atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Sargeņģeļi
vilks
Iesūtīts: 2010.04.20 11:02:36
Vai ticat, ka tādi ir un ko par viņiem domājat?
Vai jums palīdz sargeņģeļa esamības apzināšanās?

Reiz jau tāda tēma bija, un kopš tā laika pagājuši 3 gadi, varbūt ir tagad vēl kādas jaunas domas?

Diskusija kristiešiem.
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:04:38
Visu laiku tam sevišķi nepievērsu uzmanību, vienkārši pateicoties Dievam par apsardzību un palīdzību.
Tomēr nesen redzēju sapni, kas man ir radījis jautājumus par šo tēmu.
Kā ir jums?
Donatella
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:07:48
vilks
padalies ar savu sapni.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:11:36
Hmm.
Man sapnī atnāca kāds un teica, ka esot man atnācis palīgā, tikai es pati neko nedarot un viņš man tad nevarot palīdzēt.

Un tad es uzcēlos un kopš tā laika mani visu laiku velk kaut ko darīt
nu ne tā, ka nevar atpūsties, to var, bet nevar ilgi nosēdēt bez darba

Galvenais, ka no sapņa atceros tikai šo sarunu, neko citu.. arī tā nezināmā izskats un viss cits kā miglā. un īsi pēc tam es pamodos.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:13:09
vilks
skaidrs , ka ir . man palīdz un citiem ar
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.20 11:36:28
Ko tur ticeet... ja shamo nebuutu, arii manis te sen jau vairs nebuutu
Donatella
# Iesūtīts: 2010.04.21 11:48:05
vilks
hmmm, domaa, ka engelis tevi briidinaaja nemazgat gridas, piemeram?
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.21 12:03:49
Nezinu, vai tā ir bijusi sargeņģeļa vai Sv.Gara balss, ko esmu dzirdējusi kā atbildi uz savām pārdomām, bet tāda lieta ir bijusi. Vai arī ka burtiski nākamajā sekundē nāk atrisinājums kādai steidzamai un svarīgai lietai, par ko esmu lūgusi.
Nezinu, vai šīs lietas kārto mans sargeņģelis jeb kādā veidā funkcionē Dieva padomu, domu un palīdzības mums pārraidīšana.
Kādreiz tas notiek pat caur suni!!! Sicai droši patiktu!
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.21 12:30:00
zin, reizēm man rodas tāda dīvaina sajūta, ka masiks varētu būt mans sargeņģelis. mūždien trāpās busā, kad ritīgi vajag ar kādu izrunāties
sica. [78.84.129.78]
# Iesūtīts: 2010.04.21 13:17:02
Pavasara balss
nezinu vai Dievs runā caur suni, bet Dievs mierina caur suni (nea nopietni. mans kollijs, kas vienmēr nereeaģē uz mani, man ir bijis vislabākais mierinājums. vienmēr jūt, kad slikti un pirmais steidz klāt, pieglaužas un cieši piespiežas un tā stāv. dažreiz paliek slapjš no asarām)


par enģeļiem - gan jau kāds mani sargā. varbūt enģelis, varbūt tomēr tas ir Dievs
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.21 15:07:22
sica. [78.84.129.78]
Pareizi. Nevis runā caur suni (to es laikam vis neteicu.) Bet mierina caur suni gan. Atbildot uz lūgšanu ļoti tiešā un spontānā veidā.
sica . [78.84.129.78]
# Iesūtīts: 2010.04.21 15:08:53
Pavasara balss
es teiktu, ka suns nav atbilde uz lūgšanām, jo ir bijuši momenti, kad es Dievu nelūdzu, vnk spontāns sū... brīdis un tad it kā kāds atved to manu neatkarīgo kolli [pie manis.... lai ir kam pieķerties., lai kāda dzīva radība blakus...... njā......
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.21 15:10:52
sica . [78.84.129.78]
Es stāstu manas draudzenes konkrētu notikumu ļoti smagā brīdī. Atbildot uz lūgšanu par samīļošanu, pieskrēja suns, uzmetās ar ķepām uz pleciem un nobučoja. Ko citkārt nedara.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.21 17:19:46
Donatella
nē, otrādi

Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.22 19:36:02
Enģeļi ir kalpotāju gari - es zinu, ka man apkārt visu laiku ir vairāki. Vienu reizi sajutu klātbūtni. Bet vispār ikdienā par to nedomāju. Man svarīgāka ir apziņa par Dieva klātesamību ikdienā.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.04.23 17:50:03
vilks

Man reiz bija līdzīgs piedzīvojums sapnī - kāda balss mani mudināja darīt labos darbus, brīdinot, ka pretējā gadījumā es varot nenonākt debesīs.

Lai gan apustulis Pāvils 2. vēstulē Timotejam (1:9) raksta, ka Dievs mūs izglābis un aicinājis ne pēc mūsu darbiem, bet pēc Sava nodoma un žēlastības, kas mums dota Kristū Jēzū pirms mūžīgiem laikiem, tomēr es šai balsij esmu centies paklausīt un joprojām pēc daudziem gadiem šo mudinājumu ar pateicību atceros, jo Mateja evaņģēlijā teikts arī tas, ka Cilvēka Dēls, kad nāks Sava Tēva godībā ar Saviem eņģeļiem, Viņš ikkatram atmaksās pēc viņa darbiem. (Mat. 16:27)

Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2010.04.26 16:38:38
vilks
Mans Mācītājs reiz sacīja, ka tad, kad darām labu, eņģeļi priecājas, jo tas ir viņu galvenais uzdevums - dzīvot paklausībā Dievam un darīt labu, tamdēļ tas, kad dara labu, ir tiem līdzīgs. Un tad, kad priecājas eņģeļi, viņu debešķīgais prieks atstarojas atpakaļ uz mums. Tamdēļ, piemēram, darot žēlsirdības darbus vai dodot žēlastības dāvanas, reizēm nevar novaldīt neizskaidrojamu sirds saviļņojumu, pat līdz asarām - it kā mēs būtu ne atdevuši, bet saņēmuši.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:44:13
Saulespuķe
Nebiju dzirdējusi. Labs skaidrojums! Jo tā tiešām ir!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 16:49:38
SaulesPukje... labi pateikts.

Analogjiski ir ar ljauno! Tikai preteeji... tas attarojas muusos radot vainas sajuutu, diskomfortu, neertiibu... pat ja muusu greeks it kaa nekur taalu nav izgaajis...
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.04.26 17:59:48
Jošs Mulders
Jā, ja cilvēka laba darīšanas rezultātā priecājas Debesis un eņģeļi, tad pie ļauna, loģiski, uzgavilē visi tumsas spēki. Un viņu ņirdzīgais un izķēmotais prieks tiešām tāpat ietekmē ļaunadarītāja dvēseli, novelkot to vēl lielākā tumsā. Baisi.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 34039