atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Liecības pret okultismu
Ingars
Iesūtīts: 2009.08.13 13:51:25
Ierosinu visiem kristiešiem šajā diskusijā sniegt savas liecības par sevi vai pazīstamiem cilvēkiem, kuri cietuši smagas sekas pēc sadarbošanās ar ekstrasensiem, zīlniekiem un magiem, bet pēc tam saņēmuši dziedināšanu no Dieva

TĒMA TIKAI KRISTIEŠIEM
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 13:51:41
Ierosinu visiem kristiešiem šajā diskusijā sniegt savas liecības par sevi vai pazīstamiem cilvēkiem, kuri cietuši smagas sekas pēc sadarbošanās ar ekstrasensiem, zīlniekiem un magiem, bet pēc tam saņēmuši dziedināšanu no Dieva
C. Kungs [87.110.42.181]
# Iesūtīts: 2009.08.13 13:53:45
http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=7422
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 13:55:35
a šausmenes ir okultisms?

labāk nedefinē, kas ir okultisms, jo citādi baidos, ka visi iebrauks dziļās auzās
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:01:44
Ekstrasensu cīņas. Nu arī Latvijas televīzīja pārraida to nelietību.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:06:34
Es esmu cietis, nu un ?
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:23:44
Pastāstīšu par vienu savu draugu, kurš savu slimību gāja dziedināt pie ekstrasensiem, dziedniekiem, astrologiem, spiritistiem un zīlniekiem. Protams, ka neviens no šiem "labdariem" viņu nedziedināja. Tad viņš aizgāja uz Baznīcu. Izgāja iesvētes mācību. Un tad sākās... Viņu vajāja uzmācīgas domas. Kāds viņam lika dievkalpojumu laikā skaļi kliegt. Tikai ar grūtībām viņš katreiz parvarēja šo neizskaidrojamo mokošo stāvokli. Uz ielas atkal, tas pats dēmons lika viņam uzbrukt cilvēkiem bez jekāda iemesla. Tas bieži teica: paņem nazi, un nogalini to bērnu. Pie visa tā, viņš tika mocīts ar seksuālām perversijām. Dēmons viņam lika kopoties nevien ar vīriešiem un sievietem, bet arī ar dzīvniekiem. Viņš redzēja riesmīgas vīzijas, kurās parādījās čūska un atpletusi savu muti meģināja viņu aprīt. Pāris gadus pēc atgriešanās mans draugs piedzīvoja elli zemes virsū. Tik ļoti sātans negribēja palaist vaļā savu upuri. Par laimi mans paziņa no savas ticības neatteicās, bet arvien vairāk pieķerās Baznīcai un Kristum. Nu jau drīz būs desmit gadi pagājuši, kā viņš staigā ticībā. Uzbrukumi ar laiku samazinājās. Taču līdz galam vēl nav beigušies. Viņš joprojām tiek kardināts ar netiklību. No bailēm, kas bija neiedomajami lielas, gan Dievs viņu ir atbrīvojis 100%.

Neejiet pie zīlniekiem. Nevajag. Dievs gan ir varens, un atbrīvo no visiem okultisma tīkliem, bet cīņa ir nevajadzīgi un nesamērīgi liela. Faktiski, mans draugs noteikti to visu nebūtu izturējis, un būtu sajucis prātā, ja vien Dievs nebūtu devis šim parbaudījumam tādu galu, ka viņš to varētu izturēt.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:26:27
armilo
ou šitādām bašņām es neticu. tas jau šausmu filmas sižets ar ko mazus bērnus baidīt....
esmu beŗnībā pie šitamiem vadāta.. nulle rezultātu./
darba darīšanās esmu gājusi, apsmējusies un viss. viņi jau tik tur cilvēkus muļķo... iet nevajag piekrītu, bet ;šitās sekas man liekas ir kaut kāda pasaka
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:31:43
sicilia, Tev ir paveicies, ka esi tikusi pie muļķotājiem. Dažiem trāpās pats velns. Un vienā mirklī pasaka parvēršās par elli.
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:33:09
to, pie zobārsta arī sākumā ir slikti, pēc tam ir labi, kad puvusī sakne ir izrauta
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 14:50:37
armilo
nezinu gan:d domāju, ka dzīvot, ka visur čortjiki rādās ir smagi

ps - pats ve;lns diez vai ir starp tiem, pie kuriem visi skrien pēc brīnuma....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 15:54:11
sicilia
Acīmredzami tev nav ne jausmas, kas tā ir par zarazu. mazus bērnus baida arī ar bīstamo gāzes plīti, elektrības kontaktiem, braucošām mašīnām, bet šie tikpat bezrūpīgi smej, kamēr nav iepazinuši, ko nozīmē apdedzināt roku vai izjust 220V tricienu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.13 15:57:53
armilo,

Man gan kaareiz taas extrasensu ciinjas paliidz - publiski tautai paraada kaads lohotrons tie extrasensi iraid!

Shie pat Zilaa Kalna martu nemaak peec fokjenes "sajust" Niikulji!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 15:58:34
Ingars
njā laikam man nav paranojas. es zinu, ka ar to nav jēgas saistīties, bet šī psakām - ou aizgāja pie zīlnieces (šarlatānes, kas vispār neko nejēdz, jo 90 % gadījumu LV tā ir) un palika slikti baznīcā... nu sorre kādu sektantu tā var iebaidīt...nav ko bāzties pie *****iem, tad nebūs problēmas. Galu galā tā ir baušļa pārkāpšana....
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:05:55
Mulders, tēma nav par lohotroniem, bet par okultismu. Ja Tev nav ko teikt šajā sakarā, tad labāk nesaki.
No visām šitām okultisma spelītēm visbīstamakais man šķiet ir spiritisms. Tautā pazīstams kā sķīvīša dancināšana. Tā ir reāla demonu ielaišana cilveka dvēselē. Ja kāds to ir mēģinājis un sķīvītis nav kustējies, tad slavējiet Dievu, jo viņš jūs ir pasargājis. Bet visiem tiem, kuriem sķīvītis ir rakstījis salasāmus vārdus un teikumus, es iesaku skriešu skriet uz grēksūdzi, un pēc iespējas drīzāk saņemt sakramentus.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:09:16
armilo

man radās reāls jautājums - kā kristietim var ienākt prātā spiritisms, garu izsaukšana vai kaut kas tamlīdzīgs?! tas manām smadzen;ēm nav sagremojams... un tad nav jābrīnās, ka slikti paliek vai nez kas.,....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:13:30
armilo, tak nesaku neko... savaa zinjaa shie "lohotroni" iemidzina uzmaniibu un cilveeki nenjem pa nopietnam arii tos retos gadiijumus kad reaalu shaizi dabon ljautinji... jo jaa 99.99% shito "burvju" ir taadi pashi burvji kaa es baleriina... A tas 0.01% var savaariit meeslus taa ka pietiek uz visiem 100%
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:16:02
Mulders
vo timina....
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:20:29
sicilia, vai neesi dzirdējusi par nominālkristiešiem, tādiem, kas kristieši ir tikai "uz papīra", bet faktiski dzīvo laicīgu dzīvi. Ja daudzī no šiem "kristiešiem" pat tēvreizi nemāk, tad kur vēl viņiem zināt visu pārējo? Kā piemēram to, ja ekstrasens saka ka burās Dieva vārdā, tad viņš varētu arī melot? Tā ir burvju un raganu pazīstama taktika, ieliek istabā kādu ikonu, pasaka ka dziedina Dieva vārdā, un lētticīgie pilnā mērā notic. Tas pats ar "ticīgajiem" garu izsaucējiem. Sadomājās, ka izsauks kādu pravieti, bet atnāk kads...cits.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:22:41
sicilia
nu kāpēc tu vienmēr visu tā viennozīmīgi noliedz? Cilvēkiem ir dažādas pieredzes, vienam varbūt paliek slikti baznīcā, citam kādas citas izpausmes citās vietās
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.13 16:24:38
sicilia, es arī, tā pat kā Tu, ticu, ka kristieši šādas lietas nedara. Es vienkārši nodarbojos ar izglītosanu un informēju, cerībā, ka to izlasīs, kāds,kam tiešām tas varētu palīdzēt.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 35862