atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Atklāsme
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.02.18 09:16:03
varbūt jums ir ko teikt par šo Balss prātojumu.

vai tiešām Dievs ir tāds, kādu mēs, cilvēki, ar to saprotam? Man kaut kā liekas, ka Viņš ir daudz daudz lielāks, bagātāks, neaptveramāks, dziļāks un ar plašāku skatu, nekā dažkārt tulkojam mēs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:12:08
Aivars
zini ko, tas nav svarīgi. ja kādu mīli, vari pieciest arī spalvainas krūtis.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:13:45
Tev ienak prata kaut kada atklasme un tu mekle autoru? Kadi autori var but, ka tu domaa?

Tās var nākt vienlīdz kā no Dieva tā no velna, ja atklāsme nav pamatota Rakstos.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:13:51
S.R.(katole)
NEBIEDĒ!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:16:18
liepa
Pārsvarā jā, bet paldies Dievam, ka ir SG, kas dod tev sir`di meklēt Jēzu ( patiesību), un Dievu. Dievs sevi atklāj Bībelē, savu raksturu un nostāju utt.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:20:03
liepa
atklāsmes nāk no:
1. cilvēka paša;
2. no Dieva;
3. no sātana.
ir labi, ja cilvēks spēj tās atšķirt.
ikvienai domai, kura veicina tavu rīcību, uzvedību, lēmumus ir sekas(augļi).
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:22:24
Aivars

vispār, es par Jēzu runāju.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:25:10
liepa
tev ir labāks iedalījums?
atvaino, es negribēju neko šķirot. iespējams, kaut ko pārpratu, es arī kad skatos dabā par to priecājos, tā ir Dieva atklāsme par viņa radības skaistumu. velns ir uzlicis dabai iznīcības zīmogu, bet nav to spējis pavisam samaitāt.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:35:32
liepa
es nevelos citu cilveku atklasmes likt pa plauktiniem. Kapec tas vispar butu jadara?
tas būtu jādara kaut vai tāpēc, lai spētu veidot savu viedokli par citu cilvēku domām, spriedumiem, rīcību. tu taču saki - viņš rīkojās nepareizi, vai arī - viņai ir taisnība. tātad Tu vērtē, iedali un spried.
danar
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:39:51
Man kaut ka nak prata Rubena teiktais"Dievs ir Dievs un tur neko nevar darit"
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.02.18 11:46:46
liepa
tā ir dabiska lietu izpratne cilvēkam kurš netic ne Dieva ne velna eksistencei. viss nāk no cilvēka. cilvēks savu un citu rīcību izvērtē pēc morāles un ētikas normām, arī pēc kriminālkodeksa. viss kārtībā.

atvaino, ja mans spriedums par tavas atklāsmes autoru bija tev netīkams.
tad jau dziļi sirdī tev tas velns arī nepatīk. Joks,joks.
danar
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:50:46
liepaTo,ka saule nav Dievs
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 11:56:35
liepa
liksim mierā dabu. ne mēs to radījām... centīsimies arī neiznīcināt.

nāve(iznīcība) nebija iesākumā, tās ir cilvēka grēka sekas, arī dabā. visam acīmredzot bija jābūt savādāk. es nezinu kā.

viss labais nāk no Dieva, arī tad, ja cilvēks to negrib akceptēt par esošu. cilvēka sirdsapziņa, kura spēj pieņemt labo, izšķirties par pareizu rīcību ir Dieva dota. tāpat kā viss pārējais, dzīvība, mīlestība u.tt.

S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 12:11:29
liepa
jā, man patīk mazuļi, gan cilvēku, gan lopiņu. un arī patreizējā dabas norise man ir pierasta un mīļa. bet nāve un iznīcība man ir nepatīkama, īpaši kad tā skar mani un manus mīļos. un ja Dievs saka - tā nebūs, jūs dzīvosiet arī tad, ja mirsiet. tas man patīk vēl labāk.
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.02.18 12:18:16
liepa
Tāpēc jau ir Mūžīgās dzīvības iespēja, jo Dievs pats ir mūžīgs. Nav jau runa par materiālo mūžību materiālajā pasaulē.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.02.18 12:23:47
liepa
Tev pašai jāsāk lasīt Bībele. Tu gribi, lai mēs tev visu uz paplātes pasniedzam. Bet no drupačiņām nevar iegūt priekšstatu par ēdienu, nedz paēst.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.18 12:26:44
Atkal viss pieliepots.
Starp citu, ja jau Dievs ir noteicis likumus, pēc kuriem pasaulei pastāvēt, nav teikts,ka Viņš nevarētu entropiju pārrakstīt arī attiecībā uz materiālo pasauli.
Starp citu, dzīvība, akurāt ar to entropijas procesu ir konfliktā.
Bet, ja pieņemam dzīvības brīnumu, tad kas attiecas uz miršanu, nu nav tas tik nepārprotami likumsakarīgs process. Šad un tad zinātņu vīri, iedvesmojošies no vēža šūnu īpatnībām, apcer jautājumu, kā izslēgt novecošanos un miršanas trigeri organismā
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.18 12:34:39
liepa
Neapvainojies, bet vai neskatoties monitorā, tu pati spēj atkārtot kaut pusi no saviem jautājumiem pēc minūtes?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.02.18 12:41:09
Ctulhu Prigožins... čurka ņegramotnaja tāda.

Labotam ticēt!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.18 12:41:26
Ctulhu
Ok, pačekošu
Rudens rozes balss
# Labojis Rudens rozes balss: 2010.02.18 12:45:29
liepa
Ko gan jus sagaidat no nematerialas pasaules? Nematerials, tas nozime, ka nekada materija tur neeksistee, neka aptaustama, nekadu manu organu, nekaa.

Izlasi tak beidzot kaut vienu evaņģēliju, Jāņa, piemēram. Izlasi vēstules no JD!
Tur ir pavisam skaidri teikts, ka ir CITA veida eksistences forma un matērija, ne šī, pašreizējā, ar citām īpašībām.
Augšāmceltais Jēzus ir viens paraugs šai eksistences formai, ko nesaista šīs pasaules dabas likumi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 10401