atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jēzus ir Dievs vai Dieva dēls?
Ērika
Iesūtīts: 2010.04.04 11:45:26
Mans viedoklis ir ka Jēzus ir Dievs dēls , jo nesaprotu kā var Dievs izlīst starp sievietes kājām un zīst viņas krūti. .. Es maldos?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:05:34
masiks [212.93.96.2]
Nē, nevar. Dievs ir ierobežots, jo ir ierobežojis pats sevi. Dievs nevar tevi pataisīt par kristieti, jo Dievs ir ierobežojis sevi ar tavu sirds ticību un sasaistījis sevi ar to. Dievs nevar apm. 30 pāri lietas, kas uzskaitītas Bībelē...Taču tiešām tā grāmatiņa tev`lieti noderētu. Centīšos uzzināt precīzu nosaukumu un autoru, lai tu vari palasīt par 100 visbiežāk uzdotajiem jautajumiem par Dievu, ko uzdod neticīgie. Tur ir atbildes. Šis bija starp vienkāršākajiem jautājumiem...
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:06:26
masiks [212.93.96.2]
Ir viens uzdot jautājumus un mēģināt atbildēt, bet otrs ir attieksme.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:06:57
masiks [212.93.96.2]

Es nespēju uz tādu jautājumu atbildēt, jo Dievs stāv tam visam pāri - VIņš ir pārāks par loģiku un pārāks par paradoksiem, VIņš vienkārši ir ārpus visas manas un tavas saprašanas, tā ka visādi šitādi jautājumi ir pagalam muļķīgi labākajā gadījumā. Ja Dievu varētu izskaidrot, tad Viņš nebūtu cienīgs saukties par Dievu, bet tieši tur jau tā lieta, ka TU NEVARI DIEVU SAPRAST PILNĪBĀ, jo Viņš ir Dievs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:10:22
Kas ir absoluti neiespeejamais? kaa to defineet?

Nedomaaju ka to var viegli defineet! Tas prasa omniscenci!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:12:30
masiks [212.93.96.2]

http://www.manna.lv/nopirkt/Atbildes-uz-skeptiku-jautajumiem-par/9984554007.html
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:12:47
Un kā to salīdzināt ar absolūto varēšanu? Kura iespēja tad ir lielāka? Un kura mazāka? Un ja tiešām ir kautkas absolūti neiespējams (pofig iemesls nespējai) - vai tad var dēvēt par absolūti varošo - omnipotento?

Jaa var... Jo Absoluuta Vareeshana attiecas tieshi uz iespeejamo peec definiicijas.

Vareet Nevaramo ir pretruna Bet peedeejoreiz kad pa logu skatiijos, dziivojaam pasaulee, kur pretrunu nav taas uzbuuvee! Taakaa esmu pirmaas omnipotences piekriteejs!

Masiks, taa ir baazes logjika...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:13:00
Svētais
Ko tieši nevar? Uztaisīt vai pacelt? /pofig ka sevi ierobežojis, lai gan interesanti būtu uzzināt iemeslu - kapēc viņš sevi ierobežo akmeņu izgatavošanā???/

Raimonds
Jautājumi lielākoties ir retoriski, ibo atbilde vai nu ir man zināma, vai vismaz es domāju, ka zinu. Attieksme kā reiz ir atbildot. Pats redzi - Svētais un Ingars visu laiku mēģināja nolekt no tiešas atbildes uz tiešu jautājumu. Jo laicīgi zināja -nevar viņi atbildēt. Bet vot... ij zivtiņu gribās... ij uzsēties...
Tad kuram te ir kāda attieksme? Domā ka es n-gadus rīvēdamies nezināšu gandrīz visas kristiešu štučkas/štučkiņas?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.06 17:14:24
masiks [212.93.96.2]
Dievs nevar uztaisīt tādu akmeni. Bet tev jāilzasa , jo šajā grāmatā ir tieši ``sāds jautajums uzdots . Tur ir paskaidrots kapec viņs nevar . Tad nu Dievam visas lietas ir iespejamas, bet akmeni uztaisit tadu, ka vins nevar pacelt to vins nevar . Ej izzini celoni kapec taa
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:15:06
Jošs Mulders
Ok, tātad Dievs var visu, savu iespēju robežās? Principā gluži kā es, tikai manas iespēju robežas ir mazākas. Zato Obamam - lielākas nekā man.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:16:25
Svētais
Dievs nevar uztaisīt tādu akmeni
Kapēc? Kas viņu ierobežo? (neiet runa par negribēšanu vai sliktu garastāvokli, zem tiem problēmu nepaslaucīsi)
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.06 17:17:30
masiks [212.93.96.2]
Viņš pats sevi ierobežo pats ar sevi. Vins uzliek sev ierobezojumus. To ir pagruti aptvert, bet ta ir. Vins ir organizeeta un sakartota loti intelektula butne, un nekad neies pretruna ar sevi un preteji sev nospraustajiem ierobezojumiem.

PIemers. Es varet jautat, kapec Dievs tevi neglabj un tu netici Jezum ka savam glabejam? Vai Dievs ir tik bezspecigs, ka nevar to izdarit? Atbilde slepjas taja faktora, ka vins nav bezspecigs, bet ir uzlicis ierobezojumu neparkapt tavu brivo gribu, tapec tev ir izvele ticet vai neticet. Tapat Dievs ir uzlicis ierobezojumus pats uz sevis, jo vins ir loti augsti organizeta personiba, ar augstu intelektualu strukturu, un nekad nedarbosies preteji pats sev.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:19:12
Ingars
jo Dievs stāv tam visam pāri - VIņš ir pārāks par loģiku un pārāks par paradoksiem, VIņš vienkārši ir ārpus visas manas un tavas saprašanas

Kapēc tu tici, ka viņš tev nemelo? Tu jau nemaz nevari to zināt un saprast, ij ja viņš melo - tev viņa loģiku nesaprast!
Tad kas ir par iemeslu pieņemt, ka viņš saka taisnību?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:21:43
Svētais
Viņš pats sevi ierobežo pats ar sevi. Vins uzliek sev ierobezojumus. To ir pagruti aptvert, bet ta ir.
Vai es neteicu, ka negribēšana un slikts garastāvoklis netiek ņemts vērā? Iet runa par varēšanu. Tātad var, bet sevi ierobežo, grib, bet saturās/novaldās/nociešās un nedara - neizgatavo- tā kaukā?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:23:01
masiks [212.93.96.2]
Vins nevis negrib, bet nevar, es jau to tev paskaidroju.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:23:33
masiks [212.93.96.2]
Tvaji žiteiski radosti !
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:28:24
Svētais
Vins nevis negrib, bet nevar, es jau to tev paskaidroju.
Nope. Tu paskaidroji - ka nevar tāpēc, ka negrib.
Viņš pats sevi ierobežo pats ar sevi. Vins uzliek sev ierobezojumus.
A vai varētu, ja gribētu - to tu nevari pateikt. Un tieši tāds arī bija jautājums.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:30:53
masiks [212.93.96.2]
Nē, nē, mēs nesapratāmies. Viņš nevar. To es paskaidroju vēlāk, viņš nedarbojas pats pret sevi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:31:41
Ok, tātad Dievs var visu, savu iespēju robežās? Principā gluži kā es, tikai manas iespēju robežas ir mazākas. Zato Obamam - lielākas nekā man.

Principaa jaa... Dieva speeju robezhas gan shai gadiijumaa sakriit ar principaa iespeejamaa robezhaam Taakaa... abos veidos ir korekti teikts!

Tavaa gadiijumaa jaa... tu speej visu savu iespeeju robezhaas, bet tavu iespeeju robezha nesakriit ar vispaar principaa iespeejamaa robezhaam! Tur taa atshkjiriiba!

Un "iespeejamaa robezhas", protams, nosaka Dievs, jo vinjsh ir shiis Realitaates, taatad respektiivi arii iespeejamaa - autors!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 17:31:45
Tapat Dievs ir uzlicis ierobezojumus pats uz sevis, jo vins ir loti augsti organizeta personiba, ar augstu intelektualu strukturu, un nekad nedarbosies preteji pats sev.

jā, jā... dievu smalkās manieres neļauj mūsu Dievam radīt tādu akmeni, ar kuru viņam rastos problēmas! Labās uzvedības tonis, redziet, viņu ierobežo... ja drīkstētu rokas smērēt - uch, ko viņš varētu parādīt, abet nedrīkst... jāsēž smuki saķemmētam un jātēlo paipuisītis....
incognito
# Labojis incognito: 2010.04.06 17:32:42
Ja nemaldos, pats sevi Jēzus parasti dēvēja par Cilvēka dēlu; reiz, kad viņš prasīja apustuļiem, ko tie par viņu domā, Pēteris atbildēja, ka Jēzus esot "Dieva dēls". (Mat 16:16) Jēzus šo atbildi akceptēja. Par "Dieva svēto" viņu sauca arī ļaunie gari.(Lk.4:34, Mr. 1:24), arī Pēteris (Jn.6:69).

Lk.1:35 minēts eņģeļa pravietojums Marijai: "Svētais Gars nāks pār tevi, un Visuaugstākā spēks tevi apēnos, tāpēc Tas, kas no tevis dzims, būs svēts un taps saukts Dieva Dēls."

Bet no kurienes kristieši ir ķēruši, ka Jēzus varētu būt Dievs, es nezinu. Cik man zināms, vienīgā vieta Evaņģēlijos, kur Jēzus ir saukts par Dievu, ir Toma Neticīgā emocionālais izsauciens "Mans Kungs un Mans Dievs!" (Jn.20:28)
Domāju, ka laikā, kad Evaņģēliji tika pierakstīti, kristiešu vidū vēl nebija vienota viedokļa, kas bija Jēzus; to apliecina tas, ka tāds svarīgs koncepts kā Trīsvienība nemaz Rakstos nav minēts un ir vēlāku laiku teoloģiskās domas produkts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 135 , pavisam kopa bijuši: 5370