atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Māte
Betānija
Iesūtīts: 2010.03.19 07:41:11
Es esmu Vārds, Es esmu Alfa un Omega, Es esmu Dzīvības Dzēriens, Mīlestības Avots, kas visam esošajam dāvā tā esību; Es nācu virs zemes, dzīvodams cilvēka miesā, lai jūs atpestītu; Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;
Es, Dievs, izaugu Savas Mātes klēpī; radība, Viņa baroja tavu Dievu! Es, kas esmu Vārds, ēdu no Viņas, Es Viņu mīlu un cienu; Es jums dodu Manu Krustā sišanas notikuma aprakstu, atcerieties, kad Es teicu:„Ar ciešu skatienu Es palūkojos uz Savu Māti un starp Mūsu sirdīm aizsākās saruna;Es tev dāvinu Savus mīļotos bērnus, lai tie kļūtu arī par Tavējiem, Tev ir jākļūst par viņu Māti;”
Raksti nekad nemelo, Raksti saka: „Mana Kunga Māte”, Elizabete runāja šos vārdus Svētā Gara iedvesmā; raksti: „Tu esi svētīta starp sievietēm un svētīts ir Tavas miesas Auglis. Un no kurienes man tas, ka Mana Kunga Māte nāk pie Manis?”; vārdi, kurus Es teicu no Krusta, ir daudz dziļāki nekā daudzi no jums tos saprot; cieniet un godājiet Manu Māti, jo Viņa ir arī jūsu Svētā Māte
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:10:53
mašara

Ir cilvēki, kuri ciena arī sabiedrības pabiras kā cilvēkus un palīdz šiem cilvēkiem mainīties. Bet tas, ko tu uzrakstīji ir aukstas sirds manifestācija, jo kas tev devis tiesības izvērtēt katra cilvēka cienīgumu? Nekādas līdzjūtības, nekādas žēlsirdības, tikai auksts aprēķins un viens spriedums - pats vainīgs.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.19 12:17:39
Ingars, tak veltīga ir visa cepšanās par JMariju kā Debesu karalieni. ir tikai viena lieta, kas mums jānoskaidro - vai patiesi tāda ir paša Jēzus griba/pavēle?
un tad nu - Jēzu Kristu NEAPSPRIEŽ, Viņam PAKLAUSA.

vnk godīgi pārbaudi attiecīgo atklāsmju bibliskumu (un nejaukt ar savām personiskajām iegribām!) un tās būtu - Garbandala, Valtorta, Vassula, Lašanss, Medžugorje... vēl arī citas, bet pietiks ar šīm.

JMariju kā Debesu Karalieni apstiprina Vassula, kas pati savukārt saņēmusi skaidru apstiprinājumu no Medžugorjes, kur savukārt tikusi nešaubīgi apstiprināta Valtortas atklāsme, kuru apstiprinājis neviens cits kā sv.tēvs Pio, kuru savukārt Jānis Pāvils II, kurš atkal Garabandalu un Medžugorji , ko atkal tā pati Vassula etc etc.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:26:00
Ingars
Tu sāc vibrēt. Pēc definīcijas. Mēs te runājām par cieņu. Tu, lai pamatotu savu apgalvojumu par manu it kā auksto sirdi /cietsirdību, laikam taču/ - sāki vibrēt par līdzjūtību un žēlsirdību. Kāds cieņai ar to sakars?
PS - jā es jutu līdzi tam keksam. Mēs viņam arī maximāli palīdzējām. Tikai viņam mūsu želsirdība nenāca par labu. Vienīgais, kas viņu varēja sapurināt - ietriekšanās ķieģeļu sienā. Atlaišana no darba.
vilks
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:27:03
mašara Ingars
vispār, puiši, varbūt pietiks ar vienu lapu offtopa?
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:28:40
Saliec visas savas cerības un ilgas Dievā, aizliedz sevi, ņem savu krustu un seko Jēzum Viņa un evanģelija deļ, tad tev Tas Kungs dos mūžīgo dzīvību, prieku un laimi - piepildīs tavas sirds ilgas! pamēginiet paskatīties pari nāves slieksnim, padomajiet kur būs jūsu dveseles pēc nāves un kādā stavoklī tas būs, jo vairak mīlesiet Dievu un savu tuvako jo jūs apskaidrotā miesa un sejas vaibsti būs skaistaki, ja iesiet atsacīšanās un nabadzības, šķīstības, paklausības - tikumu ceļu pildītu ar labiem tuvak mīlestības darbiem jo vairāk nopelnu būs jums pie Tēva - krājiet draugus un mantu debesīs kur tā nezūd ... nebaidieties mirt savam egoismam, mīliet ar un caur ciešanam savienojot un pārdomajot Jēzus Krusta ciešanas - upurejot tas Tēvam caur Marijas rokam, (ļaunais piedāvā jums islaicīgas un seklas baudas - bet nebrīdina par to samaksu - mūžīgajām ciešanām ..., bet Kungs aicina nebīties no ciešanām jo tās ir svētīgas šai zemes dzīvē - sķīstīšanai no grēkiem, mīlēt caur tam un ar tām, rūdiet savu dvēseli un garu labajā lai iegūtu nevīstošo taisnības un dzīvības kroni... nopelnus var sakrāt tik šajā zemes dzīvē ... neaizejam pie Tēva tukšām rokam ... lūdziet lai Tas Kungs dava jums žēlastību nest daudz labu augļu... kas vairak šai zemes dzīvē līdzinasies Jēzum to Tas Kungs darīs vairāk līdzīgu Jēzum debesīs, bet kas Jēzum šai zemes dzīvē būs mazāk līdzīgs tas arī debesīs būs Viņam mazāk līdzīgs ... neiemainiet zupas šķīvi pret pirmdzimtību !!! ) esiet mīlestības būtnes, mīliet - lai jūsu domas, vārdi un darbi izstarotu mīlestību, es mīlu jūs visus!
vilks
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:31:06
Betānija
Tevi rakstītais gan diez ko neattiecas uz diskusijas tēmu
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:32:52
vilks
Diskusijas tēma pati par sevi neattiecas uz šo forumu. Kristiešiem Dievs nav nedz piedzimis, nedz nomiris, nedz radīts. Viš ir mūžīgs. Tāpēc apzīmējums Dieva Māte ir tik pat absurds kā Dieva Papus...
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:35:33
Betānija
Runa nav par to, ko ES varu darīt tavā labā. Runa bija par to, ko tu vari ar sevi darīt un pilnveidoties, lai man palīdzētu, lai kaut ko darītu manā labā. Tas, ko TU iedomājies darām manā labā - es jau paskaidroju: tas ir PRET to, kas ir manā labā.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:36:00
Betānijs, "Baznīcā valda tik liela neskaidrība attiecībā uz Maniem Vārdiem, ko Es pie Krusta veltīju Jānim un Manai Mātei; ļaujiet Man jums visiem atgādināt, ka pāri visam Es, Kungs, esmu kronējis Savu Māti par Debesu Karalieni;"
Ja pareizi saprotu, tad ideja par J.Mariju, kā Debesu Karalieni tiek pamatota Jāņa 19:26-27?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:38:22
mašara

Runa nav tik daudz par to, ko tu dari, bet kāda ir tava nostāja un attieksme. Tu vari kādu pārmācīt, ja tas viņam nāk par labu, bet tai pašā laikā izturēties pret otru kā cilvēku - tātad ar cieņu. Vai tu mīli šo cilvēku?

-Jona-

Par atklāsmju bibliskumu jau iepriekšējos komentāros rakstīju un arī Jēzus vārdus iekopēju
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:43:54
tad pārmaiņus pēc iekopēšu paša Ingara vārdus:
Dievs ar brīnumiem un zīmēm neapstiprinās melus, nedz arī dos tādu svaidījumu viltus pravietim

tas taču attiecas uz visām atklāsmēm, vai ne?


Jēzus nebeidzas ar Jāni, armilo.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:46:00
1. Dievmātes piedzimšana

Kad visi jūdi gaidīja Pestītāju, viņu zemē dzīvoja dievbijīgi cilvēki — Joakims un viņa sieva Anna, abi no Dāvida cilts. Dāvids bija jūdu ķēniņš, kuram Dievs bija apsolījis, ka no viņa cilts piedzims pasaules Pestītājs. Viņi bija nodzīvojuši līdz sirmam vecumam, bet bērnu tiem nebija. Abi viņi sirsnīgi lūdza Dievu dāvāt viņiem bērnu, apsoloties atdot viņu dievnamā kalpošanai tam Kungam. Dievs paklausīja viņu lūgšanu: Joakimam un Annai piedzima meitiņa, kuru viņi nosauca par Mariju. Dievmātes piedzimšanu mēs svinam 8.septembrī.

2. Vissvētas Jaunavas Marijas ievešana dievnamā

Joakims un Anna nepiemirsa savu solījumu atdot savu meitiņu dievnamā kalpošanai tam Kungam. Kad Marijai bija trīs gadi, vecāki noveda viņu dievnamā. Tur trīs gadus vecā Marija pati, bez citu palīdzības, uzgāja pa dievnama kāpnēm, kuru augšgalā to sagaidīja augstais priesteris. Pēdējais, pēc Dieva norādījuma, ieveda viņu vissvētākā dievnama vietā, kur viņš pats varēja ieiet tikai vienreiz gadā. Joakims un Anna atstāja Mariju pie dievnama; še viņa tika audzināta kopā ar citām jaunavām. Marijas ievešanu dievnamā mēs svinam 21.novembrī.

3. Marijas saderināšanās

Kad Marijas vecāki jau bija miruši, priesteri saderināja [nodeva apgādībā] viņu ar tās radinieku, 80 gadus veco Jāzepu. Marijai šai laikā bija 14 gadi. Jāzeps, tāpat kā Marija, bija cēlies no Dāvida cilts. Viņš dzīvoja Nācaretā un pelnīja dienišķo maizi kā namdaris. Saderinājies ar Mariju, Jāzeps ņēma viņu savā namā un rūpējās par viņu kā tēvs.

4. Marijas pasludināšana

“Reiz, kad Marija lasīja pravieša Jesaja grāmatu, viņai parādījās tā Kunga eņģelis un sacīja: ‘Esi sveicināta, Dieva apžēlotā, tas Kungs ir ar tevi! Tu augsti teicamā starp sievām.” Marija iztrūkās un apjuka. Bet eņģelis viņai sacīja: “Nebīsties, Marija. Tu esi atradusi žēlastību pie tā Kunga. Tu dzemdēsi Dēlu, kuru Dievs apsolīja sūtīt cilvēku pestīšanai, un nosauksi Viņu par Jēzu.” Marija sacīja eņģelim: “Kā tas notiks, ja man nav vīra?” Eņģelis atbildēja viņai: “Svētais Gars nāks pār tevi, tamdēļ ari tavs Svētais Dēls sauksies par Dieva Dēlu. Dievam viss iespējams.” — “Es esmu tā Kunga kalpone,” sacīja Marija: “lai notiek tā, kā grib Dievs!” Un eņģelis atstāja viņu.” [Lk.1:36-56] Jaunavas Marijas pasludināšanu mēs svinam 25.martā.

5. Slavas dziesma Dievmātei

Patiesi pienākas svētīgu teikt Tevi Dieva dzemdētāju, mūžam svētīgo un visnenoziedzīgo un mūsu Dieva Māti. Mēs augsti teicam Tevi, patieso Dieva dzemdētāju, kas esi cienījama augstāk par Ķērubiem un slavējama daudz augstāk par Sēraviem, kas jaunavībā Dievu — Vārdu esi dzemdējusi.

Dziesmas pirmajā daļā mēs sakām, ka “patiesi pienākas slavēt [”svētīgu teikt”] Dieva dzemdētāju, kā Vissvētāko [”mūžam svētīgo un visnenoziedzīgo”] no cilvēkiem un sevišķi kā “mūsu Dievamāti”".

Dziesmas otrā daļā mēs dziedam, ka Dieva dzemdētājai pienākas daudz lielāka slava, nekā augstākiem eņģeļiem — Ķērubiem un Sēraviem: Jaunava Marija “dzemdējusi Dievu — Vārdu” un tāpēc stāv daudz tuvāk Dievam, nekā eņģeļi. Jēzus Kristus nosaukts par “Dievu — Vārdu” tāpēc, ka caur Viņu Dievs Tēvs atklājis cilvēkiem savu gribu līdzīgi tam, kā cilvēki vārdos izsaka savas domas un vēlēšanās.

6. Dievmātes aizmigšana

Pēc Jēzus Kristus pacelšanās debesīs Dievmāte nodzīvoja vēl kādus piecpadsmit gadus. Viņa dzīvoja pie apustuļa Jāņa. Apmeklēdama vietas, kur bija darbojies un mācījis viņas Dēls, Dievmāte bieži lūdza Dievu. Eļļas kalnā, no kura Jēzus pacēlās debesīs, viņa lūdza, lai Viņš ātrāk ņem to pie sevis. Pēc kāda laika Jēzus Kristus izpildīja viņas lūgšanu. Archeņģelis Gabriēls parādījās viņai un lika gatavoties nāvei. Pirms savas nāves viņa vēlējās pēdējo reizi redzēt visus apustuļus. Arī šī Dievmātes vēlēšanās piepildījās. Viņas nāves dienā Jeruzalemē sanāca visi apustuļi, izņemot Tomu. Parādījās arī apbrīnojamā spožumā pats Jēzus Kristus eņģeļu pavadībā un uznesa debesīs savas mātes dvēseli. Apustuļi ar degošām svecēm rokās un Dāvida dziesmas dziedādami apglabāja Dievmātes miesas Ģetzemanes dārzā. Trešā dienā ieradās Jeruzalemē apustulis Toms. Viņš gribēja redzēt Dievmātes mirstīgās miesas. Tad visi apustuļi atkal nogāja pie viņas kapa, bet tur atrada tikai autus, kuros bija ietītas viņas miesas. Kad apustuļi stāvēja neizprašanā par to, kur palikušas Dievmātes miesas, piepeši viņi ieraudzīja gaisā Dievmāti eņģeļu pulkā. Viņa sacīja apustuļiem: “Priecājieties! Es vienmēr būšu pie jums un vienmēr lūgšu Dievu par jums.” Tad apustuļi saprata, ka Jēzus Kristus uzmodinājis savas mātes miesas un uzņēmis tās debesis. Tā kā Dievmāte pēc savas nāves drīz uzmodās, un viņas nāve bija it kā miegs, tad to sauc par aizmigšanu. Dievmātes aizmigšanas dienu mēs svinam 15.augustā.
vilks
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:50:22
Betānija
Šis stāsts par Dievmāti gan lielā mērā pamatots tradīcijā, nevis Bībelē, tāpēc to uzspiest kristiešiem kā tādu, kam obligāti jāseko un jātic, būtu pārspīlēti.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.19 12:52:08
Jona, "Jēzus nebeidzas ar Jāni, armilo."
Protams! Taču Baznīcas lietošanai Dievs ir devis Svētos Rakstus - pilnīgu atklāsmi par dvēseļu pestīšanu. Debesu Karalienes ideja ir piederīga privāto atklāsmju kategorijai, kura arī paredzēta privātai lietošanai. Šāda veida atklāsmju izplatīšana internetā ir bezjēdzīga.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.19 12:58:43
armilo
nu, Dievs devis ne tikai Sv.Rakstus, un pašos Rakstos tas ir jo skaidri piekodināts:
19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet! /1.Tes.5/

ka kāds patvaļīgi Dieva nākošos vārdus iebāž tālā plauktā kā privātus, tas ir tāds pats grēks kā Rakstu noraidīšana.


Šāda veida atklāsmju izplatīšana internetā ir bezjēdzīga.

tā ir tieša Jēzus pavēle... un lūgums reizē:

pagodini Mani, izplatot Manus vēstījumus;
http://www.tlig.lv/content/view/640/116/

šis lūgums atkārtots daudzas reizes un daudzos vēstījumos...


mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:01:12
Ingars
Tu vari kādu pārmācīt, ja tas viņam nāk par labu, bet tai pašā laikā izturēties pret otru kā cilvēku - tātad ar cieņu. Vai tu mīli šo cilvēku?

Parasti katram cilvēkam, ko sastopam - pirmajā mirklī tiek dots kredīts. Uzticības, cieņas, mīlestības. Jo tā ir pieklājīgi, tā ir cienīgi. Taču cieņa ir tas kas ir - definīciju jau devu. Cieņu cilvēks izpelnās pats sev. Ja neizpelnās - cieņas nav. kā arī to cieņas kredītu - neviens ar varu nevar piespiest iedot. Ar mīlestību ir tas pats.
Nu un tad?
Ja runājam par to dzērāju - man gribētos teikt, ka es viņu nemīlu. Tas nenozīmē ka es viņu ienīstu. Es vienkārši nevēlos sevi upurēt viņa labā. Lai gan, ja paskatās pēc būtības - es neviļus esmu gan mainījies, gan upurējies viņa labā.
Betānija
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:02:45
paldies Jona, lai Dievs Tas Kungs tevi bagatīgi svētī!
mašara
# Labojis mašara: 2010.03.19 13:02:59
Betānija
kā, tavuprāt, var Dievam būt mamma, ja Dievs nav nedz piedzimis, nedz radīts, bet pastāv pats par sevi, mūžīgi mūžos?
Pie kam - ja skatāmies kristiešu uzskatus par cilvēku piedzimšanu - Dieva Māte pati ir tā paša Dieva radīta. Tb Dievs radīja Mammu, kas radīja to pašu Dievu?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:09:28
"19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet! /1.Tes.5/"

Jona, šos vārdus varētu attiecināt uz Baznīcas vadīšanu un evaņģelizācijas metožu piemeklēšanu attiecīgajam laikmetam. Tituls "Debesu Karaliene" ir pielīdzināms Dieva titulam, un tapēc prasa nepārprotamu atklāsmi Dieva vārdā, no kura kā zināms nevienai jotiņai nebūs pazust.
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:12:28
Tur trīs gadus vecā Marija pati, bez citu palīdzības, uzgāja pa dievnama kāpnēm, kuru augšgalā to sagaidīja augstais priesteris. Pēdējais, pēc Dieva norādījuma, ieveda viņu vissvētākā dievnama vietā, kur viņš pats varēja ieiet tikai vienreiz gadā. Joakims un Anna atstāja Mariju pie dievnama; še viņa tika audzināta kopā ar citām jaunavām.
Kas to būtu domājis, ka trīsgadīgi bērni spēj arī bez citu palīdzības pa kāpnēm uzkāpt? Vai tad tikai divgadnieki nav no tām jāķeksē?
Tik kaut kā neticas, ka kaut vai nejauši bērna prātā skuķīts būtu ieklīdis vissvētākajā vietā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 35515