atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:13:09
armilo

ar JMarijas paaugstināšanu Kungs Savu vietu nevienam neatdod (par šo titulu mēs jau izsmeļoši izrunājām ar Ingaru).
un minētās šodienas atklāsmes ir nepārprotamas. ka kāds/i savā konfesionālajā lepnībā to neievēro, jau paāavisam cits jautājums..
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:16:54
Vērotājs
Tik kaut kā neticas, ka kaut vai nejauši bērna prātā skuķīts būtu ieklīdis vissvētākajā vietā.

Krasivo ņe savrjoš - skazku ņe raskažeš.(c)
Vērotājs
# Labojis Vērotājs: 2010.03.19 13:20:54
Betānija
Tev ar `veročku` un fizikas učeni nepietika matriarhāta?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:45:08
šo vēstījumu no tlig.lv, ko Betānija te daļēji jau iekopējis, ir vērts izlasīt pilnībā:
http://www.tlig.lv/content/view/558/109/

un vispār vajadzētu pacensties izlasīt katrai dienai domāto vēstījumu, tā arī luterāņi pierastu pie Jēzus šodien (šis ārkārtīgi svarīgais aspekts līdz šim mums atstāts nu galīgā novārtā..)
nepavisam neprasa daudz pūļu un skaidrība rastos pamazām vien.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:53:11
-Jona-

Ir arii taadas graamatinjas kaa "Raksti katrai dienai", ja pie taa pierastu visi, kas sevi par Kristieshiem sauc, tas jau buutu ljoti daudz un tad gan vinji saprastu, ko noziimee "Jeezus Shodien"
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:55:11
Mīļie vai jūs nevelaties lai jums būtu Debesu un Zemes Karaliene? Vai ir kada dvesele kura ar Jēzu bija un ir tik cieši un tik ilgi saistīta ka Marija, kura ir tik patiesi mīlējusi Jēzu atrodoties šeit uz zemes un kura mīl Viņu debesīs...? Lūdzu apdomajiet ... Vai mūsu labais un tasinīgais Dievs izvelētos pēc visa ta ko paveica caur Mariju kadu citu Kronēt par Debesu un Zemes Karalieni ka ne Vinu? Mariju taču izvelējas pats Visuvarenais Dievs ... padomajiet kam jūs pretojaties ... lūdzu nepārprotiet rakstus ... lūdzu pieņemiet ar pazemību un mīlestību, un Kungs jūs paaugstinās, bet ja būsiet augstpratīgi gara, tad Tas Kungs jūs nogazīs no troņa ... esiet vērīgi ... cieniet, godajiet un mīliet Dieva Māti kura ir patiesi mūsu Svētā Māte ... esiet Sievas dzimums - neesiet čūskas dzimums ... ja jūsos ir pretestības gars - tas ir no ļaunā, lūdziet Svēto Garu - Marijas līgavaini, ludziet no Marijas žēlastības kuras tai bagatīgi ir dāvājis Visvarenais - Viņš ciena un mīl Mariju, Viņa ir mūsu aizbildne debesīs pie Dieva - esiet saprātīgi ... lūkojiet ka neapgrēkojaties .... es mīlu jūs!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.19 13:56:46
Ctulhu, naa... tematiski un saturiski sakaartotas rakstu vietas no Rakstiem, kuras lasot gada laikaa tu noklaaj visu Biibeli... Tas, ko es zinu bij no seerijas - viens gabals no VD, viens no JD un psalms vai psalma fragments!

Es gan neesmu to pac pielietojis, tiiri interesanti, kaa izskataas taas dienas, kur lasa Mozus 4aas graamatas saakumu
Vardarbe
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:00:44
Kāpēc Betānija savu kvēlo mīlestību pret Debesu Ķēniņieni nevēlas izpaust Romas katoļu mājas lapās?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:00:45
Mulders, ja domāji Lutera grāmatuiņu, tad raugi: še ir vairāk nekā Luters.

tas ir Luters, kurš atskaitīsies Jēzum un nevis otrādi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:03:45
-Jona-

Nee es domaaju - Rakstu - Ir taada graamata - Biibele, VD un JD kur ir Kristus Maaciiba... luuk to katru dienu pa gabalam... ij nevajag nekaadu pashsacereetu prozu!

Vardarbe
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:03:54
Pagaidīsim Betānijas atbildi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:04:27
Ctulhu, nuja...

Kaameer dapjornjet!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:05:20
``Mīļie vai jūs nevelaties lai jums būtu Debesu un Zemes Karaliene?``

Nee... Tas ir pret 1o bausli!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:09:11
Ctulhu, ok netaisam offtopik floodu!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.19 14:11:14
Mulders ij nevajag nekaadu pashsacereetu prozu!

ja vien tā proza nav Paša Kunga sacerēta... ko savukārt nebūt nenosaka tādi mulderi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:14:25
ja vien tā proza nav Paša Kunga sacerēta... ko savukārt nebūt nenosaka tādi mulderi.

Nenosaka gan... To nosaka pats Dievs Suutot pravieshus un apustuljus, kuri tad mums nodod "Ko muusu acis redzeejushas un rokas aptaustiijushas... Dziiviibas Vaardu" Ij viss, ko mulders var tad tikai dariit - saliidzinaat... Ja nesakriit - tad uz naglinjas karam prozu!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.19 14:18:19
karam uz nagliņas salīdzinātājus, kuri paši nevar uzrādīt neko būtisku Jēzū Kristū... :P tā būs vienkāršāk un pareizāk nekā noraidīt Augļus un Zīmes, kas droši apstiprina šolaiku praviešus.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:21:32
-Jona-

Kaa kaads teica - "Jūdi prasa zīmes, un grieķi meklē gudrību.
Bet mēs sludinām Kristu, krustā sisto, kas jūdiem apgrēcība un pagāniem ģeķība, bet tiem, kas aicināti, tiklab jūdiem, kā grieķiem, Dieva spēks un Dieva gudrība."


Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:25:45
Ctulhu
Nu laikam apmeeram aiz taa pasja iemesla, kaapeec ateisti te vazaaja
Vai tas ir nolūks dievbijīgas dvēseles pievilt uz pazušanu?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:25:52
Ctulhu
Nē, ph`nglui mglw`nafh Cthulhu R`lyeh wgah`nagl fhtagn
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 194 , pavisam kopa bijuši: 3184