atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Tomēr neliek mieru viens jautājums
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 17:51:06
Par Svētā Gara kristību. Jau bijušas divas diskusijas šajā forumā, bet vēl neesmu sapratis, kas tas ira. Ja es to neesmu saņēmis, tad es skaitos otrās šķiras kristietis vai kā? Un vai tas nozīmē, ka tikmēr man nav nekāda dāvana kalpošanai, bet jālūdz un jāgaida? Un kā vispār var zināt - esmu vai neesmu kristīts Svētajā Garā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:48:29
*;* tieshi taapat ateisti par evoluuciju vai darvinismu protestees, ja par to izteiksies kreacionisti

A ja uz vienas lapas godiigi buus gan con, gan pro viedoklis, argumenti... nu tad lai pac lasiitaajs izdomaa kas un kaa!

Taa IR Darvinistu viens no argumentiem - juus par to nevarat spriest, jo tos mehaanismus nemaz nesaprotat, tie ir sarezhtjiiti etc. etc. etc. ij po ka tu esi mikrobiologs vai molekulaarbiologs Ja nepiekriiti, znachit nesaproti!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:49:40
masiks, a ko noziimee OBJEKTIIVI? Pakljaujot Subjektiiviem aprioru pretinieku pasaules uzskatiem?

Redz es pat neaizstaavu Kristietiibu... bet jebkuru Viedokli... Pat Tiesaas tiek uzklausiitas abas puses... A tu uskati, ka objektiivi buus tikai tad, ja par to spriediis neiesaistiitie apriorie pretinieki?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 13:43:09
masiks, nu bet atbilstošas zināšanas atkal ir "subjektīvais" parametrs Atbilstošas kam? Kādiem kritērijiem? Kurš maita kritērijus dzemdējis? Kāpēc tādus nevis citādus?

Kad paraksi dziļāk tu šo subjektīvo faktoru redzēsi visur... Tieši tāpēc tiesu sistēmā uzklausa abas puses lai cik sākotnējais lietas izklāsts izskatītos viennozīmīgs, skaidrs un tīrs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 14:00:04
nu vo.... tāpēc it kā derētu neitrāls, neiesaistīc viedoklis!

Nepareizi!
Kaareiz ir jaauzklausa gan tieshi iesiastiitais viedoklis, gan neiesaistiits viedoklis, gan vispaar taads kas ieintereseets preteejaa nekaa pirmais!

Piekam, runaajot par pasaules uzskatiem, tur principaa neexistee "neitraals neiesaistiits" viedoklis, jo ikviens izteiks viedokli izejot no sava subjektiivaa pasaules uzskata!

Un taapeec tu vari kaut uz ausiim staaveet, neexistee taada lieta kaa "Objektiivs skatiijums" uz lietaam, kas tieshi izriet no pasaules skatiijuma vispaar! Shos skatiijumus var veerteet peec visaadiem arbitaariem kriteerijiem... un galu beigaas tas skatiijums buus tads vai citaads izejot no taa, ko esi izveeleejies (subjektiivi) par kriteeriju baazi...

Objektiivs viedoklis var buut kaareiz tad, ja existee kaads, kas trascendee sho visu bazaru... jeb pasaakuma autors vispar.

Tikai Shaha izgudrotaajam ir absoluuta un objektiiva vara noteikt shaha noteikumus un izveerteet vai speeleetaaji speelee saskanjaa ar shiem likumiem!

Tachu, ja Radiitaaja viedoklis Wikipeedijaa neparaadaas... tad mums naaksies sadziivot ar to, ka tur ir gan budistu-praktikju gan budisma religjisko peetnieku viedoklji, un kazi veel kaadu anti-budistu viedoklji un kompromati!

Galu beigaas... naaksies vien pasham savu BG un Sapraatu lietot lai izveerteetu kam un vai tu pieslienies!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.16 14:02:20
masiks, un jaa... man ARII kaadreiz gribaas, lai par Kristietiibu paklusee " tie tur ateisti, kas neko no taa nejeedz..." bet nu vot demokraatija un pasaule taa uztaisiita, ka man jaapaciesh manupraat nekompetenta a_masika zajavas par kristietiibu... bet iisteniibaa, tikai tad, ja buus gan masiki, gan ctulhu gan Mulderi, mees vareesim gjenereet pietiekoshi daudz zajavu, lai neiesveetiitie vareetu lasiit, domaat... un... hmmm... manupraat vienaa lietaa mees visi varam buut vienispraatis... ka informaacija, kas cilveekos izraisa domaashanu, jau ir laba aiz taa vien, ka izraisa domaashanu! Domaajoshss cilveeks ir kudii ceriigaaks, pat ja kljuudaas... nekaa nedomaajoshss drons, pat ja vinjsh pa celju taisni maak noiet!

Taa teikt atspeeleejot tev bumbu - ar domaajoshu, bet manupraat kristietiibaa nekopetentu a_masiku es driizaak ietu Kurzemes mezhos izluukos, nekaa ar nedomaajoshu Sveeto, lai arii vinjsh sho to no Kristietiibas saprot un tic!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 14:12:49
masiks, kaa tev shkjiet...

Vai BG ir vairaak briiva, ja ir vairaak viedoklju par doto teemu, jeb otraadi... vairaak informaacijas ierobezho muusu gribu veidot viedokli par teemu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.16 14:45:38
Kas ir BG?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 14:56:21
masiks, bet tagad padomaa no cita skatupunkta... (jaa, Sveetais, BG domaats briiva griba)

Pienjemsim, ka tu esi atnaacis veikalaa lai pirktu desu... tur ir 3 dazhaadi lunkji, nu un tu lasi infromaaciju par tiem (pienjemsim, ka razhotaajs godpraatiigi saprinteejis desas sastaavu)... Un tev ir kaut kaadaa meeraa briiva izveele kuru desu njemt!
Bet tad kaads cits pirceejs, vai pat kaads tavs pazinja tai pat veikalaa tev blakus pastaasta, kaut ko par desaam vispaar, nu ka tas kaitiigas vai kaa tamliidziigi... taadeejaadi iedodot tev informaaciju, kas tev liek paardomaat un desu nenopirkt... Nu tas ir kaut kaa taa... ka jaunaa iedotaa informaacija tev atnjem ieprieksheejo briiviibu, no seerijas - nu ja tas taa ir, tad te nekaadas izveeles buut nevar, es desu nepirkshu!
Vai to tu uzskatiisi kaa uzbrukumu, draudu tavai Briivajai Izveelei?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.16 15:00:40
masiks [212.93.96.2] Ok, paldies, atkal tu mans neiztr;ūkstošais paligs
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.16 15:22:01
masiks... tev bi speelju teoriju pastudeet tik! Taa laikam matenes discipliina kas kaareiz risina uzdevumus, kaa vilku apeest lai aitas paliek dziivas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 1694