atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc ateisti tik aktīvi raksta kristiešu forumā?
Rudens rozes balss
Iesūtīts: 2010.01.20 10:47:24
Liela daļa no visaktīvākajiem rakstītājiem šajā kristiešu forumā ir ateisti (vai vismaz sevi tā definē).
Kas ir tas iemesls, kas liek viņiem šeit apgrozīties, dažiem pat gadiem ilgi, un turpināt izdomāt jebkādus pretargumentus kristietībai?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
danar
# Labojis danar: 2010.01.21 10:25:45
liepaKad cilveks klust par kristieti vins automatiski neklust..balts un puukains.Ka ir dazadi cilveki,ta ir dazadi kristiesi.Tapec pec daziem kristiesiem nevajag spriest par visu kristietibu kopuma.jums ir lauts skatities ari uz labajiem piemeriem

Es vel neesmu satikusi nevienu luterani,kurs katolus neieredz.ja par kadam lietam nav vienis pratis ar katoliem,tas uzreiz nenozime,ka neieredz.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.01.23 14:49:15
Kāpēc ateisti tik aktīvi raksta kristiešu forumā?
Es domāt izklaidējas. Sākumā ir interesanti, bet tad saproti ka viņiem neinteresē tas, ko saki, bet tikai savu malt uz riņķi. Un beigās nonāc līdz atziņai, ka prātīgāk ir pieturēties:

Bet no ģeķīgiem strīdiem un cilts rakstiem, ķildām un bauslības kariem izvairies. Tie ir nederīgi un tukši. Cilvēku, kas turas pie maldu mācības, vienreiz un otrreiz pamācījis, noraidi, zinādams, ka tāds ir samaitāts un grēkodams pats sevi notiesā.

Aiz tam es daļu izvairos runāt.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.01.23 15:19:46
Adonika
jaa... gruuti, jums, krisitieshiem.... gruuti... un vajaa juus, un zaakaa, un smejas.... un veel otrais vaigs esot jaagriezh... ash sirds aiz liidzjuutiibas saak pushu pliist... un kaa tikaat liidz domineejoshajai ticiibai latvijaa - nekaadi nesaprotu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 2904