atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Pēc mūsu tēla un līdzības". Kas tie "mēs"?
Noasveidīgais
Iesūtīts: 2007.05.22 12:07:31
Esmu dzirdējis, ka šo vietu saprot kā norādi uz Dieva Trīsvienību.
Nupat kādā lekcijā dzirdēju ebrejisku skaidrojumu:
Dievs nupat ir sestajā radīšanas dienā radījis visus dzīvos radījumus - putnus, lopus, rāpuļus (arī zīdītājus! ). Un tad Viņš pēkšņi saka: "Radīsim cilvēku pēc mūsu tēla un līdzības!" Ar ko Dievs sarunājas? Ebreji saka - ar dzīvnieku pasauli!

Ideja tāda:
Cilvēks nes sevī mērkaķa līdzību (ādi, kauli, spalvas) un Dieva līdzību (gars, apziņa, dvēsele).

Otrajā pantā tiek uzsvērts, ka cilvēks nes Dieva līdzību - jo tas ir svarīgākais vēstījumā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:31:16

kautuve....
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:32:40
Uldi,
es ar lielāko prieku atbildēšu Dievam par visiem vārdiem, kurus esmu šeit sacījis! Ja Tevi kaut kas nokauj, tad tikai tā bezcerīgā situācija, kurā esi nonācis, norobežojoties no Baznīcas, nonākot sektā un pēc tam visu mūžu cenšoties citiem pierādīt, ka tas ir bijis pareizs lēmums.
Jūs, mīlīši, esat izdarījuši baigo, baigo kļūdu, un to negribat atzīt.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:35:10
Redzi, Andis Atvars, tomēr izdzēsa visu.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:36:18
A mani ar dzēsa kad es teicu ka LELB mācītāji ar trīstāvīgiem vārdiem māk lamāties un ne to vien... !!! tā ka faktus te dzēš ne pa jokam!!! nu un tad? lai jau ja viņeim tā labi!
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:38:57
Represēto sindroms.
lielais brālis
# Labojis lielais brālis: 2007.05.25 23:39:47
Atbidēsi, noasveidīgais , atbildēsi un vai ar prieku - to tu nezini. Kaijafa ar atbildēja par saviem vārdiem un darbiem.
Baznīcas prihvatizētājs atradies. Viena no tavas baznīcas pazīmēm izklausās ir sekojošā - kur noasveidīgais, tur baznīca. Kā tas skan latīniski - varētu jaunu teoloģisku terminu palaist apritē . Parasti gan tā ir sektantu pazīme - kur es, tur baznīca, vai ne.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:45:59
Lielais brāli.. nu Tu visu laiku pelnies....
kasās tā kā veca meita...
man visu laiku interesē: KAS TEV MIERAM VADZĪGS? tā lai Tu beidzot kļūtu apmierināts un beigtu graust citus! Vai arī mātei un tēvam neesi piedevis, ka šitā kasies?
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:51:20
Kasās lielais brālis, kasās noasveidīgais, kasās kaut..-tāda ir dzīve. selavī.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:52:35
Noasveidīgais. Tu ārtējo reizi esi aizšāvis garām ar to savu aforismu. Vai tu gribi apstrīdēt to svētību, ko Dievs ir darījis KLB? Tev gan derētu uzmanīties.
Es neesmu nonācis bezcerīgā situācijā. Tieši otrādi. Dievs ir bagātīgi svētījis manas pūles. Mana ticība ir ugunī rūdīta. Otrkārt, no Baznīcas es neesmu nošķīries. Bet ja tu tā saki, tas liecina, ka mums ir atšķirīga izpratne par to, kas ir baznīca. Treškārt, es esmu tajā sektā, kurā ir Jēzus Nācarietis. Un es negribu no tās iziet. TEikšu pat vēļ vairāk, lai tu kaut cik saprastu, kāda veida cilveķs es esmu: es labāk atsakos vispār no kalpošanas nekā atrasties heterodoksā kopībā, tas ir, ar tādiem, kā tu. Es par to esmu pārliecinājies pats uz savas ādas. Nedomā, ka mēs esam naivi muļķi, ka mēs nezinām, ko nozīmē +Jānis vārdi par novirzieniem. Ja LELB tā ir, tad man patiešām ir žēl. Bet mēs zinām lietu patieso pusi. Lietojot tavu terminoloģiju, ģimeni šķeļ nevis sektas, bet strīdi, tas ir, nevienprātība.
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:54:24
Uldi,
tukši salmi, lupatu deķis.
Dievs nekad nesvētī šķeltniekus.
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.25 23:57:29
Šķeltnieks noasveidīgais cīnās ar šķeltniekiem. Keriet zagli, iesaucās zaglis.
Uldis
# Labojis Uldis: 2007.05.25 23:57:32
NOasveidīgais. Nāc un skati! Vai kas labs var nākt no Nācaretes? Redz, ka var gan!
Par to "tukšo salumu" un "lupatu deķi" tev nāskies atbildēt.
PS
Labāk nenāc! Ka avis nenobīstas!
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.26 00:02:55
Visiem zināms, ka KLB iet uz grunti, tā ka nav vērts pat iet skatīties.
lielais brālis
# Labojis lielais brālis: 2007.05.26 00:05:40
O , bet noasveidīgais plaukst un zeļ. Atzīsties, no cik draudzēm esi pārcelts - par nolaišanu uz grunti.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.26 00:09:51
Noasveidīgais.. ja kautkam jāiet uz grunti ... tad aizies! cik man no malas izskatās tad tikai personīgas ambīcijas nevar sadzīvot ar otrām.. bet ticības ziņā vis manuprāt ir Ok!
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.26 00:16:06
Kaut...
Ambīcijas liecina, ka cilvēkiem nav svarīgi draudzes locekļi, bet viņi paši. Un ar tādu attieksmi draudzi nevar uzcelt.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.26 00:19:13
zinu.
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.26 00:19:30
Turpinot tēmu, cik draudzes pats noasveidīgais būtu uzcēlis?Jeb varbūt otrādi vairāk ir sanācis.Nebrīnītos.
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.26 00:20:17
Internets tomēr ir anonīma vide, tas Lielo Brāli mazliet iegāž!
Uldis
# Labojis Uldis: 2007.05.26 00:20:28
Noasveidīgais. "Dievs nekad nesvētī šķeltniekus" - donātisms. Tu laikam piehaltūrē ne tikai konsistorijā, bet esi padomnieks arī Dievam?
PS
Mūsu panākumi būtu vēl iespaidīgāki, ja vien Konsistorija tik ļoti necenstos palīdzēt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 2114