atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību 10taa tiesa
emocija9
Iesūtīts: 2009.09.08 11:41:35
pasauliigajam cilveekam un daudziem kristieshiem ir nepareizs uzskats par 10aas tiesas maksaashanas lietderiibu un nepiecieshamiibu.
Arii es agraak domaaju, kaa vairaakums tagad, ka manis maksaataa 10taa tiesa aiziet maaciitaajiem, kuru vinji ljoti subjektiivi izmanto...
Maaciitaaji ir arii tikai cilveeki, un par vinjiem Dievs spriediis tiesu taapat kaa ik pa vienu no mums.
10taas tiesa maksaashanas nepiecieshamiiba sleepjaas pavisam citaa apstaaklii.
taa ir cilveeka praatam pa sarezgiitu likumsakariiba, - to, ko mees dodam Dievam, Dievs to mums atgriezj atpakalj 10kaartiigi, caur citiem cilveekiem.
Dievs mums nevar dot , ja mees nedodam vinjam.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
bitch
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:50:36
eh, man derētu kārtīgāk uz šito savākties. to esmu novērojusi, ka tad, kad esmu maksājusi 10to tiesu, pašai mierīgāk ap sirdi. bet ne vienmēr sanāk, ka līdz tuvākajai baznīcas apmeklēšanas reizei nav iestājies bankrots cenšos paturēt prātā arī, cik esmu "parādā" par tām svētībām finansiālā izteiksmē, kas man jau ir dotas. bet tik un tā tās jau ir tikai "mētras un dilles".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:02:25
bitch, btw Klubaa ir feins koments no maaciitaaja par 10o tiesu! Super labi pateica vinjsh!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 16:09:32
bitch 10. tiesa nav obligāta jaunajā derībā, kā nosacījums, lai Dievs tevi varētu svētīt. Tomēr desmitās tiesas likums darbojas arī jaunajā derībā. Jēzū kristū tu esi svētīta ar visu nepieciešamo tavai labklājībai, to tu saņem caur ticību.(9 Jo jūs zināt mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastību, ka Viņš, bagāts būdams, ir tapis nabags jūsu dēļ, lai Viņa nabadzība kļūtu jums par bagātību.) Bet lai savu ticību eksponētu tu to dari šajā konkrētajā aspektā dodot ziedojumus un desmito tiesu, ticēdama, ka Dievs ir jau visu tev savā žēlastībā nodrošinājis, un devis.
Iesaku noklausīties šo 20 minūšu lekciju, kur pamatīgi šis tiek izskaidrots.
http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Zelastiba_un_ticiba_dodot_z.. iedojumu.htm
danar
# Iesūtīts: 2009.10.16 10:56:26
SvētaisKonkretak,vari minet vietu,kur Jaunaja Deriba 10 tiesa dabojas ka likums,kurš japilda.
nekonezinis [81.198.33.110]
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:08:14
2.Kor.8-9 nodaļa ļoti labi parāda, ka katrs dod pēc savām spējām.
8:3 "... tie ir labprāt ziedojuši pēc savām spējām ..."
8:8 " To es nesaku pavēlēdams , bet ar centību..."
8:12-13 "Jo kur ir laba griba, tā ir apsveicama ar to, cik tā spēj , vairāk nevar sagaidīt, jo nevar prasīt, lai citu atvieglošana, jūs novestu grūtībās; ..."
9:7 "Ikviens lai dara, kā sirdī apņēmies, ne smagu sirdi vai piespiesti..."

1.kor.16:1 " Bet attiecībā uz vācamajām dāvanām svētajo labā - dariet, tā kā esmu noteicis Galatijas draudzēm. Ikkatrā pirmajā nedēļas dienā lai ikviens, cik bijis iespējams atlicināt, tur gatavībā ka dāvanas nav jālasda tikai tad, kad es nākšu.."
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:21:25
danar Nav tas kā likums, kas jāpilda. Bet šīs desmitās tiesas nosacījums, ko uzlicis Dievs, apsolīdams svētīt, darbojas joprojām. Tāpēc ir muļķīgi to neizmantot, lai iegūtu no tā svētību. Taču tas nedarbojas pēc principa, es tev Dievs došu un tev man jādod atpakaļ, jo ir nepareiza motivācija ( nav mīlestības motivācija, un viss, kas bez mīlestības, tas nelīdz tev nenieka.1.Kor.13.nod.3.p)

Viss, ko uzrakstījis nekonezinis [81.198.33.110] ir atbilstošs jaunās derības attieksmei un principam.

Taču piebildīšu, ka 10 tiesas likums ir pieminēts arī jaunajā derībā.

Ebr. 7:8 Šeit desmito tiesu saņem mirstīgi cilvēki, bet tur tas, par kuru liecina, ka viņš dzīvo.

Turklāt ar nozīmi, ka desmito saņme Jēzus ( caur saviem ļaudīm, kas kalpo ar Vārdu, un visiem Dieva nama kalpiem, lai Dieva nams tiktu uzturēts)

Iesaku rūpīgi ebrejiem 7.nodaļu pastudēt, lai tajā iedziļinātos.

Tomēr desmitās tiesas un ziedojumu sakarā ir pilnīgi skaidrs tas, ka Dievu šajā aspektā nekustina mūsu ticība ( ja došu, tad saņemšu atpakaļ, jo tā ir manipulācija ar Dievu) . Dievs savā žēlastībā Jēzū mums ir visu jau nodrošinājis ( labklājību un finases), mūsu ticība ir tikai tā, kas to eksponē, un tāpēc es dodu savu desmito un ziedojumus, zinādams, ka Dievs man jau visu Jēzū ir devis un uzticami uztur pēc sava vārda, nodrošinādams un apgādādams mani visu manu mūžu.

Iesaku nokluašities šo 20 minūšu lekcijas fragmentu, kur pamatīgi to izskaidro.

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Zelastiba_un_ticiba_dodot_z.. iedojumu.htm
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:31:57
Svētais...

To ka Mīlestībai ir Dieva Apsolījums, par to neviens nestrīdas. Kašķis parasti ir par to, ka Mīlestība manifestēties var ļoti dažādi... bet Harizmāti uzskata, ka tikai caur 10o tiesu manifestētā Mīlestība nāk atpakaļ kā laicīgi materiāli labumi no Dieva!

Es te vienmēr esmu liecinājis - noteikti mani ziedojumi nesastāda 10% no ienākumiem... tomēr Dievs arvien dod svētību gan materiālo gan visādu citādu... Tad kā tas sanāk... ???

Ebr 7:8 runā par Melhisedeku un faktiski parāda, ka Ābrahams ir savu 10 tiesu nomaxājis par savu dzimumu Neattiecas uz Jauno Derību, bet gan interpetē notikumus ap Melhisedeku! Kristus ARĪ 10 tiesas bausli ir izpildījis mūsu vietā par mums Tas tā ja piekasās Mozus bauslībai!

Tavs links nestraadaa... nu man gan te kompis gljuchii, taakaa tu nav vainiigs...
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.16 12:33:24
Mulders Ja tu mani uzskati par harizmātu, šis apgalvojums ir pilnīgi nevietā, jo esmu pret to 100% Kašķis parasti ir par to, ka Mīlestība manifestēties var ļoti dažādi... bet Harizmāti uzskata, ka tikai caur 10o tiesu manifestētā Mīlestība nāk atpakaļ kā laicīgi materiāli labumi no Dieva!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:35:07
MUlder pamēģini uzņemt www.christinfo.lv > Andrew Wommack > ticība un žēlastība dodot ziedojumu. Noklausies un sniedz savu komentāru!
nekonezinis [81.198.33.110]
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:38:01
Svētais Protas, ja kāds vēlas var dot vairāk. es vienīgi iebilstu ja tas tiek pasniegts kā likums, kas gūsta un saista sirdsapziņas tajos gadījumos, ka kāds saka, ka 10 - tā ir obligāta prasība vai tā tālāk.

manuprāt labākais veids kā sludināt par desmito tiesu ir nesludināt par to vispār, bet sludināt Jēzu, kas atver sirdi un ja tās būs atv`ērtas tad dos ne tikai desmito tiesu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:41:08
nekonezinis [81.198.33.110] desmitā tiesa, nav obligāta jaunās derības prasība! Es 100% tam ticu. Arīdzan, ka Jēzus jāsludina! Viss, ko es vēlos pateikt, ir tas, ka desmitās tiesas princips darbojas arīdzan jaunajā derībā ja to pielieto ar pareziu sirds motivāciju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:41:56
Svētais, neveicas man šodien!

Masiks arī te vienu linku deva uz citu materiālu... Man acīmredzot šķērsām mēdiju padarīšana sagājusi... browseris mirst no embedētiem mēdija failiem jebkurā formā!

Rakstiskā formā šams nav?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:44:25
Mulders
Zainstalē vēl kādus pāris browserus. Un - vai IE mēģināji?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:45:34
Viss, ko es vēlos pateikt, ir tas, ka desmitās tiesas princips darbojas arīdzan jaunajā derībā ja to pielieto ar pareziu sirds motivāciju!

Bet tas princips jau nav nekas cits, kā tas, ko mūsu dzejdaris jau reiz teicis

Gūt var dodot,
Gūt var ņemot
Dodot Gūtais neatņemams!

Desmitā tiesa ir visparastākā Dieva vēlme un ticības auglis - dāsnums - devība! Tas ko pats Dievs Kristū pret mums izdarījis!

Vienkārši - ZIEDOŠANA - no tīras sirds!

Klubā (tas kurš žurnāls) - tur par ziedošanu bik ir runāts, un ir arī no viena Lelb mācītāja mazs gabaliņš. Lūk tam es patiesi piekrītu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:46:21
EM, jā... uzkaraās uz visiem...

Imo gļuks ir kaut kur apakšā... pašā atskaņošanas kodā!

Piekam darbā man tas nešūpo... Mājās uiss ok, a darba - po feņi!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.16 12:47:27
Mulders Man ir arī rakstiskā formā, bet tomēr lūgums kaut kādā veidā, kad aizies tev kompis, tad noklausīties audio, jo rakstiskais formāts ir nerediģēts!

<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 196 , pavisam kopa bijuši: 5220