atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ticīgie ateisti
Merlins
Iesūtīts: 2010.03.04 00:05:10
Nīderlandes protestantu baznīca, kas izveidojās, apvienojoties luterāņu un reformātu baznīcām, ir nolēmusi neturpināt disciplinārlietu un neko neuzsākt pret mācītāju, kurš sevi pasludinājis par ateistu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:32:28
Mārtiņš
Tikai jau. Kā brīdinājums par bedri. Varbūt arī, kā mēģinājums noklīdušu brāli nevis aizmirst, bet misionēt. Bet nu te var daudz fantazēt, nezinot pilnu ainu.
Grūti jau pateikt, ko tas vīrs saka savā draudzē. Teoloģijas vēsturē ir viens otrs `lecīgais` bijis, kas `zīmējies` ar skandaloziem paziņojumiem teologu auditorijās, bet savā praktiskajā dievbijībā un draudzes kalpošanā bijis pavisam vienkāršs un tradicionāls kristietis.
Memekija
# Labojis Memekija: 2010.03.04 10:37:43
Aivars Teoloģijas vēsturē ir viens otrs `lecīgais` bijis, kas `zīmējies` ar skandaloziem paziņojumiem teologu auditorijās, bet savā praktiskajā dievbijībā un draudzes kalpošanā bijis pavisam vienkāršs un tradicionāls kristietis.
Nu, es sapratu, ka lieta ir tāda atklāta un sabiedrībai, droši vien arī draudzei zināma.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.04 10:46:45
Ehh, muuzhiigaa atkaartoshanaas no manas puses - es pie Lutera teiktaa sheit turos - Nepaziistu nevienu citu Dievu kaa vien siliitee guloshu un autinjos ietiitu!

Memekija, vai neesi meegjinaajusi Dievu izteeloties taadu, kaads Vinjsh pats mums dariijaas zinaams - Jeezuu Kristuu?


Savukaart maaciiba par to, ka par Dievu neko jeedziigu pateikt nevar ir pretrunaa pashai Kristietiibas buutiibai, kuras centraa ir Jaunaa Deriiba, kas ir nekas cic kaa tas, ko Dievs pats par sevi cilveeku valodaa mums ir teicis. Teikt, ka tas ir nepilniigi noziimee, apgalvot ka Sv. Garam ir probleemas ar izteikshanos! Tas buutu pretrunaa ar pasha Dieva visvareniibas buutiibu!

Taadeejaadi - apgalvojums, ka par Dievu neko jeedziigu un konkreetu pateikt nevar ir pasha Dieva noraidiijums!

Un galu galaa... ja tiek noraidiita Inkarnaacija, kriit visa kerigma un taa teikt - proshlji goda, uvjalji rozi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:51:20
Manupraat Niiderlandes maaciitaaja fenomens vareetu skaidroties (labi nemeegjinaashu ar psihoanaliizi nodarboties) ar to, ka cilveeks apsiikst savaa izteelee... ka ir sabrukushi visi elku iedomaatie "dievi" un beigaas ir palicis "tukshums", jo apzinja un ticiigaa praats vairs nespeej izgudrot jaunu konsekventu nepretruniigu dievu, kuram vinjsh pats vareetu ticeet, jo jebkuru izdomaajumu vinja pasha praats speej "atspeekot"... Bet tieshi pret to muus sargaa 1ais bauslis - nevajag taa dariit - skuju sanaaks! To ko vajag dariit - ticeet uz Kristu - tieshi taapeec Kristus dots lai vinjam varetu ticeet pat beerni... un tad neko nevajag izteeloties, bet ticeet Dievam kaads vinjsh mums ir paraadiijies - Jeezuu Kristuu!
Memekija
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:58:19
Jošs Mulders sabrukushi visi elku iedomaatie "dievi" un beigaas ir palicis "tukshums", jo apzinja un ticiigaa praats vairs nespeej izgudrot jaunu konsekventu nepretruniigu dievu, kuram vinjsh pats vareetu ticeet, jo jebkuru izdomaajumu vinja pasha praats speej "atspeekot"... Bet tieshi pret to muus sargaa 1ais bauslis - nevajag taa dariit - skuju sanaaks! Ja pie šitā apstājas, tad skujas arī sanāk, un kļūst par ateistu, te jau parādās, vai ticība vispār ir bijusi, vai ne.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:59:13
Jošs Mulders
Nuja, bet kāpēc to mācītāju neizmeta no baznīcas, bet ļāva viņam sludināt?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.04 11:05:16
Vai esi mēģinājis iztēloties augšāmcelto Jēzu Kristu? Nu kā izdevās? Izveidoji savu priekšstatu par Viņu, vai atcerējies bildīti no bērnu Bībeles?

Kristus ir Kristus... vakar un shodien tas pats!

Ja pie šitā apstājas, tad skujas arī sanāk, un kļūst par ateistu, te jau parādās, vai ticība vispār ir bijusi, vai ne.

Taapeec, laime mums - ka mums ir Kristus, nekaadu probleemu ar "izteeloshanos", Jo Viņš ir neredzamā Dieva attēls, visas radības pirmdzimtais;

8 Filips Viņam saka: "Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek."
9 Jēzus viņam saka: "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu. Kā tu vari sacīt: rādi mums Tēvu?

Taapeec... šitie iztēles un smadzeņu fizkultūras vingrinājumi vienmēr novedīs vai nu pie ateisma vai pie Kristus. Mani tie ir noveduši pie Kristus un tur es palieku un esmu sen beidzis uzzīmēt bezgalīgu un neredzamu DIevu ar savu galīgo grēcīgo prātiņu, es pieņemu Dievu tādu kādu viņš man pats ir atklājies - kā jau teica Luters - silītē gulošs un autiņos ietīts!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:06:16
Nuja, bet kāpēc to mācītāju neizmeta no baznīcas, bet ļāva viņam sludināt?

To man neprasi... varbūt tāpēc, ka tā sen vairs nav baznīca, bet reliģisko vingrojumu interešu pulciņš? Nu kā šis forums - papļāpāšana par reliģiskām un garīgām tēmām, nav jabūt ticīgam, lai to darītu!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:06:19
EzītisMiglā
"tad kad zivju nav - arī vēzis būs kā zivs" (c) krievu tautas sakāmvārds.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:07:30
masiks, kaa skan origjinaalaa ?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:07:33
Merlins, "NPB ir PLF locekle."
Tātad sanāk, ka LELB ir draugos ar ateistisko NPB?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:08:53
amilo, tb ja tu brauc vienaa autobusaa ar prostituutu, tad tas ir ekvivalents tam kaa ar vinju guleet?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:13:08
Jošs Mulders

На безрыбьй и рак рыба
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:16:43
Upss... kļūdijos krvalodas pareizrakstībā. Sorry.

БЕЗРЫБЬЕ - tā ir pareizāk.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:17:11
masiks, vovo... origjinaalaa skan kudii smukaak!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:20:25
Jošs Mulders
nu orģinālā jau vienmēr viss ir smukāk.... vai vismaz precīzāk... tak katram pie sienas "Monnu Līzīti" orģinālā nepakarināsi, ij aramiešu valodu neiemācīsi... skat - to pašu krvalodu es ne pārāk labi atceros...
pich007
# Labojis pich007: 2010.03.04 11:21:57
1. kāds ir šī konkrētā mācītāja mērķis uzturoties baznīcā?
2. vai šajā pašā kategorijā pieskaitāmi visi mācītāji-pedofili (netic Dievam, līdz ar to nebaidās no grēkiem un elles)?

izskatās, ka šie cilvēki izmanto mācītāja masku personīgu labumu gūšanai
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:27:38
pich007, imo tur eiropaa - maacitiaajs ir prosto profesija, kuras dariishanai var gadiities ir stipri mazaakas prasiibas... Nu ij, taa teikt - izmaacies skolaa, apguusti teologjijas fineses un kaap kancelee... viss!
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:31:46
Jošs Mulders

bet kāds ir šī kunga mērķis tajā baznīcā? nauda? personiskais labums?
varētu salīdzināt ar ārstu, kurš prasītu naudu no pacienta par zālēm, bet skaidri un gaiši pateiktu, ka netic iespējai izveseļoties
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:32:36
Mulderu pasaloties tā vien šķiet, ka pēdējais īsteni (pareizi) ticīgo kristiešu bastions, kas pasaulē palicis ir vien LELB. Visi parējie no pareizā ceļa laika gaitā noklīduši ar savām sieviešu ordinācijām, Marijas kultiem, lezboepiskopātiem, liberālteoloģijām un homoakceptiem utt. Vai paradīzē nebūs nedaudz vientuļi, godātais?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 185 , pavisam kopa bijuši: 8038