atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:01:09
Nu tad noņem viņu nost. Kas mainās? Kāpēc cilvēkiem jāmirst?

Tas nav dreebes, tas ir asinsvadi!

Ja nonjems nost, tad tie, kas ir ar Velnu gariigi saistiiti un vinjaa sevi iesaknjojushi, buus arii jaaizravee!
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:01:44
katrā ziņā tika atbildēts uz galveno jautājumu- kāpēc Dievs nesoda velnu.
ja vairs nav citu/pretēju/papildinošu/noliedzošu viedokļu, tad varu arī slēgt ciet
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:01:44
Ctulhu
taatad velns - speciaali izgatavots trenazieris noteiktam maaciibu posmam?
Gan trenažieris, gan pats apmācās, gan arī izvēles brīvībai. Tāda izpratne ir arī hinduismā - pašā augstākajā līmenī ļauno dēmonu priekšnieks ir Dieva kalps.
Bet šitas ir offtops, te tāpat interesanti.
Velns kā Dieva kalps nav kristiešu atbilde.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:02:32
Kas, cilvēki nevar būt ļauni paši par sevi, bez Velna?

Buut ljaunam jau tieshi noziimee, buut saskanjaa ar Velnu... Tu joprojaam Velnu izteelojies kaa fizikaalu entiiti... Doma par to labaak kaa par informatiivu egegorveidiigu entiiti!
Ikviens, kas ir ljauns, automaatiski "sinhronizeejas" un nonaak shajaa informatiivajaa Velna laukaa... vinja ietekmes sfeeraa...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:02:45
pich sleedz
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:02:45
Jošs Mulders
Tas nav dreebes, tas ir asinsvadi!
Kādi asinsvadi?
Kas te ir asinis? Idejas? Enerģijas? Kas cits?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:03:10
pich_
es jau teicu - jāatrod atbilde uz jautājumu, kuru augstāk uzdevu.
IMHO sātans kristiešu izpratnē ir viņu pašu grēks, tb - antisociāla vai antisabiedriska uzvedība, rīcība. Fiziski kā tādu, to nevar iznīcināt. Tas nav reāla persona, bet to var personificēt. Viņu var n-reizes sakaut, bet viņa izpaudīsies tik un tā. Un kā jau Mulders teica - to nevar atdalīt no cilvēka, neiznīcinot pašu cilvēku.
It sevišķi, ja atceramies, ka rīcības antisiciāls novērtējums par tādu, ir laikā mainīgs lielums gan pēc izmēra, gan zīmes.
Tjipa - "Gut, Valdemar, Gut!"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:03:17
pich_
Muldera atbilde vai tad ir visu kristiešu atbilde?
Un mēs vēl ar to netikām galā.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:04:34
EzītisMiglā
tāpēc jau saku- ja ir kas piebilstams, tad neslēgšu. vispār jau te nav populāri slēgt tēmas, es tikai tikko izcēlos
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:05:23
EM, tas, kas tavu ES padara par ES!

Es tieshi runaaju no taa viedoklja, kas tev ir sveshss un nepienjemams... Civleeks ir ziimeejums, ko vinjsh pats ziimee... nevis abstrakts "ID"... Notikumi, izveeles, leemumi, domas, atminjas, riiciiba, vaardi, darbi ir tas, kas veido cilveeka ID... norauj kaut ko no taa nost, un ID mainaas, tas noziimee - mainaas cilveeka identitaate, vinjsh top par citu cilveeku... Ja nav kaa saka Ctulhu - apzinjas nepaartrtauktiibas - tad mums ir dariishana ar naavi (fundamentaalu noshkjiirumu)... Luuk un Velna izraushana no cilveekiem, noziimeetu visu sho vinju ES veidojosho (laigan defektiivo) kompnenshu izraushana, un, ja cilveeka ES vairs nenokaa cita peitiekosha nesastaav, mees ieguustam - visa cilveeka nokaushanu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:05:32
masiks [212.93.96.2]
Nujā, man arī tas Velns sanāca kā idejas cilvēku kopējā bezapziņā vai apziņā, un tāpēc, izravējot to ārā, iznāk sakropļots cilvēks.
Bet kā SB te Velns nesanāk nekādi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:06:03
Znacit ateisti - racionalisti meeginot konstrueet un izplatiit racionalu eetiku, sito egregoru ``nones`` - izsit vinjam substraatu - neseeju - cilveeku smadzenes.

Protams, ka LABAIS ir tas, kas pretojas Velnam... Tikai ateistu speeja darboties ir pa koka lapotni, bet saknee vinjsh netiek!
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:06:18
kas ir savādi- velns kā gars mūsos ir jau kopš dzimšanas, bet labā lieta- SG, tikai tad, ja pieņemam ticību.
kāpēc nevar otrādi?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.30 13:06:38
Jošs Mulders
Civleeks ir ziimeejums, ko vinjsh pats ziimee... nevis abstrakts "ID"... Notikumi, izveeles, leemumi, domas, atminjas, riiciiba, vaardi, darbi ir tas, kas veido cilveeka ID... norauj kaut ko no taa nost, un ID mainaas, tas noziimee - mainaas cilveeka identitaate,
Nujā, tad tev tas Velns ir nevis SB, bet tāda kā visu cilvēku negatīvo domu superpozīcija?
Tipa, cilvēki paši ir Velnu radījuši?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:08:55
EzītisMiglā
Nujā, man arī tas Velns sanāca kā idejas cilvēku kopējā bezapziņā vai apziņā, un tāpēc, izravējot to ārā, iznāk sakropļots cilvēks.
Bet kā SB te Velns nesanāk nekādi.


????

Tu savu apziņu, savas apziņas īpašības personificējot, tās apdalīsi ar saprātu??????
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:09:53
Pardon, bet tad jau JK misija ir neiespeejama, tb taa pati nokausjana vien sanaak, tikai briivpraatiiga - ar pasja cilveeka piekrisanu.

Cik gadus tu te marineejies... beidzot tev tas saak pielekt!

Tik taa "nokaushana" ir ar miinuss ziimi... no beigta staavoklja paariet dziivaa staavoklii... identitaates ID sakne tiek iesaknjota nevis velnaa vai "pakaarta gaisaa" kur visi veeji var tikt klaat, bet kaa pats Kristus teica - nams, kas uzcelts uz klints!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:10:35
Bet kā SB te Velns nesanāk nekādi.

Taapee ka mees nevarm iedomaaties "pure spirit" SB
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 13:11:03
masiks [212.93.96.2]
IMHO sātans kristiešu izpratnē ir viņu pašu grēks, tb - antisociāla vai antisabiedriska uzvedība, rīcība..

cik nu es saprotu, grēks nav vis pati rīcība, bet rīcības cēlonis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:11:05
Kaapeec? Sakne, kaa mees noskaidrojaam - cilveeku apzinjas. Konstruktivais humanisms sjiis apzinjas maina - uzlabo. Vot tev arii saknes labosana.

Taapee, ka "aarsts" pats ir defektiivs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 13:12:14
cik nu es saprotu, grēks nav vis pati rīcība, bet rīcības cēlonis.

Principaa jeedzienu "greeks" lieto abos gadiijumos, gan kaa potenci, gan kaa aktu! Apzinos, ka tas meedz putrot cilveekiem galvu! Bet reaali jaatceraas, ka tie abi saucami vienaa vaardaa... jo kaareiz tieshi pret muuzhiibas kontextu "iekaariens" un "riiciiba" izpluust vienaa!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 2522