atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par Latviju
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.12.01 20:29:11
Vai ticat tam, ka Latvijai garš un laimīgs mūžs ir paredzēts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.02 12:06:13
Trilobīte Nesaku, ka man patīk, ka nodokļi paaugstinās. Labi, ka mana Kunga Jēzus valstība nav no šīs pasaules, un man nav jāiet revolūciju taisīt šeit virs zemes. Neticu, ka tāda dzīves līmeņa un standartu meklēšanas paņēmiens ir pareiza pieeja. Varbūt, ka tiešām kaut kur uz laiku var aizbraukt ar kaut kādu mērķi, lai piepelnītos, un atgrieztos savā zemē. Bet citādi mēs esam paredzēti tur, kur esam dzimuši, lai tur veiktu kaut kādas pārmaiņas, ja nepieciešams.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.02 12:22:44
Trilobīte
vai tad nepietiek, ja to ir pateicis SVĒTAIS!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.02 12:31:49
Trilobīte

Ps. 37:3 Ceri uz To Kungu un dari labu, paliec savā zemē un dzīvo ar godu.

Sal. pam. 27:8 Kā putns, kas atstāj savu ligzdu, tāds ir vīrs, kas aizgājis projām no savas dzimtās vietas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 12:40:25
Trilo, skaidrojums vienkaarshs...

Nodokljus celj uz valsts aparaataa straadaajosho reekjina, jo tie buus vieniigie, kas nespees no shiem nodokljiem izvairiities

Trilo regjistreejies Bahamaas un savus nodokljus maxaa tur!
Чудо Домовой NVK
# Iesūtīts: 2009.12.02 12:40:28
es arī revolūciju netaisīšu, bet kā valsti iekārtot zinu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.02 12:43:08
Un mans pieticiigais aicinaajums - naakamajaas veeleeshanaas domaajiet ibitiitmatos un domaajiet ar SAVU - ja iespeejams - galvu! Ja neredzat sev tiikamu formeejumu - NEDODIET savu balsi tikai taapeec, ka juus chakaree ar domu - ja tu nebalsosi vispaar, tad tie ljaunie sabalsos visaadus muudzhus... Bet ja VISI ir muudzhi, tad tava balss nevis atturees vinjus no siles, bet veel vairaak tai pietuvinaas! Vai juus esat gatavi buut personiski atbildiigi par savu balsi, ko nododat par tiem, kas peec tam juus un juusu vecaakus un beernus aptiiriis plikus...

Demokraatija ir daarga iekaarta, taapeec nepaardodiet par leeto savu paraxtu korumpantiem! Lai tie, kas grib valdiit, pieraada, ka vinjiem juusu paraksts tieshaam pienaakaas... bez juusu mandaata vinjiem nav varas... tikai juus, mees varam vinjus tur iecelt, pashi vinji tur tikt nevar... taapeec vinjji puutiis miglu aciis... neljaujieties!


Hmmm... Nu ko... deru es par PolitVadiitaaju? Ilji baigi shabloniski un leeti? Bet redziet, muusu demokraatiskaa sisteema nepieljauj "pret" balsojumu! Savukaart "atturos" tie muudzhi interpretee kaa vien iegribaas!
rudensvilks
# Iesūtīts: 2009.12.02 13:02:09
eiropa ir pedējā no impērijām , kas minēta Daniela grāmatā.

Pēdējā no minētajām impērijām bija Romas impērija, kuras laikā nāca Kristus.
Pašaik dzīvojam žēlastības laikā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 13:23:28
Jošs Mulders
Ja neredzat sev tiikamu formeejumu - NEDODIET savu balsi tikai taapeec, ka juus chakaree ar domu - ja tu nebalsosi vispaar, tad tie ljaunie sabalsos visaadus muudzhus...
Jā. Ja tu balso, tātad akceptē visu to viņu sistēmu. Un jūties atbildīgs. Tāpēc arī viņi tik aktīvi aicina visus balsot.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.02 13:30:23
Jošs Mulders

Hmmm... Nu ko... deru es par PolitVadiitaaju? Ilji baigi shabloniski un leeti? Bet redziet, muusu demokraatiskaa sisteema nepieljauj "pret" balsojumu! Savukaart "atturos" tie muudzhi interpretee kaa vien iegribaas!

Redzi tādi jau tur ir. Var par vienu jautājumu izdiskutēt kā vajag. Vajag Mūlder īsāk. Jo īsāk un konkrētāk, jo labāk. Nodokļi ir jāmaksā visiem, par visu un visur. Nekādu izņēmumu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 13:31:05
EM, veel man baigi izbesiija kaut kaadaa raidiijumaa shitaa te Shkjeeles Sieva - Liibane, kaa shamaa izrunaajaas par "nenobalsojushajiem", ka tie ir tie, kas akceptee un visam piekriit de-facto! :/

Ja shodien notiktu veeleeshanas, es nemaz nezinu vai es balsotu, jo uz doto momentu nav neviens paarliecinoshs kex vai kexiha uzziimeejusies uz skatuves!

p.s. shon savu nolaisto auto riepu sachinjiiju
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 13:33:33
skolnieks, es principaa neiebilstu pret nodokljiem... redz kaa Norveegji Zviedri maxaa taadus, ka muuseejie vienkaarshi no taadiem nodokljiem saleektu daugavaa... Tachu tur ir sisteema taa uzparikteeta, ka tu to visu dabon apakalj cherez rinkji kaa service un soc-garantijas etc... A tagad... muuseejie - nodokljus paceela, servisu nolaida... Toch sajuuta, ka puikas tur ir Civilizaaciju paarspeeleejushies un iedomaajas, ka ja sarullees uz gadu vienus croll-bar par max pieljaujamo, tad peekshnji nauda saradiisies... nu *****i, vinji tak jau ar ieprieksheejiem nodokljiem aplauzas, nu cik reizes uz taa graabeklja jaauzkaapj, lai saprastu, ka lieli nodoklji shajaa valstii noziimee MAZUS ienjeemumus! Nu stulbam ir jaabuut, lai kaaptu vienaa un tai pashaa suudaa n-taas reizes...
Чудо Домовой NVK
# Iesūtīts: 2009.12.02 13:37:19
vienkāršā tauta jau nesapratīs, ka valstī vajag daudz nopietnākas reformas ar nodokļiem neko neuzlabos!
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:13:41
shamaa izrunaajaas par "nenobalsojushajiem", ka tie ir tie, kas akceptee un visam piekriit de-facto!
Bet tā arī ir - cilvēki apliecina ka viņiem vienalga, kāds būs rezultāts un to akceptē. Attiecīgi arī tai daļai nav morālu tiesību kritizēt ievēlētos.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:18:12
Adonika
Tā nav, jo iemesls "vienalga, kurš no viņiem" nav vienīgais iespējamais. Tas var būt arī kā protests pret sistēmu, sistēmas nepieņemšana.
Ne jau velti tie politiķi tā cepās, lai visi balsotu, jo tad balsotāji piekrīt tādai sistēmai un uzņemās atbildību.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.02 14:19:17
Adonika NAV!

Vienkaarshi muusu sisteema nedod iespeeju pateitk NEE... Tb shajaa sisteemaa ir balsoshanas podzinjas ar "JAA Piekriitu" un "Atturos" bet podzinjas "NEE Nepiekriitu" nav!

Tas tu taa gribeetu, lai tas taa buutu! Bet iedod man iespeeju izstriipot no VISIEM sarakstiem feisus, un tad tad skaties... Un, lai arii es neesmu celtnieks man IR tiesiibas kritizeet celtniekus un saukt garantijas remonta speciaalistus, ja man nupat ielikti logi tek! Man ir tiesiibas kritizeet pat TAVAS maajas celtniekus, ja es redzu, ka jumts shkjiibs un laizh uudeni cauri, lai arii es neesmu to ceelis!

Neljauj sev iestaastiti shito mozgojobku, ka taapeec, ka tu nebalso, tu apriori balso PAR! To grib kaareiz tie, kuri zin, ka bez tavas balss vinji pie shprices netiks... bet tev nemaz nav iespeeja vinjus nepielaist, tev nav iespeeja pateikt - "Es negribu shos pie shprices"...

Tad kad tu ej uz veikalu, tad ko... tu peerc tikai taapeec, ka kaut kas plauktos ir, jeb tad, ja plauktaa nav tevis mekleetaa prece, tu ej prom nenopirkusi... pietam shkjendeejoties uz sliktu prechu piegaadi, jeb pat vispaar nomaini veikalu?

Tas ko tu gribi man iestaastiit ir, ka man jaabuut apmierinaatam ar to, kas veikala plauktaa ir un es nedriixtu nepirkt nevienu desu tikai taapeec, ka man garshojoshaas desas nav... Un ja es nepeerku, tad ar to es akcepteeju veikala sortimentu?



Pietam... TU ESI atbildiiga par sho kriizi, ja balsoji par tiem speekiem, kas sho kriizi ir izraisiijushi pirms 3-4 gadiem! Tie kas nebalsoja, vinji NAV atbildiigi, jo vinji neakcepteeja esosho sisteemu un esoshos politikjus. Viens no taadiem esmu es, jo es neredzeeju mani paarliecinoshus politiskos speekus, es taapeec nebalsoju ne par vienu, taapeec mani nevar vainot... bet tevi VAR vainot tajaa, kur LV tagad ir... aceries... DEMOkraatija... taatad nevis politikji bet visi, kas par vinjiem balso, uznjemaas atbildiibu par rezultaatu! Savukaart, ja tu gribi man pieshuut atbildiibu - tad es paluugshu man pieshkjirt iespeeju realizeet manas garanteetaas demokraatiskaas iespeejas - tai skaitaa AKTIIVI nepielaist bandiitus pie siles, nevis vienus bandiitus no siles attureet, pie siles pielaizhot citus bandiitus! Nee es gribu visus bandiitus izstriipot!
ņam-ņam [87.110.86.118]
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:44:28
Ctulhu un ja nu 2012. gadā pienāks pasaules gals vai pār Latviju velsies cunami, kā daži te pareģo?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.02 14:46:31
Jošs Mulders Vienkārši nodokļi ir jāmaksā visu laiku un visiem, nevis tad, kad s**s vairs uz pakaļgalu nespiež...

Tagad var palīdzēt tikai laba diplomātija vai šīs paaudzes upurēšana, kas patreiz notiek, jo resurss ir izsmelts. Ir jāsamierinās ar to. Es aicinātu tiem, kam patiešām ir vairāk darboties uz entuziasmu un nerēķināt peļņu. Izsvītrot dolārus no acu zīlītēm
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:48:03
Ctulhu, nee nu protams, ka viena balss maz ko maina... bet pati sisteema ta neljauj principaa cilveekiem nepielaist pie stuures kaadus bandiitus, kas sevi diskrediteejushi!

Ja speeleejam demokraatiju, tad pa iistam... ar visaam podzinjaam, par un pret uz balsoshanas mashiinas!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.02 14:49:35
skolnieks, a ja eest nav ko, tad nodokljus nemaxaa... elementaari! Valsts esam mees, nevis vinji... ja vinji slikti straadaa, mees vinjiem naudu nemaxaajam!

Aizej un pameegjini pateikt savam priekshniekam, ka shamam tev alga ir jaamaxaa neatkariigi no taa cik vinjsh nopelna, neatkariigi no taa cik labi un vai vispaar tu straadaa... Slabo? Tad kaapeec shiem muudzhiem buutu jaamaxaa par skaistaam aciim? Nav te nekaads smukuma konkurss.

Ij ponta peec aizej un pasaki, ka, jo mazaak vinjsh nopelna jo vairaak vinjam tev ir jaamaxaa
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.02 14:53:47
Jošs Mulders Es rakstu tiem, kam ir ko dot. Tā pat kā Baznīcā. Valsts ir tas pats diemžēl...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 179 , pavisam kopa bijuši: 15821