atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Mana ticība ir uzvarējusi šo pasauli
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.24 13:00:40
Es esmu pasaules uzvarētājs, ja tu tāds neesi, tad pārbaudi savu ticību Jēzum!

Jāņa 1. 5:
4 jo viss, kas ir dzimis no Dieva, uzvar pasauli, un šī ir tā uzvara, kas uzvarējusi pasauli - mūsu ticība.
5 Kas ir pasaules uzvarētājs? Tikai tas, kas tic, ka Jēzus ir Dieva Dēls.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 14:43:40
incognito Ja nav atklāsmes par to, kāpēc Viņš tā darīja, tad protams, ka pagrūti tev Viņu saprast. Lai gan ir rakstīts, ka arī faraons pats savu sirdi apcietināja...

2. Moz. 8:15 Tad burvji sacīja faraonam: "Tas ir Dieva pirksts." Bet faraons apcietināja savu sirdi un neklausīja viņiem, kā jau Tas Kungs bija sacījis.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 14:45:06
masiks [212.93.96.2] Nē, mans Dievs tāds nav . Lai gan pēdējā tiesas dienā varēs redzēt Dieva bardzību un dusmas uz tiem, kas neklausa Dieva dēla Jēzus Kristus evaņģelijam. Viņš mani ir mīlējis un izglābis
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.24 14:46:38
Svētais
Un Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Kad tu atgriezīsies Ēģiptē, tad dari visus tos brīnumus, ko Es esmu licis tavā rokā, faraona priekšā; bet Es nocietināšu viņa sirdi, un tas neatlaidīs tautu.

Nu redzi. Bez atklāsmēm un ticības Bībelei nav ko ķerties klāt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 14:52:28
masiks [212.93.96.2] Tā arī ir taisnība! Lai gan..

Rom.9:
15 Uz Mozu Viņš saka: Es žēloju, ko Es žēloju, un būšu līdzcietīgs, pret kuru gribu.
16 Tātad ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet viss no Dieva žēlastības.
17 Tā raksti saka uz faraonu: uz to Es tevi esmu nolicis, lai pie tevis parādītu Savu spēku un lai Mans Vārds tiktu daudzināts visā pasaulē.
18 Tātad, kuru Viņš grib, to Viņš žēlo un, kuram grib, tam apcietina sirdi.
19 Tu varbūt man iebildīsi: ko tad Viņš vēl pārmet? Kas tad spēj pretoties Viņa lēmumam?
20 Cilvēka bērns! Kas tu tāds esi, ka gribi ar Dievu tiesāties? Vai gan veidojums drīkst teikt savam veidotājam: kāpēc tu mani tādu esi radījis?
21 Jeb vai podniekam nav vara no tā paša māla darināt vienu trauku godam un otru negodam?
22 Un ko tu teiksi, ja Dievs, gribēdams parādīt Savu dusmību un zināmu darīt Savu varu, lielā lēnprātībā ir panesis pazušanai radītos dusmības traukus,
23 lai atklātu Savas godības bagātību pie žēlastības traukiem, ko Viņš iepriekš radījis godībai?
24 Par tādiem Viņš mūs ir aicinājis, ne vien no jūdu, bet arī no pagānu vidus,

taču tev ir izvēle..

2. Tim. 2:21 ja nu kāds nošķīstās no tādām lietām, tad viņš būs trauks godam, svēts, derīgs Tam Kungam, sataisīts ikkatram labam darbam.






incognito
# Labojis incognito: 2009.09.24 14:59:54
Svētais
Jā, mēs, neticīgie, varam būt priecīgi, ka Tas Kungs ir izvēlējies mūs par negoda traukiem mūžīgai pazušanai. Atšķirībā no kristiešiem, kuri Viņu mīl un par to tiks bagātīgi atalgoti, neticīgo kauss ir daudz rūgtāks, bet tāpat ir nepieciešams lai piepildītos Raksti.
Kā ir sacīts - apgrēcībai ir gan jānāk, bet vai tam, caur ko tā nāk.
Īstais pestīšanas drāmas varonis ir Jūda Iskariots, kas pazudināja savu mūžīgo dvēseli, lai daudzi varētu tapt glābti, izdarīja nepieciešamo, nesaņemot par to pilnīgi nekādu atlīdzību. Ne viņš sēdēs pie "Tēva labās rokas", ne vicinās palmu zarus paradīzē - bet bez viņa pestīšana nebūtu iespējama.
Tāpat ir ar neticīgajiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 15:04:05
incognito Nē, neticīgajiem ir dota iespēja caur Jēzu saņemt visu to , ko Dievs ir sagādājis un paredzējis. Jautājums vai viņi to paņem?

2. Tim. 2:21 ja nu kāds nošķīstās no tādām lietām, tad viņš būs trauks godam, svēts, derīgs Tam Kungam, sataisīts ikkatram labam darbam.

incognito
# Labojis incognito: 2009.09.24 15:09:29
Svētais
Jā, bet, lai piepildītos Raksti, jābūt arī tiem, kas aiziet pazušanā.
Ieeita pa šaurajiem vārtiem, jo vārti ir plati un ceļš ir plats, kas aizved uz pazušanu, un daudz ir to, kas pa tiem ieiet.

Un ko tu teiksi, ja Dievs, gribēdams parādīt Savu dusmību un zināmu darīt Savu varu, lielā lēnprātībā ir panesis pazušanai radītos dusmības traukus,lai atklātu Savas godības bagātību pie žēlastības traukiem, ko Viņš iepriekš radījis godībai?

Vai tas nav egoistiski - rūpējoties par savu labumu, mesties uz paradīzi un mūžīgām baudām, apzinoties, ka miljoniem cilvēku paliks mūžīgā pazušanā.
Cik daudzkārt cēlāk rīkojas neticīgie, kas paši uzņemas rūgto daļu, lai citi varētu ieiet dzīvībā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 15:23:57
incognito redzi tev tiek piedāvata izvēle nedoties tur, kur nebūs patīkami . Tāpēc tu vari nošķistīties no tādām lietām, lai būtu labs un patīkams trauks

2. Tim. 2:21 ja nu kāds nošķīstās no tādām lietām, tad viņš būs trauks godam, svēts, derīgs Tam Kungam, sataisīts ikkatram labam darbam.
incognito
# Labojis incognito: 2009.09.24 15:29:24
Svētais
Ja cilvēks var izvēlēties, vai pavadīt mūžību kopā ar laimīgajiem uzvarētājiem vai ar nelaimīgajiem lūzeriem, tad labs cilvēks izvēlēsies lūzerus, jo tiem viņš varēs kaut nedaudz palīdzēt.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.24 19:31:35
Svētais
Mana ticība ir uzvarējusi šo pasauli
Es esmu pasaules uzvarētājs, ja tu tāds neesi, tad pārbaudi savu ticību Jēzum!


Te nu es Tev pilnībā piekrītu
Un vienīgais apliecinājums manai uzvarai ir mana nāve, kas neapšaubāmi pienāks
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.25 09:07:16
Donachka Teksti Romiešiem un Tim. ir jāsavieto kopā, tā tu iegūsti pilnīgāku atklāsmi. Dieva Vārdu nedrīkst uzlūkot atsevišķu pantu izraujot no konteksta, tādā veidā izveidojot doktrīnu-tas nav pareizi. Bībele jāskata un jānem kopumā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.25 09:54:22
Svētais... Tad pastāsti, cik pantos pamatojas tava doktrīna, ka bērnus nedrīxt kristīt?

Un skaties ko Trilobīte te saka... teoloģiskajā izglītībā viņas trīs tevi pārkož pēc visiem punktiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 09:55:56
Trilo - RARZI ir kaut kas kruc?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.25 10:08:07
Trilo... hmmm atkal mulders peremudril. Paarjautaashu tieshi - RAZI ir kas? Tb man taa abriviatuura ir 0

Runaajot klasikja vaardiem - LKRA zinu, LU zinu a kas ir RAZI?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 10:11:16
aaa skaic... es burtinju izlaidu!

Ij nemaz nezinaaju ka taac iraid... Baigi faini!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 10:30:42
Trilo... jaa vot... JA (liels JA) kaut kaadu apstaaklju deelj es mestos akadeemiskajaa teologjijaa, tad man driizaak vot taa - veesture, bibliskaa arheologjija - tas gals incee!
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 9755