atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Klasiskais Kristietiibas Koaans
Mulders
Iesūtīts: 2009.07.07 09:26:50
Fil 2:
12 Tātad, mani mīļie, tā kā jūs vienumēr esat paklausījuši, nevis manā klātbūtnē vien, bet tagad daudz vairāk manā prombūtnē, gādājiet ar bailēm un drebēšanu, ka topat svēti.
13 Jo Dievs ir tas, kas jums dod gribu un veiksmi pēc Sava labā prāta.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 14:26:21
Ok, tad dievs satur ljaunumu, ibo Lucja apraksts = ljaunuma apraksts.

Neee... Es varu no galvas zinaat visu Kriminaalkodeksu, tas nenoziimee, ka es saturu ljaunumu Sorre! Garaam!

Atkal teicu - Dievs nav ekvivalents ar savu Radiibu, pat ja vinjsh ir tas, kas sho Radiibu uztur!

Shis Browseris NAV Dators, kas to satur/uztur! Un ja Browseris saluuzt un saak bugot, tas nenoziimee, ka Datoraa ir kljuuda. Tieshi otraadi... taapeec, ka Dators ir labs un perfekts, shii kljuuda manifestee to, ka Browseris nav saskanjaa ar Datoru un taapeec rodas disonanse, nu taa kaa Dators ir "iistaaks" par Browseri, tad saluuzt Browseris nevis Dators!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 14:27:59
Un ja dievs `testee` Luci, tad veel jautraak sanaak - tad daljano dieva domaa Lucja sliktaas domas...

Tas buutu Robotu pasaules gadiijumaa, kad Dievs buutu Lucha BG leemumu ceelonis. Taa ir taa robotu pasaule, kuru sludina Kalvinisti, ka Dievs ir kazuaals Ljaunuma ceelonis!
Tachu pasaulee, kur BGSB ir autonomas, shis BG leemums ir tikai un vieniigi pashas SB "dariishana" un taapeec, ja leemums ir ljauns, tad Dievs palikdams Labs, var nerealizet Luci, jo vinjam aste noluuza

Lucis pats vainiigs!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.07.09 14:28:19
Mulders
Shii infa "nepienaak" jo taa neexistee pirms "pienaak"
Pag, a kā tad ar to jaunieti, kuru Dievs novāca, lai viņš neizdara ko ļaunāku nākotnē? Šeit jaunietis neko neizdarīja, tāpēc Dievs nevarēja par to iegūt infu no nākotnes. Tātad - Dievs aprēķināja, vai kā citādi ieguva Novērtējumu. Tātad - ne tikai no nākotnes Dievs ņem infu par to, ko darīs / būtu darījusi Būtne.

Es nemaaceeshu uzziimeet tev BG gjeneratoru
Tas nekas. Sliktais ir, ka tu uzskati, ka pat Dievs to nemāk uzzīmēt, kaut arī pats to ir izgatavojis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 15:57:01
Ja taa - tad mums ir veel kaads jaunas infas avots realitaatee bez dieva un tad, kaa jau teicu - monoteismam kirdik, bat ja sii cita avota genereeto infu dievs speej nolasiit.

Nea! Nesanaak kirdiks, bet kaareiz ljoti pat - nekirdik! Kaareiz ir joprojaam viens Dievs, kas visu radiijis. Ja shis "viss" arii kaut ko rada, tas jau neizsleedz Dievu kaa Radiitaaju!

Un tas, ka mees esam peec Dieva Teela un Liidziibas jau arii tad var tikt trakteets kaa "Monoteisma Kirdik", tak tas "Mono" attiecas bishk uz ko citu!

Un kur tad paliek nerealizeetaa Lucja ljaunie leemumi? Dieva apzinjaa, ibo aizmirst neko dievs nevar....
Jaa, bet tie Dievu neietekmee un nespeej ietekmeet neko, ko Dievs radiijis... Tb shobriid ietekmee, bet peec realizaacijas neietekmees, taapat kaa iistu ljopeni neietekmee raseetas ljopenes kljuudas!

Tad Tu saturi vismaz infu par to, ka ljaunums ir iespeejams un par ljaunuma veidiem. No kurienes taada infa absoluti labaa buutnee?

Nu Dievs jau arii zinaaja ka ljaunums ir iespeejamiiba, radot Briivo Gribu... Tb ir Dieva Griba, un tas, kas ir pret Dieva Gribu, to Dievs aizliedz aktualizeet... Taadeejaadi tas firzikjis jau paraada, ka Dievs tiiri labi apzinaajaas sevis radiitaas pasaules potenciaalu...

Taapeec jau Dievs ir Dievs, ka vinjsh pat pie iespeejas, ka cilveeks sadariis meeslus, iet uz pasaules radiishanu un taa teikt "riskee" un rada, jo tikai taa var radiit iistu patiesi briivu un labu pasauli... ejot caur sho risku... Un Dievs jau arii paredzeeja, ka taadaa gadiijumaa, ja cilveeka griba buus ljauna, vinjam buus jaauznjemaas shii ljaunuma sekas, lai cilveeks tomeer vareetu tikt realizeets!

Dievs radiija gan pasauli, gan "safe-guardus"!
Radiit Pasauli tas nav 2i pirxti apchuraat!

Detaljas man ir nosleepums

Pag, bet tad sanaak veel jautraak - dievs nevar izveeleeties, ko uztureet un ko ne. Un nevar izveeleeties, ko radiit un ko ne? //Ja vareetu izveeleeties - neradiitu Luci//

A kaa tu iedopmaajies "neizveeleeties" radiit kaut ko, kaa nav?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:24:20
Tb dievaa var buut taadas sastaavdaljas, kas vinju nekaadiigi neietekmee?

Shis jautaajums buutiibaa prasa zinaashanas par Dieva struktuuru un to "no kaa vinjsh sastaav" un "kaa darbojas"!
To es nezinu Man nav atbildes!

Bet... varbuut taa paliidzees!
Kristus Glaabshanas misijas rezultaataa Kristus reetas rokaas un saanos paliek muuzhiigi...

Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:29:42
Pag, tiessi radiisjana jau noziimee paareju ``nav-ir``Ilji Mulders ar radiisjanu saprot kko citu?

Runaajot par cilveekiem - ok...

Bet runaajot par Dievu, tas taa gluzhi nebuus!

Jo "paareja" implicee kontextu mainju. Attieciibaa uz sho pasauli mees to taa saprotam, kaut kas, kas nav realitaatee, no idejas, paariet iisteniibaa! Bet buutiibaa... taa ir infas neseeja nomainja, no smadzeneem, piemeeram, uz reaalu automashiinu!

Taa "radiishana" kuru es domaaju, kaareiz ir shis "ex-nihilo"...

Taa arii ir RADIISHANAS dziljaa buutiiba... radiit no nekaa! Nevis jau esoshu nomapot uz citu esoshu kontextu!

Tieshi taapeec, mees te runaajam tajaa juusu pashu izveeleetajaa valodaa - "Buut Dieva Plaanaa" un "Buut Realizeetam Paradiizee"

Shaadaa kontextaa, Dievs var izveeleeties no sevis radiitajaam BGSB taas, kuras realizeet! Bet kaameer shamais vinjas nav "sadomaajis" un shamaas kaameer nav pashas sevi "uzziimeejushas" iisti nav no kaa izveeleeties. JO tas "Ex Nihilo" jau nav kaut kaads "ideju kraatuve" aarpus Dieva.

Taapeec... ja mees nespeejam izskaidrot KAA mees speejam pat shajaa pasaulee nodarboties ar radiishanu, lai arii taa ir taada "paarveidoshana" no viena staavoklja otraa... Tad izskaidrot, kaa Dievs rada no nekaa visumu... to es arii nespeeju!

Ctulhu, savaa zinjaa labi... shii muusu saruna ir novedusi mani un ceru kaa arii juus... tur kur manas speejas ko izteeloties, skaidrot, redzeet un izpildiit beidzas... Paliek tikai ticiibas artikuls, es ticu KA tas ir noticies, bet es nespeeju nedz saprast nedz izskaidrot KAA tas ir noticis! Te man jaakapitulee sava Radiitaaja priekshaa!

Un atliek vien luugt, ka varbuut vinjsh man var daavaatu taadu ieskatu...

Man jau ar to, kas man dots, ir ljoti daudz... un es ceru, ka mani vaardi jums ir paliidzeejushi kaut mazliet apjeegt muusu - kristieshu - diivaino kosmologjiju! Kura tieshaam nav taada kaa juusu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:32:16
Pag, paliek saakot no misijas, jeb buutne JHVH-JK-SG vienmeer ir taada bijusi - ar reetaam. Tb taas reetas ir nemainiigaas statiskaas sistemas dievs immanenta sastaavdalja?

Tb dievam ir defekts - reetas?


Nee Jeezus Kristus kaa Cilveks-Dievs ir temporaals... taadaa formaataa saacis existeet pirms 2000 gadiem. Jeezus Dievishkjaa daba ir muuzhiiga un nemainiiga... Jeezus Cilveeciskaa Dabaa ir reetas!

Un taalaak jau ir runa par Kristologjiju, par divu dabu atribuutu komunikaaciju - sorry, to man slinkums skaidrot, pietam tas ir izrunaats krustaam shkjeersaam. Un pashaa saknee atkal tas ir viens nosleepums, kuru liidz galam diez vai kaads saprot pilniibaa, taapat kaa triisvieniibu, radiishanu, pestiishanu etc.

Na to i ticiiba... Es ticu, ka eest daarzenjus ir veseliigi, pat ja nesaprotu kaa apakshaa staavoshaa fizika padara to par "veseliigu" liidz pat kvantu efektiem etc.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:33:27
Redzi, ja dievs rada infu ex nihilo, tad sanaak, ka infas daudzums dievaa mainaas - palielinaas...

Nu... vinja bezgaliiba tapa par veel 3 baitiem lielaaka Un?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 16:34:05
Tb `radiit` un `realizeet` ir 2 dazaadi pasaakumi?

Tas es adapteeju juusu valodu, lai noshkjirtu existences kontextus! Man taa visa ir radiishana... tik kontexti dazhaadi!

Sho radiit uz papiira, sho peec tam no taa radiit fizikaalaa pasaulee vai datorpasaulee... viss vienaadi kaaposti!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 16:36:13
OK, bet tas implicee situaciju, kad dievaa infas daudzums mainaas -palielinaas.

Bezgaliibai pieliekot klaat, taas apjoms nemainaas... Taa ir bik citaadaaka "fizika"

Shitais tev sanaak, taapeec ka tu esi galiiga buutne, un domaat "bezgaliibaas" nemaz nemaakam!

Tas ir kaa... naturaali skaitlji ir bezgaliigi daudz, bet tas nenoziimee, ka visi skaitlji ir naturaali
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:39:02
Un nemainiibai kirdikk. Sanaak mainiigs dievs.

Man sanaak - kaa bij bezgaliiba taa palika bezgaliiba

BTW par to nemainiibu runaajot... tas ko tu saki ir strukturaalaa nemainiiba. Tas ko Kristieshi ar to saprot ir - Manifestaacijas Nemainiiba! Iespeejams ka abi nav viens un tas pats Bet es nelikshu galvu kjiilaa...

Kristietiiba ar to saprot Dievishkjaas Dabas un Manifestaacijas nemainiibu!

Teixim ja par Ctulhu dabas atribuutu mees uztveram "Nekad nedzer alkaholu un to par ljaunu uzskata", tad tas, ka Ctulhu ublieziis teejas tirgotavu nekaadiigi to nemaina, tieshi otraadi, tas buutu shiis nemainiigaas dabas manifestaacija Ctulhu radoshajaa darbiibaa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:48:56
Sisteemaa palielinaas informaacijas daudzums.

Nope!

man no taa sanaak, ka mieriigi var uzrasties veel viens bezgaliigs JHVH ranga obejkts un taapat zemaaku un augstaaku rangu bezgaliigi objekti un tad, protams, vairs nav monoteisma.

Man nesanaak!

Taapeec saku, tu gribi ieboreet, ka, ja objekt ir bezgaliiba, tas ir Dievs. Tas neizreit no taa, ka Dievs ir bezgaliigs, taapeec, viss kas ir bezgaliigs ir Dievs

Oho, veel nesen bija `absoluta nemainiiba`. tagad jau nemainiiba tikai 1 aspektaa. Progreseejam...
Nee es tev noraadu uz to, ka visu laiku runaajot par Dievu, tu to atteelo ar kaut kaadu savas dabas mappingu. Tu visu laiku runaa par Dieva karikatuuru, un tad kad shiis karikatuuras ierobezhojumi tev pasham rada pretrunas, tu vaino sho karikatuuras pirmteelu ka shis taads neadekvaats!
Taa jau tava nepilniiba, ka Dievu nevari "izrekjinaat"...
Tu tieshaam iedomaajies, ka, ja nevari izskaidrot Dieva Radiito, tad kaads tev varees izskaidrot pashu Dievu! Nu nevar... Mulders arii ir mazs taarpinjsh, kas tik taa... buutiibaa atgremo to, kas Rakstos jau ir uzrakstiits! Tik meegjina to atgremot Ctulhu saprotamaa valodaa... kas noziimee, veidojot karikatuuras! Jo savaadaak Ctulhu nesaprot!

Tieshi taapeec Dievs ir jaapiedziivo, nevis bezgaliigi jaafilozofee par to kaads vinjsh ir... Bez vinja tieshas piedziivoshanas, to nevarees tev izskaidrot neviens.

Tagad Mulders saka, ka nemainiigs ir tikai dieva `raksturs`, bet dievs ar kljuut gudraaks.
To saki TU!

Savukaart "Dieva Raksturs" ir ekvivalents ar "Dievs" Dieva Daba no Dieva Esiibas nav atdalaami! Taapeec arii Nemainiigs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 16:50:19
Sorre, mums nav taadas iespeejas. Mees nevaram kapituleet.

Nu tad kaapeec neesi jau visu izskaidrojis?

Nevar tev izskaidrot to, par ko infas pietruuxt. Man ko pasham dzemdeet infu par lietaam, kas man ir taalas?

Es jau taa dikti taalu esmu aizbridis no Rakstiem censhoties aizsniegt tavu stuurgalviibu... ja ne tad ne... tad jaagaida, kad kaads cits tilts izveidosies starp Dievu un Ctulhu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 16:59:35
Kaa tad nope, ja Mulders nupat pieveda to piemeeru JHVH + 3 baiti.

Maacies mateni Teicu jau bezgaliibai vari skaititi klaat cik gribi, taa ir un paliek bezgaliiba! Dazhaadu rangu bezgaliibas ir kas cits

Nee, tas buutu nonsenss. Skaitlju virkne ir bezgaliiga, bet nav dievs. Aciimredzot dievi, ja taadi eksistee, ir noteiktaa veida aorganizeetu bezgaliigu sisteemu klase, nu taapat kaa cilveeki ir noteiktaa veidaa organizeetu sistemu klase.

Luuk un sho Klasi sauc par Dievu

Tu visu laiku apluuko Dieva kaut kaadu sub-manifestaaciju kaa Indieshu Hinduisms, pasludini to par Dievu, un tad priecaajies, ka tu vari daudz taadas manifestaacjas atrast un gotovs Politeisms!

A Kristieshi uzreiz runaa par pashu augsheejo Kopu - Virskopu - MetaKopu

Taa ir tieshi viena!

Jebkura jauna "Dieva" izgudroshana buus shiis Kopas apakshkopa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:08:14
Ctulhu, Bezgaliiba nemainaas... buutiibaa operaacijas +/- nav defineetas bezgaliibaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:09:32
Taapeec, ka esmu galiiga sisteema.

Taapeec arii es tev nevaru izskaidrot bezgaliigu sisteemu un taas darbiibas rezultaatus! Tachu tu tieshi shii iemesla deelj to noraidi!

Ctulhu nonaak pie zinaamajaam pretrunaam

Jo ir galiiga sisteema... Pat ja es tev meegjinaatu HiperKubu izskaidrot, sanaaktu pretrunas... vai Hiper-Mikelandzhelo-Gleznu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:26:14
Bet bezgaliibu saliidzinaasana?

Ja es pareizi aceros, tad saliidzinaashana bij panaakama ar mappingu... Taa sanaak, ka racionaalo un veselo skaitlju kopas ir vienaadas, a vot irracionaalo skaitlju kopa ir "lielaaka"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:26:33
Ctulhu
Es nevaru ticeet tam, ko nesaprotu.
Tas ir, ja eksistē par tevi sarežģītāka sistēma, kuru tu nesaproti, tad tu netici, ka tāda eksistē, vai kā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:27:42
A naff jau citas metodes kaa domaat par taadaam sistemaam un modeleet vinjas.

Ir... Piedziivot taas shajaa bezgaliibaa!
Taapat kaa, lai saprastu 3D piramiidu 2D telpaa, taa buutu jaaprojicee kustiibaa, lai shkjeeluma izmainjas dotu priekhsstatu par visa veseluma nemainiibu un formu!

Es nevaru ticeet tam, ko nesaprotu.
Es varu domaat par to, ko nesaprotu un meeginaat to saprast.


Es nevaru saprast to, kam neticu

Jaa dazhaadas smadzenes!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 17:40:11
Es nevaru ticeet tam, ko nesaprotu.
...
Es nevaru saprast to, kam neticu


Es neticu nekam, bet varu pieņemt, ka eksistē tas, ko es nesaprotu.

Tiešām, dažādas tās smadzenes!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 64 , pavisam kopa bijuši: 33218