atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ticības objekts
incognito
Iesūtīts: 2009.09.17 12:31:23
Kas īsti ir nepieciešamais minimums, kam ir jātic, lai taptu pestīts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:16:20
Ctulhu, nevarēšu atbildēt... na to i bazars... ko neviens nav iedomājies, to sagatavojis... Nu savā ziņā bezjēdzīgs texts... man tas neko nedod... bet parāda, ka priekšā vēl ir akūnā jautrība!

Pareizticībā tur cilvēka dievišķošanas koncepcijai ir ļoti liela vieta atvēlēta, tur tev būtu ar šiem jārunā, es to tik tā garāmejot esmu iedziļinājies... jo manā dzivē Dievs vēl tā teikt nodarbojas ar to, ka māca man kurā rokā dakšiņa jātur, ja kreisajā ir kotlete... Mulders nepavelk līdz tiem augstumiem, bet neiebilst, ja Dievs šamam ko derīgu spējās ieskapē!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:17:01
Aivars, vai tu nevarētu ko vņatna manā tēmā par "Pure Act" pateikt... jeb tu nav kvalificēts teologs, iļi šito ņe prohodil?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:17:47
Ctulhu
Attiecībā uz to `būsit kā dievi`, ko Tu ar to saproti? Vai nemirstība jau padara par Dievu, ja Dievs ir nemirstīgs? Vai mīlestība padara par Dievu, ja Dievs ir mīlestība?
Drīzāk tie ir kādi Dieva atribūti, ko Viņš piešķir cilvēkam, kurā grib redzēt Savu tēlu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:19:08
Ctulhu... vot varbūt tā varētu... to "redzēšanu pāri bezgalība" es apmēram iedomājos tā, ka piemēram varētu redzēt VISU ģeometriju no 5ām ģeometrijas axiomām vien... Nu tev iedod 5as axiomas, un tu uzreiz redzi visas pitagora teorēmas, izvedumus... nu kā filmu nevis pa kadram, bet uztver visu uzreiz it kā tā būtu izplāta pa Via Baltica ceļu!

Jeb grāmatu nevis lasām pa vienai rindiņai, bet tā BĀC visu uzreiz redzam un uztveram... tā ir tas, ko Orākuls teica Neo filmā - Tu redzi pasauli bez laika!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:20:04
Ctulhu... jā tas ko Aivars saka "KĀ Dievs" nenozīmē Dievs... bet tiešām... dalīšanās atribūtos...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:21:32
Ctulhu, nē... Pure Act ir loģisks secinājums tam, ko es jau tev reiz stāstīju - kustībai... ka kustība (izmaiņas) ir tikai tur kur potenciālais pāriet aktuālajā... bet tas nekad nenotiek pac no sevis, bet kāds cits aktuālais potenciālo aktualizē... nu un galā jābūt aktuālajam... jo ja tā nav, tad mums bezgalībā ir potenciāls... un nekas nenotiek! Bet nesāksim šo tēmu - to es tik piebildu, ka pure act nav saistīts tik cieši ar nemainību, cik ar radīšanu!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:21:35
Ctulhu
Redzi tieši tādēļ, ka Dēls iemiesojas cilvēkā, kaut kas paliek neizmantots. Nu uzsēžās Šūmahers uz Ctulhu divriteņa.. Joprojām Šūmahers, bet ne visa meistarība parādāma. Piesēžas Pauls pie Steinway flīgēļa vai pie kultūras nama klavierēm, vai vispār iedomājas spēlēt uz ķemmītes - nianses būs
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:22:55
Ctulhu... atkal bik... "Reklāmā" teikts - Redzēs Dievu kāds Viņš Ir... apsolīta ir nepastarpināta Dieva Novērošana... kas neietver VISU Dieva Novērošanu vienlaicīgi

Tobiš Sarunāsies ar Smaragda Burvi nevis aiz aizkara, bet pa tiešo... bet viņš tāds liels... tāpēc saruna var sanākt pat ar viņa nabu tikai
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:24:14
Mulders
Zini, esmu ar Toma kosmoloģiskajiem argumentiem nedaudz iepazinies, bet vairāk ir valdzinājuši modernāki autori, tā kā, neiedziļinoties precīzā Toma tekstā, negribas tā `šaļi vaļi` spļaut, kas uz mēles
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:30:12
Ctulhu
Nu `novīta` tas atoms, jo laiks bija pienācis un nogurušie elektroni izkrita no orbītām. Kas tikai liek aizdomāties, ka Kāds to pasauli reiz iegrieza.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:32:16
Ctulhu
Nu arī tas nebūs precīzi, bet nu labi, iedomājies, ka esi tarakānā, un lieliski vari uzrāpties pa sienu, un tarakāni no Tevis nebaidās, bet vienlaikus nekāds riteņbraucējs no Tevis uz to brīdi nesanāk, lai gan zini, kā tas būtu jādara.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:33:40
Ctulhu
Vēl nevīst Bet pēc laika? Reiz visi vītīšot, ja Dievs neiejauksies
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:36:31
tas pats - kas aktualizeeja virt dalinju paara rasanos noteiktajaa vietaa?

Cita teema... bet runaa ka kvantu lauks!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:37:29
Ctulhu
Vai Tevis ārpus tavas miesas nav?
Nezinu, kādi Tavi ieskati par telepātiju, bet ir šad tad nācies pārliecināties, ka kaut kāda komunikācija attālumā notiek. Vai tas nozīmē, ka kaut kas no manis ir arī ārpus manis? Un ja vēl padomā, ka Raksti saka, ka arī manā miesā ne tikai es, bet arī Dieva Gars mājo?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:41:08
Ctulhu
Pareizi. Nav novērojis. Tāpat, kā protona radīšanu. Es neesmu redzējis Pirmo pasaules karu, bet ticu, ka tāds bijis. Mans vecvectēvs varētu būt skeptisks pret interneta iespējamību.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:44:01
Ctulhu
Nu un kur tad Tu pats īsti esi? Matos, nogrieztajos nagos, izkritušajos zobos, nobirušajā ādā. Vai tajos elementos, ko šobrīd uzņem, kas radīs jaunās šunas, veco vietā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:45:04
Ctulhu, nu vot tas ir tas... tu tak nevari atbildeet, kaa tev shkjiet (lab nepaarmetu, jo vari nezinaat) - kaa tev shkjiet - vai FireFox vai InternetExplorer logs repreznetee visu softwari jeb tikai daljeeji to, kas implementee i-neta browsera funkcionalitaati?

Liidziiba protams ir kropla... bet ljauj paliidzeet saprast, kaa atteels vienaa vietaa var buut viss kaut kaadaa citaa skatiijumaa!

Tev visu laiku sanaak bugs... jo tu domaa 3D telpiskaa izpratnee...

Bet hmmm... tieshi par softu runaajot tur var redzeet ka tie termini ko mees lietojam telpisku objektu aprakstam un "iekshaa" "aaraa" nedarbojas... tur tas viss savaadaak jaadefinee... tur pat shaadus vaardus nelieto, ti eir bezjeedziigi! Jeb ja lieto, tad pavisam citaadaakaa noziimee!


Taapeec... hmmm... jautaajums "Kaa Viss Dievs salien vienaa Jeezuu Kristuu" savaa zinjaa nemaz nav atbildams, jo "Does not Compute..." tas ir tas pats, kas jautaat, kur atrodas elektrons... da visur un nekur? Jeb par Shreedingera Kakji - nu kaa viens kakjis var buut dziivs un beigts vienlaiciigi!

Nu kaut kaa taadi paradoxi!

Te ir taa robezha... kur galiigais ar bezgaliigo sastopas un taapeec nevar nekaadiigi to satuuciit savaa izpratnee, uztveree etc....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:46:37
Redz kvantu laux darbojas statistiski, bet kas aktualizee tiessi konkreeti dodo virt. paari?

Nu vo... te arii ir tas prikols.. ka Kvantu Lauks ir savaa zinjaa visu kvantu superpoziicijaa... Ja mees teiktu, ka elektronu visaadu jociigu uzvediibu aktualizee noveerotaajs... nu varbuut arii Kvantu Lauka virtuaalaas daljinjas aktualizee noveerotaajs... ko? Forshi!

Nezinu!

Varbuut kaareiz kvantu lauku varam nosaukt par savdabiigu fizikaalo "Pure Act"?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:47:19
masiks [212.93.96.2]
Nu tad jau tu profs
Nē, šoreiz ne par to. Un arī ne par aizvērtu aplokšņu lasīšanu vai kristāliem sudraba stieplēs, bet drīzāk par "čuju`, ka kādam kaut kur ir problēmas un par pie sevis domātu domu saklausīšanu citu mutēs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:48:51
Smadzenēs. Un absolūti atkarīgs no smadzeņu stāvokļa un funciklēšanas spējām.

Tad tu netici, ka teoreetiski vareetu sho pashu informaacijas softu paarrakstiit citaa videe, un tad Ctulhu buutu kaut kas cits? Pat bez smadzeneem?

Ctulhu tic teoreetiskai Apzinjas paarneshanai citos neseejos... Kas visai droshi paraada... ka informaacija un taas neseejs ne vienmeer sakriit!

Laigan tu pats reiz teici, ka ir sheemas, kas maina savu hardwari izejot no softwares, taatad mateerija un informaacija sapluust cieshi... un tad iespeejams smadzenes un muusu apzinja ir visai tuvi... bet arii tavas Sheemas atljauj iespeeju sho Softu abstraheet citaa neseejaa... neatkariigi no hardwares! Tb iespeejams softu nokasiit no hardwares, pashu softu nesabojaajot... Savukaart, protams, ja fuinkcooneejoshu hardwari pabojaa tad deelj taa cieshaas saiknes ar softu, softs gljuchii!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 16495