atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 10:42:40
EM, taadeejaadi tavs ultimate jautaajums - a kaa tad var zinaat, kursh ir patiesiiba - nav atbildams, jo tu visu laiku it kaa centies atrast paradigmu, kas ir paradigma visaam paradigmaam... kaut kaadu meta-patiesiibu ar kuru patiesiibu var paarbaudiit. Bet "Patiesiiba" ir root elements shajaa, vinja ir tas instruments ar kuru paarbauda, nevis vinju pashu var paarbaudiit. Patiesiiba paarbaudaama tikai ar Patiesiibu, tb taa pati sevi apstiprina... Tas viss ir Epi-stimologjijas probleemaatikas jautaajumu loks, pastudee...

Un taadeejaadi tavs jautaajums ir jaaveersh tieshi shajaa izpeetes laukaa - kura epi-stimologjiskaa sisteema ir visjeedziigaakaa... taas arii var buut dazhaadas. Personiigi es apzinaati vai neapzinaati pieslienos tajamejajai, kuru Alvins Platinga apluuko - vinja warrantu sisteema! Tur ir paaris propozaalji... taapat kaa visaas citaas sisteemaas... kuriem jaatic, kuru kontextaa viss ieguust kaut kaadu jeedziigumu...

Un aciimredzot kaut kas taads ir tas, ko Kristus domaaja - Kas man tic, tie atziis patiesiibu un Patiesiiba dariis vinjus briivus. Shii kvalitaate paziit Patiesiibu, tai ticeet un to atziit ir shii kvaltiaate kas nosaka tavu likteni muuzhiibaa...

Taa darbojas pat ja Dieva nav... dveesele, kuras struktuura ir sinhronizeeta ar visu Visuma struktuuru shajaa Visumaa peld nekur "neaizkjeroties" jo ir harmoniskaa saskanjaa ar sho Visumu, bet dveesele, kura ir deformeeta liidziigi kaa mashiina ar shkjiibu konstrukciju brauc pa celju visu laiku sitoties kokos, graavjos un no taa kljuustot arvien shkjiibaaka nevis taisnaaka... UN tas ka tu iemaaciisies braukt ar viegli sashkjiebtu stuuri kaut cik taisni nekaadiigi nekvalificeejas kaa "mashiinas remonts"

Taadeejaadi kvalitaate un speeja atpaziit Patiesiibu un tai ticeet un taadeejaadi iemantot Briiviibu nav "trenninju jautaajums" taa ir zheelastiibas daavana, pieejama ikvienam... un tai pat laikaa taa ir laasts, jo taa tevi gan pienjem taadu kaads tu esi, bet neactaaj taadu kaads tu esi - tas noziimee, ka parakstoties uz Patiesiibas terapiju, tu paraksties uz to, ka daudz kas dziivee un tavaa skatiijumaa mainiisies... tu lietas redzeesi savaadaak...
Tas, protams, nenoziimee, ka tikai taapeec, ka tu redzi lietas savaadaak tu esi patiesiibu iemantojis...

Ultimate Patiesiibas tests ir muuzhiiba... jo tikai Patiesiiba var pastaaveet muuzhiigi, jo taa izriet no pashas Realitaates, iluuzijaam un nepatiesiibai un maldiem reiz pienaak gals, vinjos nav muuzhiibas seeklas!

Taakaa ar dazhaadaam maaciibaam ir taa... ka pa iistam uzzinaat, kur taas ved, tu vari tikai tad kad tu tajaa vilcienaa ieseedies un aizbrauc liidz galam!
Taapeec taa ir ticiiba... tieshi shii neredzamaa roka, kas sanjem neredzamus apsolijumus un kaa alaa apmaldiijies celjinieks turoties pie strikja tumsaa taustaas pa alu...
Par Kristietiibu u.c. maaciibu patiesiibaam var uzzinaat tikai taas izdziivojot praksee...

Nekas neaizliedz tev aizbraukt uz Iraanu ciemos pie kaadiem islaama ticiigajiem un padziivot un iepaziit vinju dziivi... taapat pie hinduistiem, budistiem... un arii kaadaa Kristieshu klosterii...

Ja patiesi tas viss intereseetu, tad ko tev tas maxaa... veltiit 4us gadus 4aam lielaam religjijaam... gads ir gana ilgs periods, lai izgarshotu katru no taam!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 10:53:56
Nuja, bet droši pateikt jau to nav iespējams! Paliek tikai "točno ar aknām jūtu, zinu, mamoi kļanusj, IR vislabākais!"

Taa ir Tu nevari zinaat patiesiibu pirms to neesi piedziivojis... Tu nekad nezini vai apeedot shito mantu tev kljuva labi jo tas ir opijs jeb zaales.

Bet to jau atkal var izpaust katrā sistēmā. Katrā sistēmā ir veids, kā pie tās pielīmēties un izlikties pašam savās acīs par ticīgo, un katrā sistēmā ir īstais pareizais veids kā visam jāstrādā. Kristietība nav izņēmums.

Pareizi, taapeec tas veel vairaak apgruutina to, ko tu gribeetu noskaidrot... Es nezinu nevienu labaaku veidu, kaa konkreeto sisteemu dziivot... Tas viss prasiitu laiku un resursus, bet domaaju, ka taads Eziitis padziivojis pie hinduistiem, budistiem, muslimiem un kristieshiem, ja ne konverteetos, tad buutu tapis daudz viedaaks gan!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.14 10:59:33
Jošs Mulders
kaa tad var zinaat, kursh ir patiesiiba - nav atbildams
Tāpēc arī jābūt pieejamai mēģinājumu un kļūdu metodei. Pamazām tu pats nonāc pie patiesības, jo patiesība pēc būtības ir "būt savā vietā, justies laimīgam bezgalīgi ilgi". Tev, muslimiem un vēl daudziem citiem ir tāds caurums, ka cilvēkam ir kaut kādā veidā jāuzmin pareizais variants. Pie kam jāpasteidzās, var nokavēt. Kā arī, ja izvēlēsies nepareizo, tad būsi pagalam. Jūs pat nemanat, cik nežēlīgas ir jūsu ticības.

jo tikai Patiesiiba var pastaaveet muuzhiigi
Bet sanāk ķibele ar laiku un Dieva esamību ārpus tā. Dievs ir ārpus laika un tomēr iekšā visos laikos. Dievam eksistē visi mūsu laiki, vienmēr. Tātad - Dievam vienmēr, mūžīgi eksistē laiks, kurā ezīši raksta nepatiesus komentārus.

veltiit 4us gadus 4aam lielaam religjijaam... gads ir gana ilgs periods, lai izgarshotu katru no taam!
Es veltīju 2 reliģijām un mazāku laiku. Bet atdūros pret vienu un to pašu - šaubas, jautājumi. Ir nepatīkamie jautājumi, kurus katrā reliģijā neuzdod. Katrā no tām ir tāda prasība "vienkārši noticēt". Piem, par embrioloģiju Korānā, blakus tēmā. Zinātnei ir cita bilde, bet vai tad tas traucē īsteni ticīgam?

Taa ir Tu nevari zinaat patiesiibu pirms to neesi piedziivojis...
Pag, pag, es šo rakstīju kā piemēru tam, ka visās reliģijās saka, ka šie jūt ar aknām un 100% zin. Tātad, vai nu tikai viens no viņiem tiešām nekļūdās, vai arī visi kļūdās. Vai arī visi nekļūdās, tipa redz katrs savu ziloņa daļu.

Tas viss prasiitu laiku un resursus, bet domaaju, ka taads Eziitis padziivojis pie hinduistiem, budistiem, muslimiem un kristieshiem, ja ne konverteetos, tad buutu tapis daudz viedaaks gan!
Tas taisnība. Tomēr padzīvot, nav dzīvot. Ciemiņš nav mājinieks. Te vēl traucē tāda doma, ka es to visu apskatu kā subjektīvus psholoģiskus efektus. Piem, es redzu, ka rūķticīgie ir laimīgi savā ticībā, un gribētu būt arī laimīgs kā viņi, bet tad man būtu nopietni jānotic rūķiem, un tur nu es pats sevi apmānīt nevaru.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.14 11:30:12
Vēl jau ir iespēja, runājot par daudzajām reliģijām, nevis izvēlēties sev tuvāko, bet gan sakombinēt sev garīgumu no dažādu reliģiju fragmentiem.
nu teiksim, ticam Dievam radītājam, reinkarācijai un karmai, neticam elles esamībai un velnam. Ticam, ka visi cilvēki un vispār visas būtnes nonāks paradīzē ātrāk vai vēlāk. Ticam aurām, čakrām un sētītu priekšmetu spēkam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 11:40:05
incognito
Nu tas arī ir, ka katrs atrod sev reliģiju pēc sava attīstības līmeņa. Katrs atrod, ko patiesībā meklē, tai skaitā arī tikai prastu drošību un nesodamību. Un tiek tik tālu, cik var.
Ir tāda versija, ka nevienu nesoda, vienkārši cilvēks pats noliek sevi tur, kur ticis. Tāds prasts piemērs - nevari klausīties simfonisko mūziku, ja to nesaproti. Izlikties, ka saproti - kam tas vajadzīgs? Labāk apznāties savu līmeni un klausīties pagaidām konservu bundžu grabēšanu.
Vai arī kā Svēdenborgam, Būtnes tika līdz tam līmenim, cik pašas bija spējīgas pacelties. Tur bija līdzība ar gaismu - tā pati gaisma vieniem likās pārāk spoža, un viņi paši nolaidās zemāk.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:00:07
EzītisMiglā
Nu jā. Bet arī reliģijas meklējumi, kā jau Mulders atzīmēja, var palīdzēt cilvēkam. Kā ir teicis kristiešu Dievs - Kas meklē, tas atrod; Kas klauvē, tam top atvērts.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:03:46
incognito
Par to klauvēšanu - drīzāk der līdzība, ka atvērts top tam, kas zin pareizo kodu. Bet, ja kods nepareizs, tad atverās lūka zem kājām, un klauvētājs noraujās uz elli!
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:09:33
EzītisMiglā
Domāju, ka nav tik ļauni.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 12:20:41
incognito
Es arī domāju, ka nav tik ļaunu, bet daudzi vispapareizāk ticīgie to tā arī pasniedz, pie viena sakot arī, ka pareizais kods ir tikai pie viņiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:29:46
EzītisMiglā Taisni ļoti labs salīdzinājums. Tieši tāpat musulmaņi, krišnaīti, budistu un vēl jo daudzi citi par 100% zin, ka viņu ierīce ir pati labākā, un citas nemaz negrib mēģināt. Es vienmēr brīnos, kā jums, kristiešiem, nepielec tik vienkārša lieta!

Man tas pielec. Domāju tikai par tiem, kas vēl meklē Dievu, un tāpēc runāju par savu Dievu Jēzus Kristus personā. Lai viņi tic saviem dieviem, kas pēc būtības nav dievi , bet ir elki. Tāpēc es ar viņiem nemaz nestrīdos un neielaižos diskusijās, jo nav vērts.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:32:03
iedomājies, ja es pasniegtu kaut ko par ko pats nebūtu 100% paŗleicināts . Tad jau tu mani paŗliecinatu but par ateistu vai tml., kas nav iespejams .
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:40:23
Bet sanāk ķibele ar laiku un Dieva esamību ārpus tā. Dievs ir ārpus laika un tomēr iekšā visos laikos. Dievam eksistē visi mūsu laiki, vienmēr. Tātad - Dievam vienmēr, mūžīgi eksistē laiks, kurā ezīši raksta nepatiesus komentārus.

Nebuus patiesi. Dievaa ir aktualitaate... Vinjaa nav maldu. Taatad muuzhiiga pasaule, kuraa muuzhiigi pastaav greeks nav Dievaa!

Par "vienkaarshi noticeet" taa buus jebkuraa paradigmaa... Ikviena patiesiiba kaut kaadaa savaa attiistiibas punktaa ir ticiibas leeciens... Tas ir vajadziigs, lai tu speetu atrauties no sava skatupunkta un ieraudziit pats savu skatutorni un vietu no cita skatiijuma!

Iedomaajies, ka tu visu muuzhu dziivo kaadaa zemee par kuru esi visu izpeetiijis, bet tad atnaak kaads un saka, ka aiz juuras ir cita lielaaka zeme, kurai blakus taveejaa ir mikroskopiska... Bet viss ko tu redzi ir mazs zvaariigs kugjiitis un bezgaliiga juura... par kuru tu un tavi teevu teevi ir paarliecinaajushies, ka taa nav nemaz tik draudziiga...

Uzkaapt uz shiis laivas un doties celjaa IR ticiibas leeciens, un tavaa celjojumaa patiesi buus briidis, kad tu vairs neredzeesi savu zemi un veel neredzeesi apsoliito zemi!

Bet es tev varu pateikt gan no personiigaas pieredzes, gan to ir teikushi lieli sveetie (no vinjiem es to principaa sapratu kad uz sevi attiecinaaju), ka ticiiba dod iespeeju saprast...

Cic piemeers, iedomaajies, ka tu staavi uz kaadas atrakciju parka malas un tev garaam griezhaas karuselis... Cilveeki kas kaapj no karuselja staasta, ka vinji redzeejushi to un to, bet tu skaties apkaart, redzi ka karuselis tepat vien ir (citaas dimensijaas neiet) un tomeer tu neredzi to ko shie sakaas redzam. Iekaapt karuselii tu negribi un baidies, jo redzi cik tas kustiigs un dinamisks!
Tachu ja tu iekaapsi - atkal tas ir ticiibas leeciens - tu izbaudiisi karuselja kustiibu un tagad, kad apkaarteejaa pasaule kljuust par kustiigu, bet tu par statisku veerotaaju, tu ieraugi ka pa karuselja perimetru ir saliktas kaadas bildiites, kas rinkja kustiibaa veido kaadu multeni... Nu teixim tur ir uzrakstiita akuuni garshiigas kuucinjas recepte, ko nevar uzzinaat, ja neesi karueselii

Ja tu atskatiisies savaa dziivee, tad tavi leemumi pienjemt kaadu pamatpremisu vienmeer savaa peedeejaa instancee ir bijushi ticiibas leeciens... kad uzkraajas kritiskaa masa lieciibu, cilveeks izdara sho soli! Tas patiesi ir lidiziigi kaa izleekt ar izpleetni paljaujoties uz to salociito lupatinju, ka taas deelj tu nenositiisies! Kas interesanti (esmu leecis) tur pazuud visas tavas zinaashanas un paarlieciibas par aerodinamiku un citu cilveeku lieciibas un redzeetais dziivee un pa tv, ka tas iespeejams... Tur esi tu pats ar SAVU leemumu leekt... tieshi ar tevi notiek tas, ko tu esi redzeejis un dzirdeejis notiekam... zinaat parashuuta areodinamikas formulas nav tas pats kas staaveet pie atveertaam ljopenes durviim 800m augstumaa ar smagu mugursomu uz muguras!

Pag, pag, es šo rakstīju kā piemēru tam, ka visās reliģijās saka, ka šie jūt ar aknām un 100% zin. Tātad, vai nu tikai viens no viņiem tiešām nekļūdās, vai arī visi kļūdās. Vai arī visi nekļūdās, tipa redz katrs savu ziloņa daļu.
Pareizi, bet TU to neuzzinaasi staavot malaa!

Tb parashuuts vai nu atveersies vai neatveersies jeb atveersies daljeeji... tikai tad kad TU lexi, tu to uzzinaasi pa iistam!

Tomēr padzīvot, nav dzīvot. Ciemiņš nav mājinieks. Te vēl traucē tāda doma, ka es to visu apskatu kā subjektīvus psholoģiskus efektus.


Taapeec tas no tevis prasiitu discipliinu - gads buutu gana ilgi - ja veel tu piespiestu iekljauties vismaz vinju kultuuras videe, pat ja nedaliitos vinju religjiskajaas paarlieciibaas, tomeer iedotu tev kontextu... caur kuru tu daudz labaak vareetu veerot pashu maaciibu!

Saproti, lasiit kara reglamentu maajaas uz siltas kushetiites ir viens... Bet tie vaardi paarveershas pavisam citaadaakaa gaismaa, kad tu esi kaujas laukaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:42:36
EM, Kristietiibaa Dievs neaizliedz kljuudiities... it iipashi, ja tu patiesi meklee, ja tava sirds deg uzzinaat patiesiibu, Dievs noteikti nebuus tas, kas staasies celjaa... jo shii celja galaa IR DIevs... laigan tad tikai tu uzzini, ka esi gaajis lokiem vien, un ka celjsh tikai nupat ir saacies!

Teikshu gandriiz kaa taads viedais - Biezhi Visa Dziive ir jaapavada celjojumaa, lai tu nonaaktu sava dziives celja saakumaa!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.14 13:43:50
Par to klauvēšanu - drīzāk der līdzība, ka atvērts top tam, kas zin pareizo kodu. Bet, ja kods nepareizs, tad atverās lūka zem kājām, un klauvētājs noraujās uz elli!

Nee!

Luuka atveraas kaareiz zem to kaajaam kas izlaidushies diivaanaa seezh un piipee! Mekleetaajus Dievs nepamet! Man maaciitaajs reiz labi pateica - ja tev kaadreiz shkjiet, ka nu visu esi atradis un viss ir galaa, ka nu ir iestaajies miers un "more po koljeno", tad zini - Velns atkal tevi ir panaacis tavaa kuutrajaa sveetceljojumaa - panaacis ar siltu spilventinju un puukainu sedzinju un pierunaajis piestaat celjmalas bordelii uzkost kaadu kuucinju! Sak - ko tad tas maxaa vienu stundinju, atlaid kaajas... atpuuties... un riit dosies atkal... Bet ja padodies, tad tur arii palixi uz ilgu laiku - kaut kur atgaadina kaut kaadu fragmentu no Griekju mitologjijas...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:47:35
Ctulhu, nekas jau tur nav jauns pateikts - teicu jau - tu esi Kristietis, jo Kristus teiktie vaardi pirms 2000 gadiem - Kas klauvee, tam atveers, kas luudz tam dos, kas meklee tas atradiis - tu uztver ljoti veseliigi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:50:20
Jošs Mulders
Dievaa ir aktualitaate... Vinjaa nav maldu. Taatad muuzhiiga pasaule, kuraa muuzhiigi pastaav greeks nav Dievaa!
Dievam viss ir vienuviet un vienmēr aktuāli, tas seko no Dieva nemainības. Dievs it kā atrodas ārpus laika, un ar sevi uztur visu laiku. Mūžīgi, jo mainīties Dievs nevar, tipa šodien uzturēja, rīt vairs nē. Dievam pašam nav nekāda laika.

Pareizi, bet TU to neuzzinaasi staavot malaa!
No otras puses, stāvot malā es nekad nesākšu visiem borēt, ka viss zilonis ir tikai snuķis, un tie, kas runā savādāk, visi tiks no tā snuķa nožņaugti!

ja tu patiesi meklee, ja tava sirds deg uzzinaat patiesiibu, Dievs noteikti nebuus tas, kas staasies celjaa...
Mulsina tas, ka daži tā atrod Allahu, daži Krišnu, daži Jēzu. No malas visi jūs izskatāties pilnīgi vienādi. Bet patiesība tak ir viena, vai kā? Vai arī te ir zilonis? Tam taču tu nepiekritīsi...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:51:08
Ctulhu, redz vinjam jaaizsniedz bij ne tikai Ctulhu, bet arii visaadi liriski noskanjoti cilveeki! Dzeja un Lirika nav nemaz tik slikts izteixmes veids!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 13:54:39
EM, Dievs trascendee laiku, tb "statisks mirklis" ir zemaaka dimensija par mainiigu laiku, bet Dievs ir augstaakaa laikaa... vinjaa nav sekvences, jo vinjaa viss ir aktuaals... bet "viss" ietver visu iisto un patieso, nevis nepatieso un neiisto.

No otras puses, stāvot malā es nekad nesākšu visiem borēt, ka viss zilonis ir tikai snuķis, un tie, kas runā savādāk, visi tiks no tā snuķa nožņaugti!

Pareizi, taapeec, to var runaat tikai tas, kas ir bijis tajaa aizjuuras zemee... Ne jau visi ir kaa tu, krastaa staaveetaaji!

Mulsina tas, ka daži tā atrod Allahu, daži Krišnu, daži Jēzu. No malas visi jūs izskatāties pilnīgi vienādi. Bet patiesība tak ir viena, vai kā? Vai arī te ir zilonis? Tam taču tu nepiekritīsi...
Es tev varu staastit tikai par to ko es esmu atradis. Muslims droshi vien ko citu staastiis... bet KAS ir tas, ko es vai muslims ir atradis pa iistam tu nevari uzzinaat no muusu staastiitaa, tev naaxies tomeer izdariit sho ticiibas leecienu un aizpeldeet tur kur muslims ved vai tur kur mulders ved, un paskatiities ko ta shie ir atradushi Jeb palikt malaa briinoties par to kaadas tik basnjas nestaasta no juuras sanesti kugju apkalpes.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 14:01:52
Jošs Mulders
Pareizi, taapeec, to var runaat tikai tas, kas ir bijis tajaa aizjuuras zemee... Ne jau visi ir kaa tu, krastaa staaveetaaji!
Nuja, bet kad es redzu vairākus tādus, kas bijuši tālajā zemē, un katrs stāsta kaut ko savu, tad man rodas pamatotas aizdomas, vai tikai viņi visi nav braukuši cauri biezai miglai un pieņēmuši miglas tēlus par patiesību, kāda nu kuram bija populāra. Vai arī tikai viens ir aizbraucis, bet pārējie apmaldījušies. Vai arī visi brauca cauri tai miglai, un tad katrs kautkut uz savu pusi? Vai arī piebrauca tai tālajai zemei klāt dažādās vietās?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:21:19
Tas ir paradokss, tāpēc man tas patīk. Paradoksi ir skaisti. Problēma tikai rodas apstāklī, ka šāds secinājums tikai apstiprina patiesības ralativitāti, jo Patiesības jēdziens un ``gut feelings`` notiek subjektīvā apziņā un nekur citur.

Nepareizi! Patiesiiba ir pashpieraadosha... Apgalvojums "Es Existeeju" ir patiess, laigan pieraadiit to nevar izmantojot tradicionaalus pieraadiijumus.

Savukaart, ja Patiesiiba ir Relatiiva, tad nav skaidrs vai shis apgalvojusm ir Patiess vai nav? Pac apgalvojums par Patiesiibas relatiivismu rada paradoxu... Savukaart apgalvojums par Patiesiibas Patiesumu ir tautologjija, kas nav paradox!

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 12175