atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kristīgajai pasaulei ir bijuši +/- 2000 gadu...
pich007
Iesūtīts: 2009.10.15 12:50:52
...lai ar neapstrīdamiem faktiem pierādītu dieva esamību. Tik daudz gadu, lai sniegtu pārliecinošus pierādījumus un nevienam(!) nerastos absolūti nekādi jautājumi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 14:01:45
Dona... un kas interesanti... dolbii standartfraazes... DRONS... Tik zheel, ka cilveeku var liidz taadai pakaapei novest... un taadaas reizees tieshaam rodas doma... zin labaak viens pusjucis Paps ar Magjistraatu, bet vismaz kaut cik filmee bazaru... nekaa "briivticiiba" kaa nu kursh juut!

Kad shaadus fruktus dabon palasiit, tad juutos tik tuvs un draudziigs ar Trilobiiti, laigan shamaa ir jakobi zem Antikrista (no offense)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:02:01
Svētais
tā tas arī paliks, vai nu tu tici patiesībai , vai nu nē
Es ticu patiesībai, piem "2+2=4", un tg(x)=sin(x)/cos(x). Tam es ticu par 100%.
Vēl es par 100% ticu, ka es eksistēju, varbūt kaut kādā nepilnā veidā, bet eksistēju.
Vairāk nekam es par 100% neticu, jo nav iemesla ticēt.


A patiesība ir tie fakti, kas tev ir zināmi par Jēzu.
Kāpēc tieši tas, kas man zināms par Jēzu, ir patiesība, bet nevis tas, kas man zināms par Budu, Krišnu un Allāhu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:02:55
EzītisMiglā Tāpēc, ka Jēzus ir patiesība. A pārējie elki.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:03:08
Mulders
tad tavs arguments būs jebkura mana atbilde? ja es atbildēšu, ka ir noteikta daļa cilvēku, kas negrib mazgāties/iemācīties lasīt, tad tu atbildēsi, ka ir daļa celvēku, kas negrib ticēt, vai ne? bet tā nav atbilde.
ticēt ir viens, otrs ir fakts par patiesību vai nē. es ticu, ka 2+2=4, jo pieliekot 2 sērkociņiem vēl divus, kopā sanāk 4. protams, es tam varu arī neticēt, bet tad mani uzskatīs par muļķi. četri sērkociņi ir fakts.
bet ja jātic dieva esamībai, bībeles patiesumam utt, tad kādi ir fakti zem tā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:04:50
Svētais
Dzirdējuši ir vairāk un atsaukušies, tāpēc.
Tad kāpēc visur nedzird vienādi?
Un kas notiks ar tiem, kas mazāk dzirdējuši?
Vai no viņiem attiecīgi mazāk prasīs?
Pie kam, jāatceras, ka "dzirdēt" nenozīmē tikai būt lasījušam tekstu, bet arī būt saņēmušam atbildes uz jautājumiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:06:01
Svētais
Tāpēc, ka Jēzus ir patiesība. A pārējie elki.
Kāpēc? Pēc kādiem kritērijiem?
Vai arī tava atbilde ir tipa "man labāk patīk zaļā krāsa, un tāpēc tā ir vislabākā!". Tad jau viss kārtībā, par gaumi nestrīdās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:06:41
kopā sanāk 4. protams, es tam varu arī neticēt, bet tad mani uzskatīs par muļķi.

Nu?
Tak ir cilveeki kurus neuztrauc, ka vinjus sauc par muljkjiem, netiireljiem un visaadi citaadi... Pat tad, kad vinjiem paraada ziepes, gudras graamatas etc.

dieva esamībai, bībeles patiesumam utt, tad kādi ir fakti zem tā?
Nu redzi... tu saliki 2 un 2 seerkocinjus... ciitiigi paarskaitiiji un pat peec 30 reizes tev sanaak 4
Taapat cilveeki... izlasiija Rakstus, ticeeja tiem, sekoja tiem... dziivoja peec tiem, un jau peedeejos 2000 gadus paarliecinaas, ka tieshaam tie 4i seerkocinji tur ir!

Bet... pareizi kaa tu teici - ir arii muljkji... A tev kaut kaa uztrauc vai tu esi vai neesi muljkjis to aciis, kurus pac par muljkjiem uzskati?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:08:16
EzītisMiglā Dzirdēt nozīmē dzirdēt evaņģēliju par Jēzu. Evaņģēlijs ir gaužām vienkārši fakti. Jēzus ir nomiris par taviem grēkiem, trešaja dienā augšāmcēlies. Ja tu tam tici, tad saņem Viņa vārdā piedošanu un mūžigo dzīvību.

Tie, kuri nav dzirdējuši tos Dievs pats iztiesās, bet tu esi dzirdējis, tāpēc tu izvēlies vai nu ticēt un iemantot mūžīgo dzīvību un grēku piedošanu, vai nu neticēt un iemantot mūžīgu pazušanu no Kunga vaiga.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.10.15 14:09:31
Mulders
Taapat cilveeki... izlasiija Rakstus, ticeeja tiem, sekoja tiem... dziivoja peec tiem, un jau peedeejos 2000 gadus paarliecinaas, ka tieshaam tie 4i seerkocinji tur ir!
Nuja, bet atradās citi cilvēki, kas izlasīja citus Rakstus, dažus pat senākus par 2000 gadiem, un pārliecinājās, ka tieši viņiem ir 4 sērkociņi!

Kas ir šie 4 sērkociņi? Vai tik nav tas, ko mēdz saukt par subjektīvām sajūtām? Un tieši tāpēc viņi visās reliģijās atrodās?
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:10:57
Mulders
A tev kaut kaa uztrauc vai tu esi vai neesi muljkjis to aciis, kurus pac par muljkjiem uzskati?
1. es viņus neuzskatu par muļķiem (izņemot dažus sakarā ar zemes vecumu utt)...
2. jā- mani uztrauc reliģijas pārvērtēšana un pārlieku uzticēšanās dievam tā vietā, lai ticētu saviem spēkiem un paļautos uz sevi
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:11:26
Svētais
Jēzus ir nomiris par taviem grēkiem, trešaja dienā augšāmcēlies. Ja tu tam tici, tad saņem Viņa vārdā piedošanu un mūžigo dzīvību.
Pag, bet tad jau tas nozīmē, ka es uz dullo kaut kam noticu, neprasot pierādījumus, vai vismaz pasaidrojumus? Ja jau es tik viegli noskaņots uz ticēšanu, tad es tkpat labi varu noticēt dajebkam citam.
Jo man jau nekas nav jāprasa. Vienkārši kāds man izmet frāzi un es tai noticu vai nenoticu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:16:06
EzītisMiglā Tas nav uz dullo, tas ir vēsturisks fakts! Pierādījums tam ir vēsturiskās liecības, un arīdzan Bībeles pravietojumi par Jēzu. Paskaidrojumus tu iegūsti iedziļinoties Dieva Vārdā par daudzām lietām , kas skar tavu dzīvi, taču bez ticības Dievam nevar patikt.
Turklāt, ja tu viņu meklē, tev jātic, ka viņš tev atbildēs.tas ir otrs nosacījums

Ebr. 11:6 Bet bez ticības nevar patikt. Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir un ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:21:49
Svētais
bez ticības Dievam nevar patikt
tobiš dievam nepatīk zīdaiņi, vai ne? neesmu dzirdējis, ka būtu kāds zīdainis, kurš ticētu dievam
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:24:22
Svētais
Tas nav uz dullo, tas ir vēsturisks fakts!
Kāds vēsturisks fakts? Te tikai Bībele pati par sevi liecina, bet tas neskaitās! Kur ir neatkarīgu vēsturnieku liecības? Piem, romiešu vēsturnieku liecības par augšāmcelšanos, vai kaut vai zemstrīci, kalnu šķelšanos un tumsu pār zemi?

Bībeles pravietojumi par Jēzu.
Krišnaītu rakstos tāpat ir pravietojumi. Un Korānā arī ir.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:24:51
pich007 Visi Bērni līdz apzinātam vecumam pieder Dievam, jo bērniem pieder Dieva valstība.

Bet tev kā pieaugušajam ir izvēle ticēt vēstij vai nē, tādējādi izvēloties savu likteni.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:25:01
2. jā- mani uztrauc reliģijas pārvērtēšana un pārlieku uzticēšanās dievam tā vietā, lai ticētu saviem spēkiem un paļautos uz sevi

Kaapeec tevi tas uztrauc?

Piemeeram Amerikas Neatkariibas Deklaraacijaa cilveeku tiesiibas un cienja tiek balstiita Dievaa! Un neko... USA tiiri labi dziivo... Veel vairaak... uz USA naudinajs rakstiits "In God we Trust" Un neko... nekaada vaina!

Pietam... kaapeec tu abus pretstati! Paljaaviiba uz Dievu neimplicee personiigo bezdarbiibu. Un personiigaa rosiiba nenoziimee, ka cilveeks tikai uz sevi paljaujas!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:25:51
Kas ir šie 4 sērkociņi? Vai tik nav tas, ko mēdz saukt par subjektīvām sajūtām? Un tieši tāpēc viņi visās reliģijās atrodās?

Nu ja 2000 gadu celtaa Rietumu civilizaacija ir subjektivia sajuuta... tad ljoti labi! Un vispaar... kaada vaina subjektiivaam sajuutaam, ja taas speej pasaules Veesturi dikteet?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:26:35
EzītisMiglā Ir pilns vēsturnieku liecības par to. tev būtu vairāk jāmeklē un jāiedziļinās, ja vēlies no ši aspekta "noticēt". Taču tā vai citādi tu esi tas, kas ar savu ticību izvēlās pieņemt Dieva žēlastibu,ko Viņš tev parādījis Jēzū Kristū , vai noraidīt to.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:27:48
Visi Bērni līdz apzinātam vecumam pieder Dievam, jo bērniem pieder Dieva valstība.


Taapeec pareizi buutu vinjus nogalinaat liidz shim vecumam, jo tad izraadaas, vinji izdarot nepareizu izveeli sho valstiibu var pazaudeet? Ko?

Tu nespej saskaitiit 2 ar 2, tikai kladzini vienu un to pashu dzejoliiti... bet elementaari saprast, ko noziimee, tas ko tu pats runaa... tu nevari!

Ko NOZIIMEE< ka Beerniem pieder debsu valstiiba? Vai vinjiem pieder Debesu Valstiibas daavanas? Kaa tev shkjiet? Un kaapeec vinji taas pazaudee, kad kljuust apziniigi? Un peec kaadiem kriteerijiem tu nosaki, kad beerns kljuust apziniigs? Vai tavi kriteeriji ir adekvaati... Ja tie ir taadi pashi kaa tu meeri Zemes Vecumu, tad es labaak tavaa tuvumaa beernus netureetu!
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.15 14:28:58
Mulders
ui, par amerikāņiem nerunāsim... pat man dažreiz liekās, ka viņi vairāk zaimo, nekā dara labu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 2675