fiziskajā sfērā neesam piedzīvojuši visus apsolījumus, ticībā ir jāapliecinā - TAS JAU IR PIEPILDĪTS, jo garīgajā sfērā tas, ko fiziskajā neredzam jau eksistē un kā ir rakstīts - 2. Kor. 1:20 Jo, cik ir Dieva apsolīšanu, tās ir Viņā jā, tāpēc caur Viņu mūsu āmen Dievam par godu. Un Dieva apsolījumi ir neatceļami
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 12:42:46
Ingars
Jā, tā ir kā tu saki, un kāds ir jautājums ?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.22 12:53:37
Svētais

Vienkārši vēlējos redzēt, ko citi par to saka
danar
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:12:17
Ingarskonkreti par kadiem apsolijumiem iet runa?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 21:55:04
Tomēr mums, kaut arī fiziskajā sfērā neesam piedzīvojuši visus apsolījumus, ticībā ir jāapliecinā - TAS JAU IR PIEPILDĪTS, jo garīgajā sfērā tas, ko fiziskajā neredzam jau eksistē
Vārdam piemīt radīšanas spēks - Dievs pasauli un visu citu radīja, izsakot vārdu.

pat ja mēs nesaņemam apsolīto, mums tomēr ir liecība, ka tas viss mums jau ir, tikai Dievs reizēm aizkavē apsolījuma parādīšanos šajā dzīvē
Daudz biežāk mēs paši aizkavējam apsolījuma piepildīšanos savā dzīvē. par daudzām lietām ir teikts, ka tās mums pieder - tas pat nav laika jautājums.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.07 16:56:01
Dievs daudz ko apsolījis.
Jēzus apsolījums: Beidzamajā, lielajā svētku dienā Jēzus uzstājās un sauca: "Ja kam slāpst, tas lai nāk pie Manis un dzer! Kas Man tic, kā rakstos sacīts, no viņa miesas plūdīs dzīva ūdens straumes."

Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.

"Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā - staigā!"

Vārds Iedrošina ticēt.

.... ir ticējis Viņa Vārdam, Viņa Vārds to ir dziedinājis, un ticība, kas ar To nāk, tam devusi veselību jūsu visu priekšā.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.07.07 17:15:51
par daudzām lietām ir teikts, ka tās mums pieder - tas pat nav laika jautājums.

nāk prātā jociņš par harizmātu ellē ... ja visi citi brīnās kā tur nonākuši tad harizmāts skaļi atkārto - tas man nepieder, tas man nepieder...
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2010.07.07 18:33:54
rī fiziskajā sfērā neesam piedzīvojuši visus apsolījumus, ............., garīgajā sfērā tas, ko fiziskajā neredzam jau eksistē
un ko tas, lūdzu, nozīmē?
vai garīgajā sfērā var eksistēt kkas, kam ir nozīme tikai fiziskajā, t.i. veselība (izārstēts audzējs vai neauglība), pārticība (teiksim vienkāršāk - iztikšana), atrisināts problēmas, piemēram, darbs ?

tikai Dievs reizēm aizkavē apsolījuma parādīšanos šajā dzīvē, lai, kā rakstīts - kādi bez pārējiem nesasniegtu pilnību
par kādu pilnību šīs pasaules kontekstā vispār var runāt?!

Jo, cik ir Dieva apsolīšanu, tās ir Viņā jā
Bet Dieva solījumi Kristū attiecas uz pestīšanu, mūžīgo dzīvošanu un lūgšanu uzklausīšanu. Un tiešām visas atbildes ir "jā".
Bet nekur nevaru atrast tiešu apsolījumu ar "jā" par pirmajā punktā minēto nelaimju atrisinājuma garīgu eksistenci.

Atliek vien paļaušanās uz "Jūs piemeklējis vēl tikai cilvēcīgs pārbaudījums; Dievs ir uzticīgs, Viņš neļaus jūs pārbaudīt pāri par jūsu spējām, bet darīs pārbaudījumam tādu galu, ka varat panest. "
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.07 18:54:00
vai garīgajā sfērā var eksistēt kkas, kam ir nozīme tikai fiziskajā
es domāt garīgajā sfērā eksistē viss. Fiziskā ir tikai garīgās manifestācija.

nekur nevaru atrast tiešu apsolījumu ar "jā" par pirmajā punktā minēto nelaimju atrisinājuma garīgu eksistenci.

veselība : Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba, lai mēs, grēkiem miruši, dzīvotu taisnībai; ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.
par iztikšanu : Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvienu ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem. Tā kā ir rakstīts: Viņš ir izbēris un nabagiem devis, Viņa taisnība paliek mūžīgi.
atrisinātas problēmas : Dievs nekad nav apsolījis bezproblēmu dzīvi bet ir teikts Tādēļ, ka viņš Man stipri pieķēries, Es viņu izglābšu; Es viņu paaugstināšu, jo viņš pazīst Manu Vārdu. Kad viņš Mani piesauks, tad Es viņu paklausīšu; Es viņam esmu klāt bēdās, Es viņu izraušu no tām un celšu godā.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2010.07.07 19:04:14
Adonika
ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.
no nāves!!!

Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību
Vai tad par to kāds šaubās?! neviens jau neapgalvo, ka pat ar vēzi slims cilvēks nevar vienlaicīgi bagātīgi saņemt dažādu žēlastību, bet tas nenozīmē automātisku izveseļošanos no vēža!

Tādēļ, ka viņš Man stipri pieķēries, Es viņu izglābšu; un tālāk ...

manuprāt, psalmā runa tā kā vairāk ir par Jēzu, un ja to attiecina uz kristieti in general , tad tas nozīmē pestīšanu!
fakts ir un paliek, ka slimībā un likstām ir citas rakstu vietas, piemēram, "Izsūdziet cits citam savus grēkus un aizlūdziet cits par citu, ka topat dziedināti. Daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā"
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.07 20:34:39
no nāves!!!
Kādas nāves??? Ir teikts, ka Viņš savā miesā uznesa visas slimības un sērgas - mūsu slijmības un sērgas. Tāpat kā mums pieder grēku piedošana ticība uz Kristu tāpat arī mums pieder dziedināšana.

psalmā runa tā kā vairāk ir par Jēzu, un ja to attiecina uz kristieti in general , tad tas nozīmē pestīšanu!

Kāpēc nevar izlasīt to kas tur ir teikts bet jāveido kaut kādas mistiskas interpretācijas. tak skaidri teikts, ka tas attiecas uz tiem, kas Viņam ir stipri pieķērušies. Pieķeršanās jau ir katra paša atbildība.

slimībā un likstām ir citas rakstu vietas
Rakstu vietu ir daudz. Es minēju konkrētākās.
Rausītis
# Iesūtīts: 2010.07.08 08:43:07
Adonika
palasot citas diskusijas, atradu tavu komentu - "Vai Dieva plāns mūsu dzīvei ir dzīves izvilkšana ar pestīšanas iztikas minimumu?"
Tagad man ir skaidrs tavs domu gājiens, bet nesaprotu, kā pestīšanu var nosaukt par minimumu?
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.08 09:13:08
Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā, tās mācīdami turēt visu , ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam."

Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.

Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,...... Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.

GRIbētos ka par to ne tikai runā ,bet ka tas notiek.

Jēzus tak ar par mums ir aizlūdzis:

Bet ne par viņiem vien Es lūdzu, bet arī par tiem, kas caur viņu vārdiem Man ticēs.


Bet ejot sludiniet un sakait: Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.
Dziediniet slimus, šķīstiet spitālīgus, uzmodiniet mirušus, izdzeniet ļaunus garus.


"Ja kam slāpst, tas lai nāk pie Manis un dzer!
Kas Man tic, kā rakstos sacīts , no viņa miesas plūdīs dzīva ūdens straumes." To Viņš sacīja par Garu, ko vēlāk dabūja tie, kas Viņam ticēja; jo vēl nebija Gara, tāpēc ka Jēzus vēl nebija iegājis skaidrībā.


Cik saprotu SVētais gars ir kas "taustāms", rakstos dažādi apzīmēts un izpaudies , kā vējš , kā uguns liesmas,gaisma ....... .

"Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā - staigā!"


Man dotajā izpratnē tikai ar zināšanām par Jēzu nepietiek.

"Es redzēju sātanu kā zibeni no debesīm krītam!
Redziet, Es jums esmu devis spēku , ka varat staigāt pāri čūskām un skorpioniem un katram ienaidnieka spēkam, un viss tas jums nekā nekaitēs. Tomēr nepriecājieties par to, ka gari jums paklausa, bet priecājieties par to, ka jūsu vārdi ir ierakstīti debesīs."


Tu tici, ka ir viens Dievs, tu dari labi; arī ļaunie gari tic un dreb.Bet vai tu gribi zināt, tukšais cilvēk, ka ticība bez darbiem ir nedzīva?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.08 10:19:18
rainars
Āmen
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.08 11:24:57
Pateicība Dievam.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.08 22:36:25
Tagad man ir skaidrs tavs domu gājiens, bet nesaprotu, kā pestīšanu var nosaukt par minimumu?
Jautājums apliecina to ka mans domu gājiens Tev ir dziļi miglā tīts. Atļaušos paskaidrot - ar savu izteikumu es domāju to ka Dievam priekš mums ir daudz vairāk par pestīšanu. Ar pestīšanu mūsu garīgā dzīve tikai sākas, tā ir piedzimšanas no augšienes, fundamentāli svarīgais sākums. Tālāk ir daudz un dažādas svētības, ko Dievs ilgojas mums dot, ja vien dodam tādu iespēju. Dievs ir mīlošs Tevs un kā Jēzus teica: Ja tad nu jūs, ļauni būdami , protat saviem bērniem dot labas dāvanas, vai tad jūsu Tēvs debesīs nedos daudz vairāk laba tiem , kas Viņu lūdz?
tas izteikums labi raksturop Dieva sirdi - mēs vecāki gribam redzēt savus bērnus laimīgus un dot viņiem labāko, cik gan vairāk Dievs. Ja mēs zemes vecāki gribam redzēt savus bērnus veselus un pārdzīvojam par viņu veselības problēmām un vēlamies lai viņi būtu materiāli nodrošināti bez trūkuma, tad kā var iedomāties ka Dievs, kas ir pilnīgs Tēvs, gribētu lai viņa bērni cieš no slimībām un trūkuma.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:35:11
Adonika
Stāv arī rakstīts Lūkas 11:13
Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs no debesīm dos Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?"
Tad kurš teksts ir tuvāk patiesībai - ka Dievs sola dot Savu garu jeb vai materiālus labumus? (kā Tu laikam saproti frāzi daudz vairāk laba )
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:56:00
Tad kurš teksts ir tuvāk patiesībai - ka Dievs sola dot Savu garu jeb vai materiālus labumus?
Neviens un abi - tb Dievs grib dot gan materiālo nodrošinājumu, gan SG.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.09 00:08:03
Ingar, labi uzrakstīji, klasiskas kristietības garā, var redzēt ka neesi "labklājības evaņģēlija" fans, pie Augšāmcelšanās mums būs tas vis, ko saki, bet tagad, diemžēl, jāstaipa krusts līdz ar Kristu.
Adonika, tu gan "labklājības evaņģēlijā" līdz ausīm. Atceries Ījābu.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.09 00:12:03
tu gan "labklājības evaņģēlijā" līdz ausīm. Atceries Ījābu.
Tu gan nasks ar diagnožu uzstādīšanu. Varbūt vari minēt kādu bībelisku piemēru kur Dievs svētīja ar nabadzību. Diez vai Ījābs derēs. Un Tas Kungs atjaunoja Ījaba agrāko labklājību, kad viņš bija aizlūdzis savu draugu labā; un Tas Kungs piešķīra Ījabam divkārt to, kas vien bija tam piederējis .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 4917