atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par Latviju
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.12.01 20:29:11
Vai ticat tam, ka Latvijai garš un laimīgs mūžs ir paredzēts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:31:56
skolniekss
tas, kurš kaut bišķiņ jēdz un saprot, par ko ir runa tas iet balsot.
... aham, un tas ir redzams pēc vēlēšanu rezultātiem, vai ne?
Reāli jau iet balsot arī tie, kas neko nejēdz, bet iedomājas jēdzam. Vai pat zin, ka nejēdz, bet iet! Personīgi pazīstu, ar tādiem khmm.. kritērijiem, kā "šitas tāds solīds izskatās".
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:33:03
Kā rāda vēsture, tad viss, uz ko ir spējīgs jebkāda veida klērs, tā ir sava trīskāršā zoda stutēšana uz pārējās tautas rēķina. Tāpat kā karaļnami un aristorātija. Neatkarīgi kādas civilizācijas ietvaros.

Kaut kaada alternatiiva veesture alternatiivaa paraleelaa visumaa tev ienaakusies!

Savukārt ar ar savu nebalsošanas politku tu panāc to, ka status quo nepamainīsies vispār ne par jotu. Apsveicu.

Un ar savu balsoshanu tu sho shim status quo dod juridisku legjitimitati! Tik es varu gan aizbraukt gan palikt, gan skatiities pensionaaram aciis un nejusties vainiigs, bet tu esi tas, kas teica JAA tiem, kas tam pensionaaram peec tam atnjeema naudu, lai iegruuztu pashi savaa kabataa caur Parex! Tu esi tas, kas legjitimizeeja un atbalstiija visaadus Slakterus (kas par uzvaardu) - kuru deelj es un visi citi tagad uztur Karginus un Krasovickus

Manas rokas tur nav... tava ir!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:34:44
Adonika
Nepilsioņiem ir visas iespējas kļūt par pilsoņiem.
Ir vai nav - kāda tam šoreiz nozīme?
Doma bija - ka pat viņiem, tagad un patreiz, ir tiesības kurnēt un kritizēt!
Nodokļus taču viņi maksā!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:34:50
Nu un tauta peec tam protams var balsot par dajebkuru partiju un tautai liksies, ka vinji ir tipa izveeleejusies.

Tieshi taa arii notiek
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:35:42
Ja neviens nebalsotu (nu labi, balsotu ļooti maz), tā būtu droša zīme, ka jāmaina sistēma.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:37:22

Starp citu, es kkur dzirdeeju, ka aktiiva agitacija neiet balsot vispaar skaitaas tipa pretvalstiska darbiiba un ar jutridiskaam sekaam. Incanti - taa ir taisniiba?


Nezinu

Katraa gadiijumaa pie varas esoshie noteikti to taa pasniegs...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.02 15:43:07
Ctulhu, nu spredikjos vismaz ja vakar teica, ka sveshu sievu buchot ir slikti, tad arii peec tam to pashu saka... a shitie taa... uztaisa aptauju "vai sveshu sievu ir slikti buchot" un vairaakuma atbildi ieliek savaa programmaa

Daudz labaak es uzskatu ka var balsot savaa pagastaa... Tur vismaz saveejie un uz vietas un uz ielas, ja tas deputaats reaali taisiis suudus, vinju prosto kaadaa tumshjaa nostuurii pie vieteejaas alus bodes atshtaukaas!

LV jau nav atbildiibas!

Nu ja manas aktiivas darbibas rezultaataa darbs ciestu buutiskus zaudeejumus, no manis to atprasiitu, jeb atlaistu no daraba... Ja es salauztu savu darba datoru jaushi... man atprasiitu to kompenseet.

Kaapeec shajaa valstii, kad konstatee paarakapumus kuru deelj pazadueeti miljoni, atbildiigajiem nekonfiscee mantus un nearestee kontus, pietam aresteet kontus noziimee, nepatureet tos un nemaxaat par tiem procentus kaa Karginam!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:44:20
Ctulhu
tipa atrodi 5 buutiskas atskiriibas katuvai muusu partiju programmaaas.
... kuras pēc tam var arī mierīgi nepildīt, par to nekas nava. Var pāriet uz citu partiju vai kļūt par neatkarīgo deputātu. Atsaukt nevienu nevar.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:46:57
EzītisMiglā Redzi ezīt evaņģelizēt māki, vai ne? Un pasaki, kāpēc nepieej un neaprunājies ar to savu paziņu. Apstāsti viņam, ka Kristietība ir svarīga ne tikai baznīcā iekš tās mūra sienām. Un ka Viņa balss ir svarīga šīs valsts, kuru viņš sauc par savu zemi, nākotnei. Tava attieksme pret valsti arī ir kristieša seja. Tāpat, kā attieksme pret ģimeni. Es ar to nevaru lepoties, bet zinu, ka tā ir.
Jošs Mulders
Tu ar savu attieksmi parādi, ka kristieši tādi nav. Tu esi tīrs, vēl tik iesmaržinies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:48:43
skolnieks, es arii tumsaa spiidu starp citu
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.02 15:50:16
Jošs Mulders Man prieks par Tevi Vai Tevi var arī saost
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:51:36
Ctulhu, naaa... puustu... metaans izdalaas un kas nu tur veel
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:52:27
Ctulhu, preizi un izlgiitiiba ir valsts uzdevums... tai skaitaa arii politiskaa izgliitiiba!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:54:51
Ctulhu, bet es saku ka es advacneets... viegli iepuvis... taads zombiitis Spiid fosfors, kas laikam arii shajaa procesaa izdalaas...
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.02 15:56:02
Jošs Mulders Ctulhu, preizi un izlgiitiiba ir valsts uzdevums.
Nē Mulder tas ir Tavs, mans un visu uzdevums un tikai. Un kamēr to nesapratīs tikmēr būs šāds bardaks. Mums nav ne zelta ne energo resursu atradņu. Mums ir daži cilvēki...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 16:01:55
Ctulhu, soc aizsardziiba... pensionaari, beerni, demograafija
Valsts Meerkju uzstaadiishanai lielo viiziju un plaanu plaanoshanai! Tb POLITIKAS veidoshanai!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 16:02:31
skolnieks, nu protams, gjimenee arii izgliitojam...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.02 16:12:35
Trilobīte Aizliegts protams, ka nav. Bet Dievs vēlās, lai tauta dzīvo savā zemē, ko viņš tai ir devis, nevis izceļo uz citurieni.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.02 16:19:55
kaadus veel meerkjis aarpus sjiem un liidziigiem Mulders domaa?

Tas saraksts ir liels, bet resursi ierobezhoti. Ir attieciibas ar citaam valstiim jaaveido, jaaplaano kaa runaat ar Krieviju kaa runaat ar Britiem... etc. Taadi "lieli manevri"! Kas primaars, kas sekundaars, kas varbuut vispaar atmetams... To vajag pateikt, pietam Valsts liimenii!
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.02 16:28:50
Gnidrologs
Svētais mums te Dieva sekretārs, zin visu vēl labāk par pašu Dievu.

Dievs Ābrahamam konkrēti pateica - celies un ej.
arī Jēzus ir teicis, tur, kur jūs nepieņem, nokratiet putekļus no savām kurpēm un ejiet prom.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 35687