atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jēzus ir Dievs vai Dieva dēls?
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.04 11:45:26
Mans viedoklis ir ka Jēzus ir Dievs dēls , jo nesaprotu kā var Dievs izlīst starp sievietes kājām un zīst viņas krūti. .. Es maldos?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:51:53
Ij tad sanāk, ka Dievs savas iespēju robežas nenosaka, lai arī būtu Visumu radījis...

Bet viņš ir lielaks par šo visumu. Viņš nevar radīt neko lielāku par sevi vai sev neiespējamu, j oviņš ir vislielakais no visa. Te nav nekadas pretrunas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:53:40
masiks [212.93.96.2]
Sātans bij radīta būtne ar savu brīvu gribu un izvēli. Iekārojot Dieva pozīciju, sātans zaudē cīņu ar Dievu. Cilvēks radīts ir tieši tāpat. Cilvēks izdarot savu izvēli uzkrauj sev uz galvas grēku, kas nes līdzi sekas, par kuram Dievs brīdinaja. Tam nav nekāda sakara asr to, ko Dievs var vai nevar.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:55:42
Svētais
Bet viņš ir lielaks par šo visumu. Viņš nevar radīt neko lielāku par sevi vai sev neiespējamu, j oviņš ir vislielakais no visa. Te nav nekadas pretrunas.
Nure. Vot tagad atbildēji. Dievs, tavuprāt, nevar radīt pārāk lielu akmeni. Tas nav viņa spēkos. Tā arī ir visa atbilde. Dievs /pret savu gribu/ ir ierobežots ar milzīga akmeņa izmēriem. Zats all.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.06 17:59:14
masiks [212.93.96.2]
Nevis nav vina spekos, bet vins nedarbojas pretruna sev un nevar radit neko lielaku par sevi, jo vinu nevar aptvert viss visums, Vins ir tik liels, un to savukart nevaram aptvert mēs kā tas ir, jo mes neredzam visumam galu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 18:00:39
Svētais
Sātans bij radīta būtne ar savu brīvu gribu un izvēli. Iekārojot Dieva pozīciju, sātans zaudē cīņu ar Dievu.
A kāda starpība? Dievs pārlaicīgs, zināja ka nostāsies pret viņu, taču radīja. Tas tik pat labi būtu teikt - Dievs nav vainīgs, ka radīja klinti, kas viņam uzkrita virsū un nospieda pašu beigtu. Tad kad radīja - klints bija stabila, tikai vēlāk izļurkājās un krita lejā. Tā klints vainīga, vai kurmītis, kas tur parakās, nevis Dievs...
tb - Dievs radīja sistēmas, kas gala rezultātā strādā pret viņu.
ij apgalvojums : Dievs nevar neko, kas darbojas pretim Viņam Pašam, un var visu citu - neizpildās, ibo radīt tādas sistēmas viņš var, un dara to ar prieku.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 18:02:19
masiks [212.93.96.2]
Reiz jau mes runajam par to, kā Dievs paredz nākamās lietas. Nevēlos vairs atkārtoties.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 18:03:01
Svētais
Nevis nav vina spekos, bet vins nedarbojas pretruna sev un nevar radit neko lielaku par sevi,
kā lai es zinu - kādu akmeni Dievs nevar pacelt? Var būt viņš nevar pacelt akmeni kas ir 1/2 no Dieva? Vai 99.9% no Dieva? Kāda starpība? Iet runa var būt par ļoti mazu akmentiņu, taču stipri smagu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 18:04:29
Svētais
Reiz jau mes runajam par to, kā Dievs paredz nākamās lietas. Nevēlos vairs atkārtoties
nuja - tev viņš ieslēdza uzn izslēdza savas spējas. Laikam ar to nespēju pretdarboties sev ir tāpat - ieslēdz un izlēdz... pēc vajadzības.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 18:05:20
masiks [212.93.96.2]
es reizem brinos par tevi .
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 18:06:16
masiks [212.93.96.2]
Kādā sakarā Dievam vajadzētu darboties pret sevi? padomā loģiski
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.06 21:00:50
Dievs neuzbāžas bet darbojas pie tiem un ar tiem un caur tiem kuri to grib un kurus Dievs izredz un viņš grib ka visi nāk pie paiesības atdziņas un loka ceļus patiesības priekšā nevis klajajiem meliem ,kur cilvēkam nākas atbildēt par sekām.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.04.06 21:14:29
Svētais
es reizem brinos par tevi
it kaa gribas atbildeet ar to pashu, tachu vajaa taada kaa dezhavu sajuuta...

Kādā sakarā Dievam vajadzētu darboties pret sevi? padomā loģiski

a no otras puses... a kapeec lai vinjsh to nevareetu? Tas MUMS liekas nelogjiski, jo mees taa gribam lai buutu. A Dievam muusu gribeeshana nav saistosha. IMHO vinjsh var daariit kaa grib, arii darboties pret sevi. Tu Dievam vareesi ko iebilst vai paarmest, ja vinjsh taa dariis?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.06 21:36:53
Hmm... vispār otrais no pirmā loģiski neizriet. Tik pat labi Dievs ir ierobežots ar Visuma standart likumu komplektu, kas ir jāievēro visos radītajos Visumos. Tb - Visumu viņš var radīt, likumus noteikt, bet tikai iepriekš noteiktās robežās. Nu, tur - gaismas ātrumu citu uzlikt, G konstanci izmainīt... un tā... Ij tad sanāk, ka Dievs savas iespēju robežas nenosaka, lai arī būtu Visumu radījis...

Nu tad tev kaut kāds nepareizs priekšstats (kārtējo reizi) par to, kas Dievs ir un kādas ir viņa attiecības ar Visumu

Dievs ir Radītājs - aiz tā pārbīļa, ka Visumu Radīja... Vot bija Dievs, a Visums nebija... izrietoši nebija Visuma un tā ierobežojošie likumi, zato Dievs bija... tāds kāds nu viņš vienmēr ir bijis... ierobežots pats ar sevi. Ij ņēma šis Dievs un radīja Visumu, un tajā skaitā visus Visuma ierobežojošos faktorus... nu tur visādus planka konstantes, elektrona lādiņus, PI vērtību etc. Ij vienīgais kas viņu ierobežoja bij viņš pats... un tā kā Dievs ir konsekvents, tad viņš kā Visumu radīja, tā šis arī ir... Tieši uz šo teoloģisko imperatīvu vispār stāv visa fizika, ka Visums nav savā struktūrā un robežās mainīgs... ja vakar e lādiņš bij tik un tik, tad fizika paļaujas (jo pierādīt to nevar, no kādiem citiem pirmpremisām) ka rīt arī tas būs tāds pats un tāpēc veido savus experimentus un teorijas izejot no šī imperatīva, kas faktiski ir vai nu inženier-induktīvs, jeb teoloģisks... Un viss tikai tāpēc, ka Dievs to visu tādu ir radījis būdams ierobežots tikai pats ar sevi un savu konsekvenci!
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.04.06 21:43:33
Jošs Mulders
viss ir labi... tikai - . izrietoši nebija Visuma un tā ierobežojošie likumi, - no ka izrietoshi? Kaa tavupraat, no Visuma neexistences izriet Visuma likumu neexistence? Fizikaa - nu... tas vareetu taa buut. Bet teologjijaa - Dievs ko? Palika gudraaks un izdomaaja jaunus likumus?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.07 09:17:45
Kas tur Dievam ko nevarēt "piedzimt" kā miesīgam cilvēkam?
Visu nosaka Apziņa. Apziņa arī IR pati Būtne, ķermenis tur spēlē apmēram tādu lomu kā apģērbs.
Tāpēc, Dievam ietērpties kādā tur fiziskā ķermeņa apģērbā, nav nekas neiespējams. Dievs pastāv jau pirms fiziskā ķermeņa rašanās.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.07 09:36:33
masiks [159.148.73.94]

Ja jau tev šķiet, ka tev ir taisnība - kādēļ tad uzdod šos jautājumus?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:02:14
Jošs Mulders
Nu tad tev kaut kāds nepareizs priekšstats (kārtējo reizi) par to, kas Dievs ir un kādas ir viņa attiecības ar Visumu

nē, tas nav priekštats, bet gan situācijas variants, kuru tu nevari izslēgt, jo neko par to nezini, taču situācija kā tāda IR iespējama.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:03:02
Ingars
lai tu pacenstos padomāt... un atrast atbildi. Vai tas ir pietiekoši labs iemesls?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:10:47
masiks [212.93.96.2]

Ak tu manis dēļ pūlies, lai pievestu mani pie patiesības un izpestītu mani no maldiem, ja? Paskatieties uz sevi jūs neticīgie, vai tā ir jūsu dzīves jēga - nodzīvot dzīvi un tad nomirt un sapūt?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.07 10:52:36
Ingars
Paskatieties uz sevi jūs neticīgie, vai tā ir jūsu dzīves jēga - nodzīvot dzīvi un tad nomirt un sapūt?
Nē, tāda nav mana dzīves jēga. Un tu to labi zini. Vai vēlies lai es līdzīgi uzjautāju par tavējo?

Ak tu manis dēļ pūlies, lai pievestu mani pie patiesības un izpestītu mani no maldiem, ja?
Nē. Nav mans mērķis tevi aiz rociņas vadāt. Ir pareizāk tev pašam iemācīt domāt, ij tad tu pats ceļu atradīsi, kurp vien tev vajadzēs. Aiz rociņas ceļu metas rādīt un turp stumt evanģēlisti. Un kā zini - evanģelizēt (tb - pulcināt sev sekotājus) jumsīm ir vēlēts no jūsu pašu kunga...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 33142