atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību zīmes un brīnumi šodien
Ingars
Iesūtīts: 2010.02.23 12:19:25
15 Un Viņš tiem sacīja: "Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai.
16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.
17 Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,
18 tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli."
19 Un Tas Kungs, kad Viņš ar tiem bija runājis, ir uzņemts debesīs un sēž pie Dieva labās rokas.
20 Un tie izgāja un mācīja visās malās, un Tas Kungs tiem darbā palīdzēja un vārdu apstiprināja ar līdzejošām zīmēm.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.23 17:04:32
liepa

Nu ja tev iekoz indiga cuska meza, tad tev uzreiz ir jedzigs pielietojums, vari tad ari savas ticibas patiesumu parbaudit, gluzi ka Pavils? Nekadas skriesanas pie medikiem.
Jezus velnu redzeja, bet mums velns vis ta neradas acu prieksa (ja nu vienigi zinama dzira daudz lietota, tad ir dzirdeti gadijumi). Ta ka ja ir iespeja kaut kadu brinumu veikt, ka lai nosakam, vai taa velna kardinasana vai Dieva griba?


Nu tuksnesī jau ar neviens neredzētu, ka Jēzus akmeni par maizi pārvērš. Palsi iepriekš, jau rakstīju, ka mums ir paļāvība uz to, ka Dievs vienmēr dara tā, kā būtu vislabāk, Viņš vienkārši redz un zina vairāk, nekā mēs un ir kādas mūsu prātam neaptveramas lietas, kuras šobrīd nesaprotam, bet Dievs zina, kāpēc tieši tā un ne savādāk. Galugalā tas (zīmes un brīnumi) ir maza daļiņa no lielā Mantojuma, kuru ticīgie saņems šākātā un pilnā mērā

Ko tas atkal nozime, bija tacu teikts, ka ja lugsim tad vins dos. A tagad atkal izradas dos tikai tad, ja ari pats gribes dot, ja negribes nedos? Tad tas pirmais citats ir nepareizs, nedos vis vienmer, reizem tikai, tajos gadijumos, ja vina griba ar musu sakritis.

Bet tas taču ir pilnībā loģiski, kristietība nav nekāda maģija, tās ir attiecības ar Dievu, kur Dievs ir Tēvs, bet mēs bērni

Nu ja tu busi izsalcis un es tevi pabarosu, vai tas ari bus Dieva nopelns?

Protams, bez Dieva tu nemaz neeksistētu, nemaz nerunājot par to, ka tu spēj kustēties, domāt, ka tev vispār ir ko dot

Tu jau pats nekrapsies, tu vienigi nesaksi arstu prasnat, kadu motivu pec vins tevi arste. Teiksim esi celojuma musulmanu zeme un tev kada kaite piemetas, kur vajadziga tuliteja palidziba. Arsts tev pasaka, ka daris to Allaha varda, jo vins ir musulmanis. Ko darisi? ja nepateiks tev arsts to, vai parprasisi kadi vina motivi? Ja parprasisi un uzzinasi, ka Allaha varda, vai labak mirsi?

Kas Allaha vārdā - brīnums vai vienkārši dabiska medicīna? ja brīnums, tad atteikšos tāpat, kā atteiktos no jebkura okulta dziednieka
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.23 17:07:30
liepa

Nu ja ar vezi slims cilveks ludz vinu izarstet, Dievs vinu neuzklausa, jo zina , ka cilvekam vajag mirt, ta vinam bus labak. Ta iznak?

Jā, bieži tie ir gadījumi, kad ticīgi cilvēki mirst no slimībām, jo DIevs redz, ka nākotnē cilvēks novērstos no ticības un nonāktu ellē

Kristiesiem sirdis tatad ari ir launas, vismaz tiem, kurus Dievs neuzklausa? Parsvara visiem, jasecina.

Gadās arī tā. Vispār ir vairāki varianti, kuri jau diskusijas gaitā pieminēti, kādēļ un kad Dievs nepiepilda lūgšanas
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.23 17:40:21
Ingars

nepiepilda arī, ja mūsu ticība nav pilnīga, proti, ja esam mazticīgi.
daudzas lietas gan notiek, pateicoties mūsu sākotnējai ieticēšanai/pozitīvajai izvēlei vien (pat tādas kā dziedināšana!), bet ne visas.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.24 12:18:27
Gnidrologs

Kāds īsti ir šīs tēmas mērķis. Noskaidrot vai kaut kur nav detektēti ``brīnumi`` no kristiešu puses? Nu, pagaidām nav.

Sākotnēji biju iecerējis šo tēmu tikai kristiešiem un noskaidrot, kā vienas daļas kristiešu pārliecība pret brīnumiem saskan ar to, kas rakstīts bībelē, bet aizmirsu to pierakstīt sākumā, tāpēc lai paliek kā ir.
Par brīnumiem caur kristiešiem mūsdienās - tie ir gan bijuši un fiksēti, tik vajag pameklēt

liepa

Protams, ja Dievs izdziedetu, cilveks noverstos no ticibas Dievam, loti reals un ticams scenarijs. Tapec Dievs to paredzedams, liek berniem par bareniem palikt.

Dievs vienmēr rīkojas tā, kā katram būtu vislabāk, kaut ne vienmēr no malas tā izskatās.

Ne tikai gadas, ta ir visiem kristiesiem, diez vai atradisies tads, kuram visas lugsanas ir piepilditas. Tatad kristiesiem launas sirdis. Zel, bet ja jau tu saki, fakts.

Nebūs vis taisnība, ikvienam kristietim būs vismaz viena liecība, kad Dievs ir uzklausījis lūgšanu, arī manas lūgšanas ir tikušas uzklausītas ne vienreiz vien.

Tomer ja izvelos tevi izsalkusu pabarot, tad ta ir mana briva griba, ko Dievs, ka tu pats izteicies nekontrole. Tad kapec tu velies Dievam pateikties, nevis man? Mani tas aizvainotu, ja tu ta vieta lai man pateiktos, slavinatu Dievu par so palidzibu.
Apdomaju, tad man vispirms japrasa, vai Dievs tev palidz un ja saki, ka palidz, tad ari sanem no vina palidzibu, nevis no manis. Es palidzesu tiem, kam Dievs nepalidz, tadi ari ir, tas bus godigak.


Dievs neietekmē tavu gribu, bet Viņš dod impulsus, vēlmes, tieksmes un arī pašu gribu, bet Viņš neietkemē tiešā veidā šīs tavas gribas izvēli kā programmētājs ieprogrammē robotu, tev ir iespēja rīkoties arī pret Dieva ierosinātajiem impulsiem. Ja tu mani pabarosi, tad paldies gan tev, gan Dievam, bet lielāks "paldies" Dievam, ka Viņš tev labo gribu devis un arī iespēju. Saproti - spēja darīt labu ir no Dieva, bet tā kā cilvēka griba ir suverēna, tad Dievs nav mākslīgi ierobežojis tās suverenitāti un neatkarību izvēlē - sekot Dieva prātam vai ne
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.24 12:21:58
liepa

Nu cik sapratu no Ingara, pat ja kadi brinumi un zimes butu, javeic loti smalka izpete, vai tas zimes un brinumus nav veicis velns. Teiksim, ja brinumu izdara musulmanis, tad tas drosi no velna, ja kristietis, tad tas varetu but no Dieva, bet loti loti japarbauda, pastav liela iespeja, ka nelabais so kardinajis.

Nepareizi brīnumi Jēzus kristus vārdā nemaz nenotiek, tā ka, ja redzi brīnumu Jēzus Vārdā un tas apstiprina biblisko mācību, tad tas ir no DIeva
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.24 13:08:05
liepa

Dievs ir visu cilvēku Radītājs un Viņš ir cilvēkiem devis sirdsapziņu, tu izlem vienīgi vai klausīt sirdsapziņai vai ne - paldies tev, ja klausi, bet Dievam lielāks paldies, kas tevi uz to mudinājis, devis tev tādu spēju pieņemt pareizu lēmumu un iespēju labu darīt.

Ir tāda rakstuvieta, kur teikts, ka ja esam spējīgi uz ko labu, tad tas ir no Dieva. Labā apziņa un vēlme darīt labu nav cilvēkam pati par sevi, bet tā ir Dieva ielikta īpašība cilvēkā, taču to izkropļo un aizēno cilvēka samaitātā un grēcīgā daba
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.02.24 16:27:23
liepa

Protams tu tam tici, bet es ne. Nekadu pieradijumu tam nav. Tikpat labi es varetu teikt, ka man vienmer un visur palidz lielais kakis, kurs mani ir radijis utt.

Turpināšu lūgt par tevi

incognito

Neviena kristieša ticība neko nespēj pret Dieva prātu. Varam teikt, ka no Dieva prāta saņemam tik, cik ticībā esam gatavi pieņemt, bet neviens ticībā nevar saņemt to, kas pēc Dieva prāta nav labs konkrētai situācijai, jo pati ticība ir Dieva dota, tā nav nekāda maģija

14 Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.

Lūk, kas ir ticības pamats - Dieva prāts, kas atklāts Dieva Vārdā. Ārpus šī pamata ticība vairs nav patiesa. Un šajā ziņā es piekrītu svētajam, ka mums ir skaidri jāzina, kas ir Dieva prāts, lai zinātu ko lūgt un kā
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.24 18:17:37
Ingars

tu taču negribi teikt, ka Dieva prāts šeit (incognito piemērā) bija lai Pēteris noslīkst? kad Jēzus Pats skaidri teica "Nāc!" (Viņa griba tātad skaidri formulēta)

iemesls neveiksmei viens vienīgs - Pētera sašaubīšanas/mazticība, cita nav.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.25 10:58:51
-Jona-

Saproti mani pareizi - es nesaku, ka mazticība vai neticība nekad nav iemesls tam, ka brīnums nenotiek vai kaut kas noiet greizi, bet gan, ka problēmām un brīnuma nebūšanai ne vienmēr par iemeslu ir mazticība vai neticība. Jēzus tomēr darīja brīnumus arī mazticīgajiem un pat neticīgie tos redzēja
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.25 12:05:41
incognito

Jēzum jau ar ticību viss bija kārtībā.

Jā, bet kā tu izskaidrosi to, ka vienā rakstu vietā minēts, ka Jēzus dzimtajā pilsētā bija maz ticības cilvēkos un tāpēc Jēzus nedarīja daudz brīnumus, taču cituviet nemaz neuztraucas par skeptiķu klātbūtni, vienuviet Jēzus noraida farizeju prasību pēc zīmes, citā vietā VIņš farizeju priekšā veic dziedināšanas brīnumu
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.25 12:53:10
Ingars

Jēzus var gan darīt brīnumus autonomi un pie jebkura (nu bet protams), tak ja caur ticīgiem - tad nu viņiem arī jābūt Ticīgiem.
un tad nu šie Ticīgie arī iet un rīkojas Jēzus pilnvarā un spēkā, līdzvērtīgi kā kad tas būtu Jēzus Pats.. (pagaidām tie neesam mēs).
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.25 13:11:18
-Jona-

Nu, es domāju, ka nekad tas nav bijis un nebūs cilvēks pats par sevi brīnumu darītājs, tas vienmēr ir bijis un būs Svētais Gars un Viņš dara tā, kā uzskata par pareizu, reizēm tas nesaskan ar cilvēka plāniem, pat ja ir ticība un vēlēšanās
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.02.25 13:31:42
Ingars

ja ir maz-ticība un vēlēšanās, precizēsim.
ir atšķirība - vai cilvēki stāv mutēm vaļā, kad Jēzus viņa priekšā dara brīnumu, vai - cilvēki stāv mutēm vaļā Ticīgā priekšā, kad tas dara brīnumu Jēzus Vārdā un Spēkā.
nepaaugstināsimies priekšlaicīgi, priekš kam gan, tas mūs var pamatīgi aizkavēt Ceļā..

19 Tad mācekļi piegāja pie Jēzus atsevišķi un sacīja: "Kāpēc mēs viņu nevarējām izdzīt?"
20 Bet Jēzus tiem saka: "Jūsu mazticības dēļ; jo patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, - un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams.
/Mt.17/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.25 14:52:09
-Jona-

Un tāpat mums arī norādīts, ka Dievs klausa, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta, vēstulē ebrejiem aprakstīti ticības brīnumdarbi, kuriem līdzās pieminēti ticībā nesaņemtie brīnumi un mums jārēķinās ar to, ka šeit mēs saņemam tik mazu daļiņu, tikai ieskatu Dieva Valstībā, iespējams, lai nekļūtu iedomīgi un augstprātīgi, iespējams, ka arī brīnumi ne visās situācijāsir tas labākais un mums vienmēr jāpaļaujas uz to, ka Dievs vienmēr zina labāk
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.02.25 15:07:52
Ingars

es tikai gribēju teikt to, ka brīnumi mūsu dzīvēs var notikt un ik pa laikam arī notiek, bet, lai Jēzus darbotos caur mums, nepieciešama pilnīga ticība.
un tad gan nekad nav tā, ka Dievs kaut ko pilda, kaut ko ne.. (jo tad abi ir Viens). tas protams nenozīmē, ka šie Ticīgie nu tik dara brīnumus nemitīgi, bet - kad viņiem ir šī iekšējā sajūta/Jēzus pamudinājums, tad arī dara. un izdodas vienmēr.

sajukums sākas, kad mēs visi pārējie pārspīlējam savu mazticību par ticību, lai gan esam tikai Ceļa sākumā.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.25 16:19:45
-Jona-

Runa ir par cilvēka kontaktu ar Dievu. Jo ir rakstīts, ka Dievs klausa, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta. Tas nozīmē, ka mums ir jābūt komunikācijai ar Dievu, lai mēs izzinātu Viņa gribu, jo mūsu atziņas ir nepilnīgas un mums nākas vilties, ja lūdzam un nesaņemam, ne tāpēc, ka maza ticība vai neticība, bet gan tāpēc, ka nepareizi sirds motīvi

3 Jūs lūdzat un nedabūjat, tāpēc ka ar ļaunām sirdīm lūdzat, lai to šķiestu savās kārībās.

Tas ļaunums var būt arī kaut kas tāds, ko mēs varbūt nemaz neapzināmies kā ļaunumu, bet Dievs mums var atklāt lietu patieso būtību, ka ne vienmēr ārēji labas lietas ir tādas arī no iekšpuses, ne vienmēr mūsu labā cenšanās izraisa pozitīvas sekas, tāpēc Dievs var nedarīt kādu brīnumu, ko lūdzam, ja tas nepildīs Viņa gribu. Brīnumi paši par sevi nav nekas, bet Dieva griba un mīlestība, kas stāv aiz šiem brīnumiem ir kas. Mans viedoklis ir, ka ja nenotiek brīnums, kad tas tiek lūgts - ir jāizmeklē sevi, jālūdz pēc padoma, jānožēlo grēki, bet reizēm Dievs vienkārši mūs māca būt pacietīgiem un pēc neatladiīgām lūgšanām notiek vairāk, nekā lūdzām, vairāk, nekā tad, ja brīnums notiktu agrāk. Kā sak` - Dievs nekrāmējas ar sīkumiem, Viņš vienmēr uzreiz piedāvā vislabāko, Viņš visu izdara perfekti ar augstāko kvalitāti
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 104 , pavisam kopa bijuši: 8936