atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ticības objekts
incognito
Iesūtīts: 2009.09.17 12:31:23
Kas īsti ir nepieciešamais minimums, kam ir jātic, lai taptu pestīts?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:36:12
Ctulhu, tāpēc Kristus ir Dieva Vārds kas arī ir Dievs...

Tas līdzīgi, kā, ja mēs nekad nebūtu ar tevi satikušies, tad tu varētu tomēr teikt, ka tu Mulderu maķenīt pazīsti pēc Muldear vārdiem... Tas ir kā paša Muldara "extension"Ctulhu uztveramajā operācīju zonā... Muldear Informatīvā Reprezentācija...

Tikai ar Dievu un Logosu ir krutāk... viņa Vārds ir Viņš pats visā pilnībā... Tas būtu tā, ka es varētu sevi te uzrakstīt, un tad kad tu savā galā mani lasītu... tad es pie reizes arī tavu čaju izdzertu Kaut kā tā... Tik pilnīgi Dievs sevi "nokomunicē"

Tāpē "Persona" ir bik bik neprecīzs vārds... precīzāks ir Hipostāze! Jo bilde ir dažāda, skatoties no Cilvēka uztvēruma un skatoties no paša Dieva skatupunkta...

Tāpat... ja kādam zaldātam iedod Ģenerāļa pavēli rakstisku, tas ir tāpat kā pats Ģenerālis blakus stāvētu un to pateiktu... Tikai saku jau atkal... Dieva Vārds ir pilnības iemiesojums... pilnīgs Dievs... dzīvs... īsts... tāpēc tu komunicējot ar Dieva Vārdu komunicē ar Dievu... komunicējot ar manu vēstuli tu varētu saņemt visai ierobežotu "komunikāciju formu"

Bet ja es tev aizsūtītu krutu Softu, kas reprezentē mani pilnībā... tai pat laikā nepārstājot būt ES... nu sanāk tāda prikolība...

Redz kā es tev mēģinu paskaidrot kāds ir HiperTetraoiīds... es to pac tikai pazīstu pēc projekcijām un nu vot tā... nepilnīgi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:42:55
Nu par to jau es arii prasu - taatad bija vai nebija kaadas dieva daljas aarpus JK inkarnacijas laikaa?

Tas "ārpus" ir kaut kā dīviani? Ārpus kā? Jo Dieva klātesamība savā Radībā nav šādās kategorijās mērāma!
Dievs joprojām trascendēja pasauli... kā jau teicu, projicēts vai šķelts cilindrs joprojām ir cilindrs... un joprojām ir aspekti ko mēs skatoties uz projekciju nespējam uztvert...

Kā stāv rakstīts - Dievu neviens nav redzējis, Vienpiedzimušais Dievs mums to ir darījis Zināmu! Mēs patiešām Dievu nespējam uztvert un redzēt pilnībā... bet tas nenozīmē, ka Kristū Dievs bij mazāk... tas mēs viņā mazāk redzējām... un Kristus to zinot rīkojās šīs mūsu ierobežotības kontextā... un tikai dažreiz šo kontextu "pastiepa" lai mēs ticētu, ka tas, ko mēs redzam ir kas variāk nekā šķiet!

Tāpēc jau bij tas jautājums Maacekljiem - Ko mani ljaudis sakaam esam. Bet ko tu saki kas es esmu!

VOT! Tur tas prikols...

Speeja saskatiit aiz vienkaarsha namdara Dievu... to var paveerot pie Toma neticiigaa... Esmu redzeejis kaa cilveeks mainaas un acis izpleshaas kad VINJI to ierauga... tad kad tu esi ieraudziijis 3D piramiidu peec tam kad esi dziivojis 2D pasaulee... atpakalj vairs nevar to iedziit! Bet tas kaa ar varaviixni - tas ir jaaredz, to nevar paraadiit... kaa es teicu, melnbaltaa istabaa izlasot visu par fiziku tu joprojaam nezinaasi kaa izskataas varaviixne... tas ir paardziivojums ljoti pat subjektiivs, bet atteelo objektiivu iisteniibu!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:43:32
Ctulhu
Nu Tēvs un Svētais Gars jau omnipresenci un omniscienci saglabāja, kamēr Dēls Sevi ieslodzīja tajā cilvēcībā. Taču vienlaikus Raksti arī saka, ka Kristū mājo VISA Dieva pilnība miesā (Kolosiešiem). Līdz ar to, var secināt, ka ir kādi dievišķie atribūti, kas vienkārši tiek nolikti malā, nelietoti, bet ne zaudēti.
Teiksim, kad Ctulhu ceļo ar riteni pa Austrāliju, viņš neizmanto iespēju daudz ātrāk un ērtāk nokļūt galapunktā ar citiem paņēmieniem, bet `sastāda kompāniju` citiem pedālistiem
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:44:35
pag, ja vinjs sevi uzrakstiija, tad mums uz briidi bija 2 dieva exemplaari. Vai taa?

Nee tachu... teicu jau FireFox divi logi nenoziimee 2kaarshu kodu!

EE, tad mums ir dievs N +1 exemplaaraa, kur N - nodrukaato biibelju skaits?

Piedod putrojos... "Dieva Vārds"- domaats Logoss... nevis Biibeles Exemplaars! Tb Kristus Jeezus aka Logoss!

Un Infas iipatniiba... tas ka man un tev ir viena un taa pati graamat anenoziimee ka infa ir 2x vairaak
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:46:41
Nuja, bet viss cilindrs taksj naff saliidis projekcija.

Nu sheit ir savaadaak... Projekcija ir kaa Aivars teica "Ikona" uz Dievu... PB teologjijaa Ikonas ir "vaarti" taa teikt "logi uz iisteniibu"... Sheit ir veel vairaak - pati Iisteniiba!

Jaa atzīstu, tā ir visai mistiska lieta... bet man pašam tas ir skaidrs taadeejādi, ka FireFox reprezentē VISU FireFox kodu, laigan... viņš man atklājas pilnīgi savādāk - kā FireFox programma!

Vai aceries Matrix... Ko redz cilvēki - normālus ļautiņus un pasauli, bet Neo redzēja cauri... viņš redzēja pašu kodu!

Kaut kā tā... sorry Tuvāk es nevaru tev to iedot...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:53:42
Ctulhu
Kas ir pretruna? Elektrons ir vilnis vai korpuskula, ja abu īpašības novērojamas?
Šķietama pretruna norāda, ka jācenšas saprast, nevis noliegt neērtās atziņas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:57:00
Nure, bet tas tur matrixa autors jau atradaas aarpus matrixa.

Taa tikai liidziiba... kaa aciimredzamais var izraadiities neticamais... Sheit pac Autors atklaajas mums redzamaa veidaa... bet visaadi "Neticiigie Tomi" u.c. ticiigi frukti REDZ sho Pilniibu!
Ja taas nebuutu Kristuu, tad Toms to nevareetu redzeet... Zats Da Point!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:57:17
Aivars... es tak nebraucu kaut kur baigaas auzaas??? Pielabo, jo neesmu Kenosis specis!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 13:58:01
Ctulhu
Tas Ctulhu, ko viens normāls austrālis redz uz ceļa ir sasvīdis pedālists, kas labākajā gadījumā viņam ir suvenīru adresāts, un nekādi viss Ctulhu savā pilnībā

Ja Ctulhu skatīsies uz Aivaru, viņš redzēs epidermu un apmatojumu, bet ne pašu Aivaru, kas `kaut kur tur iekšā` Ja es esmu tētis savam bērnam, tad ir kādi atribūti, ko es tai brīdī nepraktizēju, un atkal otrādi...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.17 13:58:05
Ctulhu, nuja... un Kristus arii ir Dievs Cilveeku Uztveres Dimensijiaa

Raskots pat ir vieta... bet kad naaks Pilniiba, mees redzeesim vinju kaads VInjsh ir!

Saproti Ctulhu - Būt Pilnībai un Redzēt šo Pilnību ir dažādas lietas! Cilvēks nevar redzēt pilnību, tāpat kā tu nevari iedomāties visus skaitļus skaitlim PI aiz komata
Tad kad tu viņus pa vienam saac zīmēt... tev rodas "kustība" tu novēro šo pilnību, bet ierobežotu ar savu nepilnību... un tev PI izskatās pat visai galīgs uN "parasts" bet īstenībā šamais ir bezgalīgs un neparasts (es te primitivizēju līdz minimumam zemāk vairs nevar)
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:01:07
Mulders
Domāju, ka galvenais pie šī `kenosis` vienmēr paturēt prātā, ka Kristus nav mazāk Dievs nekā bija, bet vienlaikus ir kaut kā ierobežojies. Par to, kā to precīzi aprakstīt, diskusijas turpinās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:02:44
Ctulhu, psihoanalizeet Tomu ir gruuti Mums ir Vinja Vaard - "Mans Kungs un Mans Dievs" - un to saka Jūds, dresēts VD tradīcijās uz Cilvēku, kas jakobi suppose to be radība! Jūdam nosaukt radību par Dievu... eee... pusķieģelis uzreiz sejā! Bet nē... viņš saistīts ar to, ko redz, nevar neteikt... nevar klusēt! Tā teikt oseņilo!

Tā IR savā ziņā ticīabs extāze... TO ieraudzīt... pravda sajūta ir tik žilbinoša ka paturēt fokusā nevar... vēlāk paliek tikai ticība...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:03:25
Aivars Pilnīgi piekrītu... lab ka Pāvils to Kolosiešu vēstulē pasaka tā... lai nav kur sprukt! Citādi Ariānisms klāt kā likts.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:03:50
Ctulhu
Nu ja! Bet iedomājies, ka Aivars spēlē futbolu rāpodams uz ceļiem ar savu mazo krustdēlu, tā ierobežodams sevi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:04:54
Papapapa.... Nupat paliek veel incantaak... Lai redzeetu visu dievau ( acdceries, jams bezgaliigs), noveerotaajam arii jaakljuust bezgaliigam.

Tur pat Rakstos ir vārdi - Ko Dievs nav redzējis un kas neviena cilvēka sirdī nav nācis, to viņš sagatavojis tiem, kas viņam tic!

A par ko ta bazars... viss šitais prikols ir sagatavošanās metamorfozei uz augstāku uztveres, realitātes īstenības līmeni... Neprasi man to izskaidrot, pagaidām es ir tārps, kas no taureņu aerodinamikas neko nesajēdz!

Pareizticīgajā teoloģijā šitā lieta ir īpaši iecentrēta...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:05:27
Mulders
Neaizmirsti Toma sakarā, ka arī `mans Kungs` ir `adonī` jeb `adonaj`, kas tika lietots, kad acis sastapa četrburti JHWH
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:08:59
Ctulhu
Nu ja, ka galīgs, bet vienlaikus ne tik varens, un stipri bērnišķīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:10:13
Aivars, opā... šito tak nebiju nemaz iedomājies... pareizi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:11:52
Etta kak? `ko dievs nav redzeejis`? Dieva riicibaa neesosa informaacija?

Nuvo... taa iet, kad citee no galvas

Mea Kupa Me Kupa Mea Maxima Kupa

"9 Bet tā ir, kā rakstīts: ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi un kas neviena cilvēka sirdī nav nācis, to Dievs ir sagatavojis tiem, kas Viņu mīl. - "
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 14:14:56
Ctulhu
A vot Aivars stipri atpaliek no Dieva. Ne tikai alvas zaldātiņā nevar ielīst, bet arī no ērkšķu krūma nevar Mozu uzrunāt, taču Dievs, kā Raksti saka, pat Aivarā var Sevi pārstāvēt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 10377