atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jautājums kristiešiem - kas jums dod pārliecību par savu ticību?
vilks
Iesūtīts: 2010.02.15 13:26:43
Būtu interesanti kopīgi par to padomāt.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.02.19 12:51:26
armilo
(..) vai vienkārši sākt godīgi dzīvot? Un tikai tad, ja kāds jautās, kas ir Tas, kura dēļ tu tā dzīvo, varēšu pasludināt arī evaņģēliju.

Līdzīgi mans mācītājs izskaidroja kā darbojas dzīvais Dieva vārds. Kopš tā brīža mainīju savu attieksmi neticīgo "pāraudzināšanā" u.c. jautājumos, varētu teikt, ka zināmā mērā šī atziņa dod man spēku uzturēt dzīvu ticību tai ne pārāk labvēlīgos apstākļos, kādi gadās ik uz soļa.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.02.19 18:36:47
armilo Viņš teica, jūs liekat man palasīt Bībeli, bet paši nemaksājat valstij nodokļus un braucat ekskursijās uz ārzemēm.
Man gan šķiet, ka šis vīrs atreferē kaut kādus populārus aizspriedumus pret kristiešiem. Tipa visi katoļu priesteri ir pedofīli, un ja mūks parkā lasa avīzi, tad tajā ir noteikti izbakstīts caurums meiteņu novērošanai.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.22 10:52:34
Kristofers, "Man gan šķiet, ka šis vīrs atreferē kaut kādus populārus aizspriedumus pret kristiešiem."
Gan, gan. Nenoliedzami tās ir pasaulīgā cilvēka atrunas un aizspriedumi, bet par nožēlu ir jāatzīst, ka tā ir arī patiesība par vienu daļu kristiešiem. Nezinu par Tevi Kritofer, bet es noteikti nemaksāju visus nodokļus. Uz mani šī kritika attiecās plinā mērā.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.22 10:54:52
liepa, "Vai tas ir gruti?"
Jā, tas nav viegli, ja protams esi godīgs pats pret sevi, un neesi sevi apstulbojis ar paštaisnīgumu.
jancis
# Iesūtīts: 2010.02.22 10:55:53
Man pārliecību dod tas, ka kaut arī neviena nav blakām, es nejūtos viens un un man par to ir prieks, kaut arī reizēm nedaudz skumji
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 5432