atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Dievs ir visuvarens?
pich007
Iesūtīts: 2009.09.25 12:52:40
Ja pareizi atceros, tad šo dzirdēju kaut kad televīzijā, kur kāds vecs kungs uzdeva retorisku jautājumu par to, vai Dievs ir visuvarens.
"Ja Dievs ir visuvarens, vai tas spēj radīt akmeni, ko pats nespēj pacelt? Ja Dievs nespēj radīt šādu akmeni, vai tad tas ir visuvarens? No otras puses- ja Dievs spēj radīt šādu akmeni, bet nespēj to pacelt- arī tad vai tas ir visuvarens?"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:52:22
Zināt kaut ko, un ticēt tam, ir divas atšķirīgas lietas.

Tieši tā... Rakstus tu Zini, bet ticēt tiem netici
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:53:37
Es nostājos pretim tev atklāti, jo man ir cita izpratne par Rakstiem, bet nevis lai tevi noliktu , noniecinātu vai pazemotu. Mana motivācija ir cita, taču tava izpratne man netraucē tevi Jēzū mīlēt. Ceru, ka tev ir tāpat.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.14 13:58:46
Es nostājos pretim tev atklāti, jo man ir cita izpratne par Rakstiem, bet nevis lai tevi noliktu , noniecinātu vai pazemotu. Mana motivācija ir cita, taču tava izpratne man netraucē tevi Jēzū mīlēt. Ceru, ka tev ir tāpat.

Baidos, ka man ir ļoti grūti mīlēt cilvēku, kas var atklāti Kristu par meli padarīt, liegt maziem bērniņiem, par kuriem Kristus liecina, ka viņi var ticēt un tic, kurus Kristus pieņem, liegt viņiem Kristus pavēlētu un iestādītu pestīšanas līdzekli... un to visu vēl pamatot, ka tā ir paša Kristus Griba...

Sorry... šajā vietā arī tu ej savu ceļu, bet es savu!

Tieši tāpēc jau tu baidījies sākumā atklāt savu konfesiju un ticību... Bet ilgstoši Velna maldu mācības nevar noslēpt... agri vai vēlu tā izlien... un tajā brīdī es nevaru būt kopā ar tādu cilvēku, kas šādi Kristu zaimo un Dieva Vārdu min kājām un vēl saucās par "brāli"

Velns patiešām darbojas ļoti paredzami!
Tas cenšās sagraut un apšaubīt tieši tos ieročus kurus Dievs devis savai Baznīcai - Dieva Vārdu, Kristību, Vakarēdienu... Tālāk Velns, protams, uzbruks visneaizsargātākajiem - bērniem, slimajiem, nabagiem... - sak ja tu netopi dziedināts, ja neesi bagāts... ja tev nav labklājība - tad tava ticība ir niecīga - jo Dievs girb, lai tu esi bagāts un vesels... Mamona Inde...
Visu to kad kopā saliek... tad es tikai Kristus Vārdā varu lasītājiem teikt - bēdziet un neatskataties... bēdziet no šiem meliem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:59:17
Trilo... viņi ar laiku paši nozied... kad redz, ka šeit viņu inde neiedarbojas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.14 13:59:49
Svētais
Nē, mans uzdevums ir pateikt, ka tavi grēki ir piedoti.
Pateikt un aiziet, vai pateikt un atbildēt uz visādiem jautākumiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:02:41
EzītisMiglā... Pateikt, un parādīt ko tas nozīmē
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:03:02
EzītisMiglā es cenšos atbildēt cik daudz saprotu un varu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:05:09
Ctulhu Katram ir savs viedoklis, un tev un man tāpat. Tas nekas , ka viņi atšķiras
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:05:28
Dona Ribaka paldies par ieteikumu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:06:44
Svētais, bet lai tu saprastu un varētu ir jābūt ticīgam... jo no Dieva atziņa ir visas gudrības iesākums... Bet tu netici Dieva Vārdam, kad tevi nostāda pretīm... tāpēc arī tavas atbildes ir seklas, šabloniskas un faktiski iekaltas... tu nedomā pats, tu ļauj lai tavi harizmātiskie vadītāji domā tavā vietā, tu iekal viņu barību nedomājot, neanalizējot... kā drons... un pēc tam atgremo... bet kad tev uzdod sarežģītus jautājumus, kas iet šķērsām ar tevis iekalto... tad novērojas KLASISKĀ psiholoģiskā metode - aiziet prom... nevis domāt... nevis pārdomāt... bet izlikties, ka nekas jau nav bijis!

Bet Dieva Vārds ir daudz spēcīgāks par visiem maldiem, tāpēc es ceru, ka pat šitik skarbi sēta sēkla reiz tevī uzdīgs... un tu ieraudzīsi... ka tas tev būtu jāprasa atļauja pie zīdaiņiem, vai tu vari ieiet debesu valstībā... nevis kā tādam Cerberam nostāties Debesu Valstības vārtos un nelaist tur tos, kuri ir tās kungi un varenie!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:08:24
Mulder, vēlreiz uzsveru, ka tava Rakstu izpratne un ticība tam atšķiras no manas. tas netraucē man tevi mīlēt un pieņemt kā brāli Jēzū. Tas, ka esam atšķirīgi, nenostāda ne mani, ne tevi ne augstākā ne zemākā pozīcijā, samierinies ar to
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.14 14:18:39
Tas, ka esam atšķirīgi, nenostāda ne mani, ne tevi ne augstākā ne zemākā pozīcijā, samierinies ar to

Nu... augstumus un zemumus lai Dievs mums iztiesā... Bet Dieva Tiesa jau stāv pār cilvēkiem... kas tic, tas nenāks tiesā... bet kas netic, tas taps tiesāts!
Tādējādi... nevis izpratnei ir nozīme, bet ticībai. Tu šeit ļoti labi demonstrē... ka tava ticība ir nekas cits kā intelektuāla spēja kaut ko sagremot... Tā nav ticība! Tu nespēj pieņemt, ka Dievam varētu būt taisnība pat ja tavs prāts atsakāts to saprast... Tikai tad, kad TICĒSI... tu arī varēsi saprast!

Ticība mums tiešām atšķirās... manas ticības avots ir Raksti kā tie stāv rakstīti... Tas kam tu tici... to es nepazīstu un pazīt negribu!

Starp citu... viena no Lepnības Gara paņēmieniem ir - tēlotā pazemība!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.14 14:20:37
Nu seit es juusu dievam nepiekriitu

Tas labi... tad tev nedraud neviens atklājums Vienīgais ko tu spēj... analizēt... Bet sintezēt nē

Tu nemaz nesaprati ko es teicu... Visas Gudrības iesākums ir Dievbijība... Šī Ticība ir sākums šai izpratnei... Nevar nākt pie izpratnes bez ticības, bet ticība aizved pie Izpratnes!

Svētais labi demonstrē... faktiski close-ended doktrinālu sistēmu. Viņš bez izpratnes to ir iekalis, viņš perfekti var atreferēt standarta jautājumus (droši vien salasītus no standarta literatūras), bet uz nestandarta jautājumiem atbildēt nevar... jo izpratnes NAV... ticības NAV... un sistēma sāk buxēt... Tas ir kā softam, kas māk rēķināt rēzrēķinu pajautā - cik ir pulxtens iestājas - Does Not Compute!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.14 14:25:07
Ctulhu, baidos, ka neko nesapratīšu

Nu redzi... bet ja tu nebūtu ticējis, ka kaut kas tāds ir iespējams... tu to nevarētu nedz atklāt nedz izprast! Ja vien tavs atklājums nav tiešām nejaušs... kas nekādīgi neparāda tavu kvalitāti... tā teikt, gadīties var katram!

Pietam es šaubos, ka tu savā darbā īpaši darbojies to jautājumu lokā par kuriem runā Kristīgā Ticība
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:37:19
Domāju, ka tas, par ko runā Mulders, sakot ka visas gudrības sākums ir dievbijība, ir wisdom; savukārt Ctulhu runā par knowledge. Angliski, vismaz.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:40:41
Njea, mums vnk bij incanti, kas tur sanaaks.. Apreekini raadiija vienu, dati citu....

Nu tātad bij ticība, ka kaut kas tur ir... Bij kaut kādas predikcijas... Tālāk sekojot šīm miglainajām norādēm, tu saorganizēji izpetes darbu/experimentu un kaut ko atklāji, uzzinaaji.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:41:01
incognito, apmēram tā!
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:45:57
Ctulhu
Laikam jau atšķiras, ja ir divi vārdi. Man liekas, wisdom ir tas, kas ļauj cilvēkam būt cilvēkam, kaut kāda cilvēcība.
Piemērs, kad ir knowledge bez wisdom būtu, piemēram, slavenais dakteris Mengele, kas bija droši vien labs zinātnieks, bet absolūti necilvēcīgs.
Vai, teiksim, inkvizitori, kas par spīti apbrīnojamām zināšanām par teoloģiju, nenieka nesaparata par ko tas ir patiesībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 14:45:58
Ctulhu!

Nu tas kā tai stāstā (nenopienta atbilde bet ideja)

Tas, kam ir "Knowledge" tiks ārā no jebkuras ķezas.
Tas kam ir "Wisdom" šajā ķezā nemaz neiekulsies!

Ir Zināšanas, Ir Pieredze un tad ir Zināšanas, kas Izriet no Pieredzes

Tas kurš ir lasījis par kādām ķīmiskām reakcijām to var zināt. Cits to zin no pieredzes... Kas interesanti, tas kuram ir pietiekoša pieredze, var jau tīri labi redzēt un zināt kaut kāda pasākuma iznākumu lai arī kāds kurš ZIN, īstenībā nemaz nezin... kāmēr neuzraujas!

Esmu to arī savā darbā redzējis... kad kāds jauns students kodē kaut ko... sakodē algoritmu, kurš atbilst visiem grāmatas standartiem, bet mana pieredze liek man teikt, ka viņa algoritms nestrādās kā viņš pats to cer... bet viņš to nezin... jo algoritms ir korekts pēc grāmatas, bet nekorekts reālā dzīvē!

Tas ko Nikija teica - Matemātiski Skladna, Fizikāli Absurds! Skaisti iztēlē un uz papīra, bet Realitātē Blēņas!

Un šāds cilvēks, kurš ir "Wise" spēj redzēt un ieraudzīt to, ko zinošais nemaz nevar saskatīt... jo tas, kurš ir "Wise" redz lietas kopsakarībās... kontextuāli... no putna lidojuma, kāmēr, tas kuram ir zināšanas... tas pa leju vazājas... jā māk atrast pareizās meža takas, bet viņš neredz bildi kopsakarībās!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.14 15:10:43
parastaa multidisciplinaaraa pieeja.

Tas no sērijas "Parasts Brīnums"

Cik cilvēki ir spējīgi reāli šādi pieiet lietām? Prakse liecina, ka vairums populācijas nespēj pacelties abstrakcijas mākoņos un redzēt lietas no putna lidojuma... Savukārt tie, kuri spēj, to nespēj pastāstīt tiem, kas lejā. Bet tie, kas spēj pastāstīt, nespēj pārliecināt... Jo masas tāpat dzīvojās pa apakšām un pat būdami inteliģenti un ar grādiem, tomēr ieberžās...

Nu paskaties uz lielajiem varenajiem ekonomistiem... Amerikā pat kuriozi bij, kad nobankrotēja kaut kāds ekonomikas konsultāciju birojs, kuru vadīja kaut kāds izbijušais Nobela Ekonomikas prēmijas laureāts!

A viens lauku večuks, kurš seko senai mācībai - "Parāds Nav Brālis" tagad bez jebkāda kredīta mierīgi dzīvo cepuri kuldams...

Tie, kas ir "Wise" rezd Lietas būtību, tie, kas ir "Intelligent" labākā gadījumā prot izmantot to pirmo sarakstītās grāmatas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 107 , pavisam kopa bijuši: 6698