atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:25:46
Ja cilvēks nožēlo nodarīto,tad dievs pieod,ja nenožēlo,mocīsies ellē tikmēr attīrīsies.

Leeti Tad es saprotu kaapeec Islaams ir populaars, tas neprasa no cilveeka mainiities... prasa tikai pareizu aareejo formu! A ieksheeji vari buut kas gribi...

1) Taapat pietiek nozheelot un viss kedaas
2) Taapat garantijas nekaadsa, jo ja Allaahs negribees, tad neko tev nepiedos un cepsies tu ellee liidz Allaahs skaitlim PI peedejo ciparu uzrakstiis!

Ilji tas Allaahs jums taads - Kosmiskais automaats - pareizi paluudzi, tiki aaraa no Elles un Paradiizee... A ja nepareizi luudz, tad ellee!

Ilji vinjsh ir taads Dziivs, un tad jau sanaak... ka vinjsh var nepiedot arii tevis nozheeloto greeku!

bet nogalināt ne pie kā nevainīgu pravieti ,pie tam vēl nežēlīgā veidā ,lai pieodotu hitleram(katolis) tas ir žēlsirdīgi un pašsaprotami.

Taapeec jau shkjiet juus savus beernus sitat, liekat vinjiem pashiem maxaat savu nodariijumu kaiminjam. Musulmanis nekad sava beerna vietaa nemaxaas shii beerna nodariijumu kaadam citam cilveekam... jo ne jau es sasitu to logu, to mans deels sasita, vinjsh lai maxaa. Ak vinjam nav naudas, nu tad lai vinjhsh muuzhu vergo tam kaiminjam, kam nodariija kaiteejumu, es te paseedeeshu un buushu taisniigs!

Shkjiet ka Islaamam (vai vismaz tev) arii apjeegsmes par to kas ir Zheelastiiba nav!

Shkjiet, ka Musulmani nedriixt aicinaat liidzi izluukos, jo ja tu pats neesi musulmanis, tad Abdulla neglaabs neticiigo, kursh pats iekritis kjezaa!

Redzi Kristieshi prot izraadiit zheelastiibu... Un kaa tas naakaas, ka tieshi Kristieshu valstis ir taas, kas pirmaas dodas paliigaa Islaama valstiim, kad tajaas notiek Zemestriices (Pakistaana)??? Bet kad notiek lielas nelaimes Kristieshu Zemees, tad Islaams kaut kaa klusee un savus cilveekus paliidzeet nesuuta! Bet ja suuta, tad tikai par maxu!

Mees protam dot un maxaat arii par tiem un to vietaa, kuri pashi nevar samaxaat. Mees protam atlaist paraadus, kas noziimee, ka to maxaa kaads cits... tas ir taisniigi!

Bet Dievs, uz kuru tu nevari paljauties... jo redz... gribees piedos, negribees nepiedos... tad tik pat labi var paljauties arii uz kapeikas meshanu!
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:30:29
islāms pras cilvēkam mainītties,grēka nožēla ir iekšķīgs nevis aārišķīgs akts.
tieši kristietība ir tā ,kura neparsa mainīties,pasaki ka Jēzus par tevi miris u n esi paradīzē ,dari ko gribi,jo neba darbi bet ticība nes pestīšanu
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:31:19
abdullāh
Kurāns tika mācīts no galvas u n pierakstīts Muhammada dzīves laikā,tora 800 gadus pēc Mozus.

Nu tas vēl būs jāpārbauda, manā rīcībā bij mazliet savādāka informācija.

Allāh piedod kam grib un ,ko grib izņemot elkdievību(akmeņu,enģēļu,Svēto Garu,Jēzu,Mariju ,buddu) pielūgšanu.
Ja cilvēks nožēlo nodarīto,tad dievs pieod,ja nenožēlo,mocīsies ellē tikmēr attīrīsies.
šķiet neatisnīgi,barbariski???


Nu lēta lēta jums tā piedošana, tavs Dievs ir netaisns, jo piedod bez kāda pamata, turklāt kā var nepilnīgs cilvēks nonākt Paradīzē, to vienalga nesaprotu

bet nogalināt ne pie kā nevainīgu pravieti ,pie tam vēl nežēlīgā veidā ,lai pieodotu hitleram(katolis) tas ir žēlsirdīgi un pašsaprotami.

Tāda bij Dieva griba un liela žēlastība

Svēto Garu zaimojat jūs trinitārieši ,jo neviens citds ,kā Sātans nevar likt ticēt kristiešu murgiem,mums monoteistiem to nekādi nesaprast mēs ar Sātanu nesadarbojamies

Mateja 12
24 Bet farizeji, to dzirdēdami, sacīja: "Šis izdzen ļaunus garus ne citādi kā ar Belcebula, ļauno garu virsnieka, palīdzību."
...
31 Tāpēc Es jums saku: ikkatru grēku un ikkatru zaimošanu cilvēkiem piedos, bet Gara zaimošanu nepiedos.
32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.

Piedod, bet tieši no sātana arī nāk visa jūsu mācība, jo kas noliedz Kristu kā Dieva Dēlu, tas ir antikrists, bet kas zaimo Svēto Garu ir dubultantikrists

Kristiešiem nav trīs Dievu, bet viens vienīgs nedalāms Dievs trijās Personās - Tēvs, Dēls un Svētais Gars.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:33:42
tā pat ,kā hiduistiem,šiva krišņa

Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:34:17
abdullāh
tieši kristietība ir tā ,kura neparsa mainīties

Tieši tikpat pamatoti un patiesi, kā šis tavs apgalvojums, es tev pajautāšu - kad tu beigsi sist savu sievu?!


abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:36:35
pagaidām mana sieva nav izdareījusi tādus pārkāpumus,par ,kuriem pienāktos miesas sods,lai allāh dod viņai iepēju arī turpmāk palikt tik pat labai muslimai ,sievai un mātei
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:36:56
islāms pras cilvēkam mainītties,grēka nožēla ir iekšķīgs nevis aārišķīgs akts.
Un ko... greeciigs cilveeks var taa njemt un uz labo mainiities? Kaa tad tu ar shkjiibu dveeseli vari taisns taps? Kaa tu ar liiku lineaalu vari taisnu liiniju novilkt?

tieši kristietība ir tā ,kura neparsa mainīties,pasaki ka Jēzus par tevi miris u n esi paradīzē ,dari ko gribi,jo neba darbi bet ticība nes pestīšanu

Taa buus kaada kristietiibas karikatuura Atkal neesi maajas darbu izdariijis, bet ljurini muljkjiibas! Jeega no taviem 4iem studiju gadiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:38:02
pagaidām mana sieva nav izdareījusi tādus pārkāpumus,par ,kuriem pienāktos miesas sods,lai allāh dod viņai iepēju arī turpmāk palikt tik pat labai muslimai ,sievai un mātei

A tu opaarliecinaats ka ieksheeji vinja taada ir? Jeb spried peec aareejaa?
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:39:58
abdullāh
Tu pat jautājumu nesaproti!!! Ši jautājums ir tikpat patiess un pamatots, kā tavs apgalvojums par kristietību, kura neprasot mainīties.

Tādat, KAD TU BEIGSI SIST SAVU SIEVU?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:40:18
abdullāh
islāms pras cilvēkam mainītties,grēka nožēla ir iekšķīgs nevis aārišķīgs akts.
tieši kristietība ir tā ,kura neparsa mainīties,pasaki ka Jēzus par tevi miris u n esi paradīzē ,dari ko gribi,jo neba darbi bet ticība nes pestīšanu


tu runā, ko nezini, jo ja zinātu tad saprastu, ka Jēzus nomira, lai mēs varētu tikt pestīti, jo neviens ar darbiem nevar kļūt taisns, tā ir liekulība un sevis mānīšana. Bet visiem ticīgajiem ir jāturpina atdzimt Garā, Jēzus dzīvo mūsos un izmaina mūs

14 Ko tas palīdz, mani brāļi, ja kāds teic, tam esot ticība, bet tam nav darbu? Vai ticība viņu var izglābt?

26 Līdzīgi kā miesa bez gara ir nedzīva, tāpat arī nedzīva ir ticība bez darbiem.

Kā redzi, tad kristīgā ticība netikai pieprasa, bet pati maina cilvēku, savukārt tu draugs atkal tikko sagrēkoji - melodams, ko nu?

Bet musulmaņu labie darbi ir tikai liekulība, jo tie nāk no cilvēka miesas, kas Dieva acīs ir mēsli un sārņi. Kristiešu labie darbi un svētums nenāk no miesas, bet no Dieva Gara, kas mīt viņos caur ticību uz Jēzu Kristu. Bet tā jūsu arišķīgā liekulība izraisa vēmienu. Es nezinu - varbūt konkrēti tu neesi džihāda piekritējs, taču atvaino piedod, ja kāds *******s ir spējīgs uzspridzināt cilvēkus tik tāpēc, ka viņi netic sātaniskai mācībai vai vienkārši nošaut uz ielas, vai arī nolaupīt sievu ar bērniem - tāds ir nolādēts nelietis un tas viņa dievs ir neviens cits kā pats velns un sātans. Nav nevienam citam tiesības dzīvību dot un ņemt, kā vien Dievam
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:43:26
a_masiks
Ja jau patiešām taisnība, ka Evolūcijs esot iekonvertējies PV, tad nebūtu brīnums, ka arī šis loģiski domājošais mainītu savu piederību.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:46:50
Ctulhu
Vai es aicinu uz vardarbību? Es tikai paužu to, kas bībelē ir atklāts un ne pats to izdomāju.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 16:59:28
Balss, nelaime taada ir, ka Islaamaa intelekta un logjikas truukums tiek kompenseets ar fanatismu un entuziasmu!

Zin kaa - psih na volje huzhe dinamita! Muljkjis ar iniciatiivu!

Bet nekas... mees jau leenaam importeejam Islaama pasaulee Rietumu demokraatiju ar tai liidzi ejosho domaashanas veidu. Kad Islaama cilveeki saaks saprast, ka var dziivot labaku dziivi jau sheit, tad Islaamam nepaliks daudz kur izplesties.
Un es lieku uz Islaama sievieteem, taas buus taas Islaama asinis, kas pirmaas aizpluudiis prom!

Zheel, ka vinji pashi savus gudros uzspridzina. Un kas inteersanti, Islaams nesmaadee Neticiigo Harvardas, Viskonsiinas u.c. izgliitiibas! Vinji nesmaadee taas zinaashanas, kuras ieguust Kristiigajaa pasaulee... un taisa pashi savas Atombumbas!

Ironiski, Islaams ir peedeejaa pasaule kas iemaaciijusies savaldiit kodolspeekus... veel peec Kristieshiem un Hinduistiem!!! Un arii tikai taapeec, ka pasaule nesleepj to...

Ko Islaams shodien labu dod pasaulei iznjemot naftu, kas iisteniibaa nav Islaama darba rezutlats, bet Zemes Maates labumi?

Nopietnie Islaama domaataaji un viiri shodien naak ar Rietumu izgliitiibu un Rietumos importeeto domaashanas veidu.

Iraakas Islaamisti pashi saveejos nogalina, ka Rietumiem naacaas iejaukties, lai savaldiitu pashmaaju monstru, un kas interesanti, Amerikaanji aiziet no Iraakas, lai arii vareetu tur palikt un saakt kachaat savas pravas.
Interesanti, vai Musulmanji pamestu kaadu Rietumu okupeetu valsti, kad taas kaads liideris buutu gaazts!

Islaams jau 11 septembrii paraadiija savu vaajumu, nespeedams paarleicinaat civleekus ar savu veesti, kjeraas pie vardarbiibas... Islaama arguments ir vardarbiiba, draudi, baikles, nevis miilestiiba miers un prieks... Taapeec cilveeki, kas paziist vardarbiibu, Islaamu nepienjem, lai arii tas naak aareeji skaistiem vaardiem. Bet ieksheeji tas naak ar vardarbiibu un to izplata visur! Tas ar baileem meegjina kontroleet gan savus cilveekus gan savus pretiniekus... Bet shis suns ir bezzobains...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.02 17:09:21
Ctulhu, a_masiks, domas briiviiba nav nekaads skeulaarsima rezultaats Tas " Visu paarbaudi, kas labas, to paturi" naak no muuseejiem... Un lai rakjete darbotos, tam nav jaabuut konkreetam pasaules uzskatam! Bet domaashanas briiviiba gan vajadziiga... tieshi tas buus tas, kas Islaamu sadrupinaas!
Peec tam, kad buus kritushi peedeejie divi Islaama aizspriedumu bastioni - Iraana un Afganistaana - pashaa Islamaa saaksies reformas! VInjiem agri vai veelu no taa Inkubatora buus jaakaapj aaraa, citaadi pasaule aizies naakotnee bez vinjiem!

Kudii interesantaak ir, ko dariit Musulmanim, kas kososaa lido... kuraa virzienaa luugt Allaahu un kaa skaitiit dienas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:17:32

Nee, nu gan jau tu saprati. Skepticismam jaabuut - lai speetu izreekjinaat taas pasas raketes konstrukciju utt. A skepticisms nekad nav ierobezots. ja cilvis buus speejiisg apsaubiit/paarbaudiit tehniskus risinaajumus, vinjs apsaubiis/paarbaudiis arii religiskas maaciibas.


Nuja... Racionaalisma pamatliceejs Dekarts, sho principu izmantoja veixmiigi lai pieraadiitu Dieva existenci un Dveeseles existenci Taa kaa jaa... princips, ko pasaulee taa pa iistam un formaali ienesis viens no lielajiem Kristieshu Apologjeetiem - Dekarts - protams ir labs un deriigs arii citaas sfeeraas pat tad, ja to nelieto taa kaa Dekarts to lietoja!

Islaamam tas veel jaamaacaas!

Veel jau apakshaa vajag godiigumu, lai tu pats nemelotu sev un lineaala striipinjas nepieziimeetu sev pa praatam... jo tu ta zini, ka Rakjete tad aizies bojaa! Islaamam arii jaaiemaacaas neshmaukties... kaa to dara muusu Musulmanju Draugs, putrojoties 3 veestures priedees!

Kas tur ar Pakistaanu, to iisti nedzird!

Iraana - nu taa iet demokratizaaciajs celju, buus interesants kokteilis! Jo ne jau visu to labaako Amurikaanji tur buus atstaajushi, bet atpakalj diez vai Iraaka gribees atgriezties...

Man arii inteesee, ko dariis Araabi, kad nafta beigsies?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:28:11
Ctulhu, nuja... es ceru ka vinju viduu tomeer ir gudri onkas, un shodienas labklaajiibu izmantos riitidenas investiicijaam... tehnologjijaas, izgliitiibaa...

Tachu... Islaams, kaa jau teicu, buudams inkubatora religjija, nespees izdziivot briivaa pasaulee... Vai nu mainiisies, vai izniiks... Es lieku uz to, ka stipri stipri mainiisies! Kaa jau teicu - pati realitaate saliks lietas pa vietaam!

Galu galaa... ir aiz Izmaeela lielas tautas apsoliijums ar Laiciigiem labumiem! Bet vinjsh paliek aarpus debesu Jeruzaalemes!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.07.02 17:32:45
bet viņi tā īsti nemaz strādāt neprot, nu vismaz tajās valstīs, kuras ir bagātas. sķit, ka tas pat ir sliktais tonis.
Kas labs tu var sanākt?
Augsti atalgotais darbaspēks ir no rietumiem, bet lētais no austrumiem un kaimiņiem. un tas kā viņi cenšas pārsteigt pasauli arī ir ļoti puiciski.
Tomēr paklausoties stāstus par ceļojumiem Omānā, es sapratu, ka zemes/valsts vadītāji diezgan labi rūpējas par savu tautu, vēlreiz - savu, ne ieceļotājiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:34:47
Rausiitis, zato prot taisiit - cilveek/bumbas un iebiedeet citus, lai straadaa!

Nee nu nenoliegsi, vinji prot tirgoties, vinji prot pa kaadam saveejam aizsuutiit uz Rietumu skolaam un tad uzbliezt atomreaktoru!

Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:35:36
a_masiks
Kur bībelē šodien aicināts uz vardarbību?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.02 17:40:19
Kkaada 13gs varianta kristietiiba arii nespeetu muusdienaas izdziivot nevienu dienu, tak izmainiijaas un dziivo...

Taapeec buutu interesanti dziivot laikaa, kad Islaams piedzivio taadu Reformaaciju, kaada bij Krisietiibaa! Bez taadas reformaacijas... neripinaas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 36091