atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību grēkošana pēc nāves
pich007
Iesūtīts: 2009.12.15 15:58:35
vai ticīgie uzskata, ka pēc nāves cilvēks nokļūst debesīs ar to pašu apziņu, kāda bija uz zemes? respektīvi- vai debesīs ir tas pats cilvēks (garu formā, protams), kas bija uz zemes?
Vai pastāv iespēja, ka debesīs nokļuvušais izdara grēku? Ja cilvēks uz zemes ir bijis ticīgs, bet, nokļuvis debesīs, pēkšņi pārdomā un noliedz dievu (vai izdara ko citu grēcīgu)- kas notiek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.15 17:16:25
Jošs Mulders
es runāju par armilo uzskatu, ka pēc nāves viss sākas kā no jauna, citā plaknē. tāpēc man rodas jautājums- ja jau pēc tam visi ir balti un pūkaini, tad kāpēc nevar paņemt arī tos, kas uz zemes bija bezdievji? tā pat taču viņi varētu tikt transformēti uz tādiem, kas tic
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:18:33
masiks [212.93.96.2] Vienīgasi grēks, ir tas, ka tu neatzīsti Jēzus nopelnu savā labā. Ellē būs sods par to. Varēs vai nevarēs grēkot tas nav parezis jautājuma nostādne.

Jāņa 16:9 Grēku - jo tie netic Man.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:18:59
Jošs Mulders
Nevari... taapat kaa tu nevari tagad briivi izveeleeties noshauties vai piechuraat bixes!

piemērs galīgi auzās, bet nu ok- šīs lietas varu brīvi izvēlēties, bet negribu. a vot- nokļuvis debesīs, es gribēšu brīvi izvēlēties pielūgt savu iedomu draudziņu, kas nav dievs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:19:45
es runāju par armilo uzskau, ka pēc nāves viss sākas kā no jauna, citā plaknē. tāpēc man rodas jautājums- ja jau pēc tam visi ir balti un pūkaini, tad kāpēc nevar paņemt arī tos, kas uz zemes bija bezdievji? tā pat taču viņi varētu tikt transformēti uz tādiem, kas tic

Taa pasha iemesla deelj, kaapeec piedzimis beerns nevar vairs iekaapt maates miesaas un pamainiit acu kraasu, jo tekoshaa vinjam nepatiik!

Jaa tur buus jauns iesaakums, bet nevis jauns iesaakums no nulles it kaa tevis nebuutu bijis, bet jauns iesaakums kaa peidzimstot... ieprieksheejaa tumsa, shauriiba un slapjums nomaina jauns plashums, briiviiba un siltums un sausums! Pavisam cita existences klvaitaate, tachu to arii nosaka tas, kaads tu biji pirms tam... Nebuus taa ka tajaa pasaulee Mulders kaut kaa automaatiski kljuus par Koru Dirigjentu, jo mana buutibia ir Kompji un Datori... nevis Koru Dirigjeesahna... Tas man netiks atnjemts, tieshi otraadi iedots jaunaa augstaakaa kvalitaatee!

Tad ko tu gribeetu greeciniekam? Lai vinjam vinja miiljo narkotiku un zagshanas vietaa iedod krutaaku zaaliiti un labaakus seifu atlauzhamos riikus?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:23:01
???? Vienkārši TUR ir viennozīmīgi apstākļi, lai seno jūdu Dievu un tā mazliet mūsdienīgāko atvasi pieņemt kā vienu nedalāmu un patiesu Dievu...
Buutne, kuru piespiezh "paklausiit" ir nekas kaa dziivnieks Dreseets Suns Taa nav BSG kas speejiiga uz miilestiibu, jo miilestiibas priekshnosaciijums ir briiva un labpraatiiga miileeshana, nevis piespiesta iedziishana stuurii, sak... nu labi, ja savaadaak nevar tad... Neizdosies! Ne sheit ne tur!

tātad - tur tomēr varēs grēkot?
Nav ne jausmas... domaaju ka ne taadaa noziimee kaa sheit... Izvarotaajs tur nevarees nevienu izvarot... laigan vinja veelme un tiexme saglabaasies kaa dalja no vinja! Tas arii rada sho saapiigo konfliktu un elles saapes... ka greeciniekaa ir dzinjas, kuras vinjsh nevarees realizeet! Elle ir sapnju beigas!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:23:49
Jošs Mulders
Vai var uzcelt maaju bez pamatiem? Ja nav pamatu, tad arii nevar maaju uzcelt, ja nav attiistiibas pamatos, nav atiistiibas arii uz augshu!
Abet mēs tak reālajā dzīvē redzam, ka cilvēki var mainīt savus uzskatus. Ateisti kļūst par ticīgajiem. Tas nozīmē, ka pamatus nomaina!
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:24:01
Jošs Mulders
Tad ko tu gribeetu greeciniekam? Lai vinjam vinja miiljo narkotiku un zagshanas vietaa iedod krutaaku zaaliiti un labaakus seifu atlauzhamos riikus?

tikko vēl pats teici, ka debesīs ir iespējama attīstība- kāpēc tas grēcinieks nevar attīstīties par koru diriģentu? dievs uzmetis lūpu, ka reālajā dzīvē grēcinieks viņam kājas nebučoja?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:27:14
piemērs galīgi auzās, bet nu ok- šīs lietas varu brīvi izvēlēties, bet negribu.

Nevari!

Tas arii ir taa iluyuzija. Tev ir iluuzija, ka vari, bet realitaatee NEVARI! Un sho tavu nevareeshanu tev chuxt tava negribeeshana... Tu domaa, ka taa tev pakljaujas... bet nepakljaujas viss, ir lietas, ko tu nevari IISTENIBAA, lai gan vari DOMAAS! Bet kaa es te Eziitim nepaguris boreeju, aktuaalais un potenciaalais atshkjiraas!

Un aktualizeet sho tevis iedomaato potenciaalu tu NEVARI! Un kas interesanti, nemaz nejuuties slikti... tieshi otraadi... tu juuties labi un BRIIVS, jo Briiviibas viena no definiicijaam ir - iespeeja nedariit to ko negribaas! Tieshi tas ir par Paradiizi, tur cilveeki var negreekot jo to negribees! Taapat kaa tu briivi vari nechuraat bixaas, jo to negribi! Ja kaut kaads speeks tev bixes piechurinaatu, tad mees teiktu, ka tu NEESI briivs, jo kaut kas tev piespieda dariit to, ko tu iisteniibaa nemaz negribi!

a vot- nokļuvis debesīs, es gribēšu brīvi izvēlēties pielūgt savu iedomu draudziņu, kas nav dievs

Divas kljuduas
1) Tu veel neesi nokljuvis debesiis
2) Tu nezini ko tu izveeleesies pat peec 3 minuuteem, kur nu veel peec x gadiem vietaa, par nokljuushanu kuraa veel nav datu

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:29:03
Jošs Mulders
Bet kaa es te Eziitim nepaguris boreeju, aktuaalais un potenciaalais atshkjiraas!
Jā, un es tev borēju, ka statistiku reāli izmanto, lai plānotu nākotni! Un ka tas lielā daļā izdodas!
Un ka precīzi cipari un konkrētās izdegušās lampiņas pat nav no svara!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:29:19
Abet mēs tak reālajā dzīvē redzam, ka cilvēki var mainīt savus uzskatus. Ateisti kļūst par ticīgajiem. Tas nozīmē, ka pamatus nomaina!

Un taapat mees redzam cilveekus, kas taa ari nomirst savos greeciigajos uzskatos un paarlieciibaas!
Taapeec arii tie, kas izmainaas un atdzimst, tie iemanto sev papamtus attiistiibai, tie kas nemainaas... tie pakaash sho iespeeju! Ja tev vinji tik ljoti ruup, ej un staasti vinjiem... lai vinji atgriezhas un piestradaa pie saviem pamatiem!

Jociigi, ka taa vietaa, lai pabeigtu projektu laikaa, tu visu laiku prasi projekta dedlainu pagarinaajumu! Vai ar saviem RL klientiem tu taapat riikojies?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:30:48
masiks [212.93.96.2] Grēks, jo netici, ka esi izpirkts ar Dievs Dēla upuri. Tas ir vienīgais grēks pēc kā tiks notiesāti visi cilvēki. Nevis cik labi tu es dzīvojis un cik daudz grēkojis/negrekojis. Jo tas ir Dieva standarts paša Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu tiem, kas viņam tic.

2. Kor. 5:21 To, kas grēka nepazina, Viņš mūsu labā ir darījis par grēku, lai mēs Viņā kļūtu Dieva taisnība.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:30:53
Jā, un es tev borēju, ka statistiku reāli izmanto, lai plānotu nākotni! Un ka tas lielā daļā izdodas!

Hmmm kaa taisa smailiku ar lielaam izbriiniitaam aciim?
Kuraa vietaa un kuraa daljaa tas izdodas? Buus pirmaa dzirdeeshana!

Tas ka PLAANO tas jaa... Bet es to nekaadiigi nesauktu par "izdodas"... Izdodas tikai par tik par cik apstaaklji nemainaas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:31:04
masiks [212.93.96.2]
A ko tas sods dos?
Te kristieši svārstās starp:
1) Jā, būs sods, jo tā vajag un tā ir labi, jo Dievs tā nolicis, un tāpēc tas labi pēc defnīcijas
2) advancētāk, tie ļaunie paši negrib Dievu un paradīzi, tāpēc soda nekāda nav, ir tikai pašmocības.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:31:41
Burtiski Dievs mums piešķir pats savu taisnību Jēzū Kristū. AUgsts standarts, kas ar darbiem nav piepildāms.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:33:02
Un? par to ka radījums ir mazāk attīstīc, vai par to, ka sarātīgā būtne izvēlējās mīlēt kaut ko citu, nekā vagaru, vagars tad viņus metīs ellē mocīties?

A prichom te Vagars?

Kaareiz miiloshs un draudziigs Teevs, ja esi noleemis ka vinjsh ir Vagars, tad tas buutu nepraats no tevis prasiit vinju miileet Neviens sheit nemiil Vagarus... Kristieshi iipashi neieredz vagarus un visa Kristietiiba ir par to, kaa Kristus naak un izglaabj cilveekus, kuri vinju pat nepaziist, no shaada Vagara!

Jautaajums buutu taads... vai cilveeks, kas tevi izglaabj no shaada ljauna Vagara ir taa veerts, lai vinju miileetu?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:33:48
EzītisMiglā

3. variants- sods ir izdomāts iebiedēšanai, lai tādā veidā pievērstu cilvēkus ticībai. gandrīz jebkurā reliģijā ir sods par neticēšanu, kas labi nostrādā uz cilvēkiem bez mugurkaula
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:34:22
Jošs Mulders
Kuraa vietaa un kuraa daljaa tas izdodas? Buus pirmaa dzirdeeshana!
Veikalos, piemēram!
Vai arī varbūt es kur teicu, ka izdodas ideāli precīzi???

Man pašam arī izdodās, iedomājies! Mana ģimene ik mēnesi nodedzina tik un tik elektrības, un IEDOMĀJIES, man izdodās plānot, cik apmēram būs nākamajā mēnesī! Tev laikam tāds brīnums nav saprotams, tev elektrības rēķini haotiski svārstās no 0 līdz bezgalībai!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:34:26
EM, Masiks

Sods neko nedos... Tas ir muuzhiiga (ne)existence... Jeb... taa dod to, ka pa Paradiizi nevazaajas ljaundari A pashiem Ljaundariem tas neko nedod... un nav arii paredzeets kaut ko vinjiem DOT... Tieshi otraadi, vinjiem atnjems visu kas vinjiem bij dots sheit... visu to kaa deelj tomeer kaads vinju varbuut sheit miileeja, to visu vinjiem atnjems, un nedos neko... Iztukshos, un konfiscees!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 17:37:08
Man pašam arī izdodās, iedomājies! Mana ģimene ik mēnesi nodedzina tik un tik elektrības, un IEDOMĀJIES, man izdodās plānot, cik apmēram būs nākamajā mēnesī! Tev laikam tāds brīnums nav saprotams, tev elektrības rēķini haotiski svārstās no 0 līdz bezgalībai!

Nee es apmeeram zinu savu maajas aparatuuru cik kura eed kaadaa laika vieniibaa, man nevajag statistiku... kaareiz tieshi taapeec, ka konkreetaas iekaartas darbojas kaa specifikaacijaa rakstiits, es varu plaanot cik taas pateerees!
Kas interesanti, es neceru, ka vinjas pateerees to pashu daudzumu, ja kas kardinaali mainiisies - es uz 2 nedeeljaam uz kanaariem aizbrauktu! Tad visa mana plaanoshana vairs neder!

Veikali ar savu plaanoshanu kaareiz ielidoja miskastee kad naaca kriize... Aktualitaate bij buutiski citaadaaka nekaa tevis paredzetaa potencialitaate!
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.15 17:37:10
masiks [212.93.96.2] Jo tas ir apmaiņas upuris par tavu glābšanu, tāpēc grēks, ja netici Dieva risinājumam tavā labā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 11406