atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību cik tālu kristīgās vērtības ir saistītas ar Kristu?
Voldemārs
Iesūtīts: 2007.05.27 14:04:40
Vēlējos uzzināt Jūsu viedokļus par kristīgu vērtību un Kristus personas/darba nepieciešamo saistību.
Pārdomas man radās pēc tam, kad iepazinos ar diviem mācītāju rakstiem.
Pirmais ir mācītāja Jura Rubeņa raksts "Vērtību liktenis nākotnes Eiropā. Morāles un ētikas vieta kontinenta dzīvē" (iekš Teoloģija: teorija un prakse. Mūsdienu latviešu teologu raksti, I. - b.v.: Zvaigzne ABC, b.g. - 111. - 131.lpp.)
Otrā ir arhibīskapa 26.maija intervija Latvijas avīzei.
Nevienā no šiem rakstiem nebija runāts par Kristus krusta nopelnu, par Viņa izšķirošo nozīmi cilvēka pestīšanā.
Nevienu nevainoju, bet laikam esmu harizmatisko kustību ietekmēts, kuras nekaunās atkal un atkal piesaukt Kristus vārdu. Varbūt tas ir par daudz kā to dara viņi, bet vai nav par maz neminēt Kristus vārdu nemaz?
Tieši tādēļ vēlos uzzināt arī citu viedokļus par Kristus un kristīgu vērtību saistību.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.05.28 12:34:38

Pareiz Mulder, pareiz!
Voldemārs
# Iesūtīts: 2007.05.28 12:45:56
Mulder !
domāju, publicitāte Latvijas avīzē ir arī sava veida misija
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.28 13:33:27
Voldemār
Pastāstīšu anekdoti: Sievasmāte uzdāvina znotam divas kaklasaites. Lai parādītu, ka dāvanu novērtē, znots, ejot ciemos pie sievasmātes, vienu no tām uzsien. Sievasmāte ierauga znotu un indīgi noprasa: " Ak, tad tā otra nepatika vis?
Tā ir ar to, kas nav pateikts intervijā...
Voldemārs
# Iesūtīts: 2007.05.28 15:16:39
Balss !
es jau tikai 1 (vienu) jautājumu uzdevu, kur te 2 kaklasaites?
Lasītāja [87.110.148.7]
# Iesūtīts: 2007.05.28 15:26:00
Voldemārs Vai tad tu esi tik nāvīgi nopietns , ka pat anekdotes nesaproti? Anekdote taču stāsta par to, cik smieklīgi, ka īgns cilvēks nenovērtē to, kas ir , bet sūdzas par to, kā nav !
Voldemārs
# Iesūtīts: 2007.05.28 16:23:29
Lasītāja !
negribu būt nāvīgi nopietns, bet dzīvīgi nopietnam reizēm vajag būt
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.07.03 17:42:38
kristīgas vērtības ir nekonkrētībā aizgājis labais, kas izriet vienīgi no Dieva. tādām lietām kā "kultūra" piemīt unikālas spējas visu padarīt nekonkrētu, pašsaprotamu un visiem pieejamu.
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 34237