atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs pieļāva citas reliģijas?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.29 14:29:07
ja ticam bībelei, tad no Noasa šķirsta izkāpa neliela grupiņa ļaužu. viņi visi bija uzticīgi dievam, un savu ticību (tas tā kā būtu loģiski) nodeva saviem bērniem un bērnu bērniem.
laika gaitā cilvēku skaits krasi pieauga, un liela daļa sāka novērsties no dieva- aborigēni, maiji, indiāņi, ķīnieši utt, sāka pielūgt savus dievus, un galīgi aizmirsa par Israēla dievu, ko viņu senči (Noasa pēcteči) bija pielūguši.
kas vēl ļaunāk- lai arī pasaules rašanās veidu un kārtību tiem vajadzēja zināt, katra kultūra izgudroja savu variantu.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 14:30:47
jautājums- kāpēc dievs pieļāva šādu absurdu un novirzīšanos no plāna? kur palika mesijas, pravieši un citi svētie, kas jaunu reliģiju rašanos un novirzi no dieva būtu novērsuši jau saknē?
kāpēc dieva dusmas (nu kaut vai plūdu formā) negāzās pār attiecīgajiem kontinentiem?
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:02:51
vot es arī nevaru saprast, kāpēc Dievs pieļauj visādu šitādu tev līdzīgu sprukstiņu lēkāšanu pret Viņu. visas šīs pretenzijas.
manuprāt Viņam vajadzētu tā kārtīgi tev sadot pa biksēm, lai vairs nelien galvā glupi jautājumi.
bet nez kādēļ Dievs to nedara...
danar
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:11:20
pich007Ja palasa talak,tad ir gan praviesi,gan mesija,gan svetie
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.29 15:14:37
Tāpēc, ka Dievs nekontrolē cilvēku un nav tas, kas ko tādu pieļauj vai nepieļauj, tāpēc ir arī citas reliģijas. Tie kristiešu ekstrēmisti, kas uzskata, ka Dievs visu kontrolē, maldās, jo tā nav patiesība.

Turklāt viņi uzskata, ka Dieva suverenitāte ir nekontrolējama, un ka Viņš dara visu ko Viņš vēlas, taču nesaprot to, ka Dievs pats sevi un savu spēku ir ierobežojis ar savu vārdu, un līdzdalījis to ar cilvēku.

Viņi domā, ka, ja jau Dievs visu zina, tātad Viņš arī visu kontrolē, bet tā nav patiesība. Dievs nekontrolē cilvēku.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:19:05
Svētais
es nedomāju, ka tu zini visu par to kāds Dievs ir un kāds Viņš nav.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:20:25
S.R.(katole)
Nekad neesmu apgalvojis, ka zinu.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:22:08
Svētais
tad esi tik labs un mazliet maini runas stilu, citādi izklausās tā, ka tas esi Tu, kas nosaka ko Dievs dara un ko ne.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:22:30
danar
Ja palasa talak,tad ir gan praviesi,gan mesija,gan svetie

vai viņi novērsa budisma rašanos?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:26:16
S.R.(katole)
manuprāt Viņam vajadzētu tā kārtīgi tev sadot pa biksēm, lai vairs nelien galvā glupi jautājumi

tiešām tas ir viss, ko tu vari atbildēt?
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.29 15:26:32
S.R.(katole)
Es to runāju vispārināti un kopumā, kāpēc tu to uzreiz attiecini uz sevi, ja jau tā reaģē, jo uz tevi personiski es to nebiju domājis.

Taču tas ir mans uzskats, ko paužu, un ko redzu apkārt pie kristiešiem notiekam. Kā lai es savādāk to izsaku, es nezinu.

Turklāt cenšos runāt par tēmu , nevis novirzīties uz personisku aizskaršanu un tml.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:34:36
pich007
jā, šodien tas ir viss - es dodos mājās un prātā man ir citas lietas. varbūt citreiz par to padomāšu.
Svētais
runa tiešām neiet par mani, bet par to, kādā veidā tu izsaki savas domas par to, ko dara vai nedara Dievs. vari mani neņemt galvā, bet tāds runas veids visticamāk cilvēku atgrūdīs no tevis teiktā pat tad, ja tev būs bijusi taisnība.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:39:50
pich007
jautājums- kāpēc dievs pieļāva šādu absurdu un novirzīšanos no plāna?

Jo Dievs nav tas, kas kaut ko pieļauj vai nepieļauj mūsu dzīvēs. Mēs paši izvēlamies vai iepazīt patieso Dievu vai ticēt elkiem.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:42:52
Dievs cilvēku nav radījis kā vadāmu robotu - tam dota brīvā griba pašam pieņemt lēmumus. Un tā kā katrā cilvēkā ir ielikta tieksme pielūgt, tad, atkrītot no Dieva, krīt uz elkdievību.

Kāpēc Dievs pieļāva protestantisma rašanos?
laikam jau tāpēc, ka bija vajadzība pēc bībeliskas Baznīcas.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:45:35
Svētais

jautājums bija ar domu, kādēļ pēc jaunu reliģiju izveidošanās nesekoja nākošie grēku plūdi. aborigēni Austrālijā pieļauj rupjas kļūdas pielūgdami citus dievus, bet plūdi pār Austrāliju neseko (vai kāds cits sods).
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:47:03
Svētais
Dievs nav tas, kas kaut ko pieļauj vai nepieļauj mūsu dzīvēs. Mēs paši izvēlamies vai iepazīt patieso Dievu vai ticēt elkiem.
Adonika
Dievs cilvēku nav radījis kā vadāmu robotu - tam dota brīvā griba pašam pieņemt lēmumus.

Daži cilvēki vēl varēja paši pieņemt lēmumus un atmest pareizo ticību. Taču - kur viņu bērni un bērnu bērni lai būtu vainīgi, ka viņus jau no mazotnes māca nepareizā ticībā? Cieš nevainīgie...
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:47:48
Adonika

jūs visi nesaprotiet ideju- ja tuvo austrumu iedzīvotāji (mūsdienu Izraēlas apkārtne) dara kaut ko pret dieva gribu, tā seko nāves sods.
nekas nav dzirdēts par maiju un indiāņu izkvēpēšanu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:47:48
pich007
Jo Dievs slēdza derību ar Noasu, tāpēc arī plūdi vairs nevarēja būt no Dieva puses. Ja Dievs slēdz ar cilvēku derību, Viņš nekad no saviem vārdiem neatsakās, un nepārkāpj šo derību!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:50:43
EzītisMiglā
Daži cilvēki vēl varēja paši pieņemt lēmumus un atmest pareizo ticību. Taču - kur viņu bērni un bērnu bērni lai būtu vainīgi, ka viņus jau no mazotnes māca nepareizā ticībā? Cieš nevainīgie...

Dievs saka, ka Viņš ikvienam ir atklājies, šajā gadījumā nav nozīmes bērniem un bērnubērniem. Protams, ka zināmu negatīvu vai pozitīvu iespaidu tas atstāj jebkurā gadījumā.

Jautājums vai šis cilvēks nonāk līdz ticībai Jēzum kā Glābējam no grēkiem, jo tas ir dzīvības un nāves jautājums.
Adonika
# Labojis Adonika: 2009.12.29 15:50:52
Taču - kur viņu bērni un bērnu bērni lai būtu vainīgi, ka viņus jau no mazotnes māca nepareizā ticībā? Cieš nevainīgie...
katrs pats izvēlas kam ticēt. VD ir gana ļauži, kas nebija no israēla, bet bija ticīgi, kur nu vēl JD.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:52:20
Svētais
nu ok- atmetam plūdus. cilvēku vajāšana neticības dēļ galvenokārt notika pēc plūdiem. bet kāpēc cieta cilvēki, kas dzīvoja tuvajos austrumos, bet ķīnieši tika sveikā cauri? pat trakāk- bībele neko nerunā par citu kontinentu iedzīvotājiem, kur nu vēl viņu sodīšanu neticības (neparizās ticības) dēļ
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 33016