atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Tomēr neliek mieru viens jautājums
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 17:51:06
Par Svētā Gara kristību. Jau bijušas divas diskusijas šajā forumā, bet vēl neesmu sapratis, kas tas ira. Ja es to neesmu saņēmis, tad es skaitos otrās šķiras kristietis vai kā? Un vai tas nozīmē, ka tikmēr man nav nekāda dāvana kalpošanai, bet jālūdz un jāgaida? Un kā vispār var zināt - esmu vai neesmu kristīts Svētajā Garā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:09:06
Tb - nav šādas izvēles iespējas.
Nu... tad kaadaa sakaraa tu runaa par Gribu lietaas, kur tai nav noziime?

Tas, ka kristieši NEKAD nelec ārā pa logu - tās būs nepamatotas utopiskas mācītāja fantāzijas.

Es jau to neteicu. Tas ko es teicu, ka neticu, ka tu esi noveerojis da kaut vienu ticiigo lecam pa logu... Taapee apgalvojums, ka tu neesi redzeejis taadus, kas izleekushi uzlido gaisaa ir nu taa... sofistika drusku!
Vot ja buutu noveerojis kaadu 1000 ticiigo leecienus pa logiem, tad vareetu veikt jau statistiski saturiigus apgalvojumus par vinju aerodinamiskajaam iipashiibaam!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:15:50
Es ikdienas, ja tā var izteikties, dzīvoju savus argumentus ( šo kristību Svētajā Garā) .Taču tavs arguments ir teorētisks, tāpēc tas nevar stāties pretim manam.

Tajā pašā laikā es cienu tavu ticību un izpratni, un arīdzan dedzīgumu par Kungu Jēzu, ko tu centies citiem izklāstīt. Tomēr šajā jautājumā tu nemāci pareizi pēc Rakstiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:37:33
Sveetais!

Tas tev tikai shkjiet, ka mans arguments teoreetisks! Es ar savu Kristiibu dziivoju jau paari pa 30 gadiem

Bet tu... vai kaads ir iztulkojis tavas "Meeles" ??? Kaada valdoa taa ir? Jeb taa ir reflektiiva skanju atdarinaashana... ko speej panaakt arii sekulaaraa hipnoze un sibiirijas Shamanji?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:40:32
Mulders Šīs mēles es pats regulāri arī tulkoju, tās ir izturējušas laika pārbaudi ļoti ilgā laika posmā.

Taču, ja tu mīli Jēzu un pazīsti viņu personiski, tad tas ir viss ko vien cilvēks var no sirds vēlēties. Man tas tā ir, un esmu vislaimīgākais cilvēks uz pasaules. Tāpēc spēju pieņemt citus kristiešus un mīlēt viņus , neskatoties uz atšķirībām ticībā un izpratnē par mūsu Kungu Jēzu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:46:03
Sveetais, bet ja tu miili Jeezu, tad kaapeec tu apgalvo, ka Jeezus ir melojis sakot, ka mazi beerni tic? Ja tu miili Jeezu, tad kaapeec tu vinjam netici, bet dari vinju par meli? Kas tas par Jeezu kuru tu miili? Jo pagaidaam, tas neizskataas peec taa Jeezus, kas Rakstos atklaajies!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:51:43
Mulders es mīlu Jēzu, kas ir teicis, ka bērniem pieder debesu valstība. es mīlu Jēzu, kas nomiris par mani, pēc trijām dienām augšāmcēlies, un sēdies pie Tēva labās rokas. es mīlu Jēzu, kas ir mana taisnība, dzīves svētums, pestīšana, gudrība un atziņa, mana dzīves klints un spēks un stiprums, mans miers, man dzīvība. es mīlu Jēzu, kas mani izglāba dziļi un personiski no maniem grēkiem. es mīlu Jēzu, kas mani kristīja Svētajā Garā. es mīlu Jēzu ar visu savu prātu, dvēseli, sirdi un spēku. Es mīlu Jēzu to Jēzu, ko atklāj Raksti, Jēzu no Dāvida cilts, Jēzu no Nacaretes, Jēzu, kas ir cilvēkas dēls un Dieva dēls. Es mīlu to Jēzu, kas ir mana elpa, bez kura es nevaru ikdienā iztikt, un kuram es traucos pretim katru rītu lūgšanā un sadraudzībā ar viņu, jo sastotpos ar viņu personiski ( caur ticību). es mīlu Jēzu, kas nomiris par visiem pasaules grēkiem un par maniem arīdzan, kas tik ļoti mīleējis cilvēku, ka nodevis sevi nāvē. es mīlu Jēzu...
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.15 12:59:30
Jāsaka, arī es neredzu, kur Mateja 18:6 būtu teikts par bērnu kristību. Cik es spēju saprast, Kristus tur sniedz apustuļiem mācību, izmantodams vienu bērnu (un nepavisam ne zīdaini, jo tas jau varēja nostāties viņu vidū) kā piemēru un norāda, ka cilvēkiem, lai sasniegtu Debesu valstību, ir jākļūst kā bērniem .
Un tālāk runā par saviem sekotājiem, kas ir kļuvuši kā bērni un līdz ar to viegli izmantojami, un tad seko visādi draudi tiem, kas tos izmantos.

Tā ir līdzība. Līdzīgi kā mēs no Pētera izteiciena " Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt" nesecinām, ka lauvas ir velna iemiesojums uz Zemes, arī te tā ir jāsaprot kā līdzība, vai tad ne?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:04:08
incognito mat.18:6 Jēzus piesauc bērnu sev klāt, un bērns paklausa viņam atsaucoties Jēzum. Pazemošanās, ko Jēzus izsaka par bērnu bija viņa paklausība atsaukties Jēzus saucienam.Šīs paklausības rezultātam būtu jāatspoguļojas arīdzan pieaugušajos, lai tie kļūtu kā bērni. Tas ir līdzības viens aspekts. Pārējie aspekti runā par to, ka ja kāds tic, un kāds sagrauj viņa ticību, tad tas pielīdzināms ļoti lielam noziegumam. vēl viens aspekts runā apr to, ka bērni paļaujas un tic, bez aizspriedumiem, ko vajadzētu darīt arī pieaugušajiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:08:33
Svetais

Bet vai tu miili to Jeezu, kas teica, kas apgreecina vienu no shiem mazajiem, kas TIC uz mani, tam labaak ja to nosliicina?

Vai tu miili to Jeezu, kursh caur Paavilu teica, ka ir VIENA Kristiiba?



Redzi Jeezu, kursh ir "labs skolotaajs" "cieniijams Juuds" "gudrs viirs" "labs namdaris" "Jaunas Religijas iesaaceejs" var miileet pat neticiigie

Jeezu, kas ir tikai puse no Bibliskaa Jeezus maak miileet kursh katrs...

Kudii jautraak ir vai tu miili Jeezu visaa vinja pilniibaa... taadu kaads vinjsh IR... taadu kaa vinjsh atklaajas Rakstos!

Jo cita starpaa Jeezus teica - "Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas savas sirds, ar visu savu dvēseli, ar visu savu spēku un ar visu savu prātu un savu tuvāko kā sevi pašu."

Kaa arii... te tev buus Jaanja vaardi -" jo, kas nemīl savu brāli, ko viņš ir redzējis, nevar mīlēt Dievu, ko viņš nav redzējis. "

Jeezus par beerninjiem saka, ka vinji ir augstaakie Debesu Valstiibaa... Kristus beernus miileeja un miil veel shodien...

Bet pat tu esi teicis - Bez ticiibas nevar Divam Patikt!
Kaa naakas, ka Beerni, kuri... saskanjaa ar TAVU teikto vaardu ka Kristus ir ierobezhojis Beerniem sho ticiibu un Beerni NEVAR ticeet... kaa shaadi beerni var Kristum patikt? Kursh te melo?

Jo shie apgalvojumi

1. Kristus miil beernus
2. Bez ticiibas patikt Nevar
3. Beerni nevar ticeet, jo Kristus uzlicis ierobezhojumus

Visi nevar buut pateisi!

Tu saki, ka tu Jeezu Paziisti, speej runaat meelees un taas tulkot, tu skaistu depeshu uzrakstiiji par to kaa tu miili Jeezu... taatad tu miili vinju arii ar praatu. Pastaasti man - neticiigajam praata cilveekam - kursh no shiem 3 apgalvojumiem ir meli? Jo mees zinaam, ka Dievs nevar melot, es zinu ka 1 un 2 apgalvojums ir no Dieva, TU, kas Dievu paziist, saki ka vinjsh tev ir atklaajis arii to 3 punktu... kas ir pretrunaa pirmajiem diviem... taatad Dievs ir nekaartiibas un pretrunu Dievs? Jeb kaads no shiem apgalvojumiem ir meli?

Nemeegjini izvairiities ar saldiem vaardiem... cel gaismaa Kristus Atklaasmi un atshkjetini sho Gorgijas mezglu... Kaa beerni bez ticiibas var Dievam patikt?
Kaa Kristus var teikt, ka to beernu, kuri tic uz vinju, apgreecinaashana var izraisiit tik smagas sekas, kas ir smagaakas pat par nosliicinaashanos juuraa... Un kaa uz shaadu vaardu fona... tu ar tiiru sirdsapzinju vari teikt, ka Beerni NEVAR ticeet un ka tas iisteniibaa ir pasha Kristsu ierobezhojums Beerniem... un veel teikt, ka tu Jeezu MIili! Arii Gramafons maak atskanjot "Es Miilu Jeezu"

Vai tava miilestiiba ir taada pati kaa Peeterim, kursh teica - pat ja shie no tevis beegs, es nee... liidz pat naavei? Cik veerta bij taada Peetera plaatiishanaas ar savu miilestiibu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:11:37
Mulder, es mīlu to Jēzu, kas ir teicis:

1. Jāņa 3:14 Mēs zinām, ka esam no nāves pārgājuši dzīvībā, jo mēs mīlam brāļus; kas nemīl, paliek nāvē.

Es zinu savā sirdī, ka es tevi mīlu Jēzū kā savu brāli Kristū, un tāpēc es cienu tavu ticības izpratni, taču mana ir citādāka.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 13:17:47
Jāsaka, arī es neredzu, kur Mateja 18:6 būtu teikts par bērnu kristību. Cik es spēju saprast, Kristus tur sniedz apustuļiem mācību, izmantodams vienu bērnu (un nepavisam ne zīdaini, jo tas jau varēja nostāties viņu vidū) kā piemēru un norāda, ka cilvēkiem, lai sasniegtu Debesu valstību, ir jākļūst kā bērniem .

Shajaa rakstu vietaa Kristus liecina, ka beerni TIC! Un veel vairaak, vinjsh liek beernus par Debesu Valstiibas augstaakajiem iemiitniekiem.

Taadeejaadi - Sveetaa zajava, ka Beernus nevar kristiit, jo vinji NEVAR ticeet ir vienkaarshi meli... !!! Jo pats Kristus dod lieciibu, ka Beerni kvalificeejas shai Kristiibai... vinji ir taadi cilveeki, kurus var kristiit... Filips arii, pirms kristiija noskaidroja, vai attieciigais cilveeks kvalificeejas Kristiibai... Dievs Korneelija namu sveetiija, lai paraadiitu Peeterim, ka pagaani kvalificeejas Dieva Valstiibas uznjemshanai...
Runa iet par to, vai Beerni ir gana kvalitatiivi, lai vinjus Kristiibaa uznjemtu Debesu Valstiibaa?
Tas ir elementaaras logjikas jautaajums... saprast ko Kristus saka par beerniem. Kaada IR Kristus attiexme pret beerniem?

Un kaadaa veidaa Sveetais paliekiot godiigs var teikt, ka Debesu Valstiibas VIP iemiitnieki nevar ticeet? Ka pat Jaanis Kristiitaajs veel maates miesaas buudams priecaajaas un leeca, kad Marija sveicinaaja Jaanja maati... Neticiigais nepriecaajas un taa nereagjee uz Sveeto Garu un Dieva Vaardu... Sveetais Gars neiemaajo neticiigajos!

Tā ir līdzība. Līdzīgi kā mēs no Pētera izteiciena " Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt" nesecinām, ka lauvas ir velna iemiesojums uz Zemes, arī te tā ir jāsaprot kā līdzība, vai tad ne?
Nejauc kontextus!
Tur kur Kristus runaa par beerniem, vinjsh burtiski raada uz beernu uzticiibu, un pazemiibu kaada vinjiem ir... taa ir taa ticiiba un pazemiiba, ko Kristus sgaida... Jo beerninji Kristu pienjeema un uz vinju paljaavaas bez visas shiis teologjijas, vinji DABIIGI pienjem Kristu... taa kaa to nespeej neviens neticiigais un pat pieaugushais. Cilveekam ir jaakljuust kaa beerninjam, lai vinjsh speetu uzticeeties Kristum ar to pilniibu!

Tas ko Sveetais raksta bik augstaak - kaa vinjsh miil Kristu - ja vinjsh tieshaam taa miileetu, tad vienalga vinjsh liidz Beerna liimenim veel netiek... liidz beerna ticiibas un miilestiibas liimenim mums veel augt un augt, kur beerniem tas ir pasha Dieva dots... Beerns Kristu pienjem uzreiz... kaameer neticiigie mees redzam... staigaa apkaart un nespeej 2 ar 2 saskaitiit... jo nespeej taa miileet un uzticeeties kaa beerni!
Te nav nekaadas liidziibas - iipashi to var ieraudziit tie, kam IR mazi beerni un kuri zin cik ljoti viegli beerni uzticaas labajam un pienjem visu labo!

Veel vairaak... citaa rakstu vietaa kaareiz lielie juudu praatveederi teica Kristum, lai shis beernus apklusina, jo tie redz skraidiija un Kristu slaveeja... un Kristus atkal noraadiija uz to, ka beerni ir daudz labaaki nekaa pieaugushie!

Un tomeer... shie pieaugushie nekautreejas Kristu atseedinaat sak - ej tu di..st ar visu savu gludekli, mees tos tavus beernus pie tavas Kristiibas klaat nelaidiisim, jo vinji nespeej tev ticeet!

Sorry... ja tie nav Kristus Vaardu zaimoshana, tad kas ir?

Ctulhu, kas ir neticiigs, neticeedams uz Kristu mazaak greeko, nekaa Sveetais, sevi saukdams par ticiigo un Kristus kalpu, apgalvojot ka beerni nevar ticeet, taapeec vinjiem nepienaakas Kristiibaa dotais apsoliijums - greeku piedoshana un Sveetais Gars, shaadi apgalvojot vinjsh tikai paraada kaads Gars vinju vada... Gars, kas speej gjenereet saldus vaardus, bet ticeet uz Dieva Vaardu nevar!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:21:21
Es zinu savā sirdī, ka es tevi mīlu Jēzū kā savu brāli Kristū, un tāpēc es cienu tavu ticības izpratni, taču mana ir citādāka.

Nu un tad... ne jau es Mateja Evangjeeliju sarakstiiju!

Taakaa... ja tava izpratne nav taada, kaa Dievs no tevis prasa... tad tava breekshana "Kungs Kungs" neko tev nepaliidzees... pat ja tu deemonus izdzen, dari briinumus un slavee Dievu

Svariigais ir tas... ka galu beigaas... tu netici Dieva Vaardam.

Mulderam driixti neticeet... Muldrers ir mullja, greecinieks un visneuzticamaakais greeka maiss ko veel pamekleet otru taadu... bet ne jau ticiiba Muldear izpratnei pestii... Ticiiba Dieva Vaardam nosaka to kur tu esi un kur tu buusi! Bet to mees noskaidrojaam, ka Dieva Vaardam tu tici selektiivi... tikai taam Rakstu vietaam, kas saskan ar tevis pasha iedomaam... bet taas Rakstu vietas, kas pret tevi liecina... taas tu visu laiku aizmaalee ar "Es tevi miilu... mana izpratne taada... tava izprante citaada" Ja Kristus maaca, bet tu nemaacies... tad kaa tu domaa Debesu Valstiibu iemantot Kristu pasuutot bekot? Riskanti... izklausaas pec Dieva kaardinaashanas... sak cik ilgi tu par mani apzheelosies... ?

Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:25:38
Mulders es mīlu tevi un tāpēc zinu , ka esmu pārgājis no nāves dzīvībā. Arīdzan zinu, ka tā ir Jēzus pavēle mīlet vienma otru. ZInu, ka ja kāds nemīl brāli, tas nevar teikt, ka mīl Dievu. Zinu, ka Dievs ir mans tiesnesis, un ticu rakstiem tā, kā es tos saprotu, bet nevis pēc tavas izpratnes. Cenšos apskatīt Rakstus kopumā, ko tie saka par kādu jautājumu.zinu , ka mīlestība ir pārāka par atziņu, tāpēc mani neuztrauc tas, ka tu savādāk tici vai saproti. Bet ,kad uzstājos tev pretim, tad nevis tevi personiski aizskardams, bet nostājoties par Rakstu patiesību, kā es to saprotu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:28:11
Incognito...

UN uz Kristus lieciibas fona par Beerniem un Sveetaa apgalvojumiem par shiem beerniem... iipatneeji skan Dieva Vaards 1 Tim 5:8, kur taa staav rakstiits "Bet, ja kāds negādā par savējiem un visvairāk par saviem mājas ļaudīm, tad viņš ir aizliedzis ticību un ir ļaunāks par neticīgu. "

Ka ticiibas aizliegshana ir veel ljaunaaka par neticiibu!

Te taa paraadaas visaa kraashnjumaa! Sveetais naak no anabaptistu sektas, kas veesturiski tieshi ar to ir nodarbojusies... aareeji skaistus vaardus, bet ieksheeji - aizsleedz Debesu Valstiibu un tur iekshaa nelaizh vismazaakos... shiis Valstiibas VIP pilsonjus!

Harizmaati (Sveetais tepat arii) breec, ka Lieciibas pasaulee par maz, vinji pashi paarmet man un citiem, ka mees redz neticot vinju cilveeku lieciibaam, TAAPEEC Zaimojam Sveeto Garu un Kristu... (Lapshaans te taa izteicaas)...

Tachu vinji pashi netic ne vienkaarshi cilveeku lieciibaam, bet pasha Kristus lieciibai... par Beerniem... Vinji netic Kristus lieciibai... par Kristiibaas sanjemamo zheelastiibu un pestiishanu!

Komiski manupraat...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 13:34:55
Zinu, ka Dievs ir mans tiesnesis, un ticu rakstiem tā, kā es tos saprotu, bet nevis pēc tavas izpratnes.

Tur jau taa nelaime... ka tu tici savai izpratnei par Rakstiem nevis Rakstiem kaa tie staav rakstiiti. Tu MANU izpratni vari nolaist podaa... taa tev nenieka nedos pestiishanai. Bet jautaajums ir kaapeec tu tai pashaa podaa nolaid Dieva Vaardu, un atstaaj tikai savu izpratni? Vai tad Dievs nav par tevi pashu gana lieciibu devis... par greeciigaa cilveeka "izpratnes" kvalitaati?

Bet ,kad uzstājos tev pretim, tad nevis tevi personiski aizskardams, bet nostājoties par Rakstu patiesību, kā es to saprotu.

Taapeec... tas ko tu sargaa... ir tava izpratne, bet pasha Dieva Vaards tev ir tikai taaa... referenchu texts... nevis Vaards kas tevi veido... bet tu ar savu izpratni Dieva Vaardu kropljo!

Tu joprojaam neesi sapratis... Mateja Evangjeelija pantus... un tie nav Muldera izpratne, jo Mulders to nav rakstiijis!

Tu redzi tikai vienu pantu... kur Kristus liecina, ka beerniem pieder Debesu Valstiiba... Bet tu nespeej izlasiit naakamos pantus... tu nespeej lasiit vairaak kaa vienu rindinju no rakstiem, laigan saki ka centies ieraudziit kopsakariibas. Nu tad iemaacies vispirms nevis visus rakstus redzeet, bet saakumaa 4us pantus savilkt vienkopus... un saprast ko Kristus saka par beerniem...

Pirms formulee SAVU attiexmi pret Beerniem... pameegjini saprast kaada ir Kristus attiexme pret beerninjiem... luuk tev maajaas uzdevums... noskaidrot visas Rakstu vietas Jaunajaa Deriibaa (iesaakumam) kur Dievs dod tieshas lieciibas par beerniem!

Un tad... leenaam un caur luugshanaam padomaa un pameditee... vai Dievs, kursh saka "Kas Man tic, dziivos arii ja tas mirs" var ko taadu liecinaat par neticiigajiem? Par tiem, kuri tavupraat nevar ticeet? Ljauj lai Dieva Vaards uz tevi runaa, nevis meegjini Dieva Vaardu pielociit savaam aplamiibaam!

Un ja tu mani miili... tad varbuut ieklausies shai padomaa!

Ja es tevi nemiileetu... tad tu man buutu vienaldziigs... tad man buutu vienalga ko tu domaa un kaa tu domaa... Bet es personiigi esmu redzeejis cilveekus aizejam postaa aiz taa, ka vinji negrib vai nevar ljaut Dieva Vaardam runaat... bet visu laiku sho Dieva Vaardu paartrauc ar "... jaa bet... " Taapeec es runaaju... cerot, ka varbuut beidzot Dievs par tevi apzheelosies un ljaus tev ieraudziit Dieva Miilestiibu... saprast, kas ir ticiiba ko Dievs no tevis sagaida... taa nav intelektuaala "izpratne"... jo Velns tad ir visticiigaakais Engjelis visumaa... jo vinjsh par tevi labaak saprot Rakstus... Ticiiba, ko Kristus no tevis sagaida ir taa... Beerna ticiiba... ja tev ir mazi beerni... paskaties kaa vinji uzticaas un tic... un maacies... Ja shaadu beernu tev nav... tad kaa tu vispaar vari spriest par beerna ticiibu, ja mazu beernu nekad neesi redzeejis!

Beerni atshkjiibaa no Neticiigaa Toma - Tic uzreiz... Tomam vajadzeeja pieraadiijumus un izpratni... jaa tas vinjam paliidzeeja ieraudziit Kristu kas vinjsh ir... bet Kristus sakaa - Sveetiigi tie, kas neredz bet tic... KAA TIC? Tic bez redzeeshanas, tic bez izpratnes, vienkaarshi TIC... kaa Beerni...

Tu veel neesi sapratis kas IR Ticiiba... tu joprojaam domaa, ka taa ir izpratne, intelektuaals un kognitiivs process... gribas akts... Bet Dievs saka, ka ticiiba ir Dieva Daavana... veel viena no Sveetaa Gara daavanaam liidzaas meeleem, pravietoshanai u.c. daavanaam... ticiiba, kas Beernos ir... bet pieaugushajiem buus no vinjiem maaciities!
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.15 13:36:55
Un kas attiecas uz Muldera piesaukto Pāvila vēstuli efesiešiem, 4:7 - ak vai - cik daudzas herēzes ceļas no tā, ka nelasa kontekstā.
Ja mēs palasāmies drusku vairāk, saprotam, ka Pāvils tai brīdī uzmundrina kristīgo kopienu, kurā acīmredzot radusies kāda šķelšanās. Un atgādina visu, kas šos cilvēkus vieno :
"Tad nu, važās slēgts sava Kunga dēļ, es jūs mudinu: dzīvojiet tā, kā to prasa jūsu aicinājuma cieņa, visā pazemībā, lēnībā un pacietībā, cits citu panesdami mīlestībā, cenzdamies uzturēt Gara vienību ar miera saiti:
viena miesa, viens Gars - jo vienai cerībai jūs savā aicinājumā esat aicināti -,
viens Kungs, viena ticība, viena kristība;
viens visu Dievs un Tēvs, kas pār visiem, ar visiem un iekš visiem."


Šeit "viens" ir saprotams apmēram tāpat kā Mauglī - "mums vienas asinis, tev un man", proti kā vienotības, nevis skaita apzīmējums.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:38:43
incognito Paldies par pēdējo komentāru
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.15 13:42:37
Mulders
Shajaa rakstu vietaa (Mat.18:6) Kristus liecina, ka beerni TIC!

Kur tad?
Tanī pašā stundā mācekļi gāja pie Jēzus un sacīja: "Kas gan ir lielākais Debesu valstībā?"
Un Jēzus pasauca bērnu, nostatīja to viņu vidū
un sacīja: "Patiesi Es jums saku: ja jūs neatgriežaties un netopat kā bērni, tad jūs nenāksit Debesu valstībā.
Tāpēc, kas pats pazemojas kā šis bērns, tas ir lielākais Debesu valstībā.
Un, kas uzņem tādu bērnu Manā Vārdā, tas uzņem Mani.
Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.

Kur te vispār runa par ticību? Te ir runa par pazemību, vai tad ne?

Sveetais naak no anabaptistu sektas, kas veesturiski tieshi ar to ir nodarbojusies... aareeji skaistus vaardus, bet ieksheeji - aizsleedz Debesu Valstiibu un tur iekshaa nelaizh vismazaakos... shiis Valstiibas VIP pilsonjus!

Ja mazie jau ir šīs valstības pilsoņi, tad viņiem nekāda iekšā laišana tak nav vajadzīga, vai ne?
Man liekas, baptistu piegājiens uzliek cilvēkam lielāku atbildību par savu dzīvi. Luterāņu piegājiens vairo nominālkristiešus, kā kaut kādā no Ziemeļvalstīm, kur jebkurš jaundzimušais tiek ierakstīts luterāņos, by default, ja vien vecāki neatsakās. (Kaut kur esmu to lasījis). Nu un rezultāts - kāds ir luterānisma stāvoklis Ziemeļvalstīs, hehm?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.15 13:46:36
Šeit "viens" ir saprotams apmēram tāpat kā Mauglī - "mums vienas asinis, tev un man", proti kā vienotības, nevis skaita apzīmējums.

Redz... incognito, ja tavas exegjeezes baaze ir Mauglis, tad nevaru paliidzeet!

Un PAT tavs neko neatcelj. Pat tulkojot ar Maugli Kristiiba ir viena... shii vienojoshaa Kristiiba... Divas Kristiibas nevar vienot Viena Kristiiba...

Rakstu vieta elemetnaara... Viena Kristiiba taapat Kaa Viens Dievs... Taapat kaa Viena ceriiba, taapat kaa Viens Kungs...

Jaa tas viss ir VIENS VIENOJOSHS komplekts... Dievs, Kungs, Gars, Ceriiba, Ticiiba, Kristiiba...

Tomeer Harizmaatiem peekshnji Kristiibas ir divas

Nu taa teikt... ja Dieva Vaards NAV autoritaate un NAV ticiibas objekts, nu es nevaru, protams, atspeekot Sveetaa aplamos uzskatus, ja Dieva Vaards vinjam nav autoritaate, jeb ir autoritaate par tik, par cik tas sakriit ar vinja pasha aizspriedumiem un hereezeem!

Jo visas hereezes kaut kaadaa meeraa Rakstos balstiijaas... Arii Ariaanji savas teezes ar Rakstiem pamatoja un sita roku pie kruutiim un teica - mees ticam Dieva Vaardam

Tikai redz... kad konfrontee ar Dieva Vaardu taa pilniibaa... tad pat Mauglis jaasauc paliigos, lai sastuteetu to maajas sienu ar tapeteem!

Un kas interesanti... tu pat nepamani kaa Mauglis un tamlidiziigas "atmazkas" aizstaaj Dieva Vaardu, un tu beigaas esi sveetaa paarlieciibaa, ka tici Dieva Vaardam, bet iisteniibaa tieshi kaa Sveetais saka - izpratne ir vinja ticiibas objekts, Dieva Vaards aiz shiis izpratnes sen jau ir aizmaaleets ciet... ka redzeedami neredz un dzirdeedami nedzird!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.15 13:50:45
Kur te vispār runa par ticību? Te ir runa par pazemību, vai tad ne?

Speeja lasiit ir briinishkjiiga speeja!

Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.

Kas tad ir Ticiiba... Taa ir paljaushanaas uz nerezdamo, paarlieciiba par naakamaam leitaam... Vai Beernos noveerojama paljaaviiba uz Kristu!

Ebreju 11:
1 Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām.
.....
5 Ticībā Ēnohs tika aizrauts, tā ka viņš neredzēja nāvi, un viņu neatrada, tāpēc ka Dievs viņu bija aizrāvis. Jo pirms aizraušanas par viņu ir nodota liecība, ka viņš Dievam paticis.
6 Bet bez ticības nevar patikt.
Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir un ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā.

Kaadu Lieciibu tu redzi no Kristus par Beerniem?
Vai tavupraat taa ir lieciiba par neticiigajiem? Sveetais uzstaaj, ka beerni nevar ticeet... NO taa LOGJISKI izriet, ka Beerni nevar Dievam Patikt, ja vien Dieva Vaards nemelo!
Veel vairaak... Sveetais spej mieriigi pateikt divus apgalvojumus un vinjam nesaakas kognitiivaa disonanse (kas liecina, ka vinjsh nedomaav ienkaarshi ko runaa)

a) Beerniem pieder debesu valstiiba
b) Beerni nevar ticeet!

Etaki kaadaa veidaa bez ticiibas var Debesu Valstiibu iemantot... taa ir pavisam interesanta jauna maaciiba, ko Sveetais te sludina
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 33708