atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par Latviju
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.12.01 20:29:11
Vai ticat tam, ka Latvijai garš un laimīgs mūžs ir paredzēts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:57:11
Tas var būt arī kā protests pret sistēmu, sistēmas nepieņemšana.
tak par to jau daudz informācija izskanējusi, ka tas ir vismuļķīgākais veids, kā protestēt, ja vienaldzību vispār par protestu var nosaukt - tas ir atbalsts tiem, par kuriem visvairāk balso. Īstenībā ar tā ir mūsu sabiedrības problēma - izteikta politiskā pasivitāte kurā augstākā aktivitāte ir tikai politiskā gānīšanās.

Vienkaarshi muusu sisteema nedod iespeeju pateitk NEE... Tb shajaa sisteemaa ir balsoshanas podzinjas ar "JAA Piekriitu" un "Atturos" bet podzinjas "NEE Nepiekriitu" nav!

Kāda jēga no Tava nē - vēlies ieviest anarhiju, kurā nav valdības vispār???

Neljauj sev iestaastiti shito mozgojobku, ka taapeec, ka tu nebalso, tu apriori balso PAR!

patīk Tev vai nē, bet tā arī ir - ja Tu nebalso, tad vinnē tie, par kuriem sabalso citi. Un Tu ar savu klusēšanu tikai piekrīti viņiem. Kā tur bija ar tiem talantiem - katram tika pēc tā, kā izmantoja tās iespējas, kas bija dotas.

Pietam... TU ESI atbildiiga par sho kriizi, ja balsoji par tiem speekiem, kas sho kriizi ir izraisiijushi pirms 3-4 gadiem! Tie kas nebalsoja, vinji NAV atbildiigi, jo vinji neakcepteeja esosho sisteemu un esoshos politikjus.
nea - atbildīgi ir visi. Tie kas balsoja - atbalstīja, bet tie, kas nebalsoja, klusējot piekrita un pauda nostāju, ka jamiem ir vienalga.

Īstenībā tā vienaldzība ir mūsu valsts lielākā problēma. Katru interesē tikai viņa paša kabata nevis valsts labklājība un kurnēšana ir par tiem, kam to kabatu ir izdevies veiksmīgāk piepildīt. Bet lai ko darītu un sistēmu mainītu visiem redz vēlmes nav - tikai gānīties par tiem, kas kaut ko (labu vai sliktu) dara. Kāda tauta, tāda valdība - ne velti Bībelē ir teikts, ka tautai ir tāda valdība kādu tā ir pelnījusi. Mūsējā ir perfekts sabiedrības atspoguļojums.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:57:32
Ctulhu
vai demokratija stingri nemot vispaar ir iespeejama
Iespējama ir, bet vai vajadzīga?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:59:17
Vienkārši nodokļi ir jāmaksā visu laiku un visiem, nevis tad, kad s**s vairs uz pakaļgalu nespiež...
Nu tak - zagšana nacionālā iezīme ar ko mūsējie izceļās arī emigrācijā. Bet lielākā škrobe par to, ka kādam tas labāk izdodas nekā pašam.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:59:53
bet vai vajadzīga?
kā reiz teica - nekas labāks nav izgudrots.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:04:41
Kāda jēga no Tava nē - vēlies ieviest anarhiju, kurā nav valdības vispār???

Vai tu speej lasiit. Tas ir prieksh taa, lai vareetu nepielaist konkreetus bandiitus pie valdiishanas. Izteikt pilniigu savu viedokli par/pret... nevis tikai PAR! Taa ir pusdemokraatija! Karikatuura nevis demokraatija! Tad taa arii rakstaam Konstituucijaa, ka LV ir pseido-demokraatiska autoritaara banaanvalstinja!

patīk Tev vai nē, bet tā arī ir - ja Tu nebalso, tad vinnē tie, par kuriem sabalso citi. Un Tu ar savu klusēšanu tikai piekrīti viņiem. Kā tur bija ar tiem talantiem - katram tika pēc tā, kā izmantoja tās iespējas, kas bija dotas.

Un tad arii lai tie CITI ir atbildiigi par to ko sabalsoja! Kaapeec man jaaciesh par citu cilveeku muljkjiibu? Bet neljaut pielaist muljkjus pie valdiishanas man nedod! Rezultaataa balso buutiiba DRONI, nevis domaajoshaa tauta, jo domaajoshaa tauta parasti ir mazaakumaa, un izveelaas vai nu nebalsot, vai, pat ja balso, vinju balsis izshkjiist stulbenju kliedzienos... un tad kad tiem stulbenjiem peec tam atnjem visu kas vinjiem ir, tad shie lielu muti briinaas, kaada ljauna saema - pashi tak vinju tur sabalsoja...

nea - atbildīgi ir visi. Tie kas balsoja - atbalstīja, bet tie, kas nebalsoja, klusējot piekrita un pauda nostāju, ka jamiem ir vienalga.
Nee sauliit. Tas tu PIENJEM klusumu par kaut kaadu konkreetu viedokli. Bet es kaa viens no nebalsotaajiem saku, kaapeec es nebalsoju, tu mans aki, ka es kaut kam piekritu! Nu ko tu centies apmaaniit...? Tev aciimredzot jau ir iestaastiijushi un padariijushi tevi par sisteemas dronu... un tieshi taapeec ka taadi droni mums ir vairums LV iedziivotaaju, esmu prieciigs ka shitaa muljkju zeme iet pa burbuli... mulkjiem mulkju liktenis!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:06:54
Adonika
tak par to jau daudz informācija izskanējusi, ka tas ir vismuļķīgākais veids, kā protestēt
Kas skandināja to informāciju? Tie paši, kas aicina balsot? Kāds ir pamatojums?

ja vienaldzību vispār par protestu var nosaukt
Tā nav vienaldzība. Tā ir sistēmas neatbalstīšana.

Īstenībā ar tā ir mūsu sabiedrības problēma - izteikta politiskā pasivitāte
Nē, lielākā problēma ir nesajēgt, ko dari. Tas ir, pielaist pie balsošanas urnām visādus "tautu".

Tu ar savu klusēšanu tikai piekrīti viņiem
Nē, viņi to tā pasniedz, kā manu piekrišanu.

Vēl, ir tāds moments - ja sanāktu visi tie nebalsotāji, tad kaut kas mainītos balsu sadalījumā? Vai tiešām tie gudrākie sēž mājās un neiet balsot?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:06:56
Ctulhu, noadministreet to buutu gruuti
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:08:41
Ctulhu
Rezultaataa padariisjana zaudee jeegu - tikpat labi visas taas balsosanas vietaa vareeja mest kaulinjus - rezultaats tas pats, resursi ietaupiitos.
Principā, jā, bet pie balsošanas rodas ilūzija, ka cilvēks kauko lemj, un tas ceļ viņa pašapziņu. Otrkārt, cilvēks ir atbildīgs par savu lēmumu, un tāpēc tur muti ciet - pats ievēlēju, pats vainīgs!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:09:20
Jošs Mulders esmu prieciigs ka shitaa muljkju zeme iet pa burbuli... mulkjiem mulkju liktenis!

Vai tā būtu evaņģelizēšana

Pārlieku liela gudrība tikai šķiet gudrība...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:10:32
skolnieks, nee taa buutu mans uzskats par mulkjkjiem...
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:16:48
Jošs Mulders Vari nosaukt kādu gudru. Piemēram kuru Tu vēlētos redzēt vēlēšanās, par kuru Tu balsotu. Varbūt mēs šeit varam partiju nodibināt. Tu esi purkšķētājs, vai darītājs?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:16:54
Noakraatija.

Inteligences diktatuura.

Ij ko tas mainītu? Varētu padomāt ka tagad tur tikai *****i nolasījušies. Jeb Tu domā ka inteliģenta zagšana būtu smalkāka?

Tas ir prieksh taa, lai vareetu nepielaist konkreetus bandiitus pie valdiishanas. Izteikt pilniigu savu viedokli par/pret... nevis tikai PAR!
Diez kā Tava nebalsošana kādam traucē netikt ievēlētam. Tu atbalsti vairākumu izvēle ar to ka nemazini procentus.

Kaapeec man jaaciesh par citu cilveeku muljkjiibu?

T`paēc ka pat uz savējo neesi spējīgs. ja politiski nespēj izveikt tādu sīkumu kā nobalsošanu par tiem, kas vismaz uz kamndidēšanu saņēmušies, tad ko gan citu esi pelnījis. Kā var pārmest demokrātijas nepilnības, ja neizmanto tās iespējas.

Tas tu PIENJEM klusumu par kaut kaadu konkreetu viedokli.

Ne jau es to nosaku - bet gan Tava rīcība. Klusēšana vispārzināma kā piekrišana.

Kas skandināja to informāciju? Tie paši, kas aicina balsot? Kāds ir pamatojums?
Noteikti - politiķi tusēja pa forumiem aicinot balsot. D: Es runāju par to ka šī tēma ir izmalta forumos un kā variants protestam tika izteikts balsot par visneperspektīvāko partiju. Bet viens ir skaidrs - ka nebalsojot jebkāda kurnēšana par iebalsoto ir nevietā.

Nē, lielākā problēma ir nesajēgt, ko dari. Tas ir, pielaist pie balsošanas urnām visādus "tautu".
padumjo laiku idejas joprojām dzīvas. Tauta stulba, bet kāda daļa izredzēto gan gudri.

Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:18:00
nee taa buutu mans uzskats par mulkjkjiem...
Tai skaitā sevi. Nez kāpēc bībeliskās patiesības tik nicināmas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:19:56
Mani vienmēr izbrīna tas, ka vēlēt var jebkurš neko nejēdzošs ezītis, ka tik ir pilsonis un māk parakstīties (var arī neprast lasīt, bet mest urnā kaut vai īsāko sarakstu vai pēc ķeburiem patīkamāko).
Tai pat laikā auto vadīšanai vajag tiesības. Tāpat, svarīgos darbos un amatos vajag speciālu izglītību un mākas. Vai tad valsts vadošu personu vēlēšana ir tik nesvarīga, ka tajā var piedalīties jebkurš ezītis???
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:23:01
Jaa, lielaa meera taa ir. Primitiivi cilveeki ar primitiivaam intereseem. Liela dalja.

Tu esi visiem CV izstudējis, lai apgalvotu???

Nu tev liekas, ka tu tur kautko ietekmee. Iluzija.
Demokrātija jau aizstāv vairākuma intereses. ja ej pret straumi tad tiešām atliek vien par dikstatūru sapņot.

Mani vienmēr izbrīna tas, ka vēlēt var jebkurš neko nejēdzošs ezītis, ka tik ir pilsonis un māk parakstīties (var arī neprast lasīt, bet mest urnā kaut vai īsāko sarakstu vai pēc ķeburiem patīkamāko).

varbūt aizliegsim LV dzīvot visiem kas neatbilst noteiktam standartam?
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:23:34
EzītisMiglā tur jau tā lieta ezīt, ka tas, kurš kaut bišķiņ jēdz un saprot, par ko ir runa tas iet balsot. Neiet tas, kurš nesaskata tajā jēgu, proti tas, kuram liekas, ka viņš var būt prezidents, (pup zemļi) bet viņš nekad tas nebūs
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:25:43
Adonika
Jeb Tu domā ka inteliģenta zagšana būtu smalkāka?
Tas ir, tu jau iepriekš atzīsti, ka zagšana būs, un neko nepadarīsi? Ja jau demokrātijā no zagšanas nevar izvairīties, tad nekur nevar, jo demokrātija tak ir labākais kas radīts.

Klusēšana vispārzināma kā piekrišana.
Nav jau iespējas protestēt.

kā variants protestam tika izteikts balsot par visneperspektīvāko partiju.
Tas ir, ievēlēt točno vislielākos muļķus?

Tauta stulba, bet kāda daļa izredzēto gan gudri.
Protams, ka stulba. Vienkārši tāpēc, ka neko nejēdz no politikas. Daļa izredzēto to izmanto un manipulē ar tautu.

Bet viens ir skaidrs - ka nebalsojot jebkāda kurnēšana par iebalsoto ir nevietā.

Pat nepilsoņi un drīkst kurnēt, un pat mazi bērni. Bet neviens no tiem nebalso.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:26:51
Nu reklameejas vinji diezgan intensiivi.
TV neskatos, radio neklausos - vispār nemanu reklamēšanos, ja neskaita plakātus uz ielas. Netā nepētu. So...

Nu bet neizgliitotie ir stulbi - fakts uz sejas. ja 90% tau7tas buutu izgliitoti - sitas arguments buutu garaam, bet nav jau.
Muļķības - pirmkārt nemaz tik neizglītota tā tauta nav. Ne jau tur problēma - problēma ir mentalitātē. Otrkārt - tak palasi kaut Koķes CV.
Īstenībā tauutu nemaz neinteresē būtība un barojas no nožēlojami vārgās žurnālistikas druskām. Tak vairums pat partiju programmas neizlasa kur nu vēl citus papīrus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:29:59
Diez kā Tava nebalsošana kādam traucē netikt ievēlētam. Tu atbalsti vairākumu izvēle ar to ka nemazini procentus.

Nee netraucee... vienkaarshi es neuznjemos atbildiibu par mulkju leemumiem! Tas arii viss... Juus ieveeleejaat, juus arii strebjiet to putru, es pacentiishos izdomaat, kaa norobezhot sevi un savus tuvos no shiis muljkju leemumu ietekmes.
Neviens man no tiem bandiitiem nevar teikt - tu pac mani iebalsoji, tagad ciet... Nee nebalsoju, taapeec arii nejuutu savu lojalitaati un piekrishanu un padeviibu vinju leemumiem. Vinju leemumiem nav mana mandaata, taatad nav manis legjitimizeeti... tiiri moraali es juutos labaak vismaz pensionaaru priekshaa, jo neesmu vinjus pagruudis zem shii vesera! Bet pasargaat no shii vesera man shii sisteema nedod! Tad es vismaz nepievienoju savu roku shii aamura paatrinaashanai kad tas sit pa laktu uz kuras ir cilveeku dziives.

T`paēc ka pat uz savējo neesi spējīgs. ja politiski nespēj izveikt tādu sīkumu kā nobalsošanu par tiem, kas vismaz uz kamndidēšanu saņēmušies, tad ko gan citu esi pelnījis.

Protams, ka es netaisos balsot par tiem, kas "vismaz uz kandideeshanu sanjeemushies" - tas buutu taapat kaa pienjemt darbaa tos, kas vismaz uz interviju atvilkushies, po ko vinji prot, vai kaa straadaajushi ieprieksheejaa darbaa.

Kā var pārmest demokrātijas nepilnības, ja neizmanto tās iespējas.
Elementaari, tieshi taapat, kaa es varu paarmest celtniekam sliktu darbu, tieshi taapat kaa varu paarmest policistam sliktu darbu, tieshi taapat kaa varu paarmest savam padotajam sliktu darbu. Pietam iespeejas es vinjiem biju devis pietiekoshi, pa shiem gadiem vinji ne par kripatinju nav mainiijushies. Vairs es shiis iespeejas vinjiem nedodu, un neuznjemos atbildiibu par manas balss izkjeeziishanu!

Ne jau es to nosaku - bet gan Tava rīcība. Klusēšana vispārzināma kā piekrišana.
Atkal ar "vispaarzinaamiem" runaa... bet to vispaarzinaamo kaareiz pauzh taadi droni kaa tu Kaa jau teicu, pati balsoji, pati arii streb... Praktiskaa dziivee, ja tu naaktu man prasiit apmaxaat tavas riiciibas izraisiitus paraadus, visticamaak par tevi smieto un pasuutiitu 3 maajas taalaak, a tagad tu veel gudri atljaujies staastiit, ka es vainiigs, ka tu mulkje un sabalsoji iibljus. Tjipa es vainiigs, ka blakus tavam PAR, neuzliku savu PAR par kaadu citu sarakstu? Bet ieveeleeji TU, citi nav vainiigi par to, ka vinji nav kompenseejushi tavus stulbos leemumus balsot par bandiitiem. Katrs par savu balsi atbildiigs, un es netaisos vainot kaadu citu par to ka es neprotu izveerteet par ko balsot vai nee. Bet shkjiet TU vaino visus tos maajaas paliceejus, ka shie nav tavus leemumus pareizi izmainiijushi - bet ja tu taada gudra, nu tad balso pareizi, nevis par bandiitiem!

Es runāju par to ka šī tēma ir izmalta forumos un kā variants protestam tika izteikts balsot par visneperspektīvāko partiju. Bet viens ir skaidrs - ka nebalsojot jebkāda kurnēšana par iebalsoto ir nevietā.
Nepareizi! Tieshi to gribeetu shie bandiiti - jo tas noziimee, ka civleeki piekriit un atbalsta sho sisteemu, savukaart sho dronu balsis veel papildus neko nemaina speeku rezultaatos, jo tie loozeri tajos sarakstu apakshgalos taapat nepaarkaaps 5%... Tieshi to grib tie, kas tevi vada kaa taadu programmeetu aitu! Un tu uzkjeries, un ej, un atbalsti, un no jauna tie muudzhi tiek piesuukties gan pie tava gan mana naudas maka!

Tauta stulba, bet kāda daļa izredzēto gan gudri.
Tautas gudriibu tu redzi tagad Latvijas ekonomiskajos raadiitaajos Luuk tev gudraa tauta, kas dikti gudrus viirus sabalsoja! Cik saprotu tu esi viena no shiis gudraas tautas!
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 15:31:41
Tas ir, tu jau iepriekš atzīsti, ka zagšana būs, un neko nepadarīsi? Ja jau demokrātijā no zagšanas nevar izvairīties, tad nekur nevar, jo demokrātija tak ir labākais kas radīts.
Zagšana nav demokrātijas iezīme. Tā ir mūsu sabiedrības raksturiezīme. Un tur vienalga kāda izglītība - visu izšķir iespējas. ne velti sabiedrībā tos, kas ziņo par nelikumībām lamā par stučītājiem nevis dadomājas par valsts interesēm. Tak nevienu neinteresē valsts labums.

Nav jau iespējas protestēt.

kas par muļķībām - cik NVO darbojies, lai apgalvotu par to ka nekādu iespēju nav.

Protams, ka stulba. Vienkārši tāpēc, ka neko nejēdz no politikas.
Bet tak nevienu neinteresē. Par to jau es runāju.

Pat nepilsoņi un drīkst kurnēt, un pat mazi bērni.
Nepilsioņiem ir visas iespējas kļūt par pilsoņiem. Un bērnus piesaukt ir nevietā - to interesēs pārstāv vecāki.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 39 , pavisam kopa bijuši: 8080