atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai jaunu zināšanu iegūšana var mazināt ticību Dievam?
vilks
Iesūtīts: 2010.03.15 09:41:41
Jautājums tieši par kristīgo ticību, ne citām reliģijām.

Proti - nereti ir dzirdēti teicieni, ka "Teoloģijas fakultātē ticību var tikai pazaudēt", "studēja teoloģiju, kamēr zaudēja ticību Dievam" u.tml.

Bet kas tā ir par ticību, kuru var mazināt studijas/jaunu zināšanu iegūšana? Un vai tas nozīmētu, ka kristiešus vajadzētu no noteikta veida zināšanām/informācijas pasargāt? (Kā to nereti mēģina darīt Romas katoļu baznīca)

Lūdzu diskutētājus izvairīties no ieslīgšanas detaļās un tādējādi novirzīšanās no tēmas, kā arī aicinu izteikties pieklājīgi un ar cieņu pret dažādiem viedokļiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.26 22:48:42
piiich
Vienkārši ir sanācis tā, ka es zinu PATIESĪBU galvenos vilcienos. Ļoti atvainojos, ja tas Tevi aizskar.
Pieņēmums, ka PATIESĪBU principā zināt nav iespējams, taču degradē pašas zinātnes jēgu kā tādu, vai ne? Savukārt, ja PATIESĪBU zināt ir iespējams, tad ...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.26 22:49:13
piiich
religija nebaidās no cilvēka izglitošanās, vismaz mana noteikti ne.

Bībele saka, ka atziņa dara uzpūtīgu bet mīlestība ceļ.(atb.uz tavu jaut.)
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.26 22:51:11
Papucs
esmu pārliecināts, ka tu zini PATIESĪBU, neņemos apgalvot pretējo, kā arī tas mani neaizskar.



Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.26 22:52:46
piiich
Urā!

piiich
# Iesūtīts: 2010.03.26 22:55:41
Labprāt ar jums parunātu, kungi, bet sieva velk prom uz naktsklubiem (mazais velnēns, ne?). nesanāks vairs šovakar ieslīgt pārdomās par reliģiju, medicīnu un patiesības zinātniekiem...


gaišu prātu, tā teikt...
sicA. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.27 19:22:29
hmmm man sāk likties, ka mana sapīšanās ar alphu mani attālina no Dieva ar katru reizi. Lems par to priecājas un labprāt mani iesaista šai alphas kalpošanā. sava veida sadisms no viņa puses, jo man ir tāda neoma un tāāāāāāds izmisums, ka neplijos, lai mani ved uz baznīcu. Šodien viņš secināja, ka sāku nākt pie prāta un vēl mazliet un es būšot uz preizā ceļa tb sākusi racionāli domāt un atteikusies no ticēšanas akut kādam Dievam.,...
foruma vilks
# Iesūtīts: 2010.03.27 19:29:45
sicA. [78.84.154.224]
hmm. nu ko lai saka - nevajag sapīties ar uzbrūkoši vardarbīgajiem harizmātiem un tad tā nebūs.
Dievam ar emocionāli vardarbīgiem cilvēkiem jau nu gan nav nekāda sakara.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 476