atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc ateisti tik aktīvi raksta kristiešu forumā?
Rudens rozes balss
Iesūtīts: 2010.01.20 10:47:24
Liela daļa no visaktīvākajiem rakstītājiem šajā kristiešu forumā ir ateisti (vai vismaz sevi tā definē).
Kas ir tas iemesls, kas liek viņiem šeit apgrozīties, dažiem pat gadiem ilgi, un turpināt izdomāt jebkādus pretargumentus kristietībai?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:42:06

Aivar, kas tos tekstus spēj izlasīt, ko jūs pa dienu te sadriķējat! Kur nu vēl sekot līdzi un mēģināt saprast. Un tāpēc man drusku kaitina tie, kas taisa šito blablabla... Būtu biki padomājuši pie sevis klusām, palasījuši, pameditējuši, iepauzējuši - visi būtu ieguvēji
vilks
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:43:19
liepa
Tad atveriet temas ar pierakstu "TIKAI KRISTIESIEM". To parsvara nekristiesi akcepte.
Kāds naivums tavā vecumā
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:43:49
Re kā... izrādas, ka labi kristiešiem ir dzīvot Francijā! "Francijā nav ateistu, šeit cieņas pret Dievu to Kungu nav palicis pat tik daudz, lai kāds apgrūtinātu sevi ar tā noliegšanu." (H. Heine)
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:46:40
Nerunīgais
meditācijai, lasīšanai un vēl daudzām citām lietām tas nemaz netraucē. Reizēm pat palīdz
Aivars
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:53:21
liepa
ka te nesen pieminetaja gadijuma ar katolu priesteri Cakulu draugos. Vins mani butu uz sitiena izmetis ara. Dariet tapat un neviens jus netrauces.
BINGO! Vakar Trilo satraukumu manot, radās aizdomas, ka liepa te ir ar šādu programmu
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 12:54:38
Aivars,
viss ir niecība un vēja ķeršana
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.01.20 13:26:14
liepa
Martin, tu man ta ari par tavu izpratni radisanas versijam neatbildeji, vai pareizak izsakotes nepateici, kura no tava atbildem ir pareiza. Atbildi ludzu, ok?

1) man nav atbildes uz visiem jautājumiem, es pats mācos
2) es rakstu to, ko zinu, to, kā uzzinu, un to, ko nezinu jeb jautāju citiem
3) primāri es sarakstos par tēmām, kas mani interesē un kur jūtu, ka tas sniedz kādu labumu
4) man nav laika atbildēt uz visiem jautājumiem, pie kam es izvairos no (manuprāt) nelietderīgas laika pavadīšanas
5) ir tēmas un jautājumi, par ko man patīk runāt, un ir tādas, par ko nepatīk
6) ... apnika rakstīt

Mani ari reizem kaitina, ka kristiesi noliedz logiku un neredz acim redzamo. Bet nu ko lai dara, cilveks ir nepilnigs (gan tu, gan es).

Aicinu pielietot to slavēto savu loģiku un nopietāk meklēt tās atbildes, kā arī izmantot loģiku un to pieredzi atbilžu gūšanā, kādu mēs piedāvājam. Jo neko citu kā tikai ko paši pieredzējuši kā efektīvu mēs tev ieteikt nevaram, jo cenšamies būt godīgi.

Nu tad taisiet slegtos forumus, ka te nesen pieminetaja gadijuma ar katolu priesteri Cakulu draugos. Vins mani butu uz sitiena izmetis ara. Dariet tapat un neviens jus netrauces. Vienkarsi ierakstiet, ka forums ir tikai luteraniem (vai visiem kristiesiem) un visi parejie tieks izslegti.

Kas nav piesiets, to var paņemt. Atrasts nav zagts. neaizslēgtas durvis ir visiem atvērtas. Ak, loģika.
Bet vispār jau tas ir rakstīts. Šis ir LELB forums, katras lapas augšā ir LELB logo un pilns nosaukums, katras sadaļas ievadā ir norāde, kādiem nolūkiem tā ir paredzēta. Vai ar to nepietiek?
skolniekss
# Iesūtīts: 2010.01.20 13:45:29
Ta kā esmu bijis ateists, tad man nesagādā nekādas galvassāpes runāties ar jebkuru cilvēku. Drīzāk jau galvassāpes ir runājot ar mani , bet ne tāpēc, ka es kaut kas būtu vai nebūtu.
pich007
# Labojis pich007: 2010.01.20 14:19:08
mēs visi piedzimstam kā ateisti, un tikai pēc noteikta laika daļa pievēršas kādai no reliģijām.
cits ātrāk, cits vēlāk, cits nekad.
kādam vecāki ieaudzina ticību, kāds pats sameklē..
visiem labi zināms, ka ir gan ticīgie, kas ar laiku kļūst neticīgi, gan ateisti, kas ar laiku pievēršas ticībai. vai, ņemot vērā šo faktu, ticīgajiem ir kristīgi kā ar slotu dzīt prom no savām diskusijām ateistus, kam varbūt ir potenciāls kļūt par kristieti un papildināt jūsu rindas? pat tad, ja viņš uzdod neērtus jautājumus?
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 14:49:55
Pich, cik man šķiet, kamēr diskusija tiešām ir diskusija, viss ir ok. tb saruna, ir 2 un vairāk, kas spēj gan runāt, gan klausīties; vēlams - pārmaiņus, viens klausās, otrs runā. Kamēr vot tā diskusiju kvalitāte saglabājas, visiem interesanti. Saprotams, ka mūsējie - kriškāni ar jau bieži nav uz to spējīgi, tad saruna nogrimst, tāda zemūdens burbuļošana buļ buļ,

mēs visi piedzimstam no mammām, un kamēr tas tā ir- mēs visi piedzimstam reliģiozi...
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:04:17
Ct,
pičs padalījās ar savu ticību, es - ar savu
pich007
# Labojis pich007: 2010.01.20 15:06:04
Nerunīgais
mēs visi piedzimstam reliģiozi

skaidri zini? tad ko nozīmē reliģiozs cilvēks? es vēl ne reizi neesmu redzējis zīdaini, par kuru varētu teikt, ka viņš ir reliģiozs. es arī nebiju reliģiozs, piemēram
pich007
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:07:27
Nerunīgais
pičs padalījās ar savu ticību

ar kādu ticību es padalījos? es ticu, ka šovakar Dinamo uzvarēs Spartak, bet kaut kā nemanīju, ka būtu dalījies ar šo ticību. ar neko citu, man liekas, es arī nedalījos..
OzoLS [87.110.87.173]
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:09:55
pich007 es ticu, ka šovakar Dinamo uzvarēs Spartak bullīšos, papildlaikā vai 60 min.?
pich007
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:11:39
OzoLS [87.110.87.173]

šito tev admins ātri izdzēsīs

p.s. 60 min
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:18:30
Pič, kā būtu aizstaigāt līdz kādai jēdzīgai vārdnīcai, un uzšķirt vārdu reliģija? varbūt var līdzēt arī citas valodas zināšana? Mums nav pārāk labas. Mož, tam jautājumam var pieiet tā: es gribu tikt skaidrībā - vot kā tas Nerunīgais lieto vārdu reliģisks tā, ka viņam tas ir jēdzīgi, bet man ne?
pich007
# Labojis pich007: 2010.01.20 15:24:47
Nerunīgais

īsti nezinu, kā reliģiju kā uzskatu kopumu uz pārdabiskām lietām var attiecināt uz zīdaini, kuram apziņa ir tik, cik atrast mammas pupu.
tu droši vien domā, ka, ja māte ir reliģioza, tad arī bērns automātiski ir reliģiozs?
pēc taviem uzskatiem sanāk, ka arī ateistu ģimenē piedzimis bērns ir reliģiozs (protams, ja vien tu neesi no tiem, kas ateismu uzskata par reliģiju...)
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:29:11
kur tā vārdnīca
pich007
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:30:54
Nerunīgais

liels cilvēks esi- gan jau pats atradīsi

varu dot mājienu- sākas ar goo un beidzas ar gle
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.01.20 15:35:02
nu tad tik uz priekšu, pastrādā, ja tas tev liekas vērts, neliels laika ieguldījums un tev būs atbilde uz jautājumu - kā Nerunīgais (u.c.) jēdzīgi var lietot terminu reliģisks tā, ka viņš katru dzimušo no mammām spēj saukt par reliģisku.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 157 , pavisam kopa bijuši: 36341