atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jēzus ir Dievs vai Dieva dēls?
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.04 11:45:26
Mans viedoklis ir ka Jēzus ir Dievs dēls , jo nesaprotu kā var Dievs izlīst starp sievietes kājām un zīst viņas krūti. .. Es maldos?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.08 08:59:44
Ingars
kāta, jo praktiski visi solījumi attiecas uz pēcnāvi. A par to izpildi - ziņu nav. A tie, kas itkā solīti vēl tavas dzīves laikā - piepildās kautkādā veidā arī tiem, kam NEKAS nav solīts, da vēl dažreiz labāk, nekā tev...

nedz kādu citu cilvēku nekad nav pievīlis
Nope. Nepievilties nav tas pats, kas nepievilt. Viena lieta ir lūgt :"izdari lūdzu a)...b)...c).... un MUDĪGI!", 100% pievilsies.
Cita lieta ir lūgt :"izdari lūdzu a)...b)....c).... bet vispār - dari kas tev nah pašam prātā ienāk, tik un tā būs labi..." - nepievilsies nekad, jo pēc būtības tu nemaz neko nelūdz, ij attiecīgi neko arī negaidi un nesaņemsi. Šajā gadījumā NEKAD nepievilsies. Toties būsi pārlaimīgs, ja nejauši sagadīsies, ka izpildās kāda no lūgšanām.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.08 09:18:00
masiks [212.93.96.2]
kāta, jo praktiski visi solījumi attiecas uz pēcnāvi. A par to izpildi - ziņu nav. A tie, kas itkā solīti vēl tavas dzīves laikā - piepildās kautkādā veidā arī tiem, kam NEKAS nav solīts, da vēl dažreiz labāk, nekā tev...

Kā nu nav ziņu - bībelē ir diezgan daudz atklāts, ka ticībā nomirušie ir dzīvi pie Dieva, arī mūsdienās cilvēki ir redzējuši vīzijas gan par elli, gan debesīm.
Kas attiecas uz solījumiem šīs dzīves laikā - ir jau rakstīts, ka Dievs liek nolīt lietum pār labiem un ļauniem. Tā ir Dieva žēlastība un nekas vairāk. Salamans arī par to runā, ka mēdz būt tā, ka neticīgajiem var veikties pat labāk nekā ticīgajiem, tomēr atkal - neskaties uz to, aks tagad ir, bet skaties uz galu. Ļoti labi šo domu ilustrē stāsts par Lācaru un bagātnieku

19 Bija kāds bagāts vīrs; tas ģērbās purpurā un smalkā audeklā un dzīvoja ik dienas kārumā un līksmībā.
20 Bet viņa durvju priekšā gulēja kāds nabags, vārdā Lācars, tas bija apklāts ar vātīm,
21 un priecājās, ja varēja ēst druskas, kas krīt no bagātnieka galda. Un suņi nāca un laizīja viņa vātis.
22 Bet gadījās, ka nabagais nomira, un eņģeļi viņu aiznesa Ābrahāma klēpī. Arī bagātnieks nomira un tika apglabāts.
23 Un no elles, kur viņš cieta mokas, viņš pacēla savas acis un ieraudzīja Ābrahāmu no tālienes un Lācaru viņa klēpī.
24 Tad viņš sauca stiprā balsī: Ābrahāma tēv, apžēlojies par mani un sūti Lācaru, lai tas iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jo es ciešu mokas šai liesmā!
25 Bet Ābrahāms teica: piemini, dēls, ka tu savu labumu esi dabūjis, dzīvs būdams, turpretim Lācars - ļaunu. Tagad viņš tiek iepriecināts, bet tev jācieš mokas.

Nope. Nepievilties nav tas pats, kas nepievilt. Viena lieta ir lūgt :"izdari lūdzu a)...b)...c).... un MUDĪGI!", 100% pievilsies.
Cita lieta ir lūgt :"izdari lūdzu a)...b)....c).... bet vispār - dari kas tev nah pašam prātā ienāk, tik un tā būs labi..." - nepievilsies nekad, jo pēc būtības tu nemaz neko nelūdz, ij attiecīgi neko arī negaidi un nesaņemsi. Šajā gadījumā NEKAD nepievilsies. Toties būsi pārlaimīgs, ja nejauši sagadīsies, ka izpildās kāda no lūgšanām.


Mjā, tikai kaut kā diezgan daudz to nejaušo sagadīšanos ir, kad lūdzu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 98 , pavisam kopa bijuši: 34090