atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 20:27:34
Gnidrologs
hmmm.... vispār es zināmā mērā pētu un dekonstruēju Svētā motivāciju. A motivācija, kā jau visiem cilvēkiem ir zem tumšiem ūdeņiem... ij kad paceļ ārā - izlien nevis apaļvaidzis, smaidošs Jēzus, bet gan visādi dziļūdens bhiesmonīši... C`est la vie...
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 20:28:47
masiks
no kurienes tev tādas zināšanas..

Lūk:
http://www.sacred-texts.com/pag/mm/index.htm
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 10:41:58
masiks [212.93.96.2]
Nepareizi tu mani saprati.
Grēkojam mēs abi. Tam ir sekas atkarībā no grēka specifikas, kas ietekmē mūsu un apkārtējo cilvēku dzīves. Es nevēlos grēkot un tu arī nē. Taču man ir glābējs, kas tev nav. Tā ir mana priekšrocība, tad kad es nonākšu tiesas dienā Dieva priekšā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:36:54
Svētais
ej nū??!! Bet tu jau tagad apukaļgaitu ieslēdzi! Pirms tam mēs runājām par Zātanu (nedaudz šī topika kontextā), un tu lielījies, ka tev esot kautkādas priekšrocības, attiecībā pret Zātanu. Reāli tu tādas nevarēji uzrādīt. Un gala rezultātā nonācām tagad pie kristietības alfas un omegas - pestīšana neko citu nedod, kā tikai grēku piedošanu Lielās Tiesas Dienā, hvz kad un kur, bet pilnīgi droši, ka pēc nāves, citas dzīves laikā.
Es par motivāciju ierunājos, jo bija acīm redzami, ka tev ir nepieciešams būt pārākam ar kaut ko ticības dēļ.... taču tuvāk apskatot iespējamās it kā reālās pārākuma pazīmes - nekas diži pārāks netika atrasts. Tikai iedomas un poza. Lai arī man ir tāds neliels kārdinājums, es tomēr necelšu augšā visus tavus apgalvojumus un nebāzīšu tev degunā. Pats vari tos pārlasīt un salīdzināt ar savu komentu : 2010.03.31 10:41:58.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:49:48
masiks [212.93.96.2]
Pār sātanu mana vara ir apslēpta Jēzus vārdā, padzīt ļaunos garus un nostāties pretim velnam, kad viņš uzbrūk caur slimību vai kā citādi. Tā ir mana privilēģija. Diez vai tu to racionāli varēsi izskaidrot.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:02:00
Svētais
nesaprati. Tas nav racionāli jāizskaidro. Tas ir racionāli jāuzrāda. Tas NAV viens un tas pats. Redzi, ja tu lielies, ka tev ir 100`000 spēļu lokomotīvītes mājās - viena lieta ir kautkā uzrādīt, ka viņas tev tiešām IR. A izskaidrot no kurienes tev viņas radušās - tas ir sekundārs uzdevums, ne vienmēr būtisks....
Tb - pirms LIELĪTIES ar paranormālām spējām pret Sātanu - tās būtu jāuzrāda, nevis pliki un nepamatoti jālielās. Saproti jēl vienu lietu - lielība pati par sevi NAV pierādījums lielības objekta esamībai.... un kāmēs jau iepriekš konstatējām - tev nav nekādu argumentu, kas liecinātu par tavu ūberkruto spēju pretoties slimībām vai citām (it kā Sātana) guiņām, salīdzinot ar lielāko vairumu citu ticīgo vai neticīgo keksu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:05:33
masiks [212.93.96.2]
esmu dzinis ļaunos garus ārā, un kas par to? Tas ir normāli kristieša dzīvē, jo Jēzus par to runā. Esmu dzinis prom arī slimības Jēzus vārdā un uzvarējis, arī neuzskatu to par kaut ko tādu, kas būtu ļoti neparasts. Tā ir tikai normāla kristietība.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:34:38
Svētais
Esmu dzinis prom arī slimības Jēzus vārdā un uzvarējis, arī neuzskatu to par kaut ko tādu, kas būtu ļoti neparasts.

mazliet par šo smalkāk varētu? Kādas slimības? Iesnas? Caureju? Jeb varbūt Dauna sindromu, osteoporozi vai vēzi?
Redz, pirmās mēs visi mākam izdzīt, vēzi dažreiz māk izdzīt mācīti ārsti, Sātana izdzīšanu nemaz neiejaucot. A ko vari tu? Un CIk vari?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:41:20
masiks [212.93.96.2]
Jebkuru slimību, kas man uzbrūk es dzenu prom Jēzus vārdā un tāpēc neslimoju. Tam nav nozīmes vai tās ir iesnas vai vēzis. Dieva spēks vienādi izpaužas un manifestējas abos gadījumos. Tāpēc es neslimoju, jo neticu, ka man ir jāslimo. Tas ir tāpēc, ka Jēzus pie krusta ir uznesis manus grēkus un slimības un ar viņa brūcēm es esmu dziedināts.

P.S. Slimības ne vienmēr ir velna ierosinātas!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.31 13:28:08
Svētais
Nu, cik saprotu, tu vari dzīt prom ūdeni celī, parkinsonu, bulēmiju un citu guiņu, ar kuru tu nemaz neslimo. Un attiecīgi ar to neslimot.
Es jautāju mazliet ko citu - kādas slimības vari izārstēt? Un kāpēc tu nestrādā stradiņu onkoloģiskajā nodaļā, ar sekmēm ārstējot nāvīgi slimos pacientus? Vai glābt viņu dzīvības, mazināt ciešanas tev šķiet pārāk apgrūtinoši un tevis necienīgi?
Atkārtošu jautājumu - ko konkrēti tu vari? Kādu slimību vari aizdzīt un kā ir ar atkārtojamību? Tb - aiz kāda iemesla mums ticēt ka tu vari? Kāds pamats ir taviem vārdiem? Plika lielīšanās ar 100`000 lokomotīvēm, vai reāls lokomotīvju autoparks?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 13:43:09
masiks [212.93.96.2]
Mana ticība darbojas manā dzīvē ar to, ka es neslimoju. Agrāk slimoju bieži ar vienkāršākām un sarežgītākām slimībām. Bet tas viss nav būtiski. Arī tas, ka es "nestrādāju" Stradiņu onkoloģiskajā slimnīcā, liecina tikai par to, ka Jēzus laikā arī ne visi tika dziedināti, jo vienmēr bija vajadzīga ticības atbildes reakcija no otra cilvēka puses. šobrīd tādā izteiktā pakāpē ar to neesmu saskāries citu cilvēku kontekstā. Taču piekrītu, ka man ir jāpieaug, jo visi, kas nāca ar ticību pie Kunga saņēma no viņa dziedināšanu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.31 13:48:48
Svētais
dīvani. es arī neslimoju. lai gan pestīšana man poverī. tb - nepestīšana darbojas perfekti. Savulaik slimoju ar daudzko, ērču encefalītu (vai iespējams laima slimību) ieskaitot. Ij neko. Stradiņos ļauju darboties ārstiem, nevis atbalstu okultisitus.

laikā arī ne visi tika dziedināti, jo vienmēr bija vajadzīga ticības atbildes reakcija no otra cilvēka puses. šobrīd tādā izteiktā pakāpē ar to neesmu saskāries citu cilvēku kontekstā.
A kādas problēmas? Sēdi stradiņos, nāk slimnieks - uzjautā "kristietis? PV?" - ja jā, tad izdziedini un laid mājās, ja nav - sūti nakuj. Ij skaties - visi vēžinieki un viņu radinieki kļūs par tavējiem... jeb... tomēr īsti netici savām spējām?
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:06:02
Svētais

ko tu saki- ar ticību Dievam un lūgšanām var ārstēt vēzi pēdējā stadijā? un aids?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:10:43
pich_
Jā, protams. Pats neesmu nekad tādā piedalījies, bet ticu, ka tas ir iespējams. esmu dzirdējis liecības tam. Ja jau miroņus augšāmceļ, tad notiek arī šādas lietas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:12:56
Svētais
ko tad kristieši no smagām slimībām mirst tā pat kā pārējie?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:15:14
pich_
Ticība pirmkārt vājais punkts. Daudzi kristieši tic, ka ja Dievs dziedinās tad būsi vesels, un ja ne tad tāda ir Viņa griba, ka esi slims. Taču Dievs atklāj Bībelē, ka Jēzus izpirkšanas maksā ietilpst maksa par slimībām, un ka to jau Jēzus ir piepildījis. Tas ir tikai jāsaņem ticībā. Tas nenozīmē, ka pret slimībām nav jācīnās, kad tās uzbrūk.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:17:53
Svētais
Tas nenozīmē, ka pret slimībām nav jācīnās, kad tās uzbrūk

kāda jēga cīnīties, ja Dievs tā pat ir izlēmis?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:19:07
pich_
Jēga ir tāda, ka Dievs ir iedevis un izlēmis tev veselību. Ja tu to nepiņem, nestājies pretim velnam, tad viņš nebēg no tevis un piespēlē tev slimību un tu slimo arī būdam sticīgs Kristum, bet netici, ka slimības arī ir jau uzvarētas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:21:04
pich_
No otras puses, ja jau Dievs kaut ko caur slim;ibām māca, un tā ir viņa griba, ka tu ej cauri slimībai, tad jāvaicā kristiešīem, kāpēc tad viņi nepalike šajā slimībā un nepagodina ar to Dievu ( ja domā, ka tas pagodina Dievu) . Kāpēc viņ pieņem zāles un iet pie dakteriem, ja jau tā ir Dieva griba viniem slimot? tad tacu vajadzētu palikt slimībā, jo tā notiek Dieva prāts? Lūk tas nav logiski.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 14:21:36
Svētais
jums draudzē visi veseli un ne reizi nav slimojuši?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 33866